Kategori: Koltuk Takımları

Rahat koltuk takımını nereden alırım. Acaba alacağım koltuk ne kadar kaliteli sorularıyla uğraşmayın bizi takip edin.

23 Eki
admin 0 Yorum

 KOLTUK TAKIMI SEÇİLİRKEN NELERE DİKKAT EDİLİR?

Kategori: Koltuk Takımları

 

 

Evimizin en önemli takımlarıdır koltuk takımı. Bizlere düşen görev ise hayatımızı kolaylaştıracak şekilde koltuk takımımızı koyacağımız odayı dekore ederek odamızın büyüklüğüne, ebadına göre seçmemiz gerekir. Koltuk takımı günümüzde çoğunlukla misafir ağırlamada kullanılır. Bazen de karakterimize göre değişebilmekle birlikte dinlenmek içinde tercih edebiliriz.

Peki, koltuk takımı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Nasıl seçim yaparak evimize daha çok ısınabiliriz? Koltuk takımlarımızı seçerken odamızın kaç m2olduğunu mutlaka bilerek seçeceğimiz takımlarımızı ona göre seçmeliyiz. Ya da en azından odamıza kabaca da olsa hangi takımların sığabileceğini, o takımları odamıza ya da salonumuza nasıl yerleştirebileceğimizi bilmemizde fayda var ancak bizler m2 olarak net bir bilgiye sahip olursak, aldığımız koltuk takımlarını yerleştirmede herhangi bir sıkıntı çekmeyiz.

Koltuk takımları alınırken odamızı kafamızda canlandırarak hangi koltuğu nereye, tekli koltuk alalım mı, ikili ya da tamamı üçlü koltuk mu olsun, hangisi kullanış açısından çok daha iyi olur gibi soruların cevaplarını önceden verirsek, koltuk takımı alırken çokta zorlanmayız. Çünkü koltuk takımları çok farklı tasarımlara sahip ürünlerdir. Tekli koltuk, ikili koltuk, üçlü koltuk, klasik, modern, avangarda şeklinde tasarımlara sahiptirler.

Koltuk takımını koyacağımız odamızın yapısı çokta büyük değil ise hacmi büyük koltuk takımı alıp odamızı eşya ile boğmak, belki de kısa zamanda sizi odanızdan soğutabilir ve yeniden masraf ederek daha küçük ebatlı koltuk takımı almak zorunda kalabilirsiniz. Bu sebeptendir ki koltuk takımları hem zevkinize hem de odanızın yapısına uygun bir şekilde düzgün aksesuarlar kullanılarak dekore edildiği zaman içinize sineceğine emin olabilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi koltuk takımında dinlenmek isteyen arkadaşımız mutlaka olacaktır. Bu arkadaşımız eğer ki odamızda hareketlerde rahat değil ise, koltuk takımı seçiminde sıkıntı var, yanlış bir tercih yapılmış demektir.

Sizde takdir edersiniz ki, dinlenmek istediğiniz yerde ayağınıza bir şeyin sürekli takılması veya rahat şekilde hareket edememeniz bazen çok sinir bozucu olabilir. Bu sebepten ötürü, tarzımız, karakterimiz ve zevkimiz ne olursa olsun, alacağımız salon takımı ister modern, ister klasik ve ister avangarda olsun, bizler koltuk takımlarını alırken odamızdaki rahatlığımızı düşünerek buna uygun almamız gerekir.

 

 

 

 

 

03 Ağu
admin 0 Yorum

Koltuk Takımları

Kategori: Koltuk Takımları

Koltuk takımları evimizde dinlenmemiz için en önemli mobilya gruplarındandır. Aynı zamanda misafirlerimizin rahatlığı açısından düşünülenmesi gereken önemli bir ayrıntıdır.

Evimizde sadece misafir ağırlama dışında günlük yaşantımızda önemli bir yeri bulunmaktadır. Salon takımının yanında günlük oturma odası olarak bir çok ailenin birden fazla koltuk takımı bulunabiliyor.

Rahatlık söz konusu olduğunda mutlaka kaliteli malzemelerden üretilmiş bir takım düşünülmelidir. Kaliteli ve sağlam bir iskeler yapısı, kaliteli ve dayanıklı kumaş, kullanılan iç malzeme sünger dikkate alınarak sahip olunmalıdır. Piyasada bir çok malzemenin kullanıldığı koltuk takımlarında süngeri göremememiz soru işaretleri yaratabilir. Ancak firmalar bunun için içini gösteren teşhir ürünlerine bakabilirsiniz. Satın alırken dikkat etmeniz gereken, koltuğa bir kaç dakika oturarak rahatlığını test etmelisiniz.

Koltuk takımları diğer mobilya çeşitleri gibi kendi içinde sınıflara ayrılmaktadır. Modern koltuk takımları, daha sportif ve boyutları daha küçük olmakla birlikte, kullanılan renk ve desenleri modern çizgiler taşımaktadır. Avangarde modellerde ise daha gösterişli klasik modellerdir. Bu modellerde desenler gösterişli ve daha baskın şekilde olmaktadır.

Koltuklar tek başlarına değerlendirildiğinde değişik kombinasyonlarda yapabilirsiniz. Bu kombinasyonlar aynı modelde değişik renk uyumu sağlanabilirken, değişik modellerin bir araya getirilmesiyle değişik tarzların uyumunu sağlayabilirsiniz.

Tasarım olarak, evinizin tarzına uygun seçimlerde bulunmanızı öneririz. Klasik tarzda döşenmiş bir eve, Avangarde modeller seçebilir veya Chester denen modellerden yana tercihte bulunabilirsiniz. Burada renkler hakkında önerimiz, evinizde mutlaka renk kontrastını yakalamalısınız. Bu yılın en çok tercih edilen mobilya renklerinden beyaz tercih ediyorsanız, daha koyu renklerde kumaştan tasarlanmış koltuk takımları almalısınız.

Koltuk takımını odanızda gösteren kullanılan kumaş rengi ve türüdür. Kumaş türü kadife, keten, kanvas, gabardin, şönil, deri, saten, goblen gibi bir çok  kumaş türü vardır. Eğer deri bir kumaş düşünürseniz kullanım şeklinize ve tarzınıza uygun olmalıdır. Deri kumaşlar kışın serin, yazın sıcak ve oturduğunuzda sizi rahatsız edebilir. Ancak odanıza lüks bir hava katar ve çok şık bir görüntü vermektedir. Deri kumaşlar kolay temizlenir, leke bırakmaz. Ancak deri kumaşlarda yırtılmalardan dolayı can sıkıcı durumlar ortaya çıkmaktadır. Kadife kumaşlar ise oturma odanızda ağır bir hava katar. Kullanımı ve temizliği kolaydır. Bir çok model ve çeşitleri bulunmaktadır.

Koltuk takımları günlük olarak kullandığınız, sizinle temas halinde bulunan mobilya çeşididir. Bu nedenle garantili ürünler tercih etmelisiniz. Kullanım sıklığınıza göre diğer mobilyalardan daha çabuk eskime göstereceği için, kumaş ve arızalara göre size teknik destek verebilecek firmalardan satın almalısınız. Genellikle 2 yıl garantili olarak satılan koltuk takımı, üretim hataları, iskelet arızaları, sünger bozulmaları ve dikiş bozulmalarına karşı garanti verilir.

01 Ağu
admin 0 Yorum

Moda Koltuk Takımları

Kategori: Koltuk Takımları

Evlerin havasını değiştiren ve olmazsa olmazları olan mobilya modelleri , gün geçtikçe çeşitleri çoğaltarak alıcılarının daha fazla heyecanlanmasını sağlıyor. Salonlarında konukların ağırlanacağı koltuk takımları, oldukça önemli bir konuma sahiptir. Doldurdukları yerlerin yanı sıra, odanın dolu gibi görünmesinde de büyük görev üstlenirler. Bu takımların bulunmaması, evi boş gibi gösterecek ve de kötü bir görüntüye sebebiyet verecektir. Birçok bayanın hayalindeki evinde, şık bir görünüme sahip koltuk takımı vardır. Oturma odası, eve gelen misafirlerin ve de gün boyunca vaktin geçirildiği alan olduğu için tasarımı oldukça önem taşır. Evinizin şekline uygun alacağınız koltuk takımları   bulunmaktadır. Her koltuk takımı, her eve uyumlu olmayabilir. Evi şekline ve de odanın yapısına bağlı olarak seçim yapmanız gereklidir.

Son günlerde moda olarak birden fazla kişi tarafından seçilen koltuk takımları, genellikle L şeklindedir. L şeklinde bulunan bu koltuk takımları, kullanışı ve pratikliği bakımından daha çok tercih edilmektedir. Köşelerde epey uyumluluk sağlayan bu sitiller, hoş görünüm oluşturduğu gibi epey kullanışlı bir yapıya sahiptir. Sizde seçim yaparken, L tipindeki koltuklara göz atabilirsiniz. Seçim yaparken önem göstereceğiniz konulardan birisi renktir. Odanızın duvarı rengiyle, koltuk takımlarınızın rengi uyum içerisinde olmalıdır.

Eğer uyum sağlanamaz ise çirkin bir görünüm algılanır. Bu senenin modasına bağlı olarak daha fazla açık kahverengi ve tonları üzerine ilgi fazladır. Evinizin renkleri bu şekilde olduğu için, koltuk takımı tercihi yapılırken daha fazla krem renkleri ve tonlarına önem verilmiştir. Modayı takipteyseniz, bu tonlardan sizlerde tercih yapabilirsiniz. Ancak sıradışı olmak istiyorsanız, kırmızı ve tonlarına da göz atmanızı öneriyoruz. Koltuklar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız,  www.tarzmobilya.com adresinden ya bilgi alabilirsiniz. Modern tasarım ve avangarde modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. 256 bit SSL ile güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi ister online ister telefonla ister bankanız üzerinden yapabilirsiniz. Koltukların teslimat süreleri 20 ile 25 gün arasında değişmektedir. Siz sadece istediğiniz koltuk takımı modeline karar verin gerisini Tarz Mobilya’ya bırakın.

Kaynak: http://www.mobilyalar.com.tr/koltuk-takimlari

10 Tem
admin 0 Yorum

Mobilya Tasarım

Kategori: Koltuk Takımları

Bugünkü yazımızda sizlere mobilya tasarımı nerelerde yapılır ve nasıl seçim yapılmalıdır konusunda yardımcı olacağız. İnsanlar artık günümüzde mobilyaları sadece kendilerine özgü olsun ve sadece ona özel olsun istemektedir. Özel tasarım mobilya sadece sizin ruhunuza hitap etmekte kalmıyor ve sizin tarzını yansıtıyor. Özel tasarım mobilyayı nereden ve nasıl bulacağınız diyorsanız işte bu kısım tam size göre. Özel tasarım mobilya denince akla gelen ilk mobilya firmalarından olan Evzade mobilya sizlere mükemmel kalitedeki özel tasarım mobilya modellerini sunmaktadır. Özel tasarım mobilya modellerini sıralayacak olursak yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları, salon takımları, genç odaları ve daha birçok mobilyayı tasarlayabilirsiniz. Özel tasarım mobilya aşamasını anlatacak olursak eğer belirlediğiniz ve ya hayalinizde canlandırdığınız mobilyayı 3D ortamında uzman ekipler sizin için tasarlar. Sonrasında uzman ekipler evinizin ölçüsünü alır ve sadece size ait olan mobilyanın temel adımlarını atmış olursunuz. Sonrasında belirlediğiniz mobilya tasarımı mimarlar ve tasarımcılar tarafından çizimi yapılarak üretim aşamasına geçilir. Üretimden tasarıma tüm herşey sizin takibinizde ve size ait, sizin ruhunuza hitap edem mobilya tasarımı canlanmaya başlamıştır. Yaklaşık 2 ay gibi bir sürede size ait olan mobilya tasarımı evinize kurulmak üzere yola çıkmış olacaktır. Uzman montaj ekibi ve iç mimar eşliğinde mobilyanız kurulmaya başlanmış olacak ve içinizdeki heyecan gittikçe artacaktır. Artık sizinde sadece size ait olan ve sizin için özel olarak tasarlanmış bir mobilya modeliniz olacaktır. Tasarımdan üretim tüm aşamaları başarılı ile gerçekleştiren Tarz Mobilya ise sizi mutlu ettiği için daha çok mutlu olacaktır.

Kaynak:  http://www.evzademobilya.com/koltuk-takimlari-salon-takimlari

21 Haz
admin 0 Yorum

Özel Tasarım Mobilyayı Nerede Yaptırabilirim

Kategori: Koltuk Takımları

Bu yazımızı okuyorsanız eğer özel tasarım bir mobilya modeli tasarlamak istiyorsunuz. Size bu konuda yardımcı olabilmek için biraz bu işin püf noktalarını iletmemde fayda olduğunu düşünüyorum. Özel tasarım mobilyalar hem daha sağlıklı olup hem de evinizin genişliğine göre özel olarak tasarlanmışlardır.  Sizin istediğinize göre tasarlanan mobilya modeli hem size hitap etmektedir hem de uzun yıllar dayanıklıdır. Kaliteli ve uzun ömürlü bir mobilya arıyorsanız eğer özel tasarım mobilyalar tam size göre özel olarak tasarlanmıştır. Peki bu özel tasarım mobilyaları alırken nelere dikkat etmeli ve nerelerden alabiliriz bu konu hakkında size yardımcı olacağız. Özel tasarım mobilya alırken mobilyanın hangi malzemeden yapıldı, hangi boya kullanıldığı ve ömrünün ne kadar olacağı konusunda püf noktalar edinmeniz sizin için faydalı olacaktır. Ahşap kalitesi  burada en dikkat edeceğiniz hususlar arasında olmalıdır. Peki bu özellikteki üretim yapan firmayı nereden bulacağız diyorsanız işte burada tam sizin için devreye girerek Evzade Özel Tasarım Mobilya’yı sizlere öneriyoruz. 2011 yılından beridir sektörde olan Evzade Mobilya her daim müşterilerine mükemmel hizmet sunar. Size özel tasarımları ile hizmet veren Evzade Mobilya’da yatak odaları, yemek odaları ve daha birçok özel tasarım mobilya modellerini sizlere sunmaktadır. En özel tasarımlı mobilyaları 3D ortamında tasarlayan Evzade Mobilya tasarımdan üretime kadar sizleri her konuda bilgilendirmektedir. Özel tasarım mobilya modellerine www.evzademobilya.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/koltuk-takimlari-salon-takimlari

06 May
admin 0 Yorum

Farklı L Koltuk Takımları

Kategori: Koltuk Takımları

Yatırımınızı en doğru alana yani yaşam yuvanız olan evinize gerçekleştirin veya da ofisinize… Çağdaş ve sıra dışı tasarım harikası olan farklı L koltuk takımları kreasyonumuz, uzman Ar – Ge ekibimiz tarafından özenle meydan getirildi. Çağdaşlığın mihenk taşı olan dizaynlar, ruhunuzun derinliklerine hitap ediyor. Şatafatlı ve ilginç tasarımlar, konforun en güzide hali olarak kayıtlara geçerken, modernizm sizi ablukasına alacaktır. tarzmobilya.com olarak duyarlı yönelişimiz gereğince, sizlere mucize gibi dizaynları gururla sunuyoruz. Profesyonel tasarımcılarımız tarafından dizayn edilen orijinal ve farklı L koltuk takımları, en ince el işçiliğinde gelinen bir dönüm noktası! El emeği, göz nuru olarak imal edilen modeller, yetenekli mobilya ustalarımız tarafından özen gösterilerek üretiliyor ve üretim aşamasında her birinin içerisine konfor ve asalet zerk ediliyor. Böylelikle çağdaşlığın nükteli dokunuşlarına nail olmanız işte gerçekten kaçınılmaz! Country koltuk modelleri, vintage koltuk tasarımları, Fransız eskitme farklı L koltuk takımları, geleneksel motiflerle süslenmiş tasarım harikaları… Veya da dilersiniz butik üretim seçeneğimiz… ‘Siz arzu edin, biz gerçekleştirelim’ diyoruz ve sizlere en huzur verici çağdaş tasarımlarımızı gururla sunuyoruz. Kışkırtıcı model dizaynlar, muazzam görünüşleri ile sizleri ablukasına alacaktır. Her biri modern sanat eseri olduğundan ötürü Stendhal Sendromu’na yakalanabilirsiniz. Büyüleyici güzellik size sıcak ve kışkırtıcı bir ambiyans sunuyor. Deri kaplamalı farklı L koltuk takımları, kaliteli kumaş kaplama L koltuklar… Memnuniyetiniz gözlerinizden okunacak. Yaşam yuvanız da narin dokunuşlarla sarmalanacak!  En Yeni mobilya koltuk modellerine www.tarzmobilya.com adresinden ulaşabilirsiniz.

18 Nis
admin 0 Yorum

Koltuk Takımı Modelleri

Kategori: Koltuk Takımları

Mobilya seçimlerinde oldukça zorlanırız, acaba hangi tarz alsam, hangi renk alsam, nasıl bir model alsam diye hep kafalarında bir soru işareti olur. Oturma Grupları da çok fazla çeşitliliği olan birçok renk ve modelde yapılan mobilyalardır.Oturma Gruplarında birçok farklı kumaş kullanılmaktadır. Kelebek oturma grupları arasında yer alan deri kumaşlı koltuklar, kumaş koltuklar, keten koltuklar, saten kumaşlı koltuklar gibi birçok kumaş seçeneği vardır.Yerli ve ithal ürünlerde mevcuttur. Ancak oturma gruplarında temizliğe dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Örneğin deri kumaşlı oturma grupları temizliği kolaydır ancak kışın soğuk, yazın sıcak tutarlar. O yüzden gerçekten düşünülerek alınması gereken kumaşlı koltuklardır.

Deri koltuklar alırken birazda derinin inceliğine kalınlığına dikkat edilmesi gerekir herhangi bir şey takıldığında hemen deforme olmayan kalın deriler tercih edilmelidir. Kelebek oturma grupları arasında oturma grupları genelde koyu renklerden oluşmaktadır. Buna rağmen herkes kendi zevkine ve seçimine göre tercihlerini yapar ben her zaman açık renklerden yanayım temizliği zor olur ancak dikkatli kullanıldığında çok şık duran ve odayı aydınlatan mobilyalardır. Evde en çok kullanılan eşyalardan biride televizyondur dolayısı ile oturma grubu dediğimizde sadece koltuklar değil tv ünitesi sehpası da aynı şekilde bu konsepte olması gereken ürünlerdir. Mobilya hanımların daha çok ilgi alanına giren eşyalardır çünkü bizler evimizin her zaman iyi ve güzel görünmesini isteriz. Evimize biri geleceği zaman düzenli oluruz evimizi en iyi şekilde dekore ederek, kendi zevkimize göre tarzımızı yansıtırız. Mobilya alırken çok dikkat edilmeli rahat,kullanışlı, dayanıklı olmasının yanında aynı zamanda fiyat olarak da daha uygun olması bizim elimizde aslında, aynı mobilyayı daha farklı yerlerde veya mağazalarda daha ucuza bulma imkanınız olduğunu hiç unutmayın.

03 Nis
admin 0 Yorum

Renkli Koltuk Takımları

Kategori: Koltuk Takımları

koltuk takımı

2013 koltuk takımları modellerinde bu senenin modası renkli koltuk takımlarıdır. En özel tasarımları ile evinize renk katacak renkli koltuk takımları bahar dönemi ile doğanın rengi ile uyum sağlayacaktır.  Doğanın rengi ile bütünleşen renkli koltuk takımları sizi hem rahat ettirecek hem de evinize mükemmel kalitede şıklık katacaktır.  Renkli koltuk takımları modellerinin genel özelliklerini sayacak olursak fiber kumaş özelliği ile leke tutmaması, silinebilme özelliği ile uzun yıllar dayanıklı olması, rahat oturum alanı ile size keyif vermesi olarak sıralayabilirsiniz. Peki bu özellikteki koltuk takımları modellerini nereden bulacağız sorusuna en güzel cevap olan Evgör Mobilya sizlere en şık tasarımlı renkli koltuk takımı modellerini sunmaktadır. Evgör 2004 yılından beri sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Özel tasarımı ile evinize renk katacak koltuk takımları Evgör Mobilya’da kredi kartına 12 taksit imkanı ile bulabilirseniz. En yeni modelleri ile evinize renk katacak koltuk modelleri arasında yer alan avangarde, modern, klasik koltuk takımı modellerini sizlere sunmaktadır. Evgör Mobilya’da koltuk takımları modellerinde yüzlerce ürünü beğenize göre seçebilirsiniz.

Evgör Mobilya Hakkında Bİlgi
Evgör mobilya sektörüne 2004 yılında atılmış ve kısa zaman sürecinde büyük kitlelere ulaşılmıştır. İnternetin gücünü iyi kullanarak büyük kitlere ulaşan firma en yeni tasarımlarını modellerini müşterilerine sevdirmeye başarmıştır. 2010-2011-2012 yıllarında Altın Marka Ödülü ve Tüketici Kalite ödüllerine layık görülmüştür. Üstün hizmet anlayışı ile hizmet veren firmaya www.evgor.com.tr adlı sitesinden bir tık ile sipariş verebilirsiniz. Evgör’de ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilir. Herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.

 

29 Mar
admin 0 Yorum

Evinizin İçin Özel Tasarım Koltuk Takımları

Kategori: Koltuk Takımları

mobilya
Koltuk takımları evinizde rahatlığı hissettiğiniz, günün yorgunluğunu attığınız evinizin en şık parçalarından biridir. Özel tasarımlı rahat bir koltuk takımı hem uzanıp yorgunluğunuzu attığınız bir alan hem de evinize şıklık katan bir parçadır. Özel tasarımlı bir koltuk takımı tasarımı kadar kalitesiyle de adından söz ettirmelidir. En mükemmel tasarımlı koltuk takımı ise sizin ruhunuza hitap eden baktıkça içinizi açan koltuk takımları modelleridir. Günümüzde köşe takımları genellikle modern tasarımlıdır. Günümüz evlerinin ortalama 90 metre kare olduğunu düşünürsek modern koltuk takımlarının nedenli çok satıldığını göz önünde bulundurabilirsiniz. Üreticiler genellikle küçük ve az az yer kaplan koltuk takımı modelleri tasarlamaktadırlar. Mükemmel tasarım kadar koltuk takımlarının rahatlığı da çok önemlidir. Günün yorgunluğunu atacağınız koltuk takımının oturum alanı özel olmalı ve rahatlığı hissetmelisiniz. Sünger sertlik desisi ne çok fazla nede çok düşük olmalıdır. İskelet yapısı ahşap ise kesinlikle fırınlanmış olmalıdır aksi takdirde nem alan ahşaplar şişme yaparak koltuk takımınızın ömrünü azaltabilir. Kullanılan kumaşların silinebilir olma özelliği küçük çocuklu annelerin en büyük yardımcısıdır. Eğer çocuğunuz var ise kesinlikle silinebilir kumaş kaplı koltuk takımları modellerini seçmeniz çok önemlidir. Nano teknolojinin gelişmesi ile artık leke tutmayan, su geçirmeyen kumaş kaplı koltuklar çok revaşta olan koltuk takımlarıdır. Alacağınız koltuk takımı kesinlikle ergonomik yapıya sahip olmalı ve temizliği kolay olmalıdır. Koltuk  takımının sırt kısmı ve oturum kısma alanında kalan kalıntıları temizlemek eskiden çok zordu. Artık günümüzde herşeyin pratiğini bulmak mümkün. 2013 koltuk takımları modellerinde koltuk aralarını temizlemek için özel tasarımlar geliştirilmiş ve kullanıcıya sunulmuştur. Çocuklu annelerin kesinlikle tercih edeceği koltuk takımı modelleri 2013 koltuk takımı olmalıdır. Peki bu özellikteki koltuk takımlarını nerede bulacağınızı mı merak ediyorsunuz ? İşte bu sorunuza en güzel cevap olan Evgör en büyük yardımcınızdır. Yüzlerce çeşit koltuk takımı modellerini sizlere sunan Evgör’de aradığınız tüm özellikteki koltuk takımlarını bulabilirsiniz. Evgör’de tüm ürünleri online alışveriş yaparak sipariş verebilirsiniz. Ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Ödemelerinizi 256 bit SSL sayesinde güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

http://www.evgor.com.tr/K92,koltuk-takimlari.htm –  Evgör Koltuk Takımı Kategorisi

26 Mar
admin 0 Yorum

KOLTUK MOBİLYA MODELLERİ

Kategori: Koltuk Takımları

Koltuk modelleri çeşitliliği bakımından firmamız internet sitesinde farklı tiplerde ve şekillerde yayınlanmaktadırlar. Özgün koltuk takımları çeşitlerimiz ve koltuk modellerimiz ile sizlere en iyi koltukları sunmaktayız. Koltuk takımları belli başlı kriterleri aşarak daha geniş modeller ile www.mobilyalar.com.tr internet adresinde yer almaktadır. Koltuk modelleri Tarz Mobilya’nın kendi tasarımları dışında müşterilerin beğenme kapasitesine göre de değişiklik göstermektedir. Örneğin bir kişi ahşap görünümden hoşlanıyor ve evinde ki koltuklarında ahşap görünümlü olmasını istiyorsa firmamızın internet sitesini ziyaret etmesi gerekmektedir. Bu isteği olan kişiler ahşap dayanıklı ve ahşap görünüm olan yerlerin kaplanmadan üretimli olan koltukları yine firmamızda bula bilmektedirler. Daha da açacak olursak kol koyma yerleri, sırt dayanma yerleri ahşap tasarımlı olan koltuklar sayesinde müşteriler tam da istediği çeşitleri bulacaklardır. Tam tersi şekilde ahşap görünüm istemeyen kişiler de kendi isteklerini internet sitemizden bula bileceklerdir. Tüm bu modellerin fazla olmasının tek bir sebebi vardır. Müşterilerimizin hepsinin tam anlamıyla bütün isteklerine olumlu bir şekilde cevap vermektir. Bu istekleri sonuçsuz bırakmış olsaydık belki de insanlarımız istemedikleri koltuk modelleri takımlarında oturmak zorunda olacaklardı. Tüm bu saydığımız ve daha saya bileceğimiz birçok avantajı Tarz Mobilya sizlere sunmaktadır. Bunların yanı sıra sizlerin belki de mobilya alırken en çok dikkat ettiğiniz fiyat konusunda da firmamız sizleri mağdur etmemektedir. Sipariş vereceğiniz ürünlerin fiyatlarını sitemizden öğrene bilirsiniz. Bu fiyatlar tamamen sizler için belirlediğimiz en uygun fiyatlardır. Bu kalitede ve şıklıkta mobilyaları daha uygun bir şekilde piyasada bulmanız imkânsızdır. Eğer ki sizlere ucuz bir şekilde mobilya satmaya kalkarlarsa bilin ki o ürünlerde belli bir sıkıntı vardır. Ya kalitesi bakımından sıkıntı vardır ya da kullanılan ağaç cinsleri konusunda sizleri aldatmaya çalışmaktadırlar. Tarz Mobilya sizleri düşündüğü için her türlü konuda fedakârlığını yaparak en iyi ürünleri sizlere sunmaktadır. Bizi tercih eden kişilere baktığınız zaman hiçbir şekilde olumsuz bir söz duymanız mümkün değildir.

22 Mar
admin 0 Yorum

En uygun kanepe fiyatları

Kategori: Koltuk Takımları

Evimizde ve oturma odalarımızda en çok kullandığımız koltuk grupları arasında yer alan kanepe ve kanepe modelleri hakkında ne kadar bilgimiz var, doğru kanepe nasıl olur uygun kanepe fiyatları nelerdir bu soruların cevaplarını öğrenmek istiyorsanız bu makaleyi okumanızı tavsiye ederiz.

Doğru kanepe nasıl olmalıdır bunu nasıl anlarız doğru kanepe de fiyat faktörleri nelerdir kısaca size bunlardan bahsedelim.

Günümüzde birçok mobilya firması kanepe üretmekte ve satmakta hatta kimi döşemeciler bile kanepe yaparak satabilmektedir tabi bu kanepelerinde ne kadar kaliteli olup olmadı konusu ise tartışılabilir. Doğru kanepeyi nasıl buluruz peki şimdi konumuza dönelim.

Doğru kanepeyi seçebilmek için aşağıdaki faktörlere dikkat etmelisiniz.

· Kanepenin görünüşü, tasarımı ve duruşu en önemli faktörlerden biridir, alacağınız kanepeye her ne kadar ihtiyaç duysanız da eğer bu kanepe gözünüze hoş gelmediyse kesinlikle sizin için doğru kanepe değildir.
· Alacağınız kanepeyi mutlaka evinizde bulunan diğer mobilya ve mobilya modellerinizle kıyas edin, bu kanepenin mobilyalarınızla uyumlu olup olmayacağını değerlendirin.
· Diğer en önemli faktörlerden biri ise değişmez konfordur, bir kanepeyi ne kadar beğenmiş olursanız olur eğer o kanepe konforlu değilse sizin için doğru kanepe değildir ve bu kanepe modelini tercih etmenizi kesinlikle önermiyoruz.

Şimdi gelelim sizin için en can alıcı noktaya kanepe fiyatları, uygun kanepeleri nereden alabilirsiniz, ucu kanepe modellerini nasıl bulursunuz bu konuda size en iyi tüyoları vereceğiz. Sadece kanepe ve kanepe modelleri, koltuk takımları, salon takımları, köşe takımları, oturma grupları gibi koltuk çeşitleri konusunda birbirinden farklı yüzlerce modele ulaşabileceğiniz en iyi kanepeleri bulabileceğiniz bir kanepe satış sitesi önereceğiniz.

İşte karşınızda http://www.tarzmobilya.com/K460,koltuk-takimi.htm En iyi Kanepe ve Kanepe modellerini bulabileceğiniz, kaliteli kanepelerin internette ki tek adresi olan kanepeler sizin için en modern ve kaliteli kanepe modellerini sunuyor. Kanepeler online satış sitesini ziyaret etmeden orada bulunan birbirinden kaliteli ve modern kanepe modellerini incelemeden kanepe almanızı tavsiye etmiyoruz.

08 Mar
admin 0 Yorum

Kanepe Modelleri

Kategori: Koltuk Takımları

En yeni tasarımlarıyla oturma grupları sizler için özel olarak tasarlandı. Birbirinden şık tasarımlı bu kalite oturma grupları ve kanepe modellerine ulaşmak artık çok kolay. En yeni tasarımları ile oturma grupları Dekorini.com’da   satışta. Rahat bir oturma grubu gelen misafirlerinizi güzelce ağarlamanıza imkan sağlayacaktır. Oturma gruplarının insanlara sağladığı konfor katkısı dışında evinizin estetik değerine katkısı da yadırganamaz bir gerçek. Kaliteli ve estetik oturma grupları takımlarına sahip olan evler diğerlerine oranla çok daha estetik bir görünüme sahip. Bu nedenle insanlar evlerinin estetik değerini arttırabilmek adına salon takımlarına büyük ilgi gösteriyorlar. Firmaların ürettikleri salon takımlarının yok sattığını da söyleyebiliriz. Çünkü dünyamız günden güne büyüyor ve ihtiyaçlar da artıyor. Bu artan ihtiyaçları karşılayabilmek adına da mobilya firmaları çalışmalarını hız kesmeden sürdürmek zorunda ki zaten öyle de yapıyorlar.

Günümüzde insanlar evlerinin mobilya yığını olmasından pek de hoşlanmıyorlar. Eskiden evlerin mobilyalarla dolu olması insanları fazla etkilemezken günümüzde insanlar evlerinin daha sade ve boş olmasını tercih ediyorlar. Böylece evlerini daha yaşanabilir bir alana çevirme gayretindeler. Bu da oldukça doğru. Çünkü fazla mobilya hem evin küçük gözükmesine, hem de insanın içinin daralmasına yol açar. Bu nedenle günümüzde insanlar o büyük ve gözü yoran oturma grubu takımlarından vazgeçerek kaliteli, estetik ve yer tasarrufu sağlayan oturma grupları takımı modelleri’ne yöneldi. Böylece evin mobilyalarla dolu bir alan olmasının önüne geçilerek evler yaşanabiliralanlara dönüştürüldü.

26 Şub
admin 0 Yorum

Ucuz Kanepeler ve Ucuz kanepe Modelleri

Kategori: Koltuk Takımları

Günlük hayatımızda en çok yer eden ve sürekli kullandığımız mobilya modelli hangisidir diye sorsam muhakkak ki birçoğumuz kanepe ve kanepe modellerini söyler.

 

Neden Peki kanepe ve kanepe modelleri?

 

Çünkü evimizde en çok kullandığımız mobilya modeli muhakkak kanepelerimiz, koltuk takımlarımız ve oturma gruplarımızdır. En çok vakit geçirdiğimiz yerler arasında oturma odalarımız salonlarımız ve kanepelerimizin olduğu alanlar ilk önce akla gelen yerlerdir.

Neden kanepe ve kanepe modelleri diye sorduğumuz soruya gelecek olursak eğer, çünkü kanepe ve kanepe modelleri en çok kullandığımız mobilya modelleri dışında en kullanışlı mobilya çeşidi olma özelliğini de içerisinde barındırmaktadır.

Mesela, bir kanepeniz var bu kanepeyi nasıl kullanırsınız, ilk olarak muhakkak kanepenizi bazalı seçersiniz çünkü kanepenizin bazalı olması size eşyalarınızı saklamanız da büyük yardımcı olur bir diğer özelliği ise açılıp yatak olmasıdır, bu kanepenin en büyük özelliklerinden biridir. Bazalı kanepeler ve yataklı kanepeleri bu yüzden çok tercih edilir.

 

Ucuz Kanepe Modelleri

 

Ucuz kanepe modelleri tercih edilmeli midir? Yoksa ucuz olması dolayısıyla bu kanepe modelleri kaliteli olmadığı manasına mı gelir. Bu soruların cevaplarını size sunalım.

Ucuz kanepe: Ucuz kanepe eğer kaliteli ise kullanılan malzemeleri sağlam ve kalite malzeme ise tercih edilmesinde bir sorun yoktur. Bazı kanepe modelleri kreasyon değişimi nedeni ile ucuz olabiliyor tabi ki buda kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor o yüzden ucuz kanepe tercih etmekte bir sakınca yoktur.

 

Ucuz kanepe kalitesiz midir?

Ucuz mobilya bir önceki paragrafta bahsettiğimiz gibi kesinlikle kalitesiz yada tercih edilmez anlamına gelmez ucuz mobilya malzemesi kalitesi ise bu kanepe ve kanepe modellerini tercih etmekte bir sakınca yoktur. Çünkü ucuz kanepeler mobilya modelleri arasında en az maliyete sahip mobilya çeşitlerindendir.

Uygun Kanepe ve Ucuz Kanepe bulabileceğiniz birkaç mobilya satış sitesi aşağıdaki gibidir.

1.       Kanepeler

2.       Oturma Grupları

3.       Köşe Takımları

4.       Köşe Takımı

5.       Koltuk Takımları

6.       Salon Takımı

Yukarıdaki online mobilya alışveriş sitelerinde istediğiniz türde koltuk, kanepe, salon takımı, köşe takımı, oturma grubu, gibi bir çok kanepe ve kanepe modellerini bulabilirsiniz.

25 Şub
admin 0 Yorum

Kanepe ve kanepe modelleri

Kategori: Koltuk Takımları

kanepeler ve kanepe modelleri ve kanepe fiyatları

Kaliteli ve uygun fiyata kanepe modellerini arıyorsanız, ucuz kanepe modellerini arıyorsanız yada kaliteli kanepe modellerini arıyorsanız sizin için en iyi kanepe modellerini ve kanepeleri bulabileceğiniz kanepe satış sitelerini sunuyoruz.

Kanepeler www.kanepeler.com.tr sitesinde aradığınız en modern kanepeleri en ucuz kanepeleri ve en kaliteli kanepe modelleri bulabilirsiniz.

Birbirinden farklı modellere sahip kanepe ve kanepeler sizi burada bekliyor. www.kanepeler.com.tr adresinde aradığınız en modern kaliteli ve ucuz kanepe modelleri bu siteden inceleyerek sizin için en uygun kanepe modellerine sahip olabilirsiniz.

Kanepe ve Kanepe modelleri şunlardır.

·         En Uygun Kanepeler

·         En Modern Kanepeler

·         En Şık Kanepeler

·         İndirimli Kanepeler

·         Tekli Koltuklar

Ve aradığınız kanepeler modelleri ve burada sizin beğeninizi bekliyor.

Kanepeler www.kanepeler.com.tr sitesi aradığınız en ucuz kanepeleri alabileceğiz kaliteli ve modern kanepelere sahip olabileceğiniz ayrıca renkli kanepelere, klasik kanepeler, ucuz kanepeler, bazalı kanepeler, açılır kanepeler gibi bir çok kanepelere bu site site aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Kanepe Nasıl Olmalıdır?

Aradığınız kalite ise sizin için yukarıda da belirttiğimiz gibi en kaliteli kanepe modellerini www.kanepeler.com.tr sitesinde bulabilirsiniz çünkü sadece kanepe satışı üzerine kurulu bu web sitesi kanepe konusunda uzman ve kaliteli satışlarıyla en çok aranan kanepe sitelerinin başında gelmektedir.

Kanepeler sitesindekanepe ve kanepe modelleri dışında bulabileceğiniz diğer oturma gruplarım da şunlardır

1.       Köşe Takımları

2.       Koltuk Takımları

3.       Oturma Grupları

4.       Salon Takımları

5.       Tekli Koltuklar

Gibi bir çok koltuk ve kanepe modellerine bu siteden sahip olabilir ve online olarak alabilirsiniz. Bu sitede bulunan kanepelerin 2 yıl garantisi bulduğunu da hatırlatmak isteriz.

08 Kas
admin 0 Yorum

Evgör Innovation Smart Koltuk

Kategori: Koltuk Takımları smart-koltuk-takimi

Evgör Innnovation 2013 yılı için hazırlandığı Innovation Smart Koltuk modelini beğeniye sundu. Kendisi küçük ama maharetli koltuk  yatak olma özelliği, dinlenme koltuğu olma özelliği, köşe takımı olma özelliği gibi bir kaç özelliği mevcuttur. Evgör Innovation müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak tasarımları üretir. Yorucu bir günün ardından eve geldiğinizde siz koltuğun şekline değil, koltuk sizin istediğiniz şekle girebilmeli, düşüncesiyle tasarlandı.Koltuğu birbirinden bağımsız hareket edebilen parçaları sayesinde dinlenme ünitesine, televizyon koltuğuna, çift kişilik yatağa ya da aynı anda hem yatak hem de koltuğa dönüştürmek mümkün. Evde ya da ofiste kullanıma uygun bir ürün olan Smart koltuğun baş, gövde ve yan kısımları farklı açılarda dönüp, eğilebiliyor. Böylece kullanıcılar ürünü, istedikleri şekle sokabiliyor.

Evgör Mobilya Hakkında Kısaca Bilgi Verirsek;
Şirkete Genel Bakış
2004 yılının son çeyreğinde kurulan Evgör yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında, özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur.Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan Evgör her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.

 

© 2012 Akra Blog - Kısacası Aradığınız Herşey

Sitede yer alan tüm içerik Akra Blog'na aittir.

Mobilya Site Haritası