Etiket: Pardesü

23 Şub
admin 0 Yorum

İşlevsel Ve Şık Giyim İçin Pardösü

Kategori: Moda

 

G.M.Z. Tesettür - Sırtı Fiyonklu Pardesü Ferace 41565 Gül Kurusu (1)     Bayan giyim için her tarza ve her konsepte uygun ve tercih olan hangisi www.modaselvim.com adresi tercihlere dönüşüyor. Günlük giyim için ideal bir tercih olan pardösü Modaselvim ile birbirinden özel tercihleri dönüşerek giyim alternatifi oluşturuyor. Modaselvim in sunduğu Pencereden baktığınızda sahip olduğunun pardesü tercihlerini şu şekilde ele alabiliriz.

 

Her mevsim giyilebilen pardösü dört mevsim size özel tasarımları ve özel kombinleri ile her ortama ve her alanda giymeye uygun modelleriyle bayanlar için işlevsel tercihi oluşturuyor. Başlıklar halinde tasarladığı sitesinde Size kolay kullanım sağlayan moda selvim dış giyim ana başlığı altında yer alan pardösü başlığı ile size birbirinden şık ve işlevsel pardösü modelleri tercihlerini sunuyor. Bu tercihleri mercek altına aldığınızda ilk olarak sonbahar-kış kreasyonu içerisinde yer alan pardösü modellerin söyleyebiliriz.

 

Öne çıkan mini kürk pardösü mürdüm rengi siyah bordo ve mor rengi ile bayanlara özel giyim alternatifi oluşturuyor. Sırtı fiyonklu benzer şekilde kar yağdı pardesü seçeneğiyle size ve günlük hayatta özel bir tercih oluştururken kar yağdı pardesü modeli de bordo siyah lacivert Haki gibi pastel renkleriyle size özel giyim seçeneği sunarak, sizin için şık bir tercih sunuyor. Bayan giyim için özel kombine oluşturma fırsatı sunan modaselvim bayanlara her ortamda ve her alanda şık giyim sunarken her mevsim ve her an zarif giyimin tercihlerini oluşturuyor.

 

Fermuar detaylı Kemerli pardesü kapüşonlu seyyar kaşe pardesü eteği Dereli pardesü ve kolları düğme detaylı kaşe pardesü ile özellikle kış ve sonbahar günlerinde size işlevsel giyim seçeneği oluşturan modaselvim birbirinden özel renkleri ve tasarımlarıyla bayanlara şık ve zarif giyimini kapılarını açıyor. Bunun yanında deri şeritli kaşe pardesü boydan tasarımı ve etek rengiyle bayanlara özel tercih oluştururken ayakkabı Kemer çanta gözlük eşarp ve kolye gibi özel aksesuarlarla giyim kombin oluşturma fırsatı sağlıyor.

 

Bunlarla da kalmayan düğün alternatifleri modaselvim ile özel bir tercih ederiz sürekli karşına partisiyle zarif ve özel giyim tercihi oluşturuyor. Modaselvim.com adresi kolay kullanım ve cazip fırsatları ile bayanlara uygun alışveriş devletlerin soruyor.

 

Bu fırsatlara yakından baktığımızda hesaplı ve güvenli alışverişin yanında hızlı alışveriş tercihiyle özel tercihler oluşturuyor. Son indirim başlığı altında yer alan tercihlerle indirimde olan tercihleri elde edebilir hesaplı alışveriş oluşturabilirsiniz. Kredi kartı ile kapıda ödeme seçeneği sunan modaselvim size güvenli alışveriş seçeneği sunarken yurt dışına gönderim tercihi ile yurtdışında tesettür giyim tercihlerini de sunuyor. Bunun yanında 95 TL ve üzeri alışverişinizde ücretsiz kargo alternatif oluşturan modaselvim size kitap alışverişi için özel kampanyalar düzenliyor.

 

Ayrıca iletişim hattı ile destek alabileceğiniz modaselvim size alışverişinizde en uygun tercihleri yapmanızı sağlıyor. Hesaplı ve güvenli alışverişin adresi modaselvim ile sahip olacağınız pardesü modellerinin devamını incelediğimizde dikkat çekici modelleri şu şekilde ele alabiliriz. Jakarlı pardesü size sultanlara layık bir giyim tercihi oluştururken bu giyimin mor zümrüt haki ve vizon gibi asil renkleriyle özel giyim tercihi oluşturabilirsiniz. Kürk detay ile kış kış mevsiminde ve Soğuk havalarda sahip olabileceğiniz özel bir tercih sınavı modaselvim kemer ve düğme detaylı ile bu tercihi şık bir alternatif oluşturuyor.

 

Bu serinin yanında deri biritli kaşe pardesü de eşarp ve çanta aksesuarları ile kombinleme yapılarak özel bir giyim tercihine dönüştürülebilir. Bütün bu tercihleri ve daha fazlasını modaselvim.com adresi özel kampanya fırsatları değerlendirerek sahip olabilir aradığınızı kolayca bularak hızlı ve güvenli alışverişin tamamlayabilirsiniz.

Etiketler: Devamı »
01 Kas
admin 0 Yorum

Pardesü Seçimin De Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

Kategori: Moda

 

BÜRÜN - ModaSelvim            Pardesü başörtüsü kullanmakta olan hanımlar tarafından sıklıkla kullanılan vücut hatlarını gizleyen bir giyim eşyası olmaktadır. Pardesü başörtülü bayanların olmazsa olmazıdır. Hem kış mevsimin de hem yaz mevsimin de hem de bahar mevsimlerin de genel olarak kullanılmaktadır. Bazı pardesü kumaşları sergiledikleri farklılıklar ile mevsimlere uyum sağlamakta olup bayanların rahat hareket edebilmelerine de yardımcı olarak her mevsim kullanıma uygunluk kazanmıştır.

 

Pardesü satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

 

İlk etapta pardesünün kumaşı el ile kontrol edilmeli ve kumaşın pürüzsüz olup olmadığından emin olunmalıdır. İp birikintisi veya ipi kaçmış olan pardesüler tercih edilmemelidir. Dikişlerin nasıl yapılmış olduğuna yani dikişin sağlam olup olmadığına, dikiş ayarına ve düzlüğüne bununla birlikte birde zigzag dikiş varsa hiza yapılıp yapılmadığına dikkat etmek gerekmektedir. Dikişlerin kötü yapılmış olması dışarıdan pardesünün zarif bir görüntüye nazaran daha çok göze batan ayrıntılarla dolu olması gibi olumsuz koşulların meydana gelmesi olasıdır.

 

En önemlilerinden bir diğeri de kalıp hatalarına rastlamak olmaktadır. Ancak kalıp hatasını pardesü gözle kontrol edilirken değil bayanlar pardesüyü üzerinde denediklerin de bulabileceklerdir. Nere de bir potluk varsa kalıp hatası da var demektir. Kalıp hatalarına daha da ayrıntılı bakılırsa hataların sıralanması mümkün olmaktadır. Pardesü eteklerinin boylarının ön ve arka kısımlarının orantısız olması, omuz kısımlarının öne düşmesi veya arkaya düşmesi gibi anormallikler, pardesünün giyilen vücuda oturmaması yukarıda da belirtildiği üzere potluk yaşatması.

 

Bu gibi durumlar pardesü de seçim yapma da ip ucu veren önemli ayrıntılardır. Herkes tarafından bilinir ki pardesü pek de ucuz bir giyim eşyası olarak karşımıza çıkmamaktadır. Bayanlar da pardesü aldıkların da genellikle başörtülerine hemen hemen hepsine uyum sağlayabilecek model ve renkte ki pardesüleri tercih etmektedirler. Hal böyle olunca ekonomik durumun yeterliliği söz konusu olmaktadır.

 

www.modaselvim.com sitesi pardesü seçimin de geniş bir model ve renk yelpazesine sahip olan bir alış veriş sitesi olarak bayan müşterilere hizmet vermektedir. Aynı zaman da müşterilerin ekonomisini sarsmadan alış veriş yapılmasının tadına varılmasını sağlaması yönüyle de dikkat çekmektedir. Pardesü her daim kullanım kitlesi bulmasından dolayı sık tercih edilmesiyle rahat hareket imkanının giyimidir denilebilir.

 

Etiketler: Devamı »
 

© 2012 Akra Blog - Kısacası Aradığınız Herşey

Sitede yer alan tüm içerik Akra Blog'na aittir.

Mobilya Site Haritası