Kategori: Genç Odaları

Genç odasında acaba hangi ürünü alsam bumu yoksa bumu demeyin bizi takip edin size yol gösterelim.

09 Eyl
admin 0 Yorum

ÇOCUKLARINIZIN GELECEĞİNİ RENKLİ TAKIMLARLA SÜSLEYİN!

Kategori: Genç Odaları

Tarih çağları durmaksızın ilerleyen daima kendini yenileyen upuzun bir süreçten oluşmaktadır. Bu sürecin konaklama basamağına bakacak olursak insanların mağaralardan başlayarak günümüz gökdelenlerine kadar gelen tarifsiz macerası hala süregelmektedir. Artık evler mağaralar değil çok çeşitli bina türleridir. Artık odaların kendi içinde isimleri vardır. İşte mobilya piyasası da buna dayanaraktan son zamanlarda set halinde belirli ürünleri odaların adı altında satmaktadırlar. Çocuk odası takımları, yemek odası takımları bunların belirli örneklerindendir.

Çocuk gelişimi çocuğun sadece yaşadığı ortamdan, arkadaşlarından, ailesinden ve hatta gittiği okuldan ibaret değil kullandığı eşyalardan tutun da giydiği kıyafetlere kadar derin bir konudur. Çocuk odası takımları dediğimiz zaman basit olarak düşünürsek tek kişilik yatak, gardırop ve çeşitli eşyaları örnek olarak verebiliriz. Çocukların yarınlarımız olduğunu düşünerek yola çıkan mobilya firmaları gereken talimatları fabrikalarına ileterek birinci sınıf eşya üreten fabrikalarıyla kusursuz takımları yaratmaktadır.

Ayrıca çocuk gelişimi dışında çocuğun kendine has özgür, güvenli bir ortamda yaşaması da firmaların tek temennisidir. Mobilya firmaları artık sadece nakit ödeme imkanı değil aynı zamanda kartla ödeme senetle ödeme gibi çok çeşitli yollarla ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bazı bankalarda tüketicilere belirli miktarda ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Aslında zaman çok değişti diyebiliriz.

Bunun en basit örneği olarak siyah beyaz gördüğümüz televizyonların renkli televizyonlara ardından lcd televizyonlara ve şu anda plazma televizyonlara geçtiğini gözlemlemiş bulunmaktayız. Yani mobilyada buna paralel olarak her geçen gün gelişmektedir. Yatakların ve hatta yastıkların ortopedik olmasıyla bambaşka bir geleceğe hazırlanıyoruz.

Taşıma işi son zamanlarda büyük bir gelişme kat etmiştir. Bunun sebeplerini bir parantez altına toplayacak olursak arabaların gelişmesi asansörün gelmesiyle taşıma işlerinde kolaylık, yakıttan ve giderlerden tasarrufla taşıma işi eski maliyetli boyutunun dışına çıkıp bambaşka bir hal almıştır. Bu bağlamda düşünürsek tüm mobilya firmaları tüketicileri için gereken bütün kolaylıkları sağlamış ve aldığınız ürün belki de kapınıza kadar gelecektir. Mobilya işinin ciddiye alınacak bir iş olduğunu unutmayarak uygun fiyatları almak ve karşılaştırmak için harekete geçmenizi tavsiye ederiz.

 

06 May
admin 0 Yorum

Çağdaş Tasarım Genç Odası

Kategori: Genç Odaları

Samimi bir atmosferin öncüsü olan genç odası takımları ile gençler, zarafetin ve konforun sahilinde güneşlenecekler… En dayanıklı ve en doğal ahşap malzemelerden üretilen genç odaları, gençlerin konfora olan yönelişlerini asaletli bir anlayışlar örüyor; hassasiyetlerini koruma altına alıyor ve onları modernizmin en şık haliyle tanıştırıyor. Zamanın muhteşem bir ambiyansı tarafından sarmalanan gençler, adolesan çağını harika bir şekilde geçiriyorlar. Özel yaşamları korunuyor ve muvaffakiyetleri göz dolduruyor. Onların nükteli vizyonlarına ışık tutmak siz değerli ebeveynlerin elinde! Siz değerli ebeveynler tüm kuşkularınızdan arınacaksınız; çünkü çocuklarınıza sunduğumuz tüm tasarımlar masiften imal ediliyor. Masif demek, doğallık demektir. Masif demek kalitenin özü demektir. Şaheser genç odası tasarımları işte bu sebepten ötürü de her daim masiften üretiliyor. Çağdaşlığın altın özü tüm genç odası tasarımlarının içine zerk ediliyor. En özgün tasarımların içerisinde en özel vakitlerini geçiren gençler, sevgiyle sarmalandıkları için, başarıya giden yolu kanatlanıp uçarak geçiyorlar. Uykusuzluk problemlerini, sinir ve stresi ortadan kaldırıyoruz. El işçiliğinde gelinen en son noktayı temsil eden tasarımlar, şahaneliğin vücut bulmuş hali! Doğanın en güzide versiyonu! Ayrıntıcı motiflerle tasarlanan oda takımları; komidinler; ranzalar ve yataklar, bazalar; şifonyerler, gardroplar, kütüphaneler ve çalışma masalarından oluşuyor. En uzun ömürlü tasarımlar tamamen gençlerin beklentilerine özel olarak imal ediliyor. Butik üretim gerçekleştirdiğimiz bilgisinin altını büyük bir özenle çiziyoruz. Her biri çağdaş sanat eseri olan genç odası takımları, memnuniyetin altın dokunuşu! Modern genç odalarına www.evzademobilya.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/kose-koltuk-takimlari

19 Nis
admin 0 Yorum

Modern Bebek Odaları

Kategori: Genç Odaları

Bebek odaları sizlerin önem verdiği, dikkatli seçildiği kadar bizler içinde üretimde kalitede ve tasarımda en son modayı tutturuyor, bu konum ve koşullara göre üretiyoruz. Modern ürün tasarımları ile sizlere en iyi mobilya imalatı hizmetini veren firmamız 1.sınıf malzemeler ile de kalitesinden asla ödün vermemektedir.

Bebek Odası Modelleri ile En yeni Tasarımlar Sizlerle

Tarz Mobilya’da bebeğiniz için düşündüğünüz modeller ile sizlere ne iyi ve en organik mobilya modellerini sizler için üretiyor, çocuğunuza özel odayı dilediğinizde beraber tasarlıyoruz. 1.sınıf ÇAMSAN marka ahşap kullanan firmamız UNICEF’ in beşik ve odalar için tavsiye ettiği 1.sınıf Sayrlack ve Anzo Nobel boyaları kullanmaktayız. Bebeğinizin sağlığı sizin olduğu kadar bizim için de bir o kadar önemlidir.

Modern Bebek Odası Modelleri Tarz Mobilya’da!

Modern tasarımları ve çağın getirdiği yeni model tasarımları ile sizlere en güzel tasarımları sunan Evgör  Mobilya sürekli olarak kendini modellemede geliştirmekte, yeni renk seçenekleri ile de sizlere yüzlerce farklı ürün modeli sunmaktadır.

Modern bebek odası modelleri denildiğinde ilk akla gelen firmamız kullandığı ahşap ve boyalar ile sizlere kalite güvencesi için tüm ürünlerde 1.sınıf üretimi başarmış ve CE sertifikası almaya hak kazanmıştır. Ayrıca bu konuda sürekli olarak kendini geliştiren firmamız TSE ISO:9001 kalite belgesini de alarak markalaşmaya göre ilk başarılı adımını atmış, dünya standartları kalitesindeki ürünleri sizlere en uygun ve ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Bebek Odalarına Aşağıdaki Linkten Ulaşabilirsiniz

19 Nis
admin 0 Yorum

Çocuk Odası Fiyatları

Kategori: Genç Odaları

Yaşam alanınız olan odanız, sizin tek gelişeceğiniz ortamdır. Odalarınızın 2013 şıklığına göre yeniden tasarlanmasını istemez misiniz?  Sizlerde harika genç odası takımlarıyla arkadaşlarınızı evinize davet ettiğinizde onları odanızın şıklığıyla etkileyebilirsiniz. Böyle bir ortam içerisinde partilerinizi verebilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Yeni genç odası takımınızla odanızdan çıkmak dahi istemeyebilirsiniz. 2013 genç odası modelleriyle Tarz Mobilya firmamızın gerçek kalitesiyle tanışabilir, anne ve babalarınızı ikna ederek bu kaliteli ve şık genç odası takımları için uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Kız ve Erkek Genç Odası Takımları

Erkekseniz sizler için erkek genç odası takımları sayesinde harika modellere ulaşabilir, harika modellere web sitemiz aracılığıyla bakarak mutlu bir şekilde kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Eğer ki kızsanız ve gençseniz 2013 yılına en uygun modellerimiz ile kız genç odası takımlarıyla odanızda olması gereken tüm mobilyaların tam takım olacak şekilde olmasını sağlayabilirsiniz.

Modern Genç ve Çocuk Odası Dekorasyonları

2013’e uygun tasarımlarla genç odası renkleri de tamamen sizlerin zevkinize uygun olarak yapılmıştır. Tarz Mobilya ile sizlerde mobilyalarınızı satın alıp, modern genç odası ile çocuklarınızı sevindirebilir, onlara alacağınız modern genç odası modelleri arasından en beğendikleriyle onları mutlu edebilirsiniz. Onların mutluluğu, sizin mutluluğunuz demektir! Böylesine birlik ve beraberlik içerisinde mutlu yaşam için sizleri de Tarz Mobilya’ya bekliyoruz…

Çocuk Odası Modelleri Tercihinizi Yaparken Dikkat Etmeniz Gereken Konular

Çocuk odası takımları seçeneklerini belirleyen önem verilmesi gereken bazı faktörler vardır. Çocuk odası mobilyası, sağlam olmalıdır. Çocukların çok hareketli ve dikkatsiz olacakları göz önünde bulundurularak imalat yapılmalıdır. Çocuk odası modeli tasarımı veya imalatı yapılırken, mobilya da keskin hatlar bulunacaksa da, imalat aşamasında çocukların sağlığı düşünülerek keskin hatlar zımpara ile yumuşatılmalıdır. Çocuk odasında ölçü oranları çok önemlidir. Çocukların boyları düşünülerek mobilyadaki yerleşimler tamamlanmalıdır.

Genç ve Çocuk Odası Takımları Fiyatlandırılması

Çocuk odası takımları ve fiyatları ve çocuk odası modelleri malzeme kalitesiyle ve işçilikle doğru orantılıdır. Çocuk odası modelleri ve fiyatları seçiminizi belirleyecek olan en önemli faktördür. Sayfamızda tüm çocuk odası modelleri mümkün olan en düşük fiyatlarla fiyatlandırılmaktadır. Çocuk odası mobilyasında mümkün olduğu kadar lake boyamadan kaçınılıp, mdf lam ürünler tercih edilmelidir. Çocukların hareketli olmaları sebebiyle lake boyalar çoğu zaman zarar görmektedir. Resimlere tıkladığınız da fiyatları da görmüş olacaksınız. Çocuk odalarında kullanılan aynalar mutlaka kırılmaya karşı tedbirli üretilmelidir. Çocuklar odalarında, siz ne kadar önlemeye çalışsanız da mutlaka hareketli oyunlar oynayacaklardır. Bu sebeple de, ayna kırılmaları çok olmaktadır. Aynalar kırılsa da, dağılmayacak, çocuğu yaralamayacak şekilde üretilmelidir. Çocuk odasında boyalı mobilya imalatı yapılacaksa, boya kalitesi mutlaka yüksek kaliteli boyalardan olmalıdır.

18 Nis
admin 0 Yorum

Bebek Odası Oda Dekorasyonu

Kategori: Genç Odaları

bebek odası

Güzel bir oda yapacağım diye bebek odasını gereksiz eşyalarla, uyumsuz renklerle doldurmak minik bebeğiniz için yorucu olabilir!

Odanın temasını oluşturan desenleri, ahenk oluşturacak şekilde tekrarlamaya özen gösterin. Ayrıca bebek odası hazırlarken, her adımınızı bebeğinizin güvenliğini ve rahatlığını düşünerek atmanız gerekir.

Tahta değil parke zemin

Her şeyden önce kullanılan tüm malzemelerin, sağlıklı ve kolay temizlenebilir olması gerekir. Yer döşemesinde tahta çok kir tuttuğu ve de temizliği zor olduğu için tercih edilmeyen bir döşeme türü. Çok sık tercih edilen bir yöntem olan halı kaplamak da bebek ve çocuklar için bazı sakıncalar doğurabilir. Çünkü halı toz ve mikroorganizmaların yuvası haline dönüşerek, mikrobik ve alerjik sorunlara yol açar.

Metal uykusunu kaçırır

Yapılan araştırmalar, metal malzemelerin manyetik alan üreterek, insan organizmasını olumsuz yönde etkilediğini gösteriyor. Metal, bebeğin de kendisini yorgun hissetmesine ve buna bağlı olarak uyku düzensizliklerine neden olur. Bu nedenle, miniğinizin odasında büyük metal mobilyalar bulundurmayın.

Kuzeyde pencereli bir oda

Yapılan araştırmalara göre ideal bir bebek odası modellerinin 12-15 metrekare ve en az bir pencereli olması gerekiyor. İçeri güneş girmeyen ve hava değişimi olmayan odalar, bebeğin sağlığı için uygun değil. Aynı zamanda odanın evin kuzey doğusunda veya kuzey batısında olması da diğer öneriler arasında yer alıyor. Böylece oda, günün en ferah saatlerinde (güneş doğarken ve batarken) güneş görebilir.

Beyaz ışıklı küçük avize tercih edin

Odanın ışıklandırılması da çok önemli. Öncelikle hava alan ve güneş ışığı giren bir oda olması gerekir. Her ne kadar uygulaması zor olsa da, evdeki ışık kaynaklarının odanın tam ortasında bulunmaması iyi olur. Işığın tavan veya duvarlar vasıtasıyla yansımaması da önemli.

Pastel renkler sakinleştirir

Günümüzde çoğu bebek odasında kullanılan pastel renkler, en ideal olanları. Mavi ya da yeşil gibi soğuk renkler, sakinleştirici bir etkiye sahip. Aynı zamanda sinekleri de uzak tutar! Koyu renk boyalar, odayı küçük gösterir. Açık renklerse odaya ferahlık verir.

17 Nis
admin 0 Yorum

Bebek odası tasarımları

Kategori: Genç Odaları

bebek odası

Yeni bebek bekleyen anne ve baba adayları için en özel varlıklarına Dünyanın en güzel ürünlerini almak isterler. Dokuz ay boyunca alınacakların hayaliyle yaşanır ve defalarca alınacak listeleri okunur. Alınacaklar listesinin en başında da bebek odası takımları gelir. Çünkü bebek odaları bebeğimiz için en huzurlu uykunun gerçekleştiği, en güzel oyuncakların oynandığı, en güzel kıyafetlerin giyileceği ona özel odadır. Bu yüzden kaliteli, sağlam, güvenilir ürünler ararız.

Evgör  mobilyanın bu bebek odası çok sevimlidir. Beşiği sallanmıyor. Korumaları yüksek olduğundan tehlikesi bulunmuyor. Mavi ve pembe renklerin de kullanılması her iki cinsiyete de uyumludur. Yıldız süslemeleri kullanılmıştır. Bebeğinizin eşyalarını rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

Bu model kızlar için tasarlanmış harika bir üründür. Özellikle karyolası muhteşem dizayn edilmiş. Kızlar bu modele bayılacaklar. Tüller ile de farklı bir hava katılmıştır.

Evgör mobilya sizin için hayatınızın anlamı olan bu özel meleklere birbirinde güzel bebek odası modelleri sunuyor. bobo bebek odası takımı kız bebek bekleyen ebeveynler için önerilebilir. Kırmızı ve pembe renklerin hakimiyet sürdüğü oldukça göz alıcı ve şirin Evgör  bebek odası takımıdır. Şeker  baby yataklı beşikse sadece beşik almayı düşünenler için tasarlanmıştır. Her iki cinsiyet içinde kullanılabilir. Çünkü rengi beyazdır. Şeker bebek odası takımı ise hem kız hem de erkek bebekler için kullanılabilir. Evgör’ün yeni ürünüdür. Şeker beşikte her iki cinsiyette kullanılabilir. Sadece beşikten oluşuyor. Rengi beyazdır. Sağlam ve güvenli bir üründür.

Bu takım ise yine kızlarımız için üretilmiştir. Dolabı çok geniş olduğundan rahatlıkla kıyafetlerini yerleştirebilir. Ayrıca karyolasının ayak ucundaki çekmece ve dolaplarda oyuncakları için idealdir. Rengi de göz yormayan, uyumlu bir renktir. Yeşil bir bebek odası almayı istiyorsanız işte bu model size göre. Yeşilin dinginliği bebeğinizi rahatlatacaktır.

28 Mar
admin 0 Yorum

2013 Tarz Genç odaları

Kategori: Genç Odaları

Baharın gelmesiyle yazın yaklaşması ile birçok mobilya modelinde olduğu gibi genç odaları, çocuk odaları ve bebek odaları takımlarında birçok değişiklik ve yeni tasarım özellikleri geldi. 

Bu makalemizde sizlere en modern mobilya ve mobilya modellerinin yanı sıra 2013 yılan özel tarz ve şık tasarıma sahip genç odalarını, çocuk odalarını ve bebek odalarını bulabileceğiniz online satış sitelerinin rehberliğini yağacağız.

İlk olarak genç odası takımları hakkında birkaç bilgi verelim. Genç odaları isminde olduğu gibi erken yaş kriterlere uyan 14 yaş ve üzeri gençlerimiz için uygun takımlardır.

Yeni bir genç odası takımı almayı düşünüyorsanız eğer, renk uyumundan ihtiyaç duyulabilecek diğer extralara kadar dikkat etmelisiniz.

Mobilyalar Mobilya sizin için en modern ve 2013 tarz genç odaları satışa sundu, birbirinden farklı modellere sahip bu genç odalarını alarak çocuğunuz için güzel bir oda ortamı oluşturabilirsiniz.Bu linkten . http://www.tarzmobilya.com/asp/group/43/Genc-Odalari ulaşabilceğinizi unutmayın 2013 Modern Genç odası takımları ile mobilyalarda sizi bekliyor.

Bebeğiniz mi oldu bebeğiniz mi olarak eğer her ikisi ise de işte sizin için en modern, kaliteli ve sağlıklı bebek odası modellerini bulabileceğiniz birkaç tüyo vereceğiz. ISO 2000 sertifikalı dünya ünlü ve ödüllü bebek odaları için en uygun fiyat  koşulları altında bebek odaları Tarz Mobilya’da  sizi bekliyor.

 

27 Mar
admin 0 Yorum

Kaliteli Bebek Odası Takımı

Kategori: Genç Odaları

bebek odası

Kaliteli bebek odası takımları sağlam malzeme kullanılan yapımında kurşun içermeyen boya kullanılan bebek odası takımıdır. Bebek odası takımlarında kalite aranılacak ilk önce özellikten biridir. Çünkü bebeklerimiz hem gelecek nesilimiz hem de gözümüzden sakındığımız bir parçadır.  En yeni özel tasarımları ile bebeklerinizin odasına neşe katacak bebek odası takımları Firmamızın  bebek odası kategorisindedir. Tüm bebek odası modelleri özel tasarlanmış olup en uygun ödeme seçenekleri ile bebeklerinizin odasını süsleyecek en özel bebek odaları kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile bebeğinizi beklemektedir. Bebek odası takımları ergonomik tasarımlı olup bebek odası takımlarında güvenlik üst düzeydedir. Bebeklerinizin düşmemesi için özel olarak tasarlanan tutacaklar ve annelerin hayatını kolaylaştıran çekmeceler Evgör bebek odası modellerindedir. Tüm ürünlerimiz CE sertifikalı olup bebeklerinizi en üst düzeyde rahat ettiren modellerimizdir. Bir bebek için en önemli ortam olan bebek odası onlar için özel olarak tasarlanmalıdır. Sağlıklı bir bebek için onun sağlığını düşünen bir bebek odası onun hayatına büyük bir değer katacaktır. Evgör bebek odalarında bebekleriniz için özel olarak tasarlanan oyun alanları onun gelişimine büyük katkı sağlayacaktır. En önemlisi ise sağlıklı bir ortamda büyüyen bir bebek topluma kazandırılmış bir birey olacaktır. Evgör bebek odaları tüketici kalite ödülü almış ve tüm testlerden geçmiştir. Sizde en şık tasarımlı bebek odası modellerine sahip olmak istiyorsanız Evgör’e davetlisiniz.

 

http://www.evgor.com.tr/K300,bebek-odalari.htm – Bebek Odası Satış Linki

22 Mar
admin 0 Yorum

2013 Genç Odaları

Kategori: Genç Odaları

Gençler genellikle renkli ve cıvıl cıvıl odaları tercih ederler. Üretici firmalarda bunları dikkate alarak genellikle modern, renkli ve cav cavlı modeller üretiyorlar. Öyle ki birbirleri ile bir yarış içerisine giriyorlar. Genç odası takımları üreten genç odası markaları ürettikleri ürünleri çok da iyi pazarlıyorlar. Tabi ki bu durum tüketicileri de bir o kadar mutlu ediyor. Ne kadar çok üretici firma olursa bir o kadar rekabet de arttığı için 2013 genç odası takımları tüketicileri, kaliteyi ucuza almış oluyorlar. Bu durum da tüketicileri oldukça memnun ediyor.

Artık günümüzde birçok genç odası markaları bulunmaktadır. Bu markalar birbirinden modern, şık, renkli ve tarz mobilyalar üreterek, tüketicilerin beğenisine sunuyorlar. Tüketiciler bu kadar seçenek arasında çoğu zaman hangi modelleri seçeceğini bilemeyebiliyorlar. Böyle zamanlarda en güzeli bilen bir kişiden bir fikir almaktır. Ya da en azından böyle konularla ilgilenen kişilerden bir destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Genç odaları markaları mobilya üretimi yaparken tüketicilerin taleplerini göz önünde bulunduruyorlar. Ve sürekli olarak da kendilerini ve modellerini yeniliyorlar. Gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduruyorlar.

Genç odası takımları seçerken, kullanışlı bir takım seçmek çok önemlidir. Öncelikle kalite standartlarında bir üretim olup olmadığına dikkat edilmelidir. Ürünü alacağınız yerden kalite standardı belgesini istemeyi unutmayın. İnsan sağlığına zararlı hiçbir maddenin kullanılmadığından emin olun. Mobilyalarınızın üretildiği ahşabında 1. Sınıf ahşap olmasına özen gösterin. Böylelikle hem kaliteli, hem de uzun ömürlü mobilya almış olursunuz.

2013 yılına özel Tarz mobilya markası ile tasarlanan genç odası takımlarına http://www.tarzmobilya.com/K458,genc-odalari.htm linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

22 Mar
admin 1 Yorum

Genç Odası Takımı 2013

Kategori: Genç Odaları

Genç Odası Takımı

Genç odası bir evin en çok önem verilmesi gereken odalarının başında gelir. Genç odası  deyip geçmemek lazım. Nasıl ki ebeveynler için yatak odası, oturma odası önemli ise, genç odası da o odanın içinde belirli bir yaşa kadar büyüyecek olan çocuklar ve gençler için o kadar önemlidir. Genç odasını bir evin diğer odalarından ayıran en önemli özellik, odanın renk renk, cıvıl cıvıl sanki bir coşku içerisinde ve ahenkli bir yaşam alanı sunuyor olmasıdır. Genç yaşa ulaşmış çocuklarınız için genç odası dekorasyonu ile onlara en güzel hediyeyi verebilir ve onlara ne kadar özel olduklarını gösterebilirsiniz.

Geçmiş yıllar da gençlere genellikle ayrı bir oda verilmezdi. Oysaki günümüzde artık genç odasından önce çocuk odası oluyor, sonrasında o oda genç odasına çevriliyor. Artık ebeveynler, çocuk odalarını öyle bir döşüyorlar ki, çocuklar ergenlik çağına geldiğinde dahi aynı odayı kullanabiliyorlar. Böylelikle de mobilyalar ne zaman yıpranırsa ancak o zaman yenileri ile değiştiriliyor. Aileler de bu durum da belki ilk döşerlerken kaliteli kullandıkları için mobilyaları biraz pahalıya alıyorlar, fakat yıllarca aynı mobilyaları kullandıkları için aynı zamanda da kar etmiş oluyorlar.

Renkli Genç Odası Dekorasyonları

Evgör mobilya genç odası dekorasyonları ile size mobilya konusunda yardımcı olabilecek bir firma. Gerek kullandığı malzemeler açısından verdiği güvenle, gerekse aradığınız her çeşit mobilyayı rahatlıkla Evgör Mobilya da bulabilmeniz açısından tercihleriniz arasına girebilecek bir firma.

Sonuç olarak gençlerin gelişimi ve rahatlığı açısından genç odası dekorasyonu çok önemlidir. Gençlerin zevkine uygun olarak döşeyeceğiniz genç odalarının, aynı zamanda seçeceğiniz mobilyanın kaliteli olmasına da bir o kadar özen gösteriniz.

Evgör Mobilya farklı ile özel olarak tasarlanmış bir genç odası dekorasyonu isterseniz http://www.evgor.com.tr/K299,genc-odalari.htm adresimizi ziyaret ederek modellerimize göz atabilirsiniz.

21 Mar
admin 0 Yorum

Tasarım Genç Odaları

Kategori: Genç Odaları

Şık modellere ve modern tasarımlara sahip genç odaları, gençlerin en büyük hayallerinden birsidir. Kendisini özel hissettirecek olan bir genç odasına sahip olmaları, arkadaşları arasında ayrıcalıklı kılacak mükemmel bir de modernliğe kavuşturacaktır. Evgör genç odası modelleri konusunda ince eleyip sık dokuyarak gençlere hayal gibi bir şıklık ve kalite sunmaktadır. Genç odası modelleri için son modayı takip eden ve teknolojinin geldiği son noktayı çok iyi harmanlayıp işlerinde en iyi şekilde kullanan Evgör Mobilya, çağdaş genç odası modelleri ile eşsiz bir kaliteye de kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.

Genç odası modelleri imalatında sahip olduğu CE kalite sertifikası ve TSE ISO:9001 kalite belgesiyle sizleri dünya kalite standartlarına taşıyan Evgör Mobilya, genç odalarınızda genç İtalyan mobilyası kalitesiyle tanışmanıza da yardımcı olmaktadır. Genç odası modelleri imalatı yaparken kalite çizgisine özen gösteren firmamız, en kaliteli ahşap ve boya malzemeleri kullanmaktadır. Ahşap malzemelerde ÇAMSAN marka 1. sınıf kalite standartlarında MDF, MDF lam ve masif doğal ağaçları tercih eden firmamız, bu sayede uzun ömürlü ve dayanıklı mobilyaların da garantisini sizlere sunmaktadır. Boya ve cila malzemelerinde de dünyanın lider markaları Sayerlack ile Akzo Nobel ürünlerini kullanan firmamız, genç odalarında zararlı kimyasallarla karşı karşıya kalmanızı engellemektedir. Genç odası modelleri için görsel güzelliği arttırmak adına yaptığı çeşitli süsleme işlerinde ve kullandığı aksesuar malzemelerinde de Almanların kalitesini tüm dünyaya kanıtlamış olan dev markaları Hafele, Blum ve Hettich ürünlerini kullanan firmamız, genç odası modellerinde şıklığı ve kaliteyi bir arada yakalamanızı sağlamaktadır. Genç odası fiyatları konusunda da sizlere en uygun rakamları sunan Evgör , ödeme konusunda da sağladığı kolaylıklarla en uygun ödeme planlarını size özel olarak belirlemektedir. Siz de genç odası modelleri ürün modellerimize  www.evgor.com.tr sitemizden göz atabilir ve hayal gibi bir şıklığı hayal gibi bir kaliteyle uygun fiyatlardan kavuşabilirsiniz.

29 Oca
admin 0 Yorum

Arabalı Genç Odası Takımı En Şık Tasarımı İle Sizleri Bekliyor

Kategori: Genç Odaları ARABALI GENÇ ODASI

Arabalı çocuk odası modellerinde en şık tasarımlardan birisi olan Turbo arabalı genç odası takımı modeli uygun fiyatı ve şık tasarımı ile sizi bekliyor.

Mobilya sektörünün öncülerinden  ve online mobilya satışında kendini kanıtlamış olan Evgör Mobilya, sadece sizin ve eviniz için mobilya satmıyor, aynı zamanda çocuklarınızı da mutlu edebileceğiniz onlara özel mobilya çeşitleriyle onları mutlu edebilmenizi kolaylaştırıyor.

 

Çoğunuza hala bir karne hediyesi almadıysanız bu çocuk odası mobilyası tam aradığınız niteliklere sahip, ekimiz tarafından detaylı bir şekilde incelenen ve sizlerin beğenisine sunulan turbo arabalı genç oda takımını mutlaka görmelisiniz,

Yer hacmi olarak çok fazla yer kaplamayan ve bir o kadarda gösterişli olan bu çocuk odası, çoğunuzu fazlasıyla mutlu edecektir.

Hem bütçenize uygun hemde kalitesiyle sürekli tercih edilen mobilya çeşitlerinin başında gelen, turbo arabalı genç oda takımı görünüşü ile aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle görücüye çıkmıştır.

Kalite ve Şık Tasarım

Bu genç oda takımında yok yok, aradığınız eğer kalite ise işte bu makale tam size göre, yapımından tamamlanıncaya kadar kullanılan her malzeme özenle seçilmiş olan bu genç oda takımının 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Tasarımda farklı çizgilere sahip olan turbo arabalı genç oda takımı erkek çocuklarınız için adeta bir spor araba içersin de bulunuyormuş hissine sebep olacak özellikler sahiptir.

Kendine has aydınlatma sistemi bulunan turbo arabalı genç oda takımını evgör mobilyadan online olarak satın alabilirsiniz.

 

© 2012 Akra Blog - Kısacası Aradığınız Herşey

Sitede yer alan tüm içerik Akra Blog'na aittir.

Mobilya Site Haritası