Kategori: Araç Kiralama

28 Nis
admin 0 Yorum

 Trafiği En Az Stresle Atlatabilmek İçin Volvo Harika Bir Tercih

Kategori: Araç Kiralama

 

Volvo marka arabalar rahatlığı, konforu, gösterişi, iyi ve gelişmiş özellikleri gibi sebeplerden dolayı tercih etmemiz çok normal. Tasarım araçlar olması ve bu kadar lüks bir araç olması Volvo marka araçları herkesin istemesini sağlıyor.

Volvo’nun spor araba modelleri nelerdir?  Geçmişten bu yana Volvo kullananlar rahatlığından vazgeçemeyip yeni araba tercihlerinde yine Volvo’dan vazgeçemiyorlar. Gelişmiş kasasıyla, her geçen yıl daha özellikli olan iç konforuyla yine yeniden hep Volvo tercih ediyorlar. İlk defa Volvo ile tanışacak olanlar ise gelecekte voyvodan vazgeçemeyecekler.

Hayatımızda yeni güzelliklere her zaman ihtiyaç duyarız bunun için bu çağda herkesin ihtiyacı olan araçlardan başlayıp yeni güzel başlangıçlar yapıp trafiği daha eğlenceli hale getirme fikri bile güzel. Volvo servisinin her Volvo sahibi müşteriye özenle yaklaşıp müşterilerinin özel olduğunu onlara hissettirmesi de Volvolun tercih edilmesinde büyük bir etken.

Sürekli düşünülerek uygun olarak ayarlanan araç aksesuarları da Volvolun gösterişine gösteriş katıyor. Bu yıl da Volvo kendini daha da yenileyerek birçok model yükseltti, araçları bir adım daha teknolojilere yaklaştırarak yenilendi. Örneğin; Volvo 2017 yılında anahtarsız araç kullanımı başlatarak müşterilerinin hayatını bir nebzede olsa kolaylaştırıyor. Araç anahtarı ile telefon arasında bağlantı kurulup anahtarsız telefon yoluyla aracınız açılıp kilitlenebiliyor.

2016 yılında Volvo Premium modelini çıkarak İngiltere de yeni sahiplerinle buluşmak için hazırlanmaya başladı bile. Volvo V90 la iç hacmini oldukça geniş tutan ve aileler içinde çok kullanışlı olacak bu modelinde piyasada yer bulması çok uzun sürmeyecek. Volvo XC90 modeliyle de kapasitesinin ne kadar geniş olduğunu bir kez daha ispatlayacak güçte olup 7 kişilik yer hacmiyle müşterilerini şaşırtıyor.

Volvo V40 Cross Conutry modeliyle ise şehir içindeki rahatlığı her yerde yaşamamız için, müşterilerinin konforu için yüksek bir araç olup her yere uyum sağlıyor.S90 Sedan modeli ile ise hem iç hem dış tasarımıyla araç düşkünlerinin ilgisini çokça çekeceğe benziyor. Volvo 20 yıl içerisinde hayata geçirilebileceği tahmin edilen hayal gibi olan ama Volvolun gerçekleştireceği sürücüsüz araç geliştirme aşamasına gireceği de duyuldu.

Volvo’nun spor araba modelleri nelerdir? Bu kadar konfor, lüks, tasarım, iç hacmiyle gelişmiş, trafiği en az stresle atlatabileceğiniz yeni Volvo marka arabalarla buluşmayı dört gözle bekleyenler yeni dönem modelleri yavaş yavaş görmeye başlayacaklar.

Kaynak: www.aisrentacar.com.tr

02 Nis
admin 0 Yorum

Hava Limanın Da Araç Sahibi Olmak

Kategori: Araç Kiralama

 

Evet, binlerce insanın aynı anda aynı mekan da olduğu ve tam bir keşmekeşin yaşandığı yerlerin en başın da gelir hava limanları. Dolayısıyla hava limanına gelmek bir bela çıkabilmek bir başka bela gibidir adeta. Böyle ciddi bir sıkıntılı süreç ve bu süreçte harcanan onca zaman. Oysa ”vakit nakittir” demiş atalarımız ve gerçekten de son derece özlü ve gerçekçi bir sözdür. vaktin ne denli nakit olduğu gerçeği, hava limanları gibi yerlerde çok daha net anlaşılır zaten.

Durum bu denli önemli ve anlamlı iken, uçaktan iner inmez bir aracın sizin emrinize ve de tam bir sorunsuz halde teslim edilmesi de aynı derece de paha biçilmez bir değer içermektedir. Düşünsenize bir araç sipariş ediyorsunuz ve siz daha uçaktan inmezden evvel o araç sizin emrinize amade şekil de hazır sizi bekliyor olsun. Ve o araç tüm evrakları yasal olmakla beraber ticari kaskosunun yapılmasıyla da sizin tüm haklarınız güvence altına alınmış olsun.

İşte böylesi değerli hizmet Hava Limanı rent a Car tarafından verilmektedir. Her türlü, her marka ve her model araç seçeneklerinin mevcut olması ve her ihtiyaca cevap verir araçların filo içerisin de bulunuyor olması, hizmete bambaşka bir anlam ve özellik katmaktadır. Bütün araçların sistematik ve periyodik bakımlarının yapılmış olması, en küçük bir aksamanın bile olmaması için alınabilecek tüm tedbirlerin alınmış olması endişesiz ve sorunsuz araç kullanma zevkinin size sunuluyor olması alkışlanacak bir hizmet değil de nedir?

Bütün bunların yanı sıra, bu güzel ve özel hizmetin karşılığı olan bedeli peşin ödeme imkanının sunulması yanın da kredi kartı ile ödeme kolaylığının sağlanmış olması da ayrıca önemli bir durumdur. Bu kaliteli hizmete bir telefon ile ulaşma kolaylığının yanı sıra internet üzerinden bir tık ile ulaşmakta insana ayrı bir zevk vermektedir. Zaman ve mekan sınırı olmaksızın nerde ve ne zaman olursa olsun talep ettiğiniz her araç anın da sizlere sunuluyor olması Hava Limanı Rent a Car hizmetine hak ettiği özel yeri vermektedir.

 

 

15 Mar
admin 0 Yorum

Araç Kiralama İle Zahmetsiz Yolculuklar

Kategori: Araç Kiralama

Ülkemizde oluşan ulaşım sorunu artık dayanılmaz hale gelmiştir. Trafik ve artan nüfus artışı ile birlikte artık her 10 kişiden birine 1 araba düşmektedir. Uzun yolculuklarda araba kullanmak artık hem sıkıcı hem de maliyeti arttırır olmaktadır. Bunu bilen girişimciler bir çok araç kiralama şirketi ve online siteler kurmuşlardır. Bunun bizlere yararı sadece tek günlük veya haftalık kullanım ile benzin maliyetine katlanarak başka sorunlardan kurtulmaktır.

Özellikle araç kiralama birçok insanın kurtarıcısı olmuştur. Kendinize ait bir arabanız yoksa ve plan yapmayı gezmeyi sevenlerdenseniz fakat sürekli bir arabanın maliyetine katlanacak derecede bütçeniz yoksa mutlaka araç kiralama şirketleri ve siteleri size yardımcı olacaktır.

Eğer tatile çıkmışsanız ve harcadığınız taksi parasına katlanamıyorsanız araç kiralama idmanınıza yetişmektedir. Havaalanından veya otogardan indiğinizde hem bilmediğiniz bir şehre hem de ülkeye yabancı iseniz yol sorunu karşınıza çıkacaktır. Eğer bulunduğunuz yere ikinci veya sürekli gidişinizse ve yolları biliyorsanız, otobüsten indiğinizde daha önce ödemesini yaptığınız kiralık aracınızla günü öldürmez ve maliyeti sıfıra indirirsiniz.

Araç kiralama misafir olarak gideceğiniz bir şehre veya ülkeye yada şehrinize yakın bir yere gidilecek günü birlik kaçamaklarda kullanılan bir yöntemdir. İstanbul araç kiralama açısından birçok şirkete ve acenteye sahiptir. Ayrıca İstanbul araç kiralama sitelerinden bütçenize en uygun ve en kusursuz günü geçireceğiz rent a car firmaları bulabilirsiniz. Uzun ya da kısa yolculuklarınıza mesela bir piknik organizasyonunda veya iş gezileriniz de ya da davetlerde araç kiralayabilirsiniz.

İstanbul un birçok semtinde araç kiralama şirketleri bulunmaktadır. Günlük ya da haftalık kiralama ücretleri bulunmaktadır. Araç kiralarken mutlaka kiraladığınız aracın ruhsatına ve muayenelerine dikkat etmeli ve kiraladığınız şirketten bu bilgileri almalısınız. Ayrıca gideceğiniz şehirde ve ülkede birçok havalimanı araç kiralama şirketi bulmanız mümkündür. Özellikle İstanbul’da Atatürk ve Sabiha gökçen havalimanında rent a car firmaları bulunmaktadır.

Eğer şirketler ile vakit kaybetmek istemiyorsanız internetten değişik araç kiralama sitelerinden istediğiniz modelde ve hızda araç kiralayabilirsiniz. Öncelikle bu sitelerin güvenilir olmasına ve mutlaka iletişim bilgilerinin olmasına dikkat etmelisiniz. Daha sonra rezervasyonunuz ve ödemenizi gerçekleştikten sonra arabanın bulunduğunuz yere teslim bilgileriniz vermelisiniz.

Kaynak : http://www.guvenotokiralama.com/

17 Şub
admin 0 Yorum

 Havalimanı Ve Rent A Car

Kategori: Araç Kiralama

İlk olarak, araba kiralamanın ne olduğundan bahsedilebilir. Araba sahibi olmayan insanların, belirli bir süre için araba kullanabilmesi ve araba kiralama işidir. Böylelikle, araba sahibi olmaya maddi gücü yetmeyen insanların araba ihtiyacı olduğunda daha uygun bir fiyata işlerinin görülmesi amaçlanmaktadır. Hem daha uygun bir fiyata araba ihtiyacı karşılanılabilmektedir hem de kiralanılan firma bu iş sayesinde ekmek yemektedir. Özellikle de havalimanı rent a car şirketleri…

Günümüz şartları, sürekli yolculuk yapmayı gerektirmektedir. İş dolayısıyla olsun, eğlence dolayısıyla olsun günümüz şartları insanları yolculuk yapmaya zorlamaktadır. Özellikle de uçak yolculuğu, uçak yolculuğu yapabilmek için de havalimanlarında bulunmak gereklidir. Bu nedenle havalimanı rent a car şirketlerine oldukça ihtiyaç duyulmaktadır.

Havalimanı rent a carın tanımından söz edilecek olursa şunu söyleyebiliriz: araba ihtiyacı olan insanların ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına belli ücret ve belli süre ile araba kiralayabilmesidir. Bu sayede birçok araba sahibi olamayan insanlar faydalanabilmektedir. Sadece havalimanları değil daha birçok alanda araba kiralamak oldukça popülerdir fakat günümüz şartları bizleri havalimanına sürüklediği için, havalimanı rent a car şirketlerine daha çok ihtiyacımız olabilmektedir.

Belirli bir ücret karşılığında, belirli bir süre için istediğimiz araba türünü de kullanabilmekteyiz. Örneğin; İstanbul da yaşayan bir bireyiz ve Adana’ya seyahat etmemiz gerekiyor. Seyahat sebebini iş dolayısıyla yapıyoruz ve işlerimizin görülebilmesi için bir araba gereklidir. Biz de henüz bir araba sahibi değiliz. Böylelikle imdadımıza havalimanı ret a car şirketi koşabilmektedir. Belli bir ücret vererek ne kadar süreyle de kullanacağımızı belirterek çok rahat bir şekilde belirli bir süre için araba sahibi olabilmekteyiz. Bu amaçla hizmet veren şirketimiz bulunmaktadır.

Sonuç olarak, havalimanı rent a car şirketi insanların ihtiyacının karşılanması ve müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Böylelikle iki tarafında memnuniyeti sağlanmış olmaktadır. Belirli bir ücret karşılığında ve belirli bir süre için bir araba sahibi olabilmekteyiz. Özellikle iş dolayısıyla gittiğimiz yerlerde zorluk çekmeden, sorunsuz bir şekilde işlerimizi halledebilmiş olmaktayız.

 

09 Şub
admin 0 Yorum

Araç Kiralamada Herkesin Adresi

Kategori: Araç Kiralama

2011 yılında iki genç girişimci tarafından Ümraniye araç kiralama, sektörde her geçen gün kendisini geliştirerek her bütçeden insana hitap etmektedir.

 

3 araç sınıfına yani, ekonomik, orta ve lüks araç sınıflarından araçlara sahip olup yüksek kapasiteli bir araç filosu bulunmaktadır. Firmada çalışan personel ekibi ise, hepsi alanlarında uzman 5 kişilik bir ekiple çalışmaktadırlar.

 

Ümraniye araç kiralama firmasında sadece kiralık araçlar bulunmamakta. Kiralık araçların yanında ikinci el araç satışı da yapılmaktadır. Araç kiralama firmasının, Türkiye’nin 7 bölgesinde de şubesi bulunmakta. Özellikle havalimanlarında anında hizmet sunarak sizlerin yardımına koşuyor. Şimdi Ümraniye araç kiralama firmasında bulunan ve her bütçeden insana hitap eden araçlara bir göz atalım.

 

Ümraniye Araç Kiralama Firmasında Bulunan Araçlar

 

Volkswagen Modelleri: Ümraniye araç kiralama firmasında bulunan Volkswagen marka araçlar şu şekilde;

 

Volkswagen Golf TDI

Volkswagen Polo

Volkswagen Beetle

 

Hyundai Modelleri: Ümraniye araç kiralama firması bünyesinde bulunan Hyundai marka araçlar ise;

 

Hyundai Accent Era

Hyundai i 20

Hyundai Accent Blue

 

Ford Modelleri: Araç kiralama firmasında bulunan Ford marka araçların modelleri ise;

 

Ford Fiesta

Ford Focus

 

Mercedes Modelleri: Rent A Car firması bünyesinde bulunan Mercedes marka araçların modelleri ise;

 

Mercedes C 180

Mercedes B 180

 

Volvo Modeli: Araç kiralama firmasında bulunan kiralık araçlar kategorisinde Volvo markasının sadece bir aracı bulunmakta. O araç ise;

 

Volvo s 40

 

BMW Modelleri: Firma bünyesinde bulunan kiralık araçlar kategorisindeki BMW marka araç modelleri ise;

 

BMW 5.20

BMW 3.20

BMW 1.16

 

Peugeot Modeli: Ümraniye araç kiralama firmasında kiralık araçlar içerisinde Peugeot markasının bir aracı bulunmakta. O araç ise;

 

Peugeot 508

 

Seat Modeli: Firmada bulunan kiralık araçlar içerisinde Seat markasının da bir adet aracı bulunmakta. O araç ise;

 

Seat Leon

 

Renault Modeli: Araç kiralama konusunda her bütçeden insana hitap eden araç kiralama firması bünyesinde Renault araç markasının bir aracı bulunmakta. O model ise;

 

Renault Fluence

 

Nissan Modelleri: Ümraniye araç kiralama firması bünyesinde bulunan Nissan modelleri ise;

 

Nissan Qashqai

 

Nissan Juke

 

Fiat Modeli: Rent a car firmasında bulunan kiralık araçlar içerisindeki son modelimiz ise Fiat. Filoda bulunan aracı ise; Fiat Linea Multijet

Araç kirlamada tüm araçları incelemek için linke tıklayınız. http://www.uzunrentacar.com.tr/

 

14 Oca
admin 0 Yorum

Günümüzün Kurtarıcısı Rent A Car

Kategori: Araç Kiralama

Rent a car kavramı günümüz için bir kurtarıcı niteliğinde hizmet veren araba kiralama şirketlerinin genel adıdır. Günümüzde özellikle iş seyahatlerinin fazlalaştığını düşünürsek araba kiralama firmalarına duyulan ihtiyaç da bu duruma doğru orantılı olarak artmaktadır.

 

Artık her şehirde araç kiralama firmalarını kolayca bulabilmek ve onlarla iletişim kurabilmek mümkün. Bu firmalar müşterilerine gerek günlük gerekse uzun vadeli araç kiralama konusunda hizmet vermektedir. Yine her firma kendi içerisinde farklı araç marklarını barındırarak müşterilerinin tercihine göre araç temini yapmaktadır.

 

Araç kiralama firmalarına en çok ilgiyi, çeşitli nedenlerle şehirlerarası yolculuk yapan ve gittikleri şehirde toplu taşıma araçlarından çok kendi araçlarıyla işlerini halletmek isteyen ya da gezmek isteyen kişiler göstermektedir. Sözgelimi özel araca alışmışsanız ve toplu taşıma araçlarına rağbet gösterenlerden değilseniz hangi şehirde olursanız olun özel bir araca ihtiyaç duyacaksınız. Ancak herhangi bir sebeple gideceğiniz bir şehre kendi aracınızla giderseniz yolda oldukça vakit kaybedeceksiniz.

 

Buna karşılık rent a car sistemi size kolaylık sağlamak için bu noktada devreye giriyor. Uçakla dilediğiniz şehre gittikten sonra dilerseniz firmanın doğrudan bulunduğunuz havalimanına gönderdiği araçla, dilerseniz sizin doğrudan firmaya giderek seçtiğiniz araçla gittiğiniz şehirde gönlünüzce vakit geçirmenize olanak tanıyor araç kiralama firmaları. Üstelik düşündüğünüzden de uygun fiyatlara. Fiyatlar araçların modellerine, özelliklerin, vasıflarına göre değişmekle beraber ihtiyacınızı karşılamak adına oldukça makul fiyatlarla hizmetinize sunuluyor.

 

Bazı firmalar araç kiralamanın yanında şoför temini de yapabilmekte. Şayet bilmediğiniz bir şehre gitmişseniz ya da araç kullanımı konusunda kendinize çok güvenmiyorsanız şoför temin eden firmaları tercih etmeniz doğru bir tercih olacaktır. Araç kiralamak için illa ki şehir dışına çıkmanız gerekmemekte tabii ki. Arkadaşlarınızla yapacağınız şehir içi bir gezinti için, acil bir işiniz çıktığında ya da araç kullanımı konusunda deneyim kazanmak gibi farklı nedenlerle gönül rahatlığıyla güvendiğiniz araç kiralama firmasıyla iletişime geçebilir ve gerekli prosedürlerin ardından aracınız firmadan teslim alabilirsiniz.

 

Hâlihazırda günümüzde pek çok insan çok aktif olarak araca ihtiyaç duymuyor ise ihtiyacı dâhilinde araç kiralama firmalarını kullanmayı araç satın almaya tercih etmektedir. Çünkü bu işlem sanıldığının aksine hem çok güvenilir hem de pratik bir yöntemdir.

 

21 Ara
admin 0 Yorum

Araba Duyulan Bir İhtiyaçtır

Kategori: Araç Kiralama

Yurt dışına veya yurt içinde herhangi bir bölgeye seyahat edildiğinde gerek iş gereği, gerekse gezip görülecek yere gitme konusunda ve taşıma ihtiyacı konusunda vasıta sorunu ortaya çıkmaktadır. Sürekli başka yerlere gitmek gerektiğinde, taksi veya toplu taşıma araçlarının tercih edilmesi hem bütçeyi etkiler hem de bu gibi araçlarda harap olunmasına sebep olur. Bu durumdan dolayı araba duyulan bir ihtiyaçtır. Yani kiralık araba önem arz etmektedir. Bu vasıtaların edinilmesi sayesinde hem rahat bir yolculuk geçireceğinizden hem de vasıta konusunda bütçenizden fazla eksik vermeyeceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz.

Bu kiralanabilir araçlar oldukça konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlayacaktır. Görmek isteyeceğiniz şehrin içinde seyahat ederken, iş toplantıları için oradan oraya giderken, tarihi mekanları gezmek isterken ve tatil beldesinde turlamak isterken araçlarımızı kiraladığınıza pişman olmayacaksınız. Bu seyahatlerinizi sorunsuz gerçekleştireceksiniz. İstediğiniz hızda, istediğiniz türde, istediğiniz markada arabalar bulunmaktadır.

Kiralama işleminde uygun fiyatlar sunularak bu kiralama işinin yaygınlaştırılması amaç edinilmiştir. Önemli bir yer tutan kiralık araba herkesin ihtiyacını karşılamaktadır. Arabalarımızın sağlamlılığı konusunda bütün bakımları yapılmış ve araçlarımız testten geçirilmiştir. İçinizin rahat olması için bütün kontrolleri yapılmıştır ve hizmete sunulmaktadır. Birçok nevideki araçlarımız arasında sedan arabalarımızla eşyalarınızı doldurabilir, arazi arabalarımızla dağlık ve arazi bölgelerde sürüş keyfini yaşayabilir ve de bagaj uzantısı olmayan (hatchback) arabalarımızla konforu yaşayabilirsiniz.

Hizmetinize sunduğumuz bu kiralık araçlar sayesinde taşıma konusunda da yararlanabilirsiniz. Taşımaya uygun araçlarımızdan tercih ettikleriniz, kazasız ve güvenli bir taşıma-aktarma işlemi gerçekleşmesini sağlayacaktır. Bu araçlardan kiralayarak keyifli sürüşler, güvenli seyahatler, sağlam taşıma hizmetleri yaşamanızı isteriz. İstediğiniz aracı seçerek işinizi yola koyabilirsiniz. Sizin de bu fırsattan yararlanmanızı, kiralanan araba sayesinde kar sağlamanızı, ister işiniz için olsun ister gezip görmek için olsun yolculuğunuzdan memnun kalmanızı isteriz. Arabalarımızdan kiralayarak taksi ve toplu taşıma araçları gibi yorucu ve harap edici olanaklardan uzak durmanızı duyururuz.

19 Ara
admin 0 Yorum

Kiralık Araçmı Lazım

Kategori: Araç Kiralama

Her an her yerde acil bir işiniz olabilir. Misafir karşılama, misafir yolcu etme, hasta taşıma ya da şehir dışında bir toplantıya gitmek gibi örnekler çoğaltılabilir. Toplu taşıma araçları bu imkânları bizlere sunsa da kendi aracınızla yapılan seyahatler gibi aynı rahatlığa ulaşamıyorsunuz. Kimimizin arabası var kimimizin ise yok. Bazen olanların araçları da arızalanabiliyor. İşte bu nokta da bizlere sunulan rent a car hizmetleri imdadımıza yetişiyor.
Birçok firma bu konuda hizmetlerini bize sunmaktadır. Araç filoları güçlü son model arabalar bulunan bu firmalarda tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. Kullandığınız araçlarda kendi arabalarınızda ki rahatlığı şüphesiz duyuyorsunuz. Tüm bakımları, tüm güvenlik kontrolleri yapılmış araçlarla endişe duymadan seyahatinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Toplu taşıma araçlarında yapacağınız indi bindilerin, kalabalıkta havasızlıktan boğulacağınız endişesine kapılmanızın stresinden uzakta, yaz kış klimanızı istediğiniz konuma getirerek kimi zaman tek başınıza kimi zaman ise ailenizle huzurlu bir ortam da seyahat etmenizi sağlıyor rent a car uygulaması.

 

Üstelik araç kiralayanların sürücü geçmişini de gerektiği gibi araştıran firmalar trafiğe bilinçsiz çıkan şoförleri de böylece engellemiş oluyor. Firmalar başınıza gelebilecek her türlü kazaya karşıda sigorta yapma imkânları sağlıyor. Yine firmalar çocuklu aileler için bebek koltuklarını ek ücretler karşılığında sizlere tahsis ediyor. Ülkemizde ve dünyada hızla yayılan rent a car uygulaması ile beğendiğiniz araçlara binme fırsatı da buluyorsunuz. Hatta almak istediğiniz araçlar konusunda kararsızlığınızı da bu araçları dileğiniz zaman kiralayarak kıyaslama imkanı buluyor, aklınızdaki soru işretlerini böylece yok edebiliyorsunuz.

 

Araçları uygun fiyatlarla kiralama şansı bulabiliyorsunuz. Fakat belirli dönemlerde erken davranmalısınız. Zira bu uygulamadan çokça yararlanan kesim olduğu için önemli zamanlarda günler öncesinden araçlar ayırtılıyor. Kiralama kısıtlı olmadığı içinde uzunca bir süre kiralanabiliyor araçlar. Kimi zaman bireysel kimi zaman filo olarak da kiralama hizmeti sunan firmalar mevcut. İhtiyaca göre kiralamalar sunulmuş müşterilere. Araçların modelleri yüksek olduğu gibi tip çeşitleri de mevcut. Rent a car artık günümüzde popüler olmuş bir sektör. Her ne kadar tüm kontrolleri yapılıyor olsa da sizlerde almadan önce kontrol edin aracı ve belgelerini. Sonuç itibari ile içine kendinizi ve sevdiklerinizi koyacaksınız.

 

05 Ara
admin 0 Yorum

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Kategori: Araç Kiralama

Sabiha Gökçen havalimanı, İstanbul un 2. Havalimanı olup Pendik İlçesi sınırlarındadır. Bu Havalimanı ismini Dünyanın ilk kadın savaş Pilotu Sabiha Gökçen den almıştır. Sabiha Gökçen havalimanı Malaysia Airports tarafından işletilmektedir. İstatistiklere göre Türkiye de yolcu trafiği bakımından üçüncü sıradadır. Havalimanı Üç bin metre bir piste ve 55 uçak park alanına sahiptir. Güvenlik için 42 adet nöbetçi kulübesi iç ve dış mekânları sürekli gözetim altında tutan 137 kamera bulunmaktadır. Sabiha Gökçen rent a car bakımından yolcularına 7/24 hizmet vermektedir.

 

Araç kiralama ofisleri terminal binası Gelen katındadır. Şehir merkezine 50 Km uzaklıkta olmasından dolayı Sabiha Gökçen rent a car üzerinden araç kiralamayı tercih ederek hem vaktinizden hem de paranızdan tasarruf edebilirsiniz. Araç kiralama işlemi 3 adımdan oluşmaktadır. Birinci adım Kiralanacak tarih ve yerdir. İkinci adım araç seçimi ve üçüncü adım da adres ve telefon bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmaktır.

 

Bu adımlar tamamlandıktan sonra araç rezervasyonunuz tamamlanmış olur. Rezervasyonunu yaptığınız aracınızı havalimanının çıkış kapısında adınızın yazılı olduğu bir tabela ile personelden teslim alabilirsiniz. Ödemeyi aracı size teslim eden personele nakit veya visa şeklinde yapabilirsiniz. Aracınızın rezervasyonunu iptal ettirmek isterseniz en az bir hafta öncesine kadar gerekçe belirtmeksizin e posta ile iptal edebilirsiniz.
Kiraladığınız aracınız arızalanırsa sorunu en kısa zamanda gidermek garanti edilir veya arıza giderilemeyecek durumdaysa yeni bir araçla değiştirilir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için Tüm araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz yapılmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı terminal içersin de birçok rent a car araç kiralama şirketleri vardır.

 

Rent a car dan araç kiralarken siz de mutlaka araçların tüm evraklarının ve bakımlarının yapılıp yapılmadığını kontrol etmeden aracı teslim almayın. Aracı kim adına kiraladıysanız başkasının aracı kullanmasına izin vermeyin, aksi herhangi bir kaza durumunda kasko ve sigortadan hasarı karşılatmanız mümkün olmaz, ama aracı kiralarken başka bir kullanıcı bilgilerini daha formda doldurur ve ehliyet bilgilerini eklerseniz aracınızı siz hariç bilgilerini verdiğiniz kişi de kullanabilir. Ucuz araç kiralamak güler yüzlü hizmet almak yolculuğunuzun bir parçası olacaktır.

 

 

19 Eki
admin 0 Yorum

Modern Ümraniye, Modern Rent a Car

Kategori: Araç Kiralama

İstanbul Anadolu yakasının parlayan yıldızı Ümraniye, artık sadece yaşanmak için değil üretim, sanayi ve hizmet sektöründe de İstanbul için kritik öneme sahip bir ilçe konumunda. 60’lı ve 70’li yıllarda gecekondu mahallelerinden ibaret bir mahalle iken değişen ve gelişen İstanbul’un gözde semtidir. Ümraniye artık ilaç fabrikaları ve holding binalarını, otomotiv sektöründe lider birçok firmanın Türkiye ar-ge ve temsilcilik binaları ile bambaşka bir görünüme sahip modern bir ilçe. Sadece bunlar mı? Elbette değil oto sanayi sitesinden, irili ufaklı birçok sanayi kuruluşu ve İstanbul’da son on yılın modası birçok site projesinin de yeni mekânı, kısacası yatırımcılara inşaat, sanayi vb. alanlarda göz kırpmakta.

Teknoloji ve modern hayat koşulları, modern semtleri, modern semtler de modern ilçeleri meydana getirmiş. Modern hayatın modern gereksinimlerinden birisi de otomobil elbette. Hele de son 15 yılda bireysel otomobil edinme hızında Avrupa’nın zirvesindeki Türkiye büyük firmaların sadece üretim yaptığı yer değil aynı zamanda yollarında bu otomobillerin arz-ı endam ettiği bir arena oldu.

Araç kullanımının hemen hemen zorunlu olduğu İstanbul gibi metropollerde elbette araç kullanımı sadece edinmekle yani parasını verip satın almakla değil son dönemde kısa ya da uzun vadeli araç kiralamaları sayesinde artık daha kolay olmakta. Bugün yaz aylarında tatile gitmek isteyen bir aile için eğer ekonomik şartları fazla zorlamak gereksinimi yoksa araç kiralama son derece kolay bir çözüm.

Üstelik kiralama şirketleri ki artık bilinen İngilizce isimleriyle rent a car firmaları araç kalitesi ve kasko imkânlarıyla sürücülerin daha rahat rent a car yöntemini seçmesini sağlamakta. Sadece bireysel kullanıcılar mı? Elbette değil? Bugün büyüklü küçüklü firmalar kısa, uzun ve yıllık kiralama yaparak iş verimini artırma adına elemanlarının araç ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ümraniye rent a car, araç kiralama firmalarının İstanbul da en fazla hareketlilik kazanmış kurumlarından biri.

Hem değişen Ümraniye profilinin temsil yüzü, hem de bireysel ve kurumsal araç ihtiyacının son model araçlarla ve kaliteli hizmet anlayışı ile karşılanması konusunda oldukça iddialı. En sıkıştığınız anda telefonla anında olduğunuz yere bir saat içinde gelecek bir araç ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız Ümraniye rent a car uygun bir seçenek. Sadece araç kiralama değil vale hizmeti, ayrıca eğer bir kazaya da karışırsanız telefonla bulunduğunuz yere çekici gönderme gibi birçok hizmeti de sağlayarak size yolda da hizmet vermeye devam etmekte. Değişen ve artan nüfusuyla Ümraniye Rent A Car, araç kiralama hizmetinde de kendisi gibi yenilikçi bir firma daha edinmiş gibi görünüyor.

Kaynak : http://www.guvenotokiralama.com/

 

© 2012 Akra Blog - Kısacası Aradığınız Herşey

Sitede yer alan tüm içerik Akra Blog'na aittir.

Mobilya Site Haritası