Kategori: Mobilya

31 Eki
admin 0 Yorum

EV VE İŞ YERİ DEKORASYONLARININ KÜÇÜK AMA ETKİLİ UNSURU

Kategori: Mobilya

 

 

Evlerimizde ve işyerlerimizde biz fark etmesek bile varlıkları şıklık katan dekorasyon ürünleri yer almaktadır. Bu dekorasyon ürünleri çok önemsenmese de dizayn şekilleri sayesinde ev ve işyerlerine estetik katan unsurlardır. Bu ürünlerin meydana getirdiği estetiklik söz konusu ürün zarar gördüğünde ortaya çıkmaktadır.

 

Kapı kolları yukarıda bahsettiğimiz dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. evlerimizde ve işyerlerimizde diğer ev eşyaları kadar önemsenmeyen ancak estetik olanları tercih edildiğinde yaşam alanlarımıza oldukça büyük bir fark katan kapı kolları iç mimarlık alanında en çok önem verilen konular arasında yer almaktadır.

 

Tıpkı diğer ürünler ve ev eşyaları gibi kapı kollarının da çeşitleri bulunmaktadır. Bireyler kendi zevklerine ve eşyalarına uygun kapı kolu seçimi yaparak ev ve işyerlerindeki tasarımları güçlendirmektedirler.

 

Kapı kollarının dekorasyon çok daha önemli bir işlevi daha bulunmaktadır. Kapı kollarının dayanıklılığı ve üretildiği malzeme onların güvenilirlik derecesini belirlemektedir. Hırsızlar kalitesiz malzemelerden üretilen kapı kollarını kolayca açarak ev ve işyeri soygunlarını gerçekleştirmektedir. Bu nedenle ister odalarınıza veya isterseniz dış kapılarınıza seçeceğiniz kapı kollarının mutlaka dayanıklı ve kaliteli olması şarttır.

 

Piyasada pek çok kapı kolu markası olmasına rağmen kaliteli ve dayanıklı kapı kollarını üreten firma sayısı oldukça azdır. İnternet üzerinde yapacağınız kısa bir araştırma ile kapı kolları alanından kaliteli ürün markalarına ulaşabilirsiniz. Bunun için özellikle tamirat ve dekorasyon konularının tartışıldığı forum ve blog sitelerini takip etmeniz ve buralardaki kullanıcı yorumlarını okumanız oldukça büyük fayda verecektir.

 

Yukarıda kapı kollarının iç mimarın alanında oldukça önemli olduklarından bahsetmiştik. Kapı kollarının kapıya ve diğer ev eşyalarına uyumu oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle kapı ile uyumlu kapı kolları evlere estetik ve zarif bir görünüm kazandırmaktadır.

 

Kapı kolları seçimi yaparken zevkinizi ve tarzınızı dikkate almanızı tavsiye etmekteyiz. Örneğin modern bir dekorasyon tarzınız varsa modern çizgiler kullanılarak tasarlanan kapı kollarını tercih etmeniz size tarzınızı yansıtma konusunda daha fazla yardımcı olacaktır. Günümüzde pek çok sanal alışveriş sitesinde ünlü markaların kapı kolları modellerinin uygun fiyatlarla satışı gerçekleştirilmektedir.

 

19 Eki
admin 0 Yorum

Genç Odaları Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kategori: Mobilya

 

 

Her gencin eşsiz, mükemmel, şık görünümlü veya eğlenceli bir odaya sahip olmak hayalidir. Ailelerinde çocuklarının bu hayallerini gerçekleştirmek en büyük isteklerindendir.  Genç odaları bu noktada gençlere sunulan bir düzenektir. Kimi gence göre tek kalabileceği huzurlu bir ortam, kimi gence göre eğlenceli bir oyun odası kimilerine göre bir düzendir. Genç odaları günümüzde çeşitlilikleri ile vitrinlerde yerini almaktadır. Bazen bir çizgi film karakterlerinde, bazen sade ve şık görünümdedirler. Buradaki seçim tamamen çocuğunuzun hayranlığına veya sizin seçimlerinize kalmaktadır.

 

Genç odaları aslında çocuklarınıza erken yaşta vermiş olduğunuz bir sorumluluktur. Kendi düzenini öğrenmek, kendi hayatını düzene sokmak, kendi kararlarını kendileri verebilmesi açısından çok önemlidir. Örneğin; kıyafetlerini veya kitaplarını çocuğunuzun istediği gibi düzenlemesine genç odası ile fırsat verebilirsiniz. Veya evinize bir misafir geldiğinde ertesi gün çocuğunuzun çok önemli bir sınavı veya ödevi var ise genç odası sayesinde ona tek, sakin bir ortam sunabilirsiniz. Çocuğunuzun hayallerini, fikirlerini kendi düzeneği içinde ona genç odaları ile gerçeğe dönüştürme fırsatı verebilirsiniz.

 

Genç odaları zevklere veya mekânınıza göre şekil alabilmektedir. Birden fazla çocuğu olanlar yatak konusunda çift katlı veya gizli yatak bölümü olan bir oda tercih edebilirler. Evinde genç odasına ait çok büyük yeri olmayanlar yatak üzerine monte edilmiş bir kitaplık, yatağın sağ ve sol tarafında dolap ve çalışma masası bulunan bir oda tercih edebilirler. Veya bunların dışında kendi isteklerinize göre dizayn edip kurulumunu yaptırabilirler. Genç odalarında çocukların heyecan ve zevklerini kırmamak adına genelde cıvıl cıvıl renkler tercih edilirken, ileriye dönük veya evinizdeki diğer mobilyalara uyum sağlamak adına da sade, tek renkli odalar tercih edilmektedir.

 

Odalar tercih edilirken görünümün yanı sıra odanızda kullanılacak malzeme de çok önemlidir. Çocukların sağlıklarını tehdit etmeyecek ürünlerin tercih edilmesine önem verilmelidir. Genç odaları aynı zamanda çocuklar için bir oyun alanı da olduğundan ufak bir darbede zedelenmeyecek malzemelerin kullanıldığı odalar tercih edilmelidir. Isıya veya suya dayanıklı malzemeler tercih edilmelidir. Tüm bunlar tercih edilirken kendi bütçemizi ve önemli markaları göz ardı etmemek gerekmektedir.

 

17 Eki
admin 0 Yorum

GENÇ ODALARI GENÇLERİN KENDİ DÜNYASI

Kategori: Mobilya

 

 

Çocuklu evlerin parçalarından olan çocuk odaları çocuklar büyüdüğü zaman yerini genç odalarına bırakır. Gençlerin evlerinde en önemli zamanlarını geçirdikleri odaları, onların rahatlığı ve konforu için çok önemlidir. Gençlerin odalarında kaliteli vakit geçirebilmeleri ve geceleri kaliteli uyku uyuyabilmeleri için odalarının dekoru düzgün yapılmış ve kullanışlı alanlardan oluşmuş olması gerekmektedir.

 

Genç odaları genellikle, bir gardırop, başlıklı yatak karyolası, çalışma masası, kitaplık, şifonyer ve komodinden oluşur. Genç odalarını, isterseniz bulunduğunuz ildeki çeşitli markalar ait olan satış noktalarından, isterseniz de imalathanelerde tasarlatıp yaptırabilirsiniz.

 

Çocuklarınız genç odalarını oluştururken kendi özel alanlarını yaratmak isterler. Bu alanlara sadece kendileri tarafından müdahale edilsin isterler. Bu sebeple çocuklarınızın kendi odalarındaki düzenlemeleri, kendilerinin yapmasına izin vermelisiniz. Genç odalarına, eğer geniş ise çocuklarınızın arkadaşları ile birlikte sohbet ederken oturabilecekleri bir, ikili veya tekli koltuk ekleyebilirsiniz.

Çocuklarınızın odasına, ders çalışmadıkları zamanlarda izleyebilecekleri bir televizyon koyabilirsiniz. Genç odalarındaki eşyalar kullanışlı olmalı ve ferah alanlar yaratmalıdır. Dolapların bölmeleri ve şifonyer çekmeceleri geniş olmalıdır. Bu sayede tüm ıvır zıvırı ortadan kaldırabilirsiniz. Genç odalarına boy aynası ve kitaplıkta ekleyebilirsiniz. Bu kitaplığı ayaklı veya duvara monte ettirilebilir şekilde tercih edebilirsiniz.

 

Genç odalarını oluştururken kendi yaratıcılığınızı da katabilirsiniz. Duvarları mobilyaların zıt renginde boyayabilir, duvarlara tablolar asabilirsiniz. Şifonyeri üzerine çocuğunuzun fotoğraflarının olduğu çerçeveler koyabilir, yanına sevdiği dekoratif objeleri yerleştirebilirsiniz. Tül ve perde seçimini odaya ışık girmesi için mutlaka açık renklerden yana kullanmalısınız. Ayrıca çalışma masasını odaya yerleştirirken, tavan ışığını karşıya almalısınız. Bu sayede çocuğunuz ders çalışırken önüne gölgesi düşmeyecek ve gözleri çabuk yorulmayacağından daha verimli çalışacaktır.

 

Eğer iki genç kız kardeş odayı paylaşacaklar ise kıyafet dolapları mutlaka ayrı olmalıdır. Bu durum aralarındaki kıyafet kıskançlıklarını çözecektir. Özel eşyalarını koyabilecekleri özel çekmeceleri ve kendilerine ait takı kutuları olmalıdır. Eğer odayı iki genç erkek paylaşacaklar ise onlara spor yapacakları veya oyun oynayabilecekleri boş alanlar bırakabilirsiniz. Eğer odayı bir genç erkek bir genç kız paylaşacaklar ise, odada iki kardeşin de özel alanları olacağı şekilde ikiye bölebilmelisiniz.

09 Eyl
admin 0 Yorum

En Modern Ve Kullanışlı Ankastre Setler Bir Arada

Kategori: Mobilya

Mutfaklarında daha verimli bir kullanım alanı yaratmak isteyen, modern donatılar ile mutfak yenilemesinde nelerin tercih edilmesi gerektiğini merak edenler için ankastre setler işlevsel ve estetik açıdan en uygun seçenekler olacaktır. Ankastre setlerin arasında en kaliteli markaları bir araya getirmeyi başaran www.ankastreal.com ile mutfak yenilenmesinde en modern tercihleri görebilirsiniz. İşlevsel ve estetik özellikleri ile en iyi markalar bir arada sunulmaktadır. En iyi markaların en uygun fiyatları ile mutfak yenilemek eskisi kadar zor olmayacak.

 

KENDİ ANKASTRE SETİNİZİ KOLAYCA OLUŞTURUN

 

Mutfağınızın hangi ankastre ürünlere ihtiyacı olduğunu tespit ettikten sonra, seçeneklerden kendi ankastre setinizi de kolayca oluşturabilirsiniz. Tüm mutfak donatı markaları arasında ürünleri kolayca inceleyebilir, gelişmiş arama seçenekleri sayesinde satın almak istediklerinizi kısa sürede bulabilirsiniz.

 

Fiyat aralığının da belirlenebilmesi sayesinde, her bütçeye uygun bir ankastre set oluşturmak mümkün olacaktır. Ankastre setler konusunda bilgi almak için www.ankastreal.com’da yer alan faydalı bilgiler de, daha bilinçli bir alışveriş yapılması için yardımcı olacaktır. Günümüz modern mutfak anlayışı için artık ankastre ürünler daha faydalıdır. Hem mutfak alanından kazanç sağlaması hem de şık durması ile her alan için doğru bir tercihtir.

 

GÜVENLİ VE KEYİFLİ BİR ONLINE ALIŞVERİŞ

 

www.ankastreal.com ile yapacağınız alışverişlerde, güvenli ve sorunsuz bir süreç sizi bekliyor. Sadece satışta değil, satış sonrası destek için de sitenin müşteri hizmetleri daima iletişim için hazırdır. Ankastre setler ve diğer ürünler için, gereken ön bilgiyi alabilirsiniz. Güvenli ve keyifli bir online alışverişin tek adresi olan www.ankastreal.com ile, ankastre setler için bilinen en iyi markaları dilediğiniz gibi inceleyebilir, ankastre mutfak dönemine hızlı ve kolay şekilde geçiş yapabilirsiniz.

 

Site içerisinde kullanıcıları için özel olarak belirlenen indirim ve kampanyalar ile hesaplı alışverişin de en iyisi sizin için bekliyor. Satın alacağınız ürünler, alışverişin tamamlanmasından sonra en kısa sürede sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıkacaktır. En yeni ankastre ürünleri de ilk burada inceleyerek, son model donatıları mutfaklarınıza ilk siz kazandırabilirsiniz. Ankastreal ile ankastre dönemine geçiş yapın ve yeni mutfağınızın tadını doyasıya çıkarın.

 

21 Haz
admin 0 Yorum

Eşya Depolamak Ve Önemi

Kategori: Mobilya

Eşyalarımız hayatımızın her alanında olan ve ihtiyaçlarımızı gideren temel ihtiyaç olanlar ve olmayanlar olarak ayırdığımız hayatımızın en önemli unsurlarındandır. Eşya denilince aklımıza sadece evde kullanmakta olduğumuz eşyalarımızı gelmemelidir. Ofislerde, okullarda daha aklınıza gelebilecek birçok mekânda kullandığımız eşyalarımız vardır. Büyük küçük demeden bütün eşyalarımız aslında hayatımızın her alnında farklı bir anı ve farklı bir değer taşımaktadır.

 

Maddi manevi her yönden bizim için önemleri büyüktür. Tabi eşyalarımız zamanla taşındığımız yere mekâna göre değişeniler. Diğer şekilde değişiklikler yaptığımızda diğer eşyalarımızı atmak istemeyebiliriz. Bunun için en uygun bir şekilde eşyalarımızı saklama ve eşya depolama isteği duyarız. Eşya depolama deyince eşyalarımızı yıllanamaya bırakacağımız anlama gelmez. Zamanla depolamış olduğumuz eşyalarımıza ihtiyaç duyarız. Bu yüzden depolanan her eşya önemli bir titizlik ve hassasiyet içerisinde yapılmalıdır. Önem verilecek saklanan her eşyanız iler ki zamanlarda bütçenize katkıda da bulunabilir. Depolamanın yanında aynı zamanda eşyalarımızın taşınması da büyük önem taşımaktadır. Günümüzde artık birçok insan çevresi değiştirmek, mesleğini icra denileceği, okumak için başka şehirlere gitme ihtiyacı duyarlar.

 

Bu sadece il içerisinde değil başka illere de gitmeye ihtiyacınız olabilir. Aynı zaman daha sessiz sakin yerlerde yaşamayı tercih edebilirler. Eşya depolama işlemi yapıldıktan sonra onları kırıp dökmenden ve güvenli bir şekilde taşınması gerekir. Bunun için size bu güveni verecek olan ve taşıma kalitesi ve özeniyle size bu hizmeti verecek olan www.izmiristanbulnakliye.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da bütçenize zarar vermeden eşyalarınızı güvenli bir şekilde iç içerisinde veya il dışına taşımız olursunuz.

 

Aynı zamanda eşyalarınızı uzun bir süre güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Firma olarak taşımacılıkta ve eşya depolama da tamamen yeni bir bakış açısına sahibiz.

 

22 May
admin 0 Yorum

Evlerdeki Ferahlığı Sağlayan Ortamlar İçin

Kategori: Mobilya

 

Günümüz şartları yüzünden her alanda birçok değişikler ve tasarımlar yapmaktayız. Hayatımızdaki rahatlık ve ferahlık için birçok değişiklikler yapmaktayız ve rahatlığımız için her alanda her zaman değişiklikleri sevmekteyiz. Yaptığımız değişiklerde evlerimiz de huzur dolu ortamlar ve rahatlığı ile göz kamaştıran birçok değişikler yapmaktayız.

Örneğin; evlerimizde zarafet ve konforlu alanlar yapmak için her türlü değişikler sunulmakta, bu değişikler sayesinde salonlarımıza zarafet ve şıklık veren koltuk takımları ile aradığımız konforun yanı sıra görsellikleri ile bizlere ferah ve rahat, huzur verici ortamlar sağlamakta. Solanlarımızdaki her anlamda zevk verici koltuk takımları ile bu yeniliklerle evlerimizi süslemekteyiz. İşte bu yenilikleri koltuk takımları kullanarak evlerimiz deki salonlarını şımartalım.

Her zaman her imkânda bizler için en önemli olan, rahatlıkları ilgi odağı olan ve görsellikleri ile göz kamaştıran koltuk takımları ile salonlarımızda yenilikler içeren koltuk takımları ile evlerinizin ilgi odağı olmakta oldukça kullanışlı olan koltuk takımları ile sizlerde salonlarda kendi zarafetinizi yansıtın. Rahatlık arayanlara ve rahatına düşkünleri için koltuk takımlarıma mümkündür ama istediğini bulamayanlar için özel olarak yapılan takımlar da bulunmakta.

Bunları kullanarak sizlerde salonda ki zarafet ve şıklığı bir arada yaşamanın ve konforluğun tadını çıkarmak için koltuk takımlarının rahatlığını salonlarınızda yansıtarak sizlerde her an şık duruşların verdiği rahatlığı yaşayın. Salonlarınız da her çeşit tasarlanmış renklerden oluşan koltuk takımları ile salonlarda görsellik rüzgârları içermekte. Sizlere sunulan imkânlar doğrultusunda yapılan koltuk takımları ile sizlerde evlerinizin en hoş yeri olan ve görsellikle yeni baştan dizayn edilen bir salon için yapılan koltuk takımları ile salonlarınızı şımartın.

Koltuk takımları sadece solanlarda değil günlük oturma yerlerinde de kullanımı oldukça rahat ve basittir. Günlük oturumlarda uygun yapılarda bulunan koltuk takımları sayesin de günlük oturma alanlarınızda da huzur verici ortama çevirmekte çok kolay. Koltuk takımlarında sizlerin zevkine uygun modeller ya da sizlerin zevkine uygun renk seçenekleri ile oldukça geniş bir tasarımlara sahip birçok koltuk takımları bulunmaktadır.

Koltuk takımları evlerimizde kurulduğu ortamlarda görsellikleriyle zengin bir hava katmakta, salon ya da günlük oturma yerlerinde ferahlık ve zarafetin ışığını yansıtmakta, evlerinizi koltuk takımı zarafeti ile süsleyin

 

Etiketler: Devamı »
10 May
admin 0 Yorum

Dekoratif Eşyaların Hayatımızdaki Yeri

Kategori: Mobilya

Her insan yaşam alanı olan evinde ya da gününün büyük kısmını geçirdiği iş yerinde hatta gittiği restoran, Cafe gibi yerlerde bile rahat ve mutlu olmak ister. Bunun içinde kendisini beğeneceği bir dekorasyon araştırması içinde bulur. Hele ki günümüzde herkes bir eve taşınırken oturacak bir koltuğum olsun demez. Onun yerine modeli diğer eşyalarıma uysun, rengi şöyle olsun, boyu böyle olsun, konforlu olsun gibi isteklerde bulunur.

Bu dekorasyonun sadece şekille değil renk, verdiği enerji ve uyumla da ilgili olduğunu gösterir. Aslında bu şekilde yaşadığımız alanda kendimize ait izler bırakmış oluruz. Bunu şu şekilde daha net açıklayabiliriz; iki tane insandan aynı odayı aynı eşyalarla düzenlemelerini isteyelim. Eşyalar aynı bile olsa ortaya çıkan sonuç aynı olmayacaktır. Bu tamamen onların kendi zevklerine göre değişecektir.

Bu düzenleme içerisindeki eşyalarsa dekoratif eşya olarak tanımlanır. Elbette bu eşyaları gidip beğendiğimiz yerden alıp hemen kullanabiliriz. Ama en güzel yanıysa bu eşyaları kendi zevkimize göre değiştirebileceğimizdir. Kimimiz bununla uğraşmak istemez ve beğendiğine en yakın objeyi alır ya da başkasına yaptırır. Kimisi ise kendi isteğini göz önüne alarak o objeyi isteğine uygun değiştirir. İşte işin en güzel ve esnek kısmı da budur.

Bunların dışında bizim için değerli olan ve samimi olduğumuz birinin doğum günü içinde aslında mükemmel bir hediye seçeneğidir dekoratif eşya. Karşınızdaki kişiyi iyi tanıyorsanız, onun seveceği bir objeyi alarak onun zevkiyle kaplayabilir ve hediye edebilirsiniz. Bu konuda hiçbir sınırınız yok, hepsi sizin zevkinize ve hayal gücünüze bağlı.

Mesela eskimiş ve kullanılmayan merdiveninizi duvara asarak kendinize özgü bir kitaplık oluşturabilir, okunmayan kitapları monteleyerek raf oluşturabilir ya da elinizdeki düğmelerle lambalarınızı süsleyebilirsiniz. Hatta çok kolay ve basit şekilde boş kavanoz ya da konserve kutularınızdan baharatlık ya da kalemlik bile yapabilirsiniz. Eğer bunlarla uğraşamam ama aklımdaki eşyayı dışarıda da bulamadım diyorsanız bunu bir başkasına yaptırabilirsiniz.

Unutmayın tüm dekorasyon fikirleri ve bu fikre ait eşyalar sizin zevkinizi ve kişiliğinizi yansıtır. En çok zaman geçirdiğiniz alanlarda sıkılmadan mutlu olmanın yoludur bu.

 

05 May
admin 0 Yorum

Dekoratif Eşyalar

Kategori: Mobilya

Modern tasarım yaklaşımlarında iç mekân ve dış mekânlar birbirinden farklı dizaynlar ile uygulanır. Bu uygulama çalışmaların da küçük ama etkili dokunuşlar önemli bir yer tutar. Bu dokunuşları dekoratif eşya ile gerçekleştirebiliriz.

Dekoratif eşyanın tam bir tanımı yoktur ancak şöyle ifade edebiliriz, kullanılan ortamı daha sıcak ve görsel açıdan zenginleştirebilen eşyalar olarak tanımlaya bilmek mümkündür. Dekoratif eşya içine pek çok süs eşyası ve aksesuarlar girebilir.

İlk önce dış mekân üzerinde değerlendirme yapmak gerekirse dış mekân dekoratif eşyalı farklı tasarımlı mevsimlik ya da süs bitkileri için kullanılacak saksılar, bahçe ortamını daha da ısıtan çiçek kasaları, minik heykelcikler yeşil alan üzerinde kullanılabilecek dekoratif eşyalardır. İç mekâna ait dekoratif eşyalar ise kendi içinde ikiye ayırabiliriz. İş yerinde ve ev içinde kullanılan aksesuarlar birbirinden farklıdır.

Ev içinde kullanılan aksesuarlar evin odaların da farklılık gösterirler. Evlerin aslın da ana direği olan mutfaklar da bereketi simgeleyen çeşitli tasarımlarla dekoratif eşyalar kullanılır. Ev girişin de evin nazarı olarak kullanılan nazar boncukları da dekoratif eşya olarak yerlerini alırlar. Salonlar da ve yatak odaların da kullanılan fotoğraf çerçeveleri ev mobilyalarıyla uyumlu biblolar ev içindeki yerleştirilmeleriyle dekoratif eşya adı altına girerler.

İş ortamlarında kullanılan aksesuarlar iş ciddiyetini yansıtan aynı zaman da ortama sıcak bir hava sağlayan duvara asılan tablolar, etrafı canlandıran bitkiler, büyük ve ağır vazolar, masa üzerinde duran kalemlikler tahta oyma işlerinden yapılan bütün görsel zenginlikler dekoratif eşya kapsamına girerler. Dekoratif olarak kullanılan bu aksesuarlar kullanılan malzemeye, boyutlarına ve kullanım şekillerine göre farklıdırlar. Ancak her bütçeye uygun fiyat aralığında bu malzemeler kolayca bulunabilir.

Değişik tasarımlarla modern tarzları yakalayabilen bu aksesuarlar başta bayanlar olmak üzere pek çok kesime hitap etmektedirler. Genelde her yaştan bayanların daha çok ilgisini çeken bu sektör çoğunlukla bayanlara uygun tasarımları geliştirir. Mekâna rahatlık ve sıcaklık hissi veren bu görsel açıdan zengin eşyalar kullanılacakları yerlere uygun olarak seçilmeli ve bir bütünlük ortamı sağlamalılardır. Kişilerin ilgi duydukları sosyal alanlara göre de özel aksesuar tasarımları bulmak mümkündür.

 

13 Nis
admin 0 Yorum

Size Özel Alanlar İçin Dekorasyonun Önemi

Kategori: Mobilya

 

Hayatınız sizin değerlidir ve her anı en kaliteli şekilde yaşanmaya değer. Sizin için önemli olan her yerin sizin zevkinize göre düzenlenmesi sizin daha kaliteli yaşam sürmenizi sağlayacaktır. Özellikle özel alanların başında insanların evi yer almaktadır. İnsanların kendini huzurlu hissettiği en iyi yer olan evlerde kişilerin zevklerine göre dizayn edildiği takdirde daha keyifli ve dinlendirici vakit geçirilebilir.

Hayatın tadını en iyi şekilde çıkarmak için kendi zevkinize göre dekorasyon yapılmış bir evde içiniz daha fazla huzur ile dolarken vücut kendisini daha iyi hissedecektir. Dekorasyon insanların kendi zevki olarak tanımlanabilir. Dekorasyon hayatın her alanında yer alır aslında. Evde, işyerinde ve daha birçok alanda yer alan dekorasyon son derece önemlidir. Eşyaların, mobilyaların, renklerin ve tonların birbiri ile uyumu dekorasyonu oluşturmaktadır aslında. İnsanlar güzel bir dekorasyon için kendi zevklerini dekorasyona yansıtmalıdır.

Dekorasyon hayat ile ilgili her şeyde boy göstermektedir. Özellikle evinizde ve işyerinizde dekorasyon çok önemlidir. Sizin daha kaliteli ve güzel zamanlar geçirmeniz için güzel bir dekorasyon yapılması gerekir. Evinizde ve işyerinizde seçtiğiniz mobilyalar, duvarlar için kullandığınız boyalar, duvara kâğıtları, fayanslar ve bordürler, ev aksesuarları ve diğer detayların tamamının sizin zevkinizi yansıtması gerekir. Ruhunuza en uygun dekorasyonu yakalamak için kendi zevklerinizi gözden geçirin.

Rahat ve ferah bir yaşam alanı için aşırı büyük mobilyalar ve ağır renkler kullanılmamalıdır. Klasik ve ağır yaşam alanlarını seviyor iseniz bu söylediklerimizi yapmanızda bir sakınca yok. Ev ve işyerinizde kullandığınız duvar boyaları ve ya duvar kâğıtları sizin göz zevkinize iyi gelmek zorunda. Bunun için en uygun rengin ve modelin belirlenmesi gerekir.

Yine evinizde ve ya işyerinizde kullanacağınız mobilyalar hem kullanışlı hem de duvar boyası gibi detaylara uygun seçilmelidir. Dekorasyon sadece bir kaç eşya ve aksesuardan ibaret değil. Dekorasyon evin ve ya işyerinin tüm eşyalarının, boya ve fayanslarının birbiri ile uyumlu şekilde dizayn edilmesidir. Sizin rahat edebilmeniz ve dinlenebilmeniz için kendi zevkinize en uygun yaşam alanlarını dekore etmeniz size rahat ve şık alanlar kazandıracaktır.

Tüm dekorasyon ürünleri ve fiyatları için bu linke tıklayınız: http://www.dekorini.com/dekorasyon

 

02 Nis
admin 0 Yorum

 Evinizi Şık Mobilyalar İle Dekore Edin

Kategori: Mobilya

İnsanlara bakıldığın da artık herkes kendine, evine ve çevresine bununla beraber kendinden ödün vermeyecek şekilde düzenli olan hayatı ve eksiksiz yaşama çabası ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Artık kimse kendinden giyiminden tarzından tek bir eksiklik insanların gözüne çarptırmadığı gibi artık yaşam çevresinde de böyle olduğu görülebilmektedir.

İnsanlar evlerine gayet iyi şekilde koruyarak modern hayat ve yaşama göre dekore etmeye başlamışlardır. Halısından televizyonu da ve içine koyulan aksesuar eşyasına kadar değiştirilmeye başlanılmış ve yeni yaşan düzenine göre düzenek sağlanmıştır.

Aslında bakılırsa evi ev yapan içinde ki eşyası olmaktadır. Bunun için evin içinde ki eşya uyumlu değilse evin bulunduğu yer veya olduğu konumun pek bir önemi kalmamakta evin eşyası olarak en önemli görülen şey ise mobilyadır.

 Mobilya ev eşyalarının büyük bir bölümünü kaplayan koltuk, kanepe, dolap yatak odası, sehpa ve gümüşlük adı verilen ahşap dolaptan oluşmaktadır. İnsanlar bu eşyalara çok önem göstermekte hatta bu eşyaları alırken birinin eksik olmasını istemez fakat bu eşyaları alırken takım halinde almak isterler aksi halde belirli bir uyumu ve düzeni olmaz insanlar buna da önem vermektedir.

Bunun için renk, uyum ve düzenek açısından bu eşyalar birbirini tamamlamalıdır. Artık bu eşyaların gün geçtikçe daha da modernleri çıkmakta ve insanlar yine modası geçen eşyalarını yenileyerek yerine yeni çıkan eşyaları almak istemektedirler. Ayrıca bu eşyalar önceden büyük kalıplara sahip olmaktaydı, günümüzde ise daha küçük ve kibar yapılara sahiptirler.

Çünkü artık bakılacak olursa evlerin yapısı küçük artık büyük eşyalar kalabalıktan başka bir şey olmamaktadır. Bunun için zaten mobilyalar küçük yapılara sahiptir. İnsanlar zaten evlerinin yapılarına göre eşya seçmelidirler ki evin uyum ve düzeni yerli yerinde olsun. İşte kimi insanlar üstüne başına önem verirken aynı anda yukarıda anlatılan olaylara da önem vermekte çünkü yeni yaşan ve düzene ayak uydurmak ve geri kalmamak için aslında doğru olanda budur kimse yaşamdan geri kalmak istemez.

Mobilya seçiminde bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Uzun süreli kullanım sağlayacak iseniz önce kaliteye önem vermeniz gerekir. Ayrıca görsel açıdan şıklığı yakalamak isteyenler de spor tarzı ürünleri tercih edebilirler.

Dekorini Mobilya kategorisini incelemek için tıklayınız.

 

28 Mar
admin 0 Yorum

Mutfaklarda Yeni Trend Ankastre Ürünler

Kategori: Mobilya, Teknoloji

Yaşadığımız alanların bize huzur vermesini isteriz çünkü yaşadığımız alanlarda mutlu olup dışarının bize verdiği stresi atmak isteriz. Evimizde mutlu ve huzurlu olmak için de evimizin dekorasyonun en iyi şekilde yapılmış olması gerekir. Son zamanlarda mutfaklarda ve diğer kısımlarda ankastre ürünleri kullanmak oldukça popüler hale gelmiştir. Ankastre kelimesi İtalyanca kökenli olup gömülmüş, bir noktaya sabitlenmiş, iç içe geçmiş, entegre edilmiş anlamına gelmektedir.

Ankastre ürünler genel olarak dekorasyon için kullanılır, örneğin mutfaklarda son trend artık beyaz eşyaları ankastre almaktır. Ankastre ürünler kullanmak için duvar içlerine özel bazı tesisatlar yapıldığından dolayı ankastre ürünlerin maliyeti normal beyaz eşyalara göre daha fazladır.

Ayrıca ankastre ürünlerinin taşınması da diğerlerine göre daha zordur. Ankastre eşyaların diğer cihazlardan bir farkı yoktur bu cihazlar da diğer cihazlar gibi çalışır. Ankastre ürünler sadece şıklık için kullanılır. Ankastre ürünler kullandığınızda mutfağınızda görüntü kirliliği oluşmaz çünkü etrafta kablolar ve diğer şeyler görünmez bu yüzden göz zevkine hitap eder. Ankastre ürünler her mutfağa uygun olmayabilir.

Mutfağınız klasik bir mutfaksa ankastre ürünlerin monte edileceği şekilde tesisat yapılabilir bu da doğal olarak maliyetli bir işlemdir. Aslında ankastre ürünlerin diğer ürünlerden fonksiyonel olarak farkı olmadığı için fiyatları aynıdır fakat tesisat gerektiği için kimi zaman daha maliyetli hale gelebiliyor ama eviniz ankastre ürünlere uygunsa size ekstra bir masraf olması söz konusu değildir.

Ankastre kullanılan mutfaklarda ankastre ürünlerin kaplaması paslanmaz çelikten yapıldığı için size sorun yaratmaz fakat bu ürünler temizliğinde özel bazı temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Ürünlerin temizliğini yaparken çok dikkat etmeniz gerekir.

Ankastre ürünleri sadece bir yere gömülü halde kullanabilirsiniz, gömülü olduğu yerden çıkarıp solo olarak ürünü kullanmazsınız. Ankastre ürünler aslında bakıldığında sadede şıklık için kullanılan ürünlerdir. Ankastre olarak kullanılan ürünler genel olarak; ocak, buzdolabı, davlumbaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi ürünlerdir. Eğer sizde mutfağınızda ya da banyonuzda şıklığa önem veriyorsanız ankastre ürünleri kullanabilirsiniz. Ankastre ürünler bir çok beyaz eşya satan dükkânlarda satışa sunuluyor buralardan rahatlıkla satın alabilirsiniz.

 

Etiketler: Devamı »
28 Şub
admin 0 Yorum

Keyifli Yaşam Alanlarımız

Kategori: Mobilya

Modern hayatın gelişimi ile beraber evlerimize verdiğimiz önemde artmış olup sadece içlerinde yaşadığımız dört duvar olmaktan ziyade yaşam standartlarımız haline gelmiştir. Bu durum ise evlerimize daha fazla önem veren onları daha fazla güzelleştirme çabası içine sokan bireyler ortaya çıkarmıştır. Sosyal hayat standartlarının getirdiği ve çok çeşitli iletişim evlerimize olan bakış açımızı değiştirmiş ve ev dekorasyonuna daha fazla değer verir hale getirmiştir.

Çok değil bundan birkaç yıl önceye kadar ev dekorasyon işlemleri orta ve üst gelir gruplarının yapacağı işler olarak bakılıyordu. Şimdiler ise herkes evinin bir yerlerinden başlayarak değişime ayak uydurur hale gelmişlerdir. Kişisel zevkleri doğrultusunda modern tasarımlar geliştirerek ve bu tasarımları uzman kişiler tarafından da destek alarak hayata geçirme çabası insanları oldukça mutlu etmektedir.

Çünkü insanlar eve bağlı yaşamayı sevmezler ve sürekli dışarıda olmak isterler. Bundan dolayı yaşamını geçirecekleri alanlarda keyifle oturmak, vakit geçirmek istediklerinde bu tarz değişimler insanlara huzur verecektir. Peki, nasıl başlar bu değişim. Önce bastığımız yer tabanlar önemlidir. Tabandan başlayan ve tavana doğru ilerleyen bir değişim sürecinden bahsediyorum.

Tabi ki bu değişimin şeklini ve şartlarını yaşam alanlarımızın boyutları belirleyecektir. Modern ve şık bir şey hedefliyorsak kullanılan bütün ev tekstil ürünlerini de baştan aşağı değiştirmeniz gerekecek. Çünkü değişim bir aşamadan oluşmaz değişim bir yerden başlar ve istediğiniz arzuladığınız kıvama gelene kadar devam eder.

Tabi ki bütün bunları yaparken uygulanacak işlemler bir bütünlük halinde olmalıdır. Her aşamada değiştirdiğin kısım bir diğeri ile uyumlu halde olmalıdır. Aksi takdirde yaptığınız dekorasyon amacına ulaşmamış ve sizin için yaşam alanınız işkenceye dönüşebilir. Kararsız kaldığınız bir yer size daha sonra yeni bir ihtiyaç doğurabilir.

O yüzden yaptığınız her şeyden emin olmanız gerekiyor. Hatta hepinizin bildiği gibi bu işler için TV programları bile düzenlendi. Mimarlar kendi tarzlarını sergilemek adına yarışma tadında programlar yaptı. Ve birçoğumuzun ufkunu genişletti. Buda bizim yenilikler yapmamıza ve yapacağımız bu yeniliklerin her aşamasına yardımcı oldu. O yüzden profesyonel destek almak şart gibi görünüyor.

 

16 Şub
admin 0 Yorum

Mutfaklarda Ki Ankastre Şıklığı

Kategori: Mobilya, Teknoloji

Bir kadının evinde en çok vakit yer geçirdiği yerdir mutfak. Ve bir kadın en çok mutfağa özen gösterir. Mutfak eşyaları, fırını, ocağı en ufak detaylara kadar önemlidir bir kadın için. Mutfak kullanışlı ve şık olmalıdır. Mutfağı gösteren de içinde ki eşyalardır. Modern bir mutfak her kadının hayalidir. Ama öyle davul fırınlarla, aygazlı ocaklarla bu modernliği ve şıklığı elde etmek olanaksızdır.

Ankastre eşyalar ile düzenlenen bir mutfak oldukça kullanışlı ve modern olacaktır. Günümüzde diğer beyaz eşyalardansa daha çok ankastreler tercih edilmektedir. Hem daha az yer kaplıyor hem de görsel olarak daha şık duruyor. Bir o kadarda kullanışlı. Mutfak dolabının içine gömülü olan beyaz eşyalar ankastre eşyalar olarak isimlendiriliyor. Genelde dekorasyon açısından daha hoş duracağı için bu tip beyaz eşyalar tercih edilmekte.

Klasik beyaz eşyalara kıyasla bu ürünler daha derli toplu ve mutfağa bambaşka bir hava katıyor. Çoğunlukla set olarak satılmaktadır. Ve mutfak dolabının içine yerleştirilmesi içinde daha özel bir teknoloji ile üretilmektedirler. Mutfak dolaplarının da bu ürünleri barındırması için onlara özel olarak yapılmış olması şart. Bazı ankastre mutfaklarda bulunan kapaklı modüller sayesinde eşyalarınızı görmemenizde mümkün bir durum.

Ankastre setler içinde fırın, davlumbaz, ocak, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşyalar mevcut. Batı ülkelerde ki dekorasyon modasını göz önüne aldığımız zaman akla direk olarak bu set geliyor. Mutfakta ki modernliği, tertip ve düzeni bir tek ankastrelerle elde etmek mümkündür. Bu setler için özel temizlik ürünleri tercih edilmeli. Davlumbaz ve ocak temizliği diğerlerinin temizlenmesine göre biraz daha zor. Kullanacağınız her türlü temizlik ürününe dikkat etmekte fayda var.

Zira çizilebilir ve istenmedik lekeler oluşabilir. Ankastre ürünleri seçerken son derece kaliteli olmasına önem verilmeli. Sıradan bir set aldığınız zaman zamanla kararabilir, parmak izi kalabilir ve çok kolay yıpranabilir. Bu yüzden kaliteden vazgeçmemek önemli bir husustur. Bu tarz eşyaları hemen hemen her beyaz eşya dükkânında bulmak mümkündür. Mutfakta ki vazgeçilmez şıklığın ve modernliğin gözdesi.

Etiketler: Devamı »
05 Şub
admin 0 Yorum

Teka Ankastre İle Bir Adım Önde

Kategori: Mobilya

Günümüzde mutfak dizaynında tercih edilen beyaz eşya türü daima ankastre olmaktadır. Bunun nedeni hem son teknoloji ile üretilmiş olmaları hem de mutfaklara daha estetik bir görünüm kazandırmalarıdır. Ankastre ürün alırken karşımıza birçok marka seçeneği çıkmaktadır. Fakat kaliteli, dayanıklı ve enerji tasarruflu ürünler tercih etmeliyiz. Bunun için önceliğimiz teka ankastre ürünleri olabilir.

 

Firma 1924 yılında Almanya’da kurulmuş olup dünyada 100 milyonu aşkın müşteriye sahiptir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan ürünler üretmeyi başaran bir firmadır. Ankastre ürünlerin tamamı paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

 

Teka ankastre ürünler içerisinde bir bardak suyla kendi kendini temizleyen fırınlar, apple ürünleri ile uyumlu ilk mutfak gereçleri olan davlumbazlar mevcuttur. Ankastre mutfak gereçleri imalatında en yaygın imalatçı firmadır. Teka iHood ankastre davlumbazlar çalışmasına rağmen iki hoparlör ile ipood ve iphone cihazına bağlanıp müzik dinleyebilmenizi sağlayan ilk davlumbazdır.

 

Teka flex ankastre fırınlar %30 daha fazla pişirme alanına sahiptir ve daha pazla kap alma kapasitesi olup aynı anda birkaç çeşit yemek pişirmenizi sağlar. Teka kombo ankastre fırınlar iki boşluk kapasitesine sahip tek fırın olma özelliğine sahiptir. Mesela pizza pişirirken aynı anda kızartma yapabilmenizi sağlar. Üstelik standart fırınlar kadar yer kaplar.

 

Teka ankastre, oteller, okullar, hastaneler, restoranlar için mutfak gereçleri ve hazır gıda ekipmaları üretip pazarlar. Teka ankastre ürünler hydroclean teknolojisine sahiptir. Akıllı, su ve enerji tasarrufu sağlayan, otomatik ayarlanabilen bir sisteme sahiptir. ISO sertifikalı ürünlerdir. Yani kalite standardı son derece yüksektir.

 

2012 yılında mutfak alanında uluslararası ödüller almıştır. 90 yıllık bir deneyime sahip dünyaca ünlü bir markadır. Satış sonrası hizmette müşteri sorunları daima çözüm odaklı bir anlayışla çözülmektedir. Müşteri memnuniyeti önemlidir. Kısacası mutfağınız için tercih edeceğiniz tek adres sektöründe bir numara olan, kalite standardı yüksek, enerji tasarrufu sağlayan, yüksek teknoloji ile üretilmiş ürünleri olan teka ankastre olmalıdır. Teka ile daima bir adım öndesiniz.

Etiketler: Devamı »
26 Oca
admin 0 Yorum

Modern Evlerin Gözdesi Ankastre

Kategori: Mobilya

Ankastre kelime anlamı olarak sabitlenmiş, gömülü, iç içe geçmiş anlamlarına gelmektedir. Günlük hayatta daha çok mutfakta kullanıldığını görmekteyiz. Mutfaklar evimizin en çok vakit geçirilen yerlerinden birisidir. Tabi ev hanımı iseniz. Ya da yemek yapmak sizin için bir zevk ise. Geçmişten günümüze kadar mutfaklar çok değişmiş ve birçok kolaylık ve yenilik yapılmıştır. Ama Modern mutfak yıllar önce de modern, şimdi de modern.

 

Günümüzde Modern Mutfak Denince Ankastre eşyalar başta gelmektedir. Çünkü hem kullanışlı hem de diğer eşyalara göre daha az yer kaplamaktadır. Örnek vermek gerekirse Ankastre fırınlar, normal fırınlara kıyasla daha kuvvetlidirler ve gösteriş olarak tezgâhın üstünde değil, mutfak duvarında ya da dolabında önceden hazırlanmış yerine gömülü olarak bulunmaktadır. Yani Ankastre setiniz mutfağa sonradan ekleme değil, mutfağın bir bütünüdür.

 

Mutfakta kullanılan beyaz eşyaların ankastre olanlarını kullanabilmeniz için evinizin ankastreye uygun olması gerekmektedir. Bu genelde kendi evinin sahibi olanların tercih ettiği bir şeydir. Çünkü Kiracıların evin inşaatlık bölümüyle olması pek mümkün değildir. Günümüzde yeni yapılan evler güncel yaşamın getirdiği konfor istekler gereği, hâlihazırda ankastre setlere uygun inşa edilmektedir. Normal bir eve Ankastre bir fırın alırsanız koyacak yer bulamazsınız ve kötü bir görüntüye sahip olursunuz. Eğer Eviniz sizinse ve ankastreye uygun değilse, bunu mutfak dolaplarında yapacağınız bir yenileme ile ankastre setlere uygun hale getirebilirsiniz.

 

Ankastre beyaz eşyalar mutfaklarda Modernliği korur, şık görünüm sağlar, mutfakta yer tasarrufu sağlar. Görsel olarak ta mutfak mobilyanıza uyum sağlayacak şekilde yapıldığı için hiç bir şekilde göz yormaz ve evinizde huzurla yaşarsınız.

 

Yeni Yapılan Lüks evlerde oturuyorsanız ve ankastre setler kullanıyorsanız, evinizden taşındığınızda beyaz eşyalarınızı götürmenize gerek kalmayabilir. Çünkü artık tüm evler içlerinde fırın, ocak gibi ankastre setleri, tıpkı mutfak dolapları gibi evin bir bütünü olarak sayılabilmektedir. Görselliğe önem veriyorsanız ve vaktinizin çoğunu mutfakta geçiriyorsanız normal mutfaklara elveda demelisiniz. Çünkü ankastre her şeyiyle evinizin modern yapısını koruduğu gibi, sizin de vazgeçilmeziniz olacaktır. Mutfaktan çıkmak istemeyeceksiniz. Modern evlerin gözdesi ankastre, 2016 yılında da yepyeni tasarımları ve yenilikleri ile evlere şıklık katmaya devam etmektedir.

 

 

Etiketler: Devamı »
19 Oca
admin 0 Yorum

 Takımın İncisi Kravat Setleri

Kategori: Mobilya

Kravat setleri tam anlamıyla takım elbiselerin gösterişini tamamlayan mihenk taşıdır. Setin içerisinde neler olduğundan bahsedecek olursak eğer genel olarak bir adet kravat, kravat ile aynı kumaşta ve uyumda olan bir adet mendil ve bir çift kol düğmesi bulunmaktadır. Setin özelliğine göre içerisinde kravat iğnesi de bulunabilmektedir.

Kravat seti özel bir hediye olabileceği gibi iş arkadaşlarına hediye edilebilme özelliği de taşımaktadır. Kişiye özel olarak tasarlanabilen kol düğmeleri ve kravat iğneleri sayesinde hediye özel bir şekle sokulabilirken aynı zamanda klasik bir şekilde normal bir hediye özelliğine de bürünebilmektedir.

İnsanları ne hediye alsam derdinden kurtaran aynı zamanda da beğenilmeme ihtimalinin çok düşük olduğu bir özelliğe sahiptir kravat setleri. Sadece hediye alan kişi için değil aldığı takım elbiseye uyum sağlayacak materyalleri bir arada bulundurduğu için alacak kişiye büyük kolaylık sağlamaktadır

Kravat setleri takımın kumaş özeliğine gömlek rengine ve bütçeye uygun şekilde seçilmelidir. Ürünlerin çeşitliliği sayesinde her özelikte ve fiyat aralığında setler piyasa da bulunabilmektedir.

Özel bir hediye olarak set isteniyorsa hediye edilecek kişinin isminin ve soy isminin baş harfleri kol düğmelerine işlenebilmektedir. Aynı zamanda kol düğmelerinin metal özelliği de isteğe göre gümüş vs. özellikle seçilebilmektedir.

Kravat seçimi ise takım elbise kumaş ve rengine göre saten, ipek, keten, yün, pamuklu, koton vs. çok çeşitli kumaş çeşitleri bulunmaktadır. Uygun olanın seçilmesi için çeşitler boldur.

Kravat setleri hakkında diğer güzel bir kısım ise bunların uyumlu setler halinde de şık kutularda bulunabiliyor olmasıdır. Giyim firmaları şık kutular içerisinde çeşitli fiyatlarda bunları sunmaktadırlar. Kravatla aynı renk ve kumaşta tercih edilen mendiller ise ceketin cebinden görünüp takımın kravat ile uyumlu olmasını amacı taşımaktadır.

Bazı kravat setlerinde kravat, kol düğmesi, mendil haricinde bir de kravat iğnesi bulunmaktadır. Her sette bulunma zorunluluğu olmamakla birlikte setlerin özelliğine göre içinde kravat iğnesi olabilen setler de mevcuttur. Aynı zamanda bu kravat iğnelerine hediye edilecek kişinin isminin ve soy isminin baş harfleri işlenerek daha şahsi bir hediye haline getirmek mümkündür.

 

18 Oca
admin 0 Yorum

Ankastre İçin Pratik Bilgiler

Kategori: Mobilya

Mutfak evin en önemli yerlerinden biri olup bayanların en çok zaman geçirdiği yerlerin başında gelir. Son yıllarda gelişen teknolojiyle beraber artık mutfak seçimlerinde ankastre mutfakların daha fazla tercih edildiği görülmektedir.

 

Ankastre, gömülü entegre olmuş, bir noktaya sabitlenmiş, iç içe geçmiş anlamına gelmektedir. Günümüzde çeşitli aletlerin duvarın içine yerleştirilmiş, bir oyukta entegre bulunan çeşitlerine bu ad verilmektedir. Ankastre mutfak anlayışı da buradan gelir. Mutfaklarda ankastre kullanmak hem kullanım açısından hem de yer tasarrufu açısından büyük önem taşır. Bu nedenle ankastre seçerken bütün koşullar dikkate alınarak bazı püf noktalarına önem verilerek seçilmelidir.

 

Ankastre mutfak içinde ankastre şeklinde yapılmış fırın, ocak, davlumbaz, buzdolabı gibi mutfakta en çok kullanılan araçlar yer alır. Bu ürünleri seçerken dikkat etmemiz gereken bazı kurallar vardır. Öncelikle ankastre ocak seçerken 60’lık 70’lik, 90’lık modüllerden oluşan çeşitler arasından tercih yapılabilir. Evdeki kişi sayısına göre modüllerden biri seçilebilir. Ocak seçilirken bir diğer önemli şey de ocağın paslanmaz çelikten olmasıdır. Ocağın üzerine dökülen, akan, sıçrayan, üzerinde yanan, yapışan ve hatta temizlik maddelerinin verebileceği zararları en aza indiren ideal bir malzemedir. Kullanılan enerji sınıfı ve türüne de önem verilmelidir.

 

Ankastre fırın için, fırının kolay temizlenebilir olması, malzemesinin ve işçiliğinin iyi olması, fırın kapı içinin komple cam olması gibi bazı noktalara dikkat edilmelidir. Ankastre davlumbaz için, teknik servislerden faydalanmak çok önemlidir. Çünkü işi bilenin küçük hesaplamalar yaparak mutfağa uygun davlumbaz seçilmesi hem emiş gücü hem de buharı hızla mutfaktan uzaklaştırması açısından önemlidir. Bacalı be bacasız kullanımda tercih bacalıdan yana yapılmalıdır. Çünkü bacalı ürünler diğerine göre %30 a kadar avantaj sağlamaktadır. Fırın ve davlumbaz ölçülerinin birbirini tutması da çok önemlidir.

 

Ankastre buzdolabı için ise, öncelikle ne hacimde bir dolaba ihtiyaç olduğu belirlenmelidir. Konulacağı yer de seçilen ebatla örtüşmelidir. En çok enerji harcayan cihazlardan biri olduğu için yapılan tercih az tüketim yapan modellerden yana olmalıdır. Bunun için No Frost özellikli dolaplar tercih edilmelidir. Çünkü bu modeldeki dolaplar karlanmayı önlediği için hem kullanım kolaylığı hem de enerji tasarrufu sağlar. Bu pratik bilgilere dikkat ederek yapılan ankastre seçimleri ileride karşı karşıya kalınabilecek sorunları önler.

Tüm ankastre modelleri için http://www.ankastreal.com/ sitesini ziyaret ediniz.

 

Etiketler: Devamı »
06 Oca
admin 0 Yorum

Çocuk Odaları

Kategori: Mobilya

Günümüzde, bir çok konuda olduğu gibi çocuk gelişimi gibi önemli bir konusunda da birçok uzman psikiyatri ve doktorlar incelemelerde bulunmuştur. Uzun zamanlı ve geniş çaplı araştırmalar yapılmış, bir çocuk için neyin doğru neyin yanlış olduğu en ince detayına kadar bulunmuştur. Eminim her anne ve baba çocuğunun sağlıklı ve özgüveni tam olsun ister. Fakat öyle olması için doğru bilinen yanlışlardan uzak durulmalı ve bir kısım eksiklerimizin tamamlanması gerekmektedir.

Öncelikle, çocukla bebek ayrımının yapılabilinmesi gerekmektedir. Bebek; iki yaşına kadar geçirdi zaman içinde biz onlara bebek deriz. İki yaşından, ergenlik çağına kar olan süreç çocukluk çağı olarak adlandırırız. Öncelikle bilinmelidir ki, bebekler bebeklik zamanını aşana kadar anne ve babasından uzak kalmamadır. Çünkü onların her an savunmaya korunmaya ihtiyacı vardır. Onlar sürekli anne ve babanın varlığını hissetmelidir. Eğer sizleri yanında hissederlerse daha huzurlu olacaklardır.

Çocuk ise anne ve babanın rahatlığı ve kendi hayatının sağlıklı, öz güveni yerinde, girişimci bir birey olması için, yapmamız yada sağlamamız gereken bazı gereksinimler vardır. En başta ilk yapmamız gereken çocuklarımızın odasını ayırmaktır. Bazı anne babalar bunu istememektedir fakat bu gereklidir. Çünkü bağımsızlık özelliğini taşımalıdır. Ola ki bağımsızlığını bu yaştan itibaren aşılamazsak çocuklarımız ileriki yaşlarda (örneğin; okula ilk gittiğinde) sizi hep yanında isteyecektir. Daha ileri yaşlarda ise bunu dile getiremese de içten içe biz anne ve babaları hep yanında arzulayacaktır. Maalesef hayat izin vermeyecek ve çocuklarımız hayata adapte olmasında sıkıntı yaşayacaktır.

Bütün bunları yaşamamak için yapılması gereken ilk adım çocuklarımıza iki yaşlarından itibaren çocuk odaları hazırlamalıyız. Bu konuda unutulmaması gereken çocuk odaları kendi istek ve arzularımıza göre değil, çocuğumuzun psikolojik yönden huzurlu olması düşünülerek dizayn edilmelidir.

Örneğin; hep yapılan, ama aslında yanlışların başında gelen kız çocuklarda pembe, erkek çocuklarda mavi renginin kullanılmasıdır. Bu renklerin yerine acık sarı renk kullanmak daha doğru olacaktır. Çocuk odaları mümkün olduğunca sade olmalıdır. Çocuklarımız dünyayı ilk kez gördükleri için meraklı gözleri her bir cismi inceleyecektir. Bu da onu bir hayli yoracaktır. Bu ise ona odaklanma konusunda sıkıntılar yaşatabilmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konuda çocuklarımız gerektiğinde ya da ihtiyacı olduğunda size ulaşımının kolay olmasını sağlamalıyız. Odanın kapıları rahat açılmalı ve kendi yatağına rahat çıkıp rahatça inebilmesi çok önemlidir.

 

21 Kas
admin 0 Yorum

Rahat Bir Oturma İçin Koltuk Takımları

Kategori: Mobilya

Üzerine oturup rahatlamak ve yorgunluğun giderilmesi için tasarlanmış eşyalara koltuk denir. Kelime anlamıyla oturmayı kolaylaştıran, kolların dayanması için tasarlanmış ve kol kelimesinden yola çıkılarak oluşturulmuş bir yapıdır.

 

Her evde ihtiyaç duyulan koltuk takımları yaygın kullanımda olan mobilya grubudur. Takımlar ikili ve üçlü ünitelerden oluşmaktadır. Ayrıca takımlar bir adet üç kişilik, iki adet iki kişilik, iki adet tek kişilik koltuklardan oluşur. Genelde toplam dört parçadan tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra koltuklarda kullanılan kumaşlar, düz kumaş veya tercihinize göre desenli olabilir.

 

Koltukların tercih edilmesinde istediğiniz zaman farklı bir dekorasyon sağlayabilmeniz büyük önem taşımaktadır. Kullandığımız bazı eşyalar üzerinde herhangi bir değişiklik yapamayız ama koltuklarda bunu sağlamak mümkündür. Örneğin; evinizin boyasını değiştirdiniz. Zamanın büyük bir kısmını geçirdiğiniz koltuklarınız ise gözünüzü yoruyor ve renkler arasında büyük bir farklılık var. İstediğiniz desende koltuk yüzlerini değiştirebilirsiniz.

 

Huzurlu ve rahat olan bu koltuk takımları imalatında öncelikle, iskelet, kolon, sünger, elyaf, kumaş kullanılmaktadır. İyi bir takımın ilk olarak iskeletinin kaliteli olması gerekmektedir. Farklı birçok ağaç çeşidinden iskelet elde edilebilir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması için diğer kullanılan malzemelerinde özenle seçilmesi gerekir. Farklı görünüşler ortaya koymak için yapılan mobilyalarda bazen görünür ağaç kısımları bırakılır. Bu kısımlara renk ve parlaklık vermesi için cila yapılır. Cila bir boya çeşididir.

 

Yeni bir takım alınacağı zaman boyutlarına ve işlevselliğine de önem verilmelidir. Öncelikle hangi ölçülerde ve ne tarz bir mobilya olduğuna karar vermelisiniz. Odanızda ne kadar yer kaplayacağı ve şekli önemlidir. Oturma odalarında genelde desenli renklerde koltuklar seçilmelidir. Salonlarda ise koyu renkler, bej ve kahve tonları kullanılmalıdır. Bunun sebebi ise mekâna daha farklı bir hava yansıtmaktır.

 

Koltuk seçimlerinizde eğer takımınızda yastık varsa fermuarlı tercih edilmesi daha uygundur. Çünkü fermuarlı seçim yaparsanız yıkanabilir. Salonlarda kullanılacak kumaşlar tek renk ve koyu olursa daha elit görünür ve aksesuarlarınız ön planda olur. Ayrıca yalın ve sade modellerin modası uzun ömürlü kullanım sağlanır. Konforlu ve rahat takımlarda sevdiklerinizle beraber uzun zaman geçirebilirsiniz.

 

 

21 Kas
admin 0 Yorum

Bir Genç Odası Nasıl Olmalıdır?

Kategori: Mobilya

Hepimiz doğar bebek oluruz, büyür çocuk oluruz, yetişkinliğe hazırlık dönemi ergen yani genç oluruz. Her dönemin ayrı sorunları mutlaka var. Ama ergenlik bambaşka… Etrafımızda ya da evimizde varsa eğer gençlerimiz bilirsiniz mutlaka, her şey onlar için büyük sorundur. Çok hassastırlar. Önemli olan onların bu dönemlerini güzel geçirmelerine yardımcı olmaktır.

 

Öncelikle kendilerine ait odası olmalı. Genç odaları içinde bölümler oluşturulmalı mesela hobi alanı olmalı bir bölümü, diğer bölüm çalışma alanı, bir tarafta dinlenme müzik dinleme köşesi böyle tek odada bölümler halinde düzenleme yapıldığında, kendi düşünceleri, aktiviteleri de ona göre düzenli olur. Genç odaları için yapılan en büyük yanlışlardan biride yatağı odanın ortasına konumlandırmak bu gerçekten hem görüntü olarak hem de gencin odayı kullanım amacına uygunluğu yönünden itici bir durum.

 

Mümkünse yatak odanın kapısı açıldığında, gördüğümüz en uzak duvara yakın yere konumlandırılmalıdır. Genç odasında renk olarak koyu tonlar asla kullanılmamalıdır. Açık, canlı renkler tercih edilmelidir, bunun için odayı kullanan gencin fikri de alınmalıdır mutlaka böyle bir durum onun için çok önemli… Karar alınırken kendine danışılması gencin kendine olan güvenini arttırır.

 

Gençler, yetişkinlerden ziyade yaşamı daha uçlarda yaşamakta, daha heyecanlı daha mutlu tarafını seçmektedir. Onun için günlerinin büyük bölümünü geçirecekleri oda onların mutlu ve memnun olacakları şekilde düzenlenmeli, fikirleri alınmalı ve yol gösterilmelidir. Genç odaları, özgün ve yenilikçi tasarımlara sahip olması gerekmektedir. Mobilyaları kullanışlı, rahat, istediği renkte olmalıdır. Işık sistemi çalışma masasına sol ve arkadan gelmelidir. Dolapların raflı olması, istediği kitap ya da cdleri rahatlıkla koyup alabilmesini sağlar. Genelde rafları olan dolaplar tercih edilir.

 

Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Bize faydası olması açısından bakmayalım olaya artık. Önce kendine faydalı olmalı, kalbi hür, fikri özgür, bilgili eğitimli topluma faydalı birer birey olmalı. Onlara şimdi bir oda sunuyoruz ya, aslında onlara öyle karakter sunalım ki kendi düşünceleriyle yoğrulan bu karakterle istediğini olsun ama önce kendi olsun. O yüzden genç odaları çok ama çok önemli onları yetiştiren geliştiren odalardır genç odaları…

 

 

 

02 Kas
admin 1 Yorum

Mobilya Ve Mobilyacılığa Farklı Bir Bakış

Kategori: Mobilya

Mobilya bin bir türlü eşyanın tamamına verilen ortak addır. Oturulan çalışılan ve kullanılan her türlü mekânı kurmada ve donatmada mobilyalardan yararlanırız. Mobilyalar insan hayatında çok önemli bir yere sahip olmakla birlikte mekânlarımız içinde vazgeçilmezdir. Mobilyasız bir mekân düşünülemez. Mobilya denildiğinde akla ilk gelen şüphesiz ahşaptır. Mobilyacılık tarihi çok geçmiş zamanları kapsamaktadır. Mobilya tek bir parçayı değil geneli kapsamaktadır. Günümüzde baktığımız zaman mobilya da diğer birçok şey gibi büyük bir değişime uğramış ve oldukça çeşitlenmeye başlamıştır.

 

Yeni tasarımlara baktığımızda mobilya sektöründeki çeşitlilik gözle görünür oranda artış göstermiş ve halen de hızlı bir şekilde artmaya devam etmektedir. Her alan gibi mobilya alanında da renk, model, tarz olarak köklü bir değişiklik yaşanmış ve genellikle yeni tasarımlar şıklığı ve güzelliğiyle fark yaratmıştır. Mobilyacılık sektörüne bakıldığında insanlar artık her şeyde olduğu gibi mobilyada da renk ve tarz uyumu aramaya başlamış ve genellikle toplu takımları tercih etme oranı oldukça artmıştır.

 

Toplu olan takımların tercih edilme sebebinin artmasında ise bütün eşyaların profesyonel kişilerin bakışı sonucu aynı renk ve kalitedeki modellerle yapılmış olması ve fiyat olarak da parça mobilya alımına göre çok daha uygun fiyata alınması etki etmiştir. Ayrı ayrı seçilip alınan eşyalar ne kullanılacak olan ortama ne halıya ne perdeye ne de evinizdeki diğer eşyalara uymayabilir. Ancak bütün ev eşyasını paket halinde almak bütün bunlarla uğraşmaktan ve acaba sorusuyla boğuşmaktan sizleri kurtarmaktadır.

 

Mobilyalarda seçim yaparken renk uyumu ve tarzdan sonra önemli olan bir diğer özellik ise ürünün kalitesidir. Mobilya yapım aşamasında kullanılan malzeme ne kadar sağlam ve kaliteli olursa alınan ürünün sağlamlığı ve kullanım oranı o kadar uzun ömürlü olur. Mobilya alırken bütün bunlara dikkat edilirse geriye sadece oturup bu güzelliğin tadını çıkarmak kalacaktır. Mobilyalar evde ki havayı değiştirmekte çok büyük etkiye sahiptir. Koyu ve iç karartan mobilyaların olduğu bir yaşam alanıyla açık rengin hâkim olduğu bir mekân hiçbir zaman aynı değildir.

 

30 Eki
admin 0 Yorum

Evlenecekler İçin Ekonomik Düğün Paketleri

Kategori: Mobilya

 

Aynı hayatı birlikte yaşamaya karar veren iki kişi için birlikteliğin kurulması evlilik yolu ile olmaktadır. İnsanlar evlilik aşamasına geldiklerinde ise oturacakları evde gereken eşyaların olması lazımdır. En azından düğün için eşyaların bir kısmının alınmış olması şart koşulur. İşte yeni ev açacaklar veya yeni evlenenler için ekonomik düğün paketleri bulunmaktadır.

Bu paketleri incelediğinizde oturma grupları, halılar ve sehpalar bulunmaktadır. Evlilik hazırlığı yapan çiftler evlerine iyi ve kaliteli eşyalar bakarken bir taraftan da eşyaların fiyatlarına dikkat ederler. Ekonomik olması yanında bu paketlerde bir eve en acil ne lazımsa o ürün bulunur. Bu sayede evimize gereksiz eşya almamış oluruz. Evlendiğimizde bizim işimizi göreceğine kanaat getirdiğimiz eşyaları bütçemize uygun bir şekilde bulduğumuzda hemen almalıyız.

 

Günümüzde evini yenileyeceklere veya yeni evlenen çiftlere uygun bir şekilde ev eşyası paketleri bulunmaktadır. Bu ev eşyasının fiyatlarına bakıldığında ise; Bu mobilya paketlerin içinde bulunan eşyalara göre ekonomik düğün paketleri oluşturulmaktadır. İhtiyacınıza göre sizin belirlediğiniz düğün eşyalarınızı aldığınız firmadan en ekonomik şartları ile oluşturmasını talep edebilirsiniz. Genellikle oturma grupları, koltuklar, halılar, yatak odası, mutfak takımı gibi bir evin ilk başta hangi eşyaya ihtiyacı varsa onlara öncelik verilir. Kullanılan malzeme bakımından çelik aksam üzerine çok sağlam bir şekilde bu ürünler oluşturulmaktadır. Her bütçeye uygunluk şartı ile hazırlanan bu ekonomik paketlerde isterseniz kampanyadan faydalanma isterseniz de uzun vadelerde taksit imkânı bulunmaktadır.

 

Evliliğe adım atacağınız zaman eşinizle birlikte karar vereceğiniz ev eşyalarının eksiksiz ve tam olmasını istersiniz. Ama bu biraz pahalıya mal olacaktır. Eşyalarınızı pahalıya almak istemiyorsanız birçok firmada ev eşyalarınız için ekonomik fiyatlarla kampanyalar oluşturulmuştur. Evinizi yeniden oluşturuyorsanız sizin seçiminin daha kolay olacaktır. Çünkü kullandığınız ürünlerin son modellerine bakacaksınız.

İlk ev eşyası almak her zaman daha zordur. Hele de kararsız kaldıysanız bu durumdan sizi kurtarmak için düğün paketleri firmalar tarafından oluşturulmuş ve insanlara en ekonomik şartlarda sunulmuştur. Bu ürünlerin garantisi de firma tarafından verilmekte ve satış sonrası servis hizmeti de verilmektedir.

 

 

22 Eki
admin 0 Yorum

Evlilik Hazırlığı Yapan Çiftler İçin En Ekonomik Düğün Paketleri

Kategori: Mobilya

Evlilik her insanın büyük bir hevesle kurduğu hayalidir. Birbirine gönül vermiş iki insanın aynı yuvayı paylaşıp aynı yastığa baş koymaları kadar güzel bir şey yoktur. Hastalıkta ve sağlıkta birbirlerinin yanında olmaya söz veren çiftler ömürlerinin sonuna dek ayrılmamaya söz verirler.

 

Mutluluk getirmesine karşın evlilik süreci bir o kadar da zor ve zahmetli bir süreçtir. Özellikle yeni bir ev kurmak hem kız hem de erkek için ciddi masraflara yol açmaktadır. Bu süreçte çiftler kuracakları yuva için en kaliteli ev eşyalarını seçmek istemektedirler. Ancak genellikle beğenilen ev eşyaları düğün için ayrılan bütçeyi zorlamaktadır. Bu süreçte evlenecek çiftlere hak ettikleri mutluluğu yaşamaları için mobilya ve beyaz eşya firmaları ekonomik düğün paketleri seçenekleri sunmaktadır.

 

Mutlu bir yuva kurmak için hazırlanan bu düğün paketleri sayesinde evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftler bütçelerini zorlamadan beğendikleri kaliteli ve sağlam mobilya ve beyaz eşya modellerini satın alabilmektedirler. Mobilya ve beyaz eşya firmaları sundukları indirimli fiyatların yanı sıra yeni evlenecek çiftlere ekstra vade veya peşin ödemelerde ekstra indirim de sağlayarak maksimum kolaylık tanımaktadırlar.

 

            Ekonomik düğün paketleri içerisinde evinizde keyifle oturabileceğiniz oturma grubu, misafirlerinize hünerlerinizi sergileyebileceğiniz yemek odası takımı, sevdiğinizle başbaşa huzurlu bir gece geçireceğiniz yatak odası, ailece toplanıp sohbet edebileceğiniz salon takımları yer almaktadır. Ayrıca talep edilmesi halinde uygun ve cazip fiyatları ile bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar da düşün paketlerinde ilave edilmektedir.

 

Düğün paketlerinin hazırlanması ve teslimi için mobilya ve beyaz eşya firmaları sizden ekstra ücret talep etmemektedir. Dilerseniz satın aldığınız düğün paketi eşyaları belirlediğiniz bir tarihe kadar firmaların depolarında ücretsiz olarak tutulabilmektedir. Bu sayede taşıma işlemleri esnasında mobilya ve beyaz eşyalarınızın hasar görmesi engellenir.

 

Düğün paketlerinden sadece yeni evlenen çiftler değil evini yenilemek isteyen eşler de faydalanabilmektedir. Üstelik eski mobilyalarınız 1500 TL’ye varan fiyatlarla sizden geri alınıp yerine son moda ev eşyası ürünleri teslim edilmektedir. Mobilya ve beyaz eşya mağazaları 18 aya varan taksit seçenekleri ile mutlu yuvaların temelini atmaktadır.

 

09 Eki
admin 0 Yorum

Evlerin En Şık Göstergesi Mobilya Çeşitleri!

Kategori: Mobilya

Yeni ev kuranlar ya da evini yenilemek isteyenler için evlerin olmazsa olmazı hayatın rengi her şeyi olan mobilya her zevke uygun renk ve modelleri ile göz alıyor. Evin her bölümüne ayrı özel olarak hazırlanan kaliteli yatak odası, genç odası, oturma grupları, köşe takımları, konsol yemek masası takımları vb. mobilya çeşitleri evlerimiz için en özel ihtiyaçlardır. Evlerimizin büyük bir bölümünü kaplayan bu malzemeler ile zevkimize uygun renk ve model seçenekleri ile zevkli biçimde evlerimizi döşeyebilir huzur ve keyifle ailemiz ile yaşayabiliriz. Evlerimizdeki şıklığın tek göstergesi en şık modellerdeki ve renklerdeki mobilyalar ile mümkün olacaktır. Her eve lazım mobilya olmazsa olmazımızdır.

 

Yeni evlenen çiftler için özel olarak hazırlanan düğün paketlerinde kampanyalı fiyatlar ile sahip olabilecekleri mobilya çeşitleri ya da eskiyen mobilyalarını yenilemek isteyenler için son modaya uygun renk ve modelleri ile mobilya grupları her bütçeye uygun fiyatları ile tercihleriniz arasında yer alabilir. Her zevke hitap eden renk ve model uyumu ile evlerinizi en şık en modern mobilyalar ile donatabilir keyifli ve huzurlu yuvalara sahip olabilirsiniz. Her çiftin sahip olmak istediği mobilya grupları indirimli ve özel kampanyaları ile evlerinizdeki şıklığı yaratmaya yetecektir. Herkesin gönlündekini hayalindeki sunacak olan çok özel mobilya grupları evlerinizdeki neşeyi de beraberinde getirecektir.

 

Sizlerde gerek yeni ev kurma aşamasında olun gerek eskiyen mobilyalarınızı yenileme düşüncesinde olun zevkinize ve bütçenize en uygun mobilya grupları ile evlerinizi tarzınıza göre donatabilir, Şıklığı evinizin her köşesinde yansıtabilirsiniz. Her eve lazım olmazsa olmazınız olacak mobilya çeşitleri için sizlere sunulan son modaya uygun renk ve modellerdeki mobilya çeşitleri ile bütçenize uygun fiyatlarla hemen yararlanın.

 

Evlerinizde büyüsüne kapılacağınız her odada her bölümde farklı keyif alacağınız huzurlu keyifli zamanlar geçireceğiniz en şık mobilya çeşitleri için sizlerde zevkinize uygun renk ve modellerden ilk fırsatta rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Evlerinizdeki şıklığı en lüks şekilde yansıtacağınız mobilya çeşitlerini hemen alarak hayatınıza geçirin.

01 Ağu
admin 0 Yorum

Moda Mobilya 2013

Kategori: Mobilya

Yeni evlenmek üzere olan veya evlerinde farklılık yaratacaklar için, değiştirilmesi gereken ilk eşyalar mobilyadır. . Sürekli olarak yeni modellerin üretilmesi ile birlikte, mobilya konusunda devamlı değişim gerekiyor. 5 sene önce o yılın modası olan ve satın alınan mobilya takımları, zamanımızda epey eskimiş olarak biliniyor. Epey kötü bir durum olsa da, bu durumdan kaçış ne yazık ki bulunmamakta. Maddi gücünüz iyiyse ve evlerinizi baştan yenilemek istemekteyseniz, 2013 mobilya modellerine web sayfamızdan bakabilirsiniz. Geçen yılların modası sizlere daha hoş gözükebilir ancak modayla uyumlu olabilmek amacıyla, yeni tasarlanan modellere göz atmanızda fayda vardır.
Evlerinizin her odasını mobilyalarla doldurmak gerekiyor. Çünkü bu tip odaların dolu görünmesi amacıyla ve ihtiyaç sebebiyle bu mobilyalara gereklilik duyuyoruz. Örnek verecek olursak; salonunuza koltuk takımının satın alınması gerekmekte. Çünkü gününüzün çok büyük bir kısmı bu odada geçtiği için, bu oturma gruplarına ihtiyacınız vardır. Ayrıca yatak odasında kullandığınız yatak, gardrop ve şifonyer benzeri mobilyalara ihtiyacınız olacaktır. Günlük giysilerinizin ve eşyalarınızın saklanabilmesi ve korunabilmesi için bir gardroba ihtiyaç duyabileceksiniz. Bu nedenle her odaya farklı mobilyalar satın almak zorunda kalabilirsiniz.
Günümüz teknolojisinin hızla gelişmesi ve de başkalaşması ile birlikte, bir çok sektörde değişimler meydana gelmektedir. Birden fazla işletmenin üretiş olduğu kampanyalar sebebiyle, çok uygun fiyatlara birden fazla mobilya takımını alabileceksiniz. Mesela; satın almış olduğunuz mutfak takımı, oturma takımları gibi ürünlerin üzerine yatak odası takımı hediyedir. Bu yüzden bütün firmaları yakından takip ederek alışverişinizi uygun fiyatlara getirebilirsiniz. Mobilya tercih ederken, modaya ayak uydurmanızı öneriyoruz. Çünkü satılmayan ve ya o yılın modası geçmiş mobilyaları çok düşük fiyatlara sizlere sunmaktadırlar. Modası eskimiş olduğu için, gelecek senelerde bu eşyalar çok eskimiş olarak nitelendirilebilir. Bu yüzden hem modaya uygun mobilyalar seçmeli hem de size uygun tasarımları bulmalısınız. Bu konu hakkında yardım için sitemize sizleri bekleriz.

 

 

10 Tem
admin 0 Yorum

Moda Mobilya Modelleri

Kategori: Mobilya

Bugünkü yazımızda eviniz için özel olarak tasarlanmış moda mobilya modellerini inceleyeceğiz. 2013 yılının en moda tasarımlarını sizler için derledik. Mobilya denince akla gelen ilk firmalardan olan Evzade mobilya modasına yön vermeye devam ediyor. En özel tasarımları gün yüzüne çıkartan Evzade Mobilya’da en moda yatak odaları, en moda yemek odaları, en moda koltuk takımları ve genç odalarını bulabilirsiniz. Kalitesi ile yıllardır sizlere hizmet veren Evzade Mobilya sizlere kolay ödeme seçenekleri ile moda mobilya modellerine ulaşabilirsiniz. Evzade Mobilya mobilyaları www.evzademobilya.com adresinden online olarak sipariş verebilirsiniz. Kalitesi ve uygun fiyatı ile en moda mobilya modellerini sizlere sunan Evzade kaliteli tasarımları sizde hemen sahip olabilirsiniz. Özel tasarımları ile evinize renk katacak moda mobilyaları sizlere için 2013 koleksiyonunda sizlere sunmaktadır. En modern teknoloji ile üretilmiş moda mobilyalar hem şık hem de kaliteli olmaları ile dikkat çekmektedir. Mobilyanın kaliteli olması ve kullanılabilir olması çok önemlidir. Sırf güzelliğine değil mobilya alırken kalitesine, kullanım amacınıza uygun olmadığına dikkat etmemiz gerekmektedir.

Peki Evzade Mobilya’da Moda Mobilya Modellerinde Neler Var ?

 • Yatak Odaları
 • Yemek Odaları
 • Koltuk Takımları
 • Salon  Takımları
 • Ev Dekorasyon Ürünleri
 • Koltuk Takımları
 • Tv Üniteleri

Ve daha birçok moda mobilya modelini bulabilirsiniz. Evzade Mobilya’da tüm mobilyalar Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/koltuk-takimlari-salon-takimlari

29 May
admin 0 Yorum

Mobilya Almaya Hazır Mısınız ?

Kategori: Mobilya

Mobilya modelleri ile evinize renk katacak tasarımları sizlere sunan Evzade Mobilya’da birbirinden şık tasarlanmış yatak odaları, yemek odaları koltuk takımları ve daha birçok ürünü bulabilirsiniz. Mükemmel kalitedeki tasarımları ile evinize renk katarak sizlere mutlu eden Evzade Mobilya’da 36 taksitle mobilya satışı yapmaktadır.  Sizde en özel tasarımları bir tık ile hemen sahip olmak istiyorsanız kalitenin Adı www.evzademobilya.com adresine davetlisiniz. Mükemmel kalitesini sizlere sunan Evzade Mobilya’da en şık tasarımlı mobilyalar Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Yıllardır Kalitesinden Ödün vermeden hizmet veren Evzade Mobilya en modern teknoloji ile ile ürettiği mobilya modellerine 2 yıl garanti vermektedir. Sizde kaliteli mobilya arıyorsanız Evzade bir numaralı tercihiniz olmalı.

Neden Evzade Mobilya’yı Seçmeliyim ?

Geniş servis ağı hizmeti ve Türkiye’nin 81 iline ücretsiz gönderim hizmeti ile Evzade Mobilya sektörün parlayan yıldızıdır. Kalitesi ve şık tasarımları ile tüm herkesin gönüllerine taht kuran Evzade Mobilya ödeme seçenekleri ile de müşterilerin beğenisini kazanmıştır. En yeni modelleri ile evinize renk katacak tasarımlar en yeni modeller şıklığı  adresi Evzade Mobilya sizleri beklemektedir. Beğendiğiniz mobilyaları online alışveriş sitesi üzerinden 256 bit SSL sayesinde güvenli bir şekilde ödeyebilir alacağınız mobilyanın  keyfini güvenle çıkarabilirsiniz. Site üzerinden sipariş verdiğiniz mobilya modelleri Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Sizde en üstün kaliteli mobilyalara Evzade Mobilya ile sahip olmak istiyorsanız Evzade Mobilya’ya davetlisiniz. Mobilya Modelleri İçin Tıklayınız.

21 May
admin 0 Yorum

Düğün paketi kampanyasında Türkiye’de bir ilk

Kategori: Mobilya

Evzade Mobilya’dan bir ilk daha evini yenilemek isteyenler yada yeni evlenecekler sizler için kaçırılmayacak bir düğün mobilyası kampanyası başladı.

Evzade Mobilya online mobilya mağazası sizler için Türkiye’de ilk defa düğün paketlerini serbestleştirdi. Binlerce mobilya modelleri arasında kendi yatak odası takımınızı, yemek odası takımınızı ve oturma grubunuzu seçin düğün paketinizi oluşturun ve %15 indirimden yararlanın.

Online mobilya mağazamızdan seçeceğiniz üç farklı mobilya modeli ile kendi düğün paketinizi oluşturabilir gönlünüze göre en modern kaliteli ve bütçenize uygun düğün paketinizi oluşturabilirsiniz.

Düğün paketlerimiz için belirtilen mobilya modelleri arasında istediğiniz yatak odası, yemek odası ve oturma grubunu seçebilirsiniz.

Düğün paketi kampanyasına, diğer kampanyalarımıza dahil olan mobilya modellerimiz ve indirimde olan mobilya modellerimiz bu kampanyaya dahil değildir.

Düğün paketi kampanyamıza dahil olan mobilya modellerimiz şunlardır;

Yatak Odası Modelleri

§  Ahşap Yatak Odası Modelleri

§  Avangarde Yatak Odası Takımları

§  Lake Yatak Odası Takımları

§  Modern Yatak Odası Takımları

§  İndirimli Yatak Odası Takımları

Yemek Odası Modelleri

§  Ahşap Yatak Odası Modelleri

§  Avangarde Yatak Odası Takımları

§  Lake Yatak Odası Takımları

§  Modern yatak Odası Takımları

§  İndirimli Yatak Odası Takımları

Oturma Grupları

§  Salon Takımları

§  Koltuk Takımları

§  Köşe Takımları

§  Kanepe Takımları

Sizlerde bu eşsiz kampanyadan yararlanmak ve kendi düğün paketinizi hazırlamak istiyorsanız geç kalmayın, sizde mobilyalar mobilyanın sizlere sunduğu bu fırsattan yararlanın.

Mobilyalar Mobilya düğün paketinden yararlanmak için www.evzademobilya.com adresinden ulaşarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/kose-koltuk-takimlari

13 May
admin 0 Yorum

Düğün mobilyalarında %15 indirim Mobilyalar ’da

Kategori: Mobilya

Hiç ara vermeden müşterilerini nasıl memnun edeceğini düşünen mobilyalar mobilya düğün mobilyaları nda %15 indirim yaparak evlenecek çiftleri de unutmadığını gösterdi.

 Evlenecekler evini yenileyecekler ve bu kampanyadan yararlanmak isteyen herkes, mobilyalar mobilya sizler için evinizin mobilyalarını almanız için yada yenilemeniz için birbirinden kaliteli ve modern mobilya modeli ile sizlere  istediğiniz mobilyanın sahibi olmanın fırsatını sunuyor.

Birbirinden farklı modern kaliteli ve ekonomik mobilyalar %15 indirimle Evzade Mobilya online mobilya satış sitesinde sizi bekliyor.

Uygun ödeme koşulları altında sahip olabileceğini bu düğün paketlerini isterseniz kredi kartı ile isterseniz nakitte %15 havale indirimi ile sahip olabilirsiniz.

Bir çok indirim ve kampanya ile size en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyor. Tamamen müşteri odalı olarak hizmet vermeye çalışan Evzade mobilya siz en modern ve kaliteli mobilyalara sahip olun diye düğün mobilyaları indirimle sizi bekliyor.

 

Eğer düğününüz varsa sizde bu fırsatı kaçırmayın sonra mağdur olmayın düğün telaşınız arasında evinizin en gözdesi ve en önemlisi olan mobilyalarınızı aksatmayın ve hayalinizdeki mobilya modeline Evzade Mobilya http://www.evzademobilya.com/kose-koltuk-takimlari  online mobilya satış sitesi kalitesi altında sahip olun.

 

Sizlerde Tatz mobilyanın sizin için hazırlamış olduğu düğün mobilyaları nı görmek ve bu modern ve kaliteli düğün paketleri ne sahip olmak istiyorsanız ilk yapmanız geren online mobilya satış mağazası olan mobilyalar mobilya web sitesini ziyaret etmektir.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/kose-koltuk-takimlari

13 May
admin 0 Yorum

Mobilya’da %50 indirim sizi bekliyor

Kategori: Mobilya

Yılın en büyük mobilya kampanyası Evzade Mobilya online mobilya satış sitesinde sizi bekliyor.

Mobilyalar mobilya bir çok mobilya modelinde büyük indirimler başlatarak size en iyi kaliteli ve modern ekonomik mobilya alma fırsatı sunuyor.

Birbirinden farklı ve kaliteli mobilyalar sizde sahip olmak için Mobilyalar Mobilya’nın online mobilya satış sitesini ziyaret ediniz.

 

İndirimli Mobilyalar

 

Mobilyalar Mobilya online mobilya satış mağazasını ziyaret ettiğiniz ilk işiniz indirimli mobilyaları ziyaret etmek olmalıdır. Çünkü bir çok kaliteli ve indirimli mobilya modeli sizi bekliyor. Kaliteli ve bir birinden faklı avangarde mobilya modeli, klasik mobilya modeli, modern mobilya modeli, lake mobilya modeli, tarz mobilya modeli gibi bir çok kaliteli ve ekonomik uygun mobilya sizi bekliyor.

 

%50 indirimli mobilya

 

Bir çok mobilya firması müşterilerine hizmet verebilmek için mobilya modellerinde çeşitli indirimler yapar fakat kimse bu kadar müşterilerine karşı cüretkar olamaz çünkü Evzade mobilya sizler için %50 ye varan büyük mobilya indirimi yapıyor ve bunu birkaçmobilya ile kısıtlamıyor, sizlerin en çok beğendiğini ve almak için can attığını modern ve kaliteli mobilyaları bütçenize uygun ve ekonomik hale getiriyor.

Sizlerde Evzade mobilyanın sizler için hazırlamış olduğu bu büyük mobilya indiriminden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken online mobilya mağazası olan Evzade Mobilya www.evzademobilya.com adresini ziyaret etmek ve beğendiğiniz indirimli mobilya modeline hemen sahip olmak.

Fakat unutmayın bu kampanya stok ve zamanla sınırlıdır hızlı davranan bu mobilya modeline hemen sahip oluyor, siz geç kalmayın.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/kose-koltuk-takimlari

13 May
admin 0 Yorum

Mobilyalar Mobilya yeni yüzüyle karşınızda

Kategori: Mobilya

2013 yılının başlarında mobilya sektöründe online olarak mobilya satışına başlayan Evzade mobilya sizlere daha iyi hizmet verebilmek için baştan aşağı bütün web sitesinde büyük bir değişiklik yapıyor.

Şık ve  modern tasarımıyla sizlerin daha raht kullanabilmesi için renk düzeninden ürün listelemelerine kadar bütün alanlarda büyük bir değişiklik yapılan www.evzademobilya.com web sitesinde aramış olduğunuz bütün mobilya modellerini çok daha rahat bir şekilde bulabileceksiniz.

Kalitesi 10 kat daha arttı.

Hizmet kalitesi ile büyük beğeni toplayan Mobilyalar Mobilya bu kalitesini daha da fazla arttırmayı hedefleyerek site üzerinde yapacağınız bütün işlemleri çok daha basit hale getirmeyi amaçlıyor. Tamamen müşteri odalı olarak mobilya satış sitesini baştan aşağı yenileyen Evzade Mobilya siz değerli müşterilerinin gerek gözlerini yormadan gerek kafanızı karıştıran karmaşalardan uzaklaştırarak en iyi şekilde işlemlerinizi yapmanızı hedefliyor.

 

Ürün Yelpazesi genişledi

Bir çok mobilya firmasında bulunmayan sayıda mobilya modeline sahip olan Evzade Mobilya büyük mobilya çeşitleri ile size binlerce alternatif sunuyor.

Hiçbir yerde bulamayacağınız farklı mobilya modelleri ile daima en iyi mobilya modelini size ilk olarak sunuyor, aynı zamanda birbirinde faklı bir çok kampanya ile size uygun ve ekonomik olarak mobilya sahibi olmanızı sağlıyor.

Sizlerde mobilyalar mobilyanın sizler için sunmuş olduğu birbirinden farklı ve modern mobilyaları görmek istiyorsanız, Evzade Mobilya www.evzademobilya.com online mobilya satış sitesini ziyaret edebilir ve size uygun kaliteli ve ekonomik mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/kose-koltuk-takimlari

09 May
admin 0 Yorum

Country Mobilya Modelleri

Kategori: Mobilya

2013 yılına yeniliklerle giren Evzade Mobilya www.evzademobilya.com  online alışveriş sitesine country mobilya modellerini sizlere sundu. En özel tasarımları ile evinize şıklık katacak country mobilyalar kalitesi ile göz kamaştırıyor.

Country Akımı Nedir ?
Country akımı ilk olarak 18. yüzyılda Fransa’nın güney sahillerindeki küçük kasabalarda doğmuş ve zaman ilerledikçe kültürden tasarıma, mobilyadan gastronomiye, birçok alanı etkilemiştir. Sonraki yıllarda Fransa sınırlarını aşarak tüm dünyada kabul edilen bir yaşam tarzı haline gelmiştir.
Kırsal akımın bu denli hızla yayılmasını sağlayan temel unsur içinde barındırdığı samimi ve sıcak havadır. Kullanılan rustik mobilyalar ve desenler, abartıdan uzak basit ve pastel renklerdeki çizgilerdir aslında bu samimiyeti sağlayan. Işıklar mum ışığına dönüp, mobilyaların üstündeki doğallık pastel renklerle karıştığında, ruhunuz denizle, gökyüzüyle, papatyalarla buluşur. Kırsal akımla, evinize girdiğinizde sizi karşılayan samimi ortam, günün tüm stresini üzerinizden alarak içindeki doğallık sayesinde ruhunuzu lavanta kokularıyla çevreler.
Kısaca county mobilya hakkında bilgi verdikten sonra Evzade Mobilya’da bulunan country modellerini şöyle sıralayabiliriz; country berjerler, country yatak odaları, country yemek odaları, country koltuk takımları, country genç odaları modelleri bulunmaktadır. Tüm country mobilya modelleri 2 yıl garantili olup yerinde montaj ve yerinde servis hizmeti sunulmaktadır. En özel tasarımları ile country mobilya modellerini 36 aya varan taksit imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz. Country mobilya modelleri için Evzade Mobilya’ya davetlisiniz.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/kose-koltuk-takimlari

08 May
admin 0 Yorum

Yatak Odası modellerinde en özel fiyatlar sizi bekliyor

Kategori: Mobilya

Kalitesi ile her geçen gün adından sıkça söz ettirmeyi başaran ve müşterileri tarafından büyük beğeni toplamayı başaran Mobilyalar Mobilya, sizler için en özel yatak odası takımları fiyatlarını sunuyor.

Nakitte %50 ye varan indirimlerle bir çok Modern yatak odası, avangarde yatak odası, klasik yatak odası, ahşap yatak odası ve lake yatak odası sizi bekliyor.

Yatak odası takımlarında yapmış olduğu oldu %50 ye varan indirimlerle adından sık sık söz ettiren Evzade Mobilya, müşterileri tarafından bir kez daha büyük beğeni toplamayı başardı.

Mobilyalar Mobilya online mobilya satış sitesinde sizleri bekleyen bazı yatak odası takımları şunlardır;

·         Modern Yatak Odası Takımı

·         Ahşap Yatak Odası Takımı

·         Avangarde Yatak Odası Takımı

·         Klasik Yatak Odası Takımı

·         Lake Yatak Odası Takımı

·         İndirimli Yatak Odası Takımları

Ve bir çok yatak odası takımı sizi bekliyor.

Sizde Mobilyalar Mobilyanın sizler için sunmuş olduğu benzersiz kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız. www.evzademobilya.com web sitesinde Modern Yatak Odası kategorisini mutlaka ziyaret edin. En modern ve kaliteli yatak odası takımları sizi Tarz Mobilya’da sizi bekliyor. Yatak odası takımlarında yapılan indirimler için size sunulan bu fırsatları değerlendirmek için geç kalmayın.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/kose-koltuk-takimlari

08 May
admin 0 Yorum

Modern Mobilya Evzade’den Alınır

Kategori: Mobilya

2013 yılının başlarından faaliyet göstermeye başlayan Evzade Mobilya kalitesi altında hizmet sunan Evzade Mobilya, Modern mobilya konusunda oldukça iddialı.

 

Evzade Mobilya bünyesinde hizmet vermeye başlayan Evzade Mobilya hizmet vermeye başlamış olduğu günden itibaren büyük beğeni toplamayı başararak kalitesi tescillemeyi başardı.

Mobilya sektöründe hizmet veremeye başlayan Evzadef, Mobilya sektörünün getirmiş olduğu zorlukları da birer birer aşarak müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor. Vermiş olduğu hizmeti daima müşteri odaklı olarak sunan Mobilyalar müşterilerine daima en iyi Mobilya Modellerini sunmakla kalmıyor onlara mobilya çeşitlerinin de kalitesini ve modern olanlarını sunmaya gayret ediyor.

 

Evzade Mobilya modern, avangarde, klasik, ahşap, lake boyalı, ve country gibi birbirinden farklı ve özel mobilya modelleri ile müşterilerini istekleri doğrultusunda en iyi şekilde yönlendirmeyi başarıyor.

Mobilyalar Mobilya, her türlü mobilya çeşidi kaliteli ve türleri içerisinde özel olarak sunarak müşterilerinin aramış olduğu özelliklere sahip kaliteli mobilyalara sahip olmasını sağlıyor.

Evzade Mobilya www.evzdemobilya.com adresinde bulabileceğini başlıca mobilya modelleri şunlardır;

·         Modern Mobilya

·         Modern Yatak Odası

·         Modern Yemek Odası

·         Modern Koltuk Takımı

·         Modern Salon Takımı

·         Modern Kanepeler

·         Modern Köşe Takımları

·         Modern Country Mobilya

·         Modern Tv Ünitesi

·         Modern Çocuk Odası

·         Modern Genç Odası

·         Modern Bebek Odası

Ve bir çok modern mobilya çeşidini sizler için en iyi fiyat ve kolay ödeme seçenekleri altında sunuyor.

Sizlerde Mobilyalar Mobilya’nın sizler için sunmuş olduğu birbirinden farklı kaliteli mobilyaları görmek istiyorsanız. Mobilyalar Mobilya’nın online satış sitesini ziyaret edebilirsiniz.

06 May
admin 0 Yorum

Ev Dekorasyonu

Kategori: Mobilya

Ev Dekorasyon

En özel tasarımları ile evinize renk katacak modelleri sizlere sunan Evzade  Mobilya’da birbirinden şık en özel tasarlanmış Ev Dekorasyon ürünlerini en şık tasarımları ile bulabilirsiniz. Kalitesi ile sektörde emin adımlarla ilerleyen Evzade mobilya’da ev mobilya aksesuar ürünlerini en şık tasarımları ile bulabilirsiniz. Kalitesi ile sektöre adını yazdıran Evzade Mobilya’da en kaliteli tasarımları sizlere sunan Evzade’de sehpalar, boy aynaları, abajurlar ve daha birçok ev dekorasyon ürünlerini bulabilirsiniz. Ev dekorasyonu zor bir sanattır. Bu konuda size en çok yardımcı olacak bir firma olan en yeni tasarımları ile evinize renk katabilirsiniz. Modern tasarımları ile en şık modelleri barındıran Evzade http://www.evzademobilya.com/mobilya-aksesuarlari linkinden ulaşabilirsiniz. Sizde en şık tasarımlı bu ürünlere kalitenin ve uygun fiyatla sahip olmak istiyorsanız Evzade’ye davetlisiniz. Mükemmel kalitede en şık tasarımlar Evzade’de. Evzade neden bu kadar şık mobilya ürünleri sunuyor diye soracak olursanız eğer Evzade 2011 yılından beri mobilya ve ev dekorasyon sektöründe bulunmaktadır. Kalitesini yıllarından getirdiği deneyimle birleştiren Evzade Mobilya size bir tık uzakta olup ürünlerini Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak göndermektedir. Kaliteli mobilyanın ilk adresi olan Evzade’de tüm ürünler kredi kartına 12 taksit ve nakite %25’den başlayan indirimlerle hizmet vermektedir. Sizde en özel tasarımları ile evinize renk katacak mobilya ve ev dekorasyon ürünlerini Evzade’de  bir tık ötenizde bulabilirsiniz. Kalitesini markası ile birleştiren Evzade Mobilya tasarımla mutluluğun birleştiği nokta sloganı ile hizmet vermektedir.

Kaynak: www.evzademobilya.com

03 May
admin 0 Yorum

Evzade Mobilya’dan anneler günü mobilya kampanyası

Kategori: Mobilya

Son günlerde vermiş olduğu hizmet kalitesi ve memnun müşterileri tarafından büyük beğeni toplayan Mobilyalar Mobilya, müşterileri için bir kampanyanın altına imza attı.

 

Annelerin gününün yaklaşması ile birlikte %50 ye varan mobilya indirimi ile anneleri sevindirmeyi hedefleyen mobilyalar mobilya, annelerine hediye almak isteyenlere bir alternatif daha sunmuş oldu.

Sizde annelerimiz sevindirin sloganıyla kampanyayı başlatan Mobilyalar Mobilya,  “Müşterilerimizi düşündüğümüz gibi mobilyalarında Anneler günü gibi özel günlerde tercih edilebileceğini göstermek istiyoruz. Mobilya gibi günlük hayatımızda sürekli kullandığımız evimizin en değişmez demir başı olan mobilyayı da hediye olarak sevdiklerine alabileceklerini göstermek ve tercih etmelerini sağlamak istedik” şeklinde kampanyanın amacı hakkında bilgi veren yetkililer, “Mobilyalar Mobilya olarak sürekli yenilikçi olmak ve Mobilya’nın hayatımızda ne kadar kayda değer bir yeri olduğunu göstermeye gayret ediyoruz “dediler.

Evzade Mobilya’nın anneler gününe özel olarak hazırlamış olduğu fırsat ürünlerini www.evzademobilya.com  adresinde görebilir dilersiniz online olarak satın alabilirsiniz.

%50 ye varan indirimlerle birbirinden modern ve kaliteli mobilya sizi bekliyor. Uygun ödeme seçenekleri ve taksit imkanları ile Evzade Mobilya da aramış olduğunuz diğer modern mobilya ve mobilya modellerini inceleyebilir dilediğiniz mobilyayı online olarak hemen satın alabilirsiniz.

Evzade Mobilya’nın anneleri gününe özel olarak sunmuş olduğu modern mobilyaları ve fırsat ürünlerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.evzademobilya.com/mobilya-aksesuarlari

30 Nis
admin 0 Yorum

Evzade Ev Dekorasyon Ürünleri

Kategori: Mobilya

Birbirinden özel tasarımları ile evinize renk katacak tasarımlar olan EvzadeMobilya ev dekorasyon ürünleri birbirinden şık tasarımları ile sizi beklemektedir. Ev dekorasyonu zor bir sanattır. Ve bu sanattan herkes anlamaz. Sizde bu işi Evzade Mobilya’da bırakarak evinize şık bir görüntüye ulaştırabilirsiniz. Kaliteli tasarımları sizlere sunan EvzadeMobilya en üstün tasarımları sizlere sunmaktadır. Kalitesi ile adından söz ettiren  Evzade Mobilya’da özel tasarımlı zigonlar, aydınlatmalar modelleri burada bulabilirsiniz.  En şık tasarımlar www.evzademobilya.com

 

Sektörün En Kalitelisi Evzade Mobilya,

Evzade Mobilya  ailesi siz değerli dostlarıyla büyümeye, mobilya sektöründen başarıdan başarıya koşmaya ve ödülleri birer birer toplamaya devam ediyor.
Türkiye’nin perakende de sektörün en büyük ve prestijli firmalarının değerlendirmeye alındığı kalite, güven, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti,ürün çeşitliliği, marka bilinirliği v.b. değer kıstaslarının ön planda tutulduğu bu ödül siz değerli Türk halkı,müşterilerimiz ve kamuoyunun oy birliğiyle EvzadeMobilya layık görülmüştür.

Evzade Mobilya; Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeyen en uygun fiyatı sunmayı ilke edinerek,Ticari kaygılarını ahlaki kaygıların önüne geçirmeden müşterilerine hizmet etmekten gurur duyar.

Sektöründe her geçen gün yeniliklere imza atan, Avrupa kalitesinde hizmet almayı hak eden müşterilerimize, hak ettiğini vermeye çalışan EvzadeMobilya İSO 9001 belgesinden sonra “Müşteri odaklı, tutarlı, sistematik ve duyarlı” bir müşteri şikayetleri yönetimi süreci uygulayarak “Müşteri Memnuniyet Sürecini” İSO 10002 belgesi alarak sertifikalandırılmıştır.

Tüm misafirlere, müşterilerimize ve Tüketici Akademisine Tüketici Kalite Ödülü’ne Evzade Mobilya’yı layık gördüğünüz için teşekkür ederiz.

Ayrıca bu ödülü almamızda katkıları bulunan tüm Evzade Mobilya personeline teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/koltuk-takimlari-salon-takimlari

22 Nis
admin 0 Yorum

Çeyiz Sandıkları

Kategori: Mobilya

Evlenecek olan gelinlere müjdeli haberi gururla sunuyoruz. En natürel malzemeler kullanılarak üretilen çeyiz sandıkları zamana karşı meydan okuyor! Ve bu çeyiz sandıklarına en uygun taksitlendirme seçenekleri ile de sahip olabilirsiniz. Modernizm kucağından fırlayan sandıklar, kilitlenebilir özellikleri ile hassasiyetinizi önemsiyor. Her biri görünüm harikası olan çeyiz sandıkları, küf ve nem tutmaz özellikleri oldukça dikkat çekiciler. Sizi büyüleyecekler. En özel eşyalarınız güvenle korunurken, sizi önemsemeyi asla ihmal etmiyorlar… Asalet ve konfor bir araya geldi ve ortaya en muazzam çeyiz sandıkları zuhur eyledi. Çağdaş tasarım çeyiz sandıkları ile anane bakış açısına sahip bir huzur tarafından sarmalanacaksınız. Ürün yelpazemizi sizin mutluluğunuz üzerine kurduk. En dayanıklı masif malzemelerden üretilen sandıklar, arzular doğrultusunda en kaliteli derilerle kaplanıyor. Montaj-kurulum bize ait. Mutlu olmak ise size…

En ince el işçiliği harikası olan çeyiz sandıkları ile özen gösterdiğiniz tüm özel eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Natürel tasarım modeller zamanın yenilikçi özüne dokunuyorlar. Çağdaş ve kaliteli tasarımlar ile torunlarınıza dahi bırakacağınız eşyaları güvenle saklamak elinizde. Kapitoneli tasarımlar, kilitlenebilir sandıklar, masif kaplama veya komple masiften imal edilen çeyiz sandıkları… Her biri şahane, her biri göz alıcı… Tarz Mobilya olarak sizlere en kolay ödeme seçenekleri sunduğumuzun farkındayız. İşte bu sebepten ötürü de oldukça mutluyuz. Biz istiyoruz ki gelin bu mutluluğu beraber paylaşalım. Çünkü mutluluklar paylaştıkça artıyor. Evinizin tüm ihtiyaçları Tarz Mobilya’da.

22 Nis
admin 0 Yorum

Kaliteli Ofis Mobilyası

Kategori: Mobilya

Ofis Mobilyası seçimi yapılırken tamamen bu konuda kendi rahatlığınızı ve konforlu olmanızı ön planda tutmalısınız. Çünkü günlük olarak en az 8 saatinizin geçtiği bir ofis içersinde rahat bir çalışma ortamı olması için mobilya en başta gelen bir nedendir. Çeşitli kalitelerde iyiden kötüye piyasada bulunan birçok Ofis Mobilyaları mevcuttur. Sizler de Kaliteli Ofis Mobilyası arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Evgör Mobilya’nın bu alanda 2013  yılında sunduğu harika modelleriyle birlikte rahatlığın ve konforluğun bir arada olduğunu bilebilirsiniz.

Ofisinize yakışacak olan çeşitli Modern Ofis Mobilyaları ile kendi çalışma alanınızı daha rahat ve göze oldukça hoş görünecek şekilde geliştirebilirsiniz. Mobilya içerisinde bulunan masanızın öncelikle size yetecek derece de büyük olmasına özen göstererek ona göre seçiminizi yapınız. Koltuğunuzun da bu konuda size rahatlığı yaşatması için iyi olmasını göz önünde bulundurun.

Uygun Fiyatlı Ofis Mobilyaları

Ofis Mobilyası Fiyatları ile ilgili araştırma yaparken kaliteyi de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. Çünkü kaliteli hizmet almanızın en önemli sebebi, gününüzün neredeyse en çok saatini ve en yoğun saatlerini mobilyalarınızın bulunduğu ortam içerisinde geçireceksiniz.

Tarz Mobilya uygun fiyat garantisi verdiği bu alanda ki hizmetleriyle Ofis Mobilyaları Fiyatı konusunda sizlere yine yardımcı olacaktır. Sizlerde ofisinizi yeni kuracaksanız ya da ofisinizi yeni baştan mobilyalar ile yenilemek istiyorsanız doğru adrestesiniz! En özel tasarımları ile ofisinizi süsleyecek ofis mobilya modelleri sizleri beklemektedir.

20 Nis
admin 0 Yorum

Ev Dekorasyon Mobilyaları

Kategori: Mobilya

Ev dekorasyon denince ilk akla gelen elbetki şık tasarımlı mobilyalardır. Mobilyalarınızla evinize şık dekorasyonlu bir ortam oluşturabilir ve kendini zevkinize dekore edilen ortamda ruhunuza ferahlık katabilirsiniz. Ev dekorasyon zor iştir ve bu işin üstadları vardır. Sizde bu işi üstadına bırakabilirsiniz. Tam bu anda sizin hayat kurtarıcınız olan Tarz Mobilya devreye girmektedir. 2004 yılından beridir sektörde emin adımlarla ilerleyen Evgör mobiya sizlere sektördeki deneyimleri ile evinizi nasıl dekore edebileceğinizi ve evinize en uygun mobilyaları sizlere nasıl seçebileceğinize yardım edecektir. Tarz Mobilya’da abajurdan, tabloya ve daha birçok aksesuar ürünleri ile mobilyalarınızı tamamlayabilirsiniz. En özel tasarlı ev dekorasyıon ürünleri kredi kartına 12 taksit imkanı ile Evgör’de 256 bit SSL ile korunan www.evgor.com.tr adresinde bulabilirsiniz. Tarz Mobilya’da tüm mobilyalar Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Güler yüzlü satış temsilcileri ile sizlere hizmet veren Tarz Mobilya’ya 0216 443 0 445  telefon numarasından ulaşarak aklınıza takılan tüm soruları çözebilirsiniz. Size özel çözümler üreten Tarz’da tüm koltukları istediğiniz renk ve desende tasarlayabilirsiniz. Şık desenlerle evinizin boyasına ruhuna ve kendinize hitap edecek şekilde oluşturduğunuz koltuklarla rahatlığın keyfine varabilirsiniz. Sizlere özel tasarımları ile hizmet veren Tarz Mobilya’da ilk öncelik müşteri memnuniyetidir. Tarz’da binlerce ürünü bulabilirsiniz. Siz sadece istediğiniz mobilyaya kadar verin Tarz Mobilya evinizi baştan tasarlasın ve siz bile gözlerinize inanamayın.

20 Nis
admin 0 Yorum

Tarz Sahibi Olmanın Yolları

Kategori: Mobilya

Mobilya alırken tarz sahibi olmanın yolu ilk başta mobilyanın nasıl üretildiği ve hangi malzemelerden oluştuğudur. Yılın moda renkleri ile kaliteli mobilyadan anlamaktır. Mobilyada tarz sahibi olmak için yıllarında deneyimi gerekmektedir. Mobilyanın her evresinde bulunmak nasıl tasarlandığını bilmek nasıl satış stratejiler ile sunulduğudur. Sektörde mobilyada tarz sahibi çok az firma vardır. Bu firmalardan birkaçından birisi olan Tarz mobilya sektöre yön veren firmalardan biridir. Sizlere özel tasarımlı mobilya modellerini tarzıyla sunmaktadır. Yılların getirdiği deneyim ile müşterilerine tarz sahibi mobilyaları uygun fiyat ve üstün kalite ile sunmaktadır. Mükemmel kalitei ile müşterilerine  www.tarzmobilya.com ve bağdat  caddesindeki mağazası ile hizmet veren Tarz Mobilya birbirinden şık tasarımlı yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları ve daha birçok ürünü bulabilirsiniz. En özel tasarımları ile evinize renk katacak modelleri usta ellerle tasarlayane Tarz Mobilya size eşsiz ve benzersiz mobilya imkanı sunuyor. En özel tasarımları ile evinize renk katmak için özel tasarlanan mobilyalar bir tık ötenizde olup Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Müşterilerine her zaman tarz sahibi mobilya imkanı sunan Evgör’de ödeme seçeneklerine gelecek olursak kredi kartsız kefilsiz 36 ay taksit imkanı ile yeni evleneceklere kolaylıklar sunan Evgör çözüm üreten satış teknikleri ile yeni evlenecek çiftlerin gönüllerinde taht kurmuştur. Tarz Mobilya online alışveriş sitesinde ödemelerinizi kredi kartına 12 taksit ile 256 bit SSL ile güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Siz sadece tarz sahibi olan mobilyaları seçin Tarz Mobilya kapınıza kadar bir tık ile getirsin.

19 Nis
admin 0 Yorum

Modern Mobilyalar

Kategori: Mobilya

Evinizin mobilya dekorasyonu muhteşem bir kalitede ise içinizi huzur kaplar. Eğer değilse, ruhunuz doğallığını yitirir. Alanında uzman dizaynırlarımız tarafından tasarlanan mobilya dekorasyonu modellerimiz doğallığını yitirenlerin imdadına yetişiyor. Bütün mobilya dekorasyonu tasarımlarımızın içine sevgi ektik ve sizlere öyle sunuyoruz. İstiyoruz ki siz mutlu oldun. Biz gelip evinizin ölçülerini alalım, sonrada evinizi boydan boya doğallıkla tanıştıralım. En kaliteli ahşaplar kullanarak sizlere muhteşem bir mobilya dekorasyonu hizmeti sunuyoruz. El işçiliğinde gelinen son noktayı temsil eden bütün ahşap mobilya tasarımlarımız, ruhunuza bir güneş gibi doğacak. Yenilendiğinizi hissedecek ve adeta gençleşeceksiniz. Büyülenecek ve misafirlerinizi ve de sevdiklerinizi artık daha muhteşem bir şekilde karşılayacaksınız. Naif mobilya dekorasyonu tasarımlarımız, hayatınızı güzelleştirecek. Ürün yelpazemizin çağdaşlığı kusursuz!

İşimizi hassasiyetle yapıyoruz. Yenilikçi çağdaş dizayn modern mobilya tasarımlarımız ile hayatınızı önemsiyoruz. Yenilenen evlerde temiz ve hoş bir ambiyans hakim olur. Evet, bunun farkındayız. Ve işte bu sebepten dolayı, mobilya dekorasyonu tasarımlarımızı sizlere en uygun taksitlendirme imkanları ile sunuyoruz. Düşünceli ve nükteli modellerimizin tamamı size özel. Dilerseniz çocuklarınıza, dilerseniz de sevdiklerinize özel… Klasik modeller, Retro tasarımlar, İtalyan zarafeti… Kirli, paslı ve çağın ruhunu kaybetmiş mobilyalarınızdan arının. Sizlere mobilya dekorasyonu çıtası altında sunduğumuz harika ve gösterişli ürünleri tercih edin. Ve sonra hayatınızdaki olumlu değişliği gözlemleyin. Kaliteli ışıl ışıl parlaklık bırakın sizin üzerinizi aydınlatsın.
Mobilya Siparişi İçin www.tarzmobilya.com adresine giriniz.

18 Nis
admin 0 Yorum

Mobilya’da gerçek hizmetin adresi

Kategori: Mobilya

2013 yılının en modern mobilyaları, hiç beklenmedik bir firma tarafından online olarak satışa sunuldu.

2013 yılının başında hizmet vermeye başlayan Mobilyalar Mobilya, yıllardır Mobilya sektöründe hizmet veren birçok firmayı kalite ve modernlik konusunda geri bırakmayı başardı.

Tarz Mobilya iştiraki olarak hizmet vermeye başlayan mobilyalar mobilya sağlamış olduğu hizmet kalitesi ile müşterileri tarafından büyük beğeni toplamaya başladı. Sağlamış olduğu hizmetlerde daima müşterilerin memnuniyetine öneme verdiklerini vurgulayan Mobilyalar Mobilya, “Bizim için önce müşterilerimizin memnuniyeti gelir, onların almış oldukları hizmetten ve bizden satın aldıkları mobilyalardan memnun olmaları gerekir, bizim bu işe başlarken ilk hedefimiz bu şekildeydi ve inanıyoruz ki bunu sağlamak konusunda ciddi bir ilerleme kazandık. Umuyoruz ki bu başarının devamını sağlar ve müşterilerimize daha kaliteli ve memnuniyet verici hizmet sunmaya devam ederiz” şeklinde konuştular.

Mobilyalar Mobilya, vermiş olduğu hizmetleri tamamen müşterilerinin istekleri doğrultusunda vermeye çalışırken bunun yanında müşterilerine almış oldukları mobilyaları kapılarına kadar ücretsiz olarak teslim ediyor. Bunun dışında her Mobilyalar Mobilya satın almış olduğunu her mobilya için 2 yıl garanti vermektedir. Garanti kapsamında, aldığının en iyi hizmetlerden biri ise yerinde teknik servis hizmeti vermektedir, mobilyanızda oluşan herhangi bir sorunda Mobilyalar Mobilya’nın teknik servis ekibi sizi ziyarete gelerek sorunlarınızı yerinde çözüyorlar.

Kısacası 2013 yılının başlarında hizmete başlayan Mobilyalar Mobilya vermiş olduğu hizmetlerle büyük beğeni kazanmaya devam ediyor.

17 Nis
admin 0 Yorum

2013 en iyi mobilya alışveriş sitesi

Kategori: Mobilya

2011 yılının başında hizmete geçen Mobilyalar Mobilya vermiş olduğu hizmet kaliteli ve müşteri memnuniyeti konusunda aldığı beğenilerle yılın ilk çeyreğinde kalitelisini kanıtlamış oldu.

Binlerce mobilya modeli ve onlarca mobilya kategorisinde 2011 yılının başlarından itibaren online mobilya satış mağazası olarak hizmet vermeye başlayan Mobilyalar Mobilya, sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti başarısı ile hizmet kalitesini kanıtlamış oldu.

Zorlu bir sektör olan Mobilya sektöründe hizmet vermeye başlayan mobilyalar mobilya kısa sürede sağlamış olduğu hizmet kalitesi ile müşterilerin takdirini kazanmakla kalmayarak sağlamış olduğu hizmet çizgisi daima yüksek tutması ile en çok aranan ve ziyaret edilen online alışveriş sitelerinden biri olmayı da başardı.

Mobilyalar Mobilya kalitesi ve sağladı hizmetlerle müşterilerine iyi hizmet vermenin ayrıcalığı elinde tutarken binlerce mobilya modeli ile bulunmaz bir ürün yelpazesini müşterileri ile paylaşıyor. Her gün onlarca yeni ürün girişi yapan mobilyalar mobilya ileride ki dönemlerde daha çok ev ve ev dekorasyonuna yönelik ürün satışlarını da yapacağa benziyor.

Son dönemde mobilya dışında ev dekorasyonuna yönelik ürün girişleri yapan Mobilyalar Mobilya bu başarı ile müşterilerine evlerine yönelik tam kapsamlı bir hizmet vermeyi planlıyor.

Sizde Mobilyalar Mobilyanın sağlamış olduğu hizmetlerden yararlanmak ve birbirinden farklı sizler için sunmuş olduğu güncel kampanyalar ve indirimlerden yararlanmak istiyorsanız Mobilyalar Mobilya’nın www.mobilyalar.com.tr adresini ziyaret ederek size uygun kaliteli ve modern mobilya ve mobilya modellerini inceleyebilir eviniz için gerekli olan aksesuarları satın alabilirsiniz. Mobilyalar mobilya sizler için uygun ödeme seçeneklerini ve ekonomik ödeme koşullarını da ayrıca sunuyor, fakat hatırlatmadan geçemeyeceğiz Havalede %50 ye varan indirimlerde Mobilyalar Mobilya’da sizi bekliyor.

17 Nis
admin 0 Yorum

Ofis Mobilyası Nasıl Olmalı

Kategori: Mobilya

İnsanlar için en büyük servet şüphesiz sağlıktır. Bu sağlığı iyi korumak içinde en çok haşır

neşir olduğumuz mobilyaları çok iyi seçmeniz gerekmektedir. Sabahtan akşama kadar gününüzü geçirdiğiniz iş yerlerinde kullanılan ofis mobilyası sağlık kurallarına uyumlu değil ise sizlere birden fazla olumsuz şartlar gösterebilmektedir. Bu olumsuz şartlar ise kısacası şu şekildedir; Bel ağrıları, uyuşmalar ve bunların sonucunda ise kişiyi olumsuz yönde strese sokması.

Bilimsel araştırmalara göre insan sağlığına en fazla zarar veren ürünler arasında mobilyalar yer alıyor. Bunun sebebi ise; sert koltuklar ve koltukların ayarına uyum sağlamayan masaların tercih edilmesi. Bu tercihin en başarılı yöntemi ise kuşkusuz koltuk ile masanın birbirlerine uyumlu olmasıdır.

Ofis mobilyaları gün içerisinde en çok kullandığımız ürünler arasında yer alır. Bu yüzden bu ürünlerin sağlıklı olması ve bizleri gün içinde rahat ettirmesi gerekmektedir. Bunu sağlamak içinde bir çok yöntem vardır. Bu yöntemler kısaca şu şekildedir; yumuşak süngerli çalışma koltuğu ve bu koltuğa uyum sağlayan masa. Bu takımı düzenli ve birbirlerine uyumlu hale getirdiğiniz taktirde pozitif ofis ortamı oluşturabilirsiniz.

Bizim bu konuda tavsiyemiz, ofis mobilyasında kullanılan malzemelerin ve boyaların lisanslı tescil belgelerine sahip olmasını takip etmeniz. Bu takibi başarıyla tamamladığınız taktirde temin edeceğiniz ürünlerin daha sağlıklı ve kullanışlı olmasını sağlamış olursunuz.

Ofislerden ziyade aynı hassaslık ev mobilyaları içinde geçerlidir. İş vakitlerinin dışında geçirdiğimiz vakitlerin çoğunluğu ev ortamında geçmektedir. Bu yüzden oturma grupları gibi genel olarak kullandığımız mobilyalara farklı bakış açıları ile özen göstermelisiniz. Özellikle mutfak mobilyaları tercihlerinde daha fazla gayret göstermelisiniz. Bunun nedeni ise; mutfaklar yediğimiz, içtiğimiz mekanlar olduğu için sağlığımıza çok daha çabuk etki gösterebilir. Bu nedenle sağlığınıza 100 % uyumlu kimyasal boyalar içermeyen aynı zamanda yan sanayi ham maddeler ile üretilen bu mobilyalardan kaçınmanızı özellikle tavsiye etmekteyiz.

17 Nis
admin 0 Yorum

Mobilyamı Nasıl Seçmeliyim ?

Kategori: Mobilya

Eğer yeni ev kuruyor ya da mobilyalarınızı değiştiriyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Uzun ömürlü ve sağlam mobilyalar satın almak istiyorsanız dikkat etmeniz gerekenleri. Evgör Mobilya Satış Müdürü Hüseyin Yeşil söylüyor;

İşte mobilya seçerken dikkat etmeniz gereken 10 madde:

Bir mobilyayı sadece beğendiğiniz için satın almayın.  İşlevselliğini ve nerede kullanacağınızı iyi düşünün. Özellikle alana sığıp sığmayacağını iyice ölçün.

Kullanılan malzemeye çok dikkat edin. Genellikle vitrinlerde gördüğünüz mobilyaları hemen beğenirsiniz. Vitrine aldanmayın. Mobilyalar süs eşyası değildir. Uzun süre kullanmak istediğiniz bir araçtır.

Ürünün ödemesini yapmadan tüm teknik detayları tek tek inceleyin. Mobilyanızın nasıl yapıldığını hangi malzemelerin kullanıldığını nasıl temizlenmesi gerektiğini ve garanti süresini mutlaka araştırın.

Mobilya ciddi anlamda bir yatırım. Eğer marka düşkünüyseniz bu uğurda binlerce lira harcayabilirsiniz. Bunun için uzun süre dayanan ahşap malzemeli mobilyalar seçmelisiniz. Ahşap her zaman daha çok dayanır.

Herhangi bir mobilya değil evinize uygun olan mobilyayı seçin. Her mobilya sizin salonunuza ya da yatak odanıza uymayabilir. Mobilya alırken evinizi gözünüzün önüne getirin ve seçimi buna göre yapın.

Ürünü kullandıktan bir yıl sonra bile servis aramanıza gerek duymayacağınız mobilyalar kullanmalısınız. Bunun için gerçekten güvendiğiniz ve garanti süresini bildiğiniz mobilyaları almak.

Ürünün her noktasına dikkat edin. Mobilyanız hem kullanışlı hem de özel olmalı bunun için ayrıntılara dikkat edin. Demode şeyler almayın. Her zaman moda olacak sade ve klasik mobilyalar tercih edin.

Renk seçimi bir mobilya için en önemli etkenlerden biridir. Bunu seçerken yine evinizi düşünün. Evinizde genellikle toprak tonları hakimse siyah ya da kırmızı bir yemek odası takımı rahatsız edici olur. Bunları göz önünde bulundurun.

Model ve rengi seçtikten sonra sıra kumaş seçiminde. Kumaşı kullanım alanına ve yaşam tarzınıza uygun seçmelisiniz. Örneğin üç çocuklu bir evde beyaz kadife kullanmak tehlikeli olabilir. Kumaşın leke tutmaması, yıkanabilir olması önemli.

Satış danışmanına ürün özelliklerini sormaktan asla çekinmeyin. Aklınız ne geliyorsa sorun. Mobilya alırken kafanızda soru işareti kalmaması gerekiyor.

17 Nis
admin 0 Yorum

Mobilya Uyumu

Kategori: Mobilya

Özellikle home ofisler için vazgeçilmez bir unsur olan deri dokusu son dönemde ev dekorasyonu için de trendler arasında yerini aldı.

Daha kaliteli ve özellikle kış mevsimi için sıcak bir atmosfer yaratan deriyi birçok alanda kullanabilmek mümkün. Kullanışlı olduğu kadar dayanıklı da olan deri, artık çocuklu ebeveynlerin de tercihleri arasında.

Peki değerli bir doku olan deriyi kullanmanın püf noktaları var mıdır?

Deri malzemelerden üretilen, mobilya dekorasyon ve aksesuarlar özellikle kış aylarının vazgeçilmezlerinden. Fakat kullanırken bazı önerileri dikkate almakta yarar var.

Mobilya da, özellikle oturma gruplarından kanepeye, kumaştan deriye doğru bir geçiş söz konusu. Yastıktan, gazeteliğe hatta perdeye kadar her yerde deri kullanıldığını görmek mümkün…

Deri kumaşın doğal bir malzeme oluşu, organik ürünleri hasretle arayanlar için bir kaçış kapısı olmasını sağlıyor. Ayrıca normal kumaşa göre daha hijyenik ve kolay silinebilme özelliğine sahip olan deri bu yönden oldukça avantajlı ve uzun süre dayanabilen bir ürün.

 Derinin elastik bir yapıya sahip olması ise dikkat edilmesi gereken noktalardan biri. Kullanılma sıklığına orantılı olarak deride hafif bir bollaşma olabilir. Bunun için kullanım esnasında hassasiyet göstermek gerekebilir. Ayrıca deri ürünler seçecekler için gerçek deride, damar ve kırışıklık olabilir. Bu, derinin natürelliğinin bir göstergesidir.

Genellikle mobilyalarda, koyun, keçi, geyik, timsah, sığır ya da at derileri tercih edilir. Yapacağınız tercihi kendi zevkiniz ve bütçenize göre gerçekleştirebilirsiniz.

Deriyi Halınıza Serin!

Ev dekorasyonunda el yapımı halılar evlerde farklı bir tarz oluşturuyor. Özel olarak işlenmiş deriler ile tamamen sıra dışı halılar üretiliyor. Safari halı modelleri vahşi görünümleriyle ön plana çıkıyor. Bunun dışında deriyle kombine ettiğiniz bu halılar mobilyalarınızla da bir uyum ve işbirliği oluşturabilir.

Özel tasarlanan halılar safari halı, kuzu halı, dana halı şeklinde özelliklerine göre üretilip şekillendirilebiliyor. Safari halılar çeşitli deri parçalarının özel bir şekilde birleştirilmesi ile oluşturuluyor.

Halıların yanı sıra dana- koyun postları da yer döşemesinde büyük ilgi topluyor.

Deri halıların yanı sıra dana postlar birçok renk ve desenlerde olabilir. Alacağınız postlar ev dekorasyonunda ilginç görüntüleriyle farklı bir tarz yaratabilir. Postları özellikle şömineli evlerde şömine önlerinde kullanabilirsiniz. En iyi mobilyalar için tıklayınız

17 Nis
admin 0 Yorum

2013 yılının en ekonomik düğün paketleri

Kategori: Mobilya

Baharın gelmesi ve yazın yaklaşması ile birlikte birlikteliklerini bir yuva haline getirmek isteyen çiftler evlilik hazırlıklarına başladılar. Bu durumda en büyük ihtiyaçları olan mobilya da büyük kampanyalar da yapılmaya başladı.

Eğer sizde evleneceksiniz ve hem kaliteli hem de bütçenize uygun mobilya arıyorsanız eğer sizin için araştırmış olduğumuz kampanyaları incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Mobilyalar Mobilya www.mobilyalar.com.tr son zamanların en uygun fiyatlı mobilya kampanyası sizler için başlattı. Daha önce 3 Al 2 Öde Bahar kampanyası ile büyük ses duyuran Mobilyalar Mobilya, bu kez de birbirinden modern ve kaliteli mobilyaları bir araya getirerek sizler için en en ekonomik düğün paketlerini hazırladı.

Mobilyalar Mobilya, sizler için hazırlamış olduğu düğün paketlerini, en uygun ödeme koşulları altında sunuyor, sizlerde mobilyalar mobilyanın sunmuş olduğu düğün paketlerini incelemek ve uygun ödeme koşullarından yararlanmak isterseniz eğer www.mobilyalar.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mobilyalar Mobilya’nın sunmuş olduğu düğün mobilyaları arasında büyük beğeni toplayan bu özel düğün paketini ise size ayrıca sunmak isteriz.

Anadolu Düğün paketi

Anadolu Düğün paketi üç farklı takımdan oluşmaktadır, takım içerisinde bir yatak odası bir yemek odası ve salon takımı bulunmaktadır, eğer isterseniz bu takımları ayrı ayrı satın alma imkanı da size sunmaktadır. Anadolu Düğün mobilyası hakkında daha fazla bilgi almak ve incelemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirisiniz.

http://www.mobilyalar.com.tr/U3316,196,mobilya-cesitleri-anadolu-dugun-paketi.htm

 

16 Nis
admin 0 Yorum

Bahar Mobilya Düzeni

Kategori: Mobilya

Mobilyalarınızın düzeni:

Mobilyaların yerlerini değiştirin. Kışın soğuktan korunmak için, belki koltuğu camın önüne koymuştunuz, artık yer değiştirmenin zamanı geldi. Mobilyalarınızı çekerek duvardan uzaklaştırın. Mobilyaları köşe açılarını kullanarak yerleştirmeyi deneyin. Mesela dar bir oturma odasına, diyagonal olarak çapraz yerleştirilen bir kanepe, odayı olduğundan büyük gösterecektir.

Duvarlar Renklensin:

Hafta sonunuzu biraz boya yaparak geçirmeye ne dersiniz? Odanızın bir duvarını en sevdiğiniz renge boyayarak, duvarı odanızın merkezi haline getirin. Boyadığınız duvara ilginç bir tablo asın. Duvarda kullandığınız rengin, odada yer alan obje ve kumaşlarla uyumlu olmasına özen gösterin.

Gruplayın:

En sevdiğiniz koleksiyonlarınızı çıkarın ve odanızın kişiliğini gösterin. Birbiriyle uyumlu üç-beş adet objeyi bir alanda sergileyin. Takım olan aksesuarların düzenleme biçimlerini değiştirerek, denemeler yapabilirsiniz.

Örtüler:

Dekoratif yastıklar gibi, örtü ve battaniyeler de mobilya modellerinize doku katar. Piyasada natürel malzemeden, elde dokunana bu tür kumaşların pek çok çeşidini bulabilirsiniz. Zevkinize uygun deseni ve stili tercih edebilir ve yaşadığınız yeri renklendirebilirsiniz.

Lambalar:

Lambalar, bir odanın modasının çoktan geçtiğini haber veren muhtemelen evinizdeki tek eşyadır. Yeni ve modern tasarımlı aydınlatmalarla odanızda hoş ve tümüyle farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

Yeşilin gücü:

Yeşillikler ve çiçekler, her zaman odanıza taze nefes getirir. Eğer canlı bitkilerin bakımı konusunda kendinize güvenmiyorsanız, suni çiçek ve ağaçları tercih edebilirsiniz. Suni çiçeklerin kaliteli olanlarını gerçeklerinden ayırmak oldukça zordur.

16 Nis
admin 0 Yorum

Renkli Ev Dekorasyon Ürünleri

Kategori: Mobilya

ev dekorasyon ürünleri

Evinize renk katacak tasarımlardan olan renkli ev dekorasyon ürünleri 2013 yılının en gözde kategorilerinden olmaya kararlı. Birbirinden özel tasarımlı şık ev dekorasyon ürünleri evinize zerafet katacaktır. Mükemmel kalitedeki şık tasarımları Modern Mobilya Sitesi www.evgor.com.tr sizleri beklemektedir. En özel tasarımları en uygun fiyata sunan Evgör üstün hizmet kalitesini şık mobilya aksesuarları ile buluşturdu. Sektördeki kalitesini herkese kanıtlayan Evgör Mobilya şık tasarımlı mobilya modellerini sizlere bir tık ötede kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile sizlere sunmaktadır. Evgör Mobilya’da 100 TL üzeri ürünler İstanbul İçi kargo ücretsizdir. En özel tasarımları sizlere sunan Evgör Mobilya sizlere uygun ödeme seçenekleri ile şık tasarım mobilya aksesuar ürünlerini sunmaktadırlar. Kaliteli tasarımları ile sizde evinize renk katarak Evgör’ün şık tasarımlarına hemen sahip olabilirsiniz. Kaliteyi en uygun fiyata sunan Evgör’de sehpa, zigon, aydınlatma ve daha birçok ev aksesuarını bulabilirsiniz. Zevkinize göre tüm mobilya aksesuarlarını Evgör Mobilya’da bulabilirsiniz. Size özel tasarımları ile tüm ihtiyaçlarınızı Evgör Mobilya’da bulabilirsiniz. En modern en şık tasarımlı aksesuar Evgör aksesuar kategorisinde bulabilirsiniz. Kaliteli tasarımlı mobilya aksesuarları 2013 tasarımları ile aksesuarlar kategorisinde bulabilirsiniz. Evgör kalitesi ile evinize renk katacak tasarımları sizlere sunan Evgör 2004 yılından beridir müşterilerine aralıksız hizmet vermektedir. Siz sadece istediğiniz mobilya aksesuar modeline karar verin Evgör kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim etsin. Aradığınız ev dekorasyon ürünleri Evgör’de.

12 Nis
admin 0 Yorum

Mobilya Düğün Paketleri

Kategori: Mobilya Düğün Paketi

Düğün Paketi

İnsan hayatının devamlılığı için evlilikler büyük bir yere sahiptir. Evlenmek demek soyun devamlılığı demektir. İnsanlar yaşamlarının belli bölümlerinde evlilik yapmaktadırlar. Evlilik demek yeni bir ömür, yeni bir ev, yeni bir yaşam demektir. Yeni bir ev içinde mobilyalar gerekmektedir. Ancak herkesin maddi durumu bir değildir. Durumu kötü olan aileler ve bireyler düğün paketi almak için paket mobilya çeşitlerine yönelmektedirler. Yemek odası takımı, yatak odası takımı, salon oturma odası takımı hatta genç odası takımlarını aynı paketten almaktadırlar. Bu paketleri mobilya mağazaları ayarlamaktadırlar. Paket yapma işi hem satıcılar için hem de alıcılar için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Satıcı gözüyle bakacak olursak bir seferde 4-5 adet mobilya çeşidini satabilmektedir. Böyle olunca fiyatlar otomatik olarak düşmektedir. Fakat bundan mağazalar zarar görmemektedir. Çünkü kârdan payını azaltarak sürümden kazanmaktadırlar. Alıcı gözünden bakacak olursak eğer birçok çeşit mobilyaya daha ucuz fiyata sahip olacaklardır. 

Evlilik programı yapan aileler zaten çok büyük bir maddi yükün altına girmektedirler. Gerek düğün paketleri ve salonu tutulacak, gerek yemek verilecek gerekse de mobilyalar insanların belini bükmektedir. Paket mobilyalar sayesinden insanlar az da olsa nefes alabilmektedirler. Eski zamanlarda aileler düğünleri yaparlar ve evlenen çiftler ailelerin yanında kalırlardı. Böyle olunca da fazladan mobilya almaya gerek duyulmazdı. Bunun sebebi de evlerde mobilyaları aileler ortak kullanırlardı. Hatta aileler çocuklarının düğünleri için önceden bir birikim yaparlar ve onlar daha büyüme aşamasındayken evlerini düzerlerdi. Fakat son 20 yılda moda kavramının ortaya baskın bir şekilde çıkmasıyla birlikte aileler çocuklarına düğün arifesinde mobilya almaktadırlar. Böylelikle damat ve gelin modern görünümlü bir evde yaşamaya başlarlar. Bu arada unutulmamalıdır ki teknoloji de mobilya sektörünü doğrudan etkilemektedir.

Bir mobilya insan gücüyle üretildiği zaman maddiyatı çok fazla olmaktadır. Fakat o mobilya eğer teknolojik aletler ile seri bir şekilde üretilirse maddiyatı sürekli olarak düşecektir. Teknolojinin her alanda etkili olması insanların günlük yaşamlarını gerçekten de hem kolaylaştırmakta hem de pratikleştirmektedir. Böyle olunca hem satıcı hem de yeni evli çiftlerin yüzleri gülmektedir.  Evgör Mobilya sizlere uygun ödeme seçenekleri ile uygun düğün paketleri modelleri sunmaktadır.

12 Nis
admin 0 Yorum

Ev Dekorasyon Ürünleri

Kategori: Mobilya

Yeni bir eve çıkarken ya da bir evlilik yaparken eşyaların yenilenmesi gündeme gelmektedir. Özellikle yeni evlenecek olan çiftlerde ilk kez eşya seçildiği için çok büyük tecrübesizlikler yaşanabilmektedir. Eşya alırken dikkat edilmesi gereken hususlara özen gösterilmediği için ürünlerin kullanımında çok büyük sıkıntılar ile karşılaşılabilir.

Yatak odası takımları seçimlerinizde alacağınız yatak odası takımının eksiğinin olmamasına dikkat etmelisiniz. Bir parçası eksik olan bir takımı aldığınızı düşünecek olursak, o parçanın tamamlanması konusunda ilerde büyük problem yaşayabilirsiniz. Aynı dokuya sahip bir şifonyer bulmanız çok zor olacaktır.

Aynı şekilde salonlar da bizim için büyük önem taşımaktadır. Koltuk takımları seçilirken ürün kumaş kalitesine dikkat edilmeli ve ürünlerin özel ölçülerde üretilip üretilmediği sorgulanmaktadır. Çünkü salonunuz için biraz uzun olan köşe takımları sizin için hiç de kullanışlı olmayacaktır. Aynı şekilde alandan tasarruf edebilen modelleri de tercih etmenizde fayda var.

Salonların vazgeçilmezleri arasında yer alan tv üniteleri artık geçmişe oranla çok daha fazla üretilmekte ve çeşit olabildiğince artmış bulunmaktadır. Tv ünitesi alırken dikkat etmemiz gereken nokta ise malzeme bilgisidir. Sağlığa zararı olmayan modellerin tercih edilmesinde fayda bulunmaktadır. Aynı zamanda monte edilebilir ve sökülebilir modeller evde yapacağınız düzen değişiklikleri açısından önem arz etmektedir.

Son olarak yemek odası takımları hususunda bazı bilgilere yer vermek istiyoruz. Özellikle salon alanlarında kendisine yer bulan yemek takımları, fonksiyonellik konusunda öne çıkmaktadır. Katlanabilir ve gizli bölmeli yemek odası takımları son yıllarda çok talep görüyor ve alandan tasarruf etmesi açısından gayet avantajlı diyebiliriz. Bu konuya da dikkat etmenizde fayda var. Evinizin tüm ihtiyaçlarını Tarz Mobilya’da bulabilirsiniz. En özel tasarımları ile evinize renk getirebilirsiniz. Ev dekorasyon ürünleri ile evinize renk katacağınız adresi http://www.dekorini.com/dekorasyon sizi bekliyor.

11 Nis
admin 0 Yorum

Özel Mobilya Tasarım

Kategori: Mobilya

Evinize özel olarak tasarlanan mobilyalar size özeldir. Şık bir mobilya ise sizin zevkinize göre dizayn edilmiş olmasıdır. Size özel olarak tasarlanmış bir mobilya ruhunuza ferahlık ve şıklık katacaktır. Mükemmel kalitesi ile sizlere şıklık kazandıracak modelleri sizlere tasarlayan firma olan Mobilya Mobilya birbirinden özel tasarımlı mobilya modellerini sizlere sunmaktadır. Üstün kalitesi ile evinize renk katacak mobilyaları sizlere tasarlayan firma 2010 –  2011 –  2012 yıllarında altın marka ve tüketici kalite ödülüne layık görülmüştür. En özel tasarımları ile evinize renk katacak modeller olan yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları ve daha birçok evdekorasyon ürününü burada bulabilirsiniz. En özel tasarımları ile evinize renk katacak modellerden olan şık tasarımlı mobilyalar en uygun fiyata Mobilyalar Mobilya’da sizleri beklemektedir. En kaliteli tasarımları sizlere sunan Tarz Mobilya’da tüm ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Şık tasarımlı mobilyalar kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile sizleri beklemektedir.  Mükemmel kalitedeki tasarımlarını www.mobilyalar.com.tr adresinde bulabilirsiniz. Mükemmel kalitedeki mobilyalara sahip olmanın keyfini Mobilyalar Mobilya’da yaşayabilirsiniz .

En kaliteli tasarımları yaşam alanlarınıza sunan Mobilyalar 2013 mobilya koleksiyonunu müşterilere sundu. 2013 mobilya koleksiyonunda müşterilerine renkli tasarımları sunan Mobilyalar Mobilya bu yazı renklendirecek gibi gözüküyor. En renkli tasarımları ile evinize renk getirmek istiyorsanız sizi Tarz Mobilya’ya davet ediyoruz. Özel kalitedeki renkli mobilya modellerinin tek adresi olan Tarz Mobilya bir tık ötenizde.

 

11 Nis
admin 0 Yorum

Modern Mobilya Modelleri

Kategori: Mobilya Ev Moda Mobilya

Evinize özel tasarımları ile şıklık getirecek modellerden olan modern mobilya modelleri şık tasarımları ve en uygun ödeme seçenekleri ile sizleri beklemektedir. Özel tasarımlı bir mobilyanın en şık hali olan modern mobilyalar mükemmel kaliteleri ile sizleri Mobilyalar Mobilya’da beklemektedir. Özel tasarımlı mobilyaları sizlere sunan Mobilyalar Mobilya’da tüm mobilya modelleri kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile hemen sahip olabilirsiniz. İyi bir mobilya’nın adresi olan Mobilyalar Mobilya sizlere özel yatak odası, yemek odası, koltuk takımı ve daha birçok modeli bulabilirsiniz. En özel tasarımları evinize getiren Mobilyalar Mobilya www.mobilyalar.com.tr adresinde sizlere hizmet vermektedir. En kaliteli tasarımları ile evinize renk katacak modelleri sizler için tasarlayan Mobilyalar 2011,2012 yıllarında altın marka ve tüketici kalite ödülüne layık görülmüştür. Sektörde attığı emin adımlarla adını duyuran firma geniş ürün yelpazazesi ile müşterilerine binbir çeşit mobilya ürününü sunmaktadır. Neden Mobilyalar Mobilya’yı Seçmeliyim Türkiye’nin 81 iline ürün gönderimi ve mobilya monajı ile hizmet veren firma da tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Ürünlere yerinde hizmet sunulmaktadır. En özel tasarımları ve kaliteli mobilya modelleri ile sektörün parlayan yıldızı Mobilyalar Mobilya’ya sizleri de davet ediyoruz. Mobilyalar.com.tr  size uygun fiyatlarda şık tasarımlı mobilya modelleri sunmaktadır. Siz sadece istediğiniz mobilya modeline karar verin  Mobilyalar Mobilya kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim etsin. Aradığınız tüm özellikteki şık tasarımlı mobilya modelleri Mobilyalar Mobilya’da bir tık ötenizde.

10 Nis
admin 0 Yorum

Mobilya’nın yeni trendi

Kategori: Mobilya

2011 yılının başlarında internet ve online satış sektöründe büyük bir değişim yaşarken Mobilya sektörü de bu değişimlerde büyük etki gösteren sektörlerin başında geldi.

Mobilya sektöründe 2013 yılının başından itibaren online mobilya satışında büyük bir artış gözükürken, bu artıştan büyük ölçüde yararlanan pastanın en büyük lokmasına sahip olan Mobilya firmaları belli oldu.

Bunun dışında Mobilya sektöründe 2013 yılının başlarından itibaren online mobilya satışı yapmak için bir çok online mağaza açılarak hizmet vermeye başladı.

Fakat bu mobilya firmaları arasında pek kalıcı olan olmadı biz kaç mobilya firması dışında tabi ki bu firmaların başında ise açılmış olduğu günden bu zamana kadar geçen süre zarfında büyük beğeni toplayan ve online mobilya satış sektöründe pastadan pay almayı başaran Mobilyalar Mobilya oldu.

Mobilyalar mobilya, 2013 yılının başında hizmete girerek bir çok mobilya modeli ve trend mobilyalar konusunda hizmet vermeye başladı, mobilyalar mobilya gerek sunmuş olduğu hizmet kalitesi olsun gerek almış olduğu olumlu tepkileri iyi değerlendirerek şu aşamada mobilya sektörünün de yerini sabitlemişe benziyor.

Evgör Mobilya iştiraki ile kurulan Mobilyalar Mobilya birçok kategoride ve binlerce mobilya ile ziyaretçilerine onlar için en uygun olan modern, kaliteli ve ekonomik mobilya sunmayı layığı ile başarıyor.

Sizlerde Mobilyalar Mobilya’nın sağlamış olduğu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız eğer, tek yapmanız gereken http://www.mobilyalar.com.tr/ adlı web sitesini ziyaret ederek beğenmiş olduğunuz modern, kaliteli ve uygun mobilyaları uygun ödeme seçenekleri altında güvenli ödeme sayfasını kullanarak online olarak satın alabilirsiniz.

09 Nis
admin 0 Yorum

Modern Mobilya Mobilyalar’da sizi bekliyor

Kategori: Mobilya

Kaliteyi ve modernliği arayanalar, şimdi bu makaleyi dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü modern mobilya hakkında sizlerle çok önemli bilgiler paylaşacağız. Modern mobilyanın tek adresi olan Mobilalar Mobilya size en modern mobilya ve mobilya modelleri hakkında birbirinden farklı, uygun ve bütçenize uygun mobilya modellerini sunuyor.

Modern Mobilya denilince ilk akla gelen Mobilyalar www.mobilyalar.com.tr adresinde 2013 modern mobilyaları ve mobilya trendleri hakkında kısa bir bilgi verelim.

Bildiğiniz gibi mobilya denilince akla bir çok mobilya modelleri gelir, fakat bu mobilya modellerinin kendi içinde kategorilere ayrıldığını biliyor musunuz? Peki nedir bu modeller, özellikleri nelerdir? Bu konuda size kısa bir paylaşım yapalım. Mobilya modelleri altı ana kategoriden oluşur bunlar ise;

·         Yatak Odaları

·         Yemek Odaları

·         Köşe Takımları

·         Salon Takımları

·         Tv Üniteleri

·         Genç Odaları

Kaliteli ve iyi mobilyaların dışında en modern mobilyaları da bulabileceğiniz mobilyalar sizin için yukarıda bulunan temel mobilya modellerini isteğinize göre ve bütçenize uygun sekildi uygun ödeme seçenekleri altında sunuyor.

Mobilya denilince 2013 yılı içerisinde trend haline gelen mobilyalar açılmış olduğu gün itibari kalitesi ve sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile büyük beğeni toplamaya başladı. Tarz Mobilya kalitesi altında hizmet veren yeni mobilya adresi http://www.mobilyalar.com.tr/ size en güvenli online mobilya alışverişini sunuyor.

Sizlerde modern mobilya ve kaliteli mobilya konusunda tam destek alarak mobilya satın almak istiyorsanız www.tarzmobilya.com adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

07 Nis
admin 0 Yorum

Mobilyalar Modelleri

Kategori: Mobilya

Evinize özel tasarımları ile şıklık katacak birbirinden şık mobilyalar kalitenin ve uygun fiyatın adı www.mobilyalar.com.tr sizleri beklemektedir. En özel tasarımları ile evinize renk katacak modelleri bir tık ile kapınıza kadar ücretsiz teslim eden Mobilyalar’da yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları, köşe takımları, tv üniteleri ve daha birçok ürünü bulabilirsiniz. En şık tasarımları ile evinize renk katacak mobilya modellerini sizler için tasarlanyan Mobilyalar’da ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Mobilyalar’da Neler var ?

 • Özel Tasarım Yatak Odaları
 • Kaliteli Şık Tasarım Yemek Odaları
 • Rahat Koltuk Takımları
 • Renkli Köşe Takımları
 • Modern Tv Üniteleri

Ve daha birçok şık ev dekorasyon ürününü Mobilyalar’da bulabilirsiniz. Mobilyalar şık mobilya tasarımları ile evinize mükemmelliği bir tık ile getirmektedir. Özel tasarımları ile evinize renk katacak mobilyalar tasarlayan Mobilyalar üstün hizmet kalitesi müşterilere sunulmaktadır. Müşterilere üstün hizmet kalitesi güleryüzlü müşteri temsilcileri ile süsleyen Mobilyalar’dan mobilya alan müşteriler mutlu alışverişin keyfine varmaktadırlar. Özel tasarımlı mobilyalar modellerini kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile hemen sahip olmak için Tarz Mobilya sizi beklemektedir. Kaliteyi uygun fiyata alabileceğiniz tek yer olan Tarz Mobilya şık ve kaliteli mobilyaları bir tık ötenizde. Siz sadece istediğiniz mobilya ürününe karar verin Mobilyalar Mobilya bir tık ile tüm mobilya modellerini kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim etsin.

07 Nis
admin 0 Yorum

2013 Mobilya Modelleri

Kategori: Mobilya

Mobilyalar evlerimizi düzenleyen, renklendiren, güzel bir görünüm sağlayan, evlerimiz için en önemli unsurlardandır. Evinize özel olarak mobilya tasarlayan firma olan Mobilyalar 2013 tasarımlı mobilya modellerini müşterilerine sundu. Birbirinden özel ve şık tasarımları ile evinize renk katacak modelleri uygun fiyata sunan Mobilyalar’da yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları ve daha birçok ürünü bulabilirsiniz. Kaliteli bir mobilya almak istiyorsanız sizi www.evgor.com.tr adresinde bekliyoruz. Kalitesi ve şık tasarımı evinize bir tık ile getiren Evgör’de tüm ürünler kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile satıştadır. Mobilyalar Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Kaliteli mobilyanın adresi olan Mobilyalar üstün hizmet kalitesi ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile 444 888 6 hatlı numaradan sizlere hizmet vermektedir. Tasarımla mutluğun birleştiği adres olan Mobilyalar evlenecek çiftlere birbirinden şık tasarımlı düğün paketlerinde %15 indirim uygulaması başlatmış olup yeni yuva kuranlar için çorbada benimde bir tuzum olsun demiştir. Evgör Mobilya evlenecek çiftlere mutluluklar diler ve aldıkları mobilya ürünlerini güzel günlerde mutluluk içerisinde kullanmalarını temenni eder.

Mobilyalar Hakkında Bilgi
Mobilyalar sektöre 2004 yılında girmiş olup emin adımlarla sektörün en kaliteli markası olma yolunda ilerlemiştir. Kalitesi ile 2010–2011–2012 yıllarında altın marka ve tüketici kalite ödülüne layık görülen  Evgör müşterilerine her zaman üstün kaliteli hizmet sunmuştur. Satıştan teslimata ve teslimat sonrası üstün hizmeti ile müşterilerini memnun etmiştir.

Neden Mobilyalar’ı Seçmeliyim
Evgör sizlere özel tasarımlı mobilyaları en uygun fiyata üstün kalite ile sunmaktadır. Mobilyalar’da tüm ürünler 2 yıl garantili olup yerinde hizmet verilmektedir. Şık tasarımlı bir mobilya almak istiyorsanız Mobilyalar sizin ilk adresiniz olmalı. Kalitesi ve üstün hizmet kalitesi bir tık ötenizde olup alışveriş keyfini doyasıya yaşabilirsiniz.

04 Nis
admin 0 Yorum

MODEF MOBİLYA FUARI

Kategori: Mobilya

‘Mobilya’nın Başkenti’ olma yolunda emin adımlarla ilerleyen İnegöl’de İnegöl Mobilyası’nın vitrini

konumunda ki Mobilya Dekorasyon Fuarı (MODEF) kapılarını 29. kez açtı. Bursa Valisi Şahabettin Harput’un katılımıyla açılan MODEF’i ziyaretçiler 7 Nisan 2013 gününe kadar gezebilecek. 29. MODEF

Fuarı dün fuar alanında düzenlenen törenle izlenime açıldı. 155 firmanın katıldığı fuarın açılış

programının sunuculuğunu ünlü sunucu İpek Tanrıyar gerçekleştirirken, en son 6 Nisan 2010 günü

katıldığı fuarda yapmış olduğu açıklamaların ardından bir daha fuar açılışına katılmayan Bursa

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’de fuar açılışında hazır bulundu.

BU GURURU HEP BİRLİKTE YAŞIYORUZ

Programın açılış konuşmasını yapan Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, Bugüne kadar İnegöl’de

28 tane mobilya fuarı açtık. Bugün ufak esnaf sanatkâr dükkânlarından mobilya sanayicilerine

ulaşmış bulunuyoruz. Bütün dünyaya mobilya satmaya başladık. Bu gururu hep birlikte yaşıyoruz. Bu

fuarın ülkemize, Bursa’mıza ve İnegöl’ümüze hayırlı olmasını diliyorum dedi.

ÇİN FUARINDA 9 İNEGÖL FİRMASI VARDI

Açılışta konuşan MOSDER Başkanı Ahmet Güleç ise şunları söyledi Mobilya sektörü dünyada olduğu gibi ülkemizde ve şehrimizde niteliksel olarak büyüyor. Bunun en açık göstergesini işte bu yıl düzenlediğimiz fuarda göreceğiz. 1990’lı yılların başında İnegöl mobilyası olarak aslında Türkiye’nin mobilya sektörünü bilgilendirecek ve yükseltecek kararlara imza atmıştık. Bunlardan bir tanesi de o yılda İnegöl MÜSİAD mobilya sektör kurulunun başkanı ve Türkiye’nin mobilya sektör Başkanı Semih Kılıç ağabeyimiz yaptığı organizasyonla arkadaşlarımızı Köln’e o zaman dünyanın en prestijli fuarına götürmüştü. O zaman gerçekten şunu diyordu; Aramızda ışık hızı var biz bunları yakalayamayız diyordu. Bugün o fuarın aslında bizim için eksik olduğunu görüyoruz. Çünkü 2004 yılına geldiğimiz vakit 2006 yılında o fuarda yaklaşık 50 tane Türk mobilyacısı katılımcıydı. Ve 2012 yılına baktığımız vakit hiçbir mobilyacımız o fuara gitmedi. Çünkü dünyada 2 tane fuar var, bizimle yarışan bir tanesi Çin fuarıydı bir tanesi de Almanya fuarıydı. Mobilyacılarımız en son 23 tane Türk firması ve bunların 9 tanesi Türk mobilyacısı Çin’in kapasite lideri olduğunu bildiğimiz en büyük fuarında boy ölçüştü, Çin’e ve Hindistan’a ciddi anlamda bağlantılar yaptılar, mobilya sattılar. Türkiye olarak biz bu pazardan bir buçuk civarında pay aldığımızı hesap ediyoruz ama 2023 hedefimiz 25 milyar dolar üretimi düşündüğümüz vakit dünya mobilya üretim pastasından yüzde 5 pay alacağımızı ön görüyoruz. Dünya mobilya ihracat verilerini aslında bütün mobilyacılarımız biliyor.

ÇİLEK MOBİLYA GENÇ ODASINDA DÜNYANIN FİKİR BABASI OLMUŞTUR

Yine imalatta olduğu gibi gelişmiş ülkeler ciddi anlamda pay alıyor. Her yıl üretip ihracatımızı arttırıyoruz. Şuanda aslında yeni pay aldığımızdan ötürü 21. sırada gibi görünmemize rağmen her yıl ihracatımızı yüzde 15 arttırıyoruz. 2018 yılında dünya 7’ncisi 2023’te de dünya 5’ncisi olmayı hedefliyoruz. Mobilya böyle bir sektör oldu. Biz bunu 1+4 İ formülü olarak formüle ettik. Birinci İ’miz istikrar. Mobilyacımız son yıllardaki ekonomik ve siyasal istikrardan ciddi anlamda pozitif anlamda etkilendi ve yoluna devam ediyor. Birincisi mobilya sektörümüz gerçekten yüzde 100 Türkiye’deki mobilya imalatına dayanıyor. Ve imalat sektöründeki payımız da yüzde 3 civarında.

 

İstihdamı hepimiz biliyoruz. Tam tersine işe adam almak için adeta birbirlerimizle yarışıyoruz.

Mobilyacılar, ‘işçi gelsin ben öğretirim’ diyor. Artık niteliği de bıraktık yeter ki gelsin biz öğretiriz demeye başladık. İnovasyon bizim için çok önemlidir. Bakın 2 tane güzide firmamız var bir tanesi İnegöl’de bir tanesi de Kayseri’de. İstikbal’in boydak grubunun yaptığı çekyat oturma grubu inovasyonu bizim sektörümüzü hem içeride hem dışarıda büyüttü. Onlara teşekkür ediyoruz. Bir tanesi de İnegöl’den genç odasını inovasyonu. Çilek mobilyanın genç odası inovasyonu adeta dünyada bir mobilya markası da olmuştur ve şuanda genç odasında dünyanın fikir babası olmuştur. Son 10 yılda istikrarlı olarak dış ticaret fazlası veren bir sektöre sahiptir. Dünyaya gerçekten artık mobilyacımız fikir satmaya başladı, marka satmaya başladı, dünyanın en önemli şehirlerinde artık Türk mobilya markalarını görebiliyoruz. Dünyadan geldik Türkiye’ye, Türkiye’den geldik İnegöl’e. Fikir lideri İtalya, dünyanın kapasite lideri Çin birbirinden çok farklıdır. Türkiye bu kadar güçleniyor ama İnegöl’ün bir farkı var. Biz de diyoruz ki Türkiye, İnegöl kesinlikle bu imajıyla beraber dünyaya bu şekilde hitap edecek ve İnegöl mobilyası olarak dünyaya marka olacak. İnegöl’deki mobilyada 1 milyon dolardan fazla ihracat yapan yaklaşık 50 tane firmamız oluşmaya başladı. Mobilyada 440-450 kişi mobilya ihracatçımız var. Tabi bu aslında İnegöl mobilyasının kavramı aslında üniversitelerde akademik çalışma yapılacak pozisyona gelmiştir.

ÜZERİMİZE DÜŞEN ÇOK BÜYÜK SORUMLULUKLAR VAR

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş şöyle konuştu Aradan 9 yıl geçti 25 bin metrekarelik fuar alanında yılda iki fuar yapıyoruz. Bu yıl da ilk defa bir uygulama başlattık. Her iki fuara firmalarımız giremiyor. Firmalarımızı kriter bazında ayırdık. İç piyasa ile ilgili Kasımda ise ihracata yönelik expo fuarımızı düzenleyeceğiz. 2012 yılı itibariyle ihracatımız 260 milyon dolar civarındadır. Mobilyacılarımızda fuar alanının yetmediğini duyuyoruz. Biz dünyanın 21’nci mobilya ihracatsıyız. İhracatımızı ciddi anlamda artırmamıza rağmen 1.8 milyar dolar ihracat yaptık. Üzerimize düşen çok büyük sorumluluklar var. Güçlerimizi birleştirmeliyiz. Daha yüksek tasarımlı mobilyalar üretmeliyiz. Özellikle ihracatı çok ama çok önemsemeliyiz. Marka ve kurumsallaşma ile alakalı ciddi yatırımlar yapmamız gerekiyor. Çok iyi gidiyoruz. Fuarımızın hayırlı olmasını diliyorum.

İLK FUAR BİR PAZAR ALANINDA GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe yaptığı konuşmasında şunları dile getirdi Üretimin kalbi olan İnegöl’de 29’ncu mobilya ve dekorasyon fuarının açılışını gerçekleştiriyoruz. İlk fuar bir pazar alanında gerçekleştirilmişti. İnegöl mobilyası 25 bin metrekarelik fuar alanına ulaştı, daha da ilerilere ulaşacak. İnegöl’ümüz şuanda mobilya sektöründe marka konumunda. İnşallah daha ileri noktalara da gidecek. Son yapılan düzenlemelerle birlikte Bursa’mızın gelişmesi, misyonu 2023 vizyon konusunda Bursa’nın özellikle sanayisinin gelişimi, kendi markalarını üretmesi, her alanda gelişmesi konusunda önemli hedeflerimiz var. Bursa ve İnegöl bu hedefler doğrultusunda ilerliyor. İnşallah bundan sonra da bu beklentiler konusunda başta İnegöl mobilyasının gelişimi ve tüm İldeki gelişimleri inşallah el birliği ile sürdürmüş olacağız. Artık bu çalışmaları ve tüm bu güzellikleri de birlikte yaşamış olacağız. İnegöl’ümüz her alanda gelişiyor. Deniz uçağı seferlerimizi başlattık. İki ay öncede gemi seferlerimizi başlatmıştık. İnşallah artık Bursa’mızın gerçek anlamda bir dünya ticaret merkezi olması için, İnegöl’ünde dünya markası olması için hava alanımızın da vızır vızır çalışması gerekiyor. Bu fuar büyük bir buluşma. Fırsatların gerçekleştiği yer. Yeniliklerin görüleceği yer. Yeni imkânların, ufukların doğacağı bir alan. İnşallah ümitleriniz boşa çıkmayacak. Hayırlı olmasını temenni ediyorum.

SEKTÖRÜN SORUNLARINI MECLİSE TAŞIDI

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ise şöyle konuştu Bu başarıyı taçlandıracak çok şey yapıyoruz, yapmaya da devam ediyoruz. Mobilya sektörünün önündeki engellerin kaldırılması, istihdamın kaliteli ve nitelikli olması, markalaşmanın önündeki engellerin kaldırılması, ihracat potansiyelinin artırılması ile ilgili sorunlar ve öneriler nelerdir, bu konuyla ilgili meclis araştırması yapılması noktasında bir teklifim oldu. Konuyu meclis başkanlığımız kabul etti. Şu anda mecliste görüşülmesi sırasını bekliyor. Mobilya ile alakalı gerekli çalışmaları yapacağız. Yapacağımız çalışmalarla sektörümüze farklı bir anlam kazandıracağımızı ümit ediyorum. Mısır’a giden iş adamlarının yanında bulunmak benim için elzemdi. Mısır’lılara, işadamlarımız konusunda, ‘Onlara güvenebilirsiniz, işadamlarımızdan alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü onların arkasında Türkiye Cumhuriyeti devleti var’ şeklinde hitap ettim. Çok etkilendiklerini söylediler.

İNEGÖL’DEKİ İŞADAMLARIMIZIN KALKINMASI, İÇİN ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERİYORUZ

AK Parti olarak işadamlarımızın her daim yanındayız. Onların önünü açmak onların potansiyelini artırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Tüm dünyada, Avrupa da krizler yaşanırken,

ekonomisi yüzde 3’ler seviyesinde büyüyen bir Türkiye, kendine 2023 hedefi, dünyanın ilk 10 ekonomisi içerisinde olma hedefini koydu. Bunu sizlerle beraber başaracaktır. Biz merkezi hükümet olarak İnegöl’ümüze elimizden gelen desteği gösteriyoruz. İnegöl’deki işadamlarımızın kalkınması, büyümesi hedeflerinin daha da ileri gitmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Göreve geldikten 4 ay sonra gümrüğümüzü açtık. Gümrüğümüz bir yıllık süre zarfında 220 milyon dolarlık bir işlem hacmi gerçekleştirdi. Bu hacim daha da artacak. TSE’nin temsilciliğinin İnegöl’de hizmet vermesi için ticaret ve sanayi odamızdan destek istedik. Temsilciliğimiz açıldı, çalışıyor. Eximbank’ın Bursa’da şubeleşmesi için çalışıyoruz. Nitelikli eleman konusundaki eksiğimiz artarak devam edecek. Hayırsever işadamımız tarafından İnegöl’e yaptırılan meslek eğitim kampusumuzu önümüzdeki yıl devreye alarak, nitelikli eleman sıkıntısını da böylece gidermeye ve tedarik etmeye çalışacağız. Yaptıklarımızın, yapacağımızın teminatı olduğu ve bize güvenenlere karşı mahcup olmamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Fuarımızın hayırlı olmasını diliyorum.

İNEGÖL, BURSA’MIZIN ÖRNEK BİR İLÇESİ

Programda son olarak konuşan Bursa Valisi Şahabettin Harput konuşmasında şunları kaydetti İnegöl’ün gerçekten gurur duyduğumuz, bu muhteşem başarısını taçlandıran, çok güzel çalışmalarını, güzel örnekleri birlikte izledik. Hepimizin ortak bir hedefi var. Daha güçlü, daha itibarlı bir ülkenin vatandaşı olmak. Dünyada bütün kapıların ardına kadar açıldığı, bir ülkenin vatandaşı olmak. Bu ancak ve ancak güçlü olmakla olur. Gücünüz varsa sözünüz geçer. Gücünüz varsa itibarınız da vardır. Onun için ülkemizin 2023, 2050 hedefleri vardır. Bu hedefler bize bir heyecan veriyor. Hedefe giden yolda tatlı bir heyecan vardır. Hedefe vardığınız zaman o heyecan biter. Önünüze yeni hedefler koymanız lazım. İnegöl’ün, Bursa’nın, Türkiye’nin hedefleri var. İnegöl, Bursa’mızın örnek bir ilçesi. Tarımıyla, tarihi, termali ve bütün zenginlikleri ile gerçekten sadece ihracatı ile Türkiye’deki 20 ilin arasına girmiş, ilçe. Bütün bunlar sizleri alın teri ile gerçekleşen başarılardır. Başarıya ulaşmak çok güzeldir. Başarıyı sürdürmek, daha da yukarılara taşımak bundan sonraki hedefimiz. Bunun için Ar-Ge, inovasyon ve marka haline gelmek, dünyayı iyi takip etmek kendimizi ona uyarlamak. İnegöl, ilerde çok daha başarıları, bu başarıları da Türkiye dışındaki platformlara da taşıyacaktır. Bu güzel başarıları, Bursa’mıza kazandıran bütün emekçi arkadaşlarımızı, alın teri ile göz nuru ile hizmet eden herkesi kutluyorum.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek açılışı yapılan fuar stantları tek tek gezilerek, incelendi.

GENÇ GAZETE

03 Nis
admin 0 Yorum

Eviniz İçin Mobilya Dekorasyon Önerileri

Kategori: Mobilya

Mobilya evinizin vazgeçilmez unsurlarıdır. Mobilya tasarımı evinize şıklık katmasından yana ruhende size değer katacak unsurdur. Ruhunuza hitap edecek şekilde dekore edilen evleriniz huzur içersinde yaşayacağınız alanları sizlere sunmaktadır. Günümüz mobilyaları artık teknolojinin gelişmesi ile daha çok gelişmektedir. Cnc kesimler, özel ahşaplar herşey güzel bir mobilya tasarımı içi özel kılınmıştır. Artık Türk mobilyası dünya tarafından bilinen ve dünya çapında ilgi gören mobilyalardır. Kaliteli tasarımları ile evinizi güzelleştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Peki evinimizi nasıl dekore edeceğiniz diye soracak olursanız sizi Evgör Mobilya’nın şık mobilya kategorilerine bekleniyorsunuz. Evinize renk katacak ve evinize özel tasarım katacak mobilyaları www.evgor.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Evgör Mobilya  Bİlgi
Evgör mobilya sektörüne 2004 yılında atılmış ve kısa zaman sürecinde büyük kitlelere ulaşılmıştır. İnternetin gücünü iyi kullanarak büyük kitlere ulaşan firma en yeni tasarımlarını modellerini müşterilerine sevdirmeye başarmıştır. 2010-2011-2012 yıllarında Altın Marka Ödülü ve Tüketici Kalite ödüllerine layık görülmüştür. Üstün hizmet anlayışı ile hizmet veren firmaya www.mobilyalar.com.tr adlı sitesinden bir tık ile sipariş verebilirsiniz. Evgör’de ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilir. Herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. Türkiye’nin En büyük online mobilya alışveriş sitesi olan Evgör sizlere mükemmel tasarımlı mobilyaları kredi kartına 12 taksit ve %8 havale indirimi ile hemen sahip olabilirsiniz. Siz sadece istediğiniz mobilya ürününe karar verin Evgör size en şık mobilyaları sunsun.

 

28 Mar
admin 0 Yorum

2013 Mobilya ve Mobilya Modelleri

Kategori: Mobilya

2013 yılının başlarında hizmete başlayan Mobilyalar www.mobilyalar.com.tr online mobilya satış sitesi, geride bıraktığı 3 aylık dönemde büyük ilgi ile ve beğeni toplamayı başardı.

Çoğu mobilya satış ve tanıtım sitelerinden daha farklı bir strateji uygulayan Mobilyalar Mobilya, sizlerin için uygun olan mobilya modelini veya mobilyayı bulmakla kalmıyor sizin için özel mobilya ve takımlarda oluşturuyor.

Örneğin bir yatak odası takımı alacaksınız fakat sadece bu yatak odası takımından komodini beğendiniz, bir başka yatak odasında karyolayı bir başka yatak odası takımından da gardrop beğendiniz işte bu Mobilyalar Mobilya’da mümkün www.mobilyalar.com.tr adresinde kendinize istediğiniz takımı oluşturabilirsiniz.

Mobilya ve mobilya modelleri konusunda uzman olan Mobilyalar sizler için uygun mobilya, kaliteli mobilya, modern mobilya ve ucuz mobilya başlıkları altında hizmet verirken bu mobilya başlıklarını sözde değiş işte yansıtarak vermeye özen göstermektedir.

Kaliteli Mobilya’ya sahip  olmak istiyorsanız en modern mobilya modelleri ile Mobilyalar Mobilya www.mobilyalar.com.tr adresinde sizi bekliyor.

Unutmayın Mobilyalar Mobilya, Evgör Mobilya garantisi altında sizlere en uygun ve kaliteli hizmeti vermekten büyük mutluluk duyuyor.

Adında olduğu gibi Mobilyalar Mobilya’nın işi gücü mobilyadır. Mobilyalar Mobilya’da www.mobilyalar.com.tr adresinde bulabileceğiniz bazı mobilya modelleri şunlardır.

·         Yatak Odası

·         Yemek Odası

·         Oturma Grubu

·         Salon Takımı

·         Köşe Takımı

·         Genç Odası ve Çocuk Odası

·         Kanepe Modelleri

·         Tv Ünitesi ve Tv Sehpası

·         Duvar Üniteleri

·         Mobilya Aksesuarları

Gibi ana başlık altında binlerce mobilya ve mobilya modellerine Mobilyalar’da bulabilirsiniz

28 Mar
admin 0 Yorum

Şifonyer modelleri ve fiyatları

Kategori: Mobilya

mobilya

Modern ve kaliteli şifonyer isteyenler için en modern ve ucuz şifonyer modelleri Mobilyalar Mobilya www.mobilyalar.com.tr adresinde sizi bekliyor.

Kaliteli şifonyer modelleri ile yatak odanıza renk e tarz gelecek. İster ahşap ister modern ister avangarde bir çok şifonyer modeli mobilyalar.com.tr de..

Ucuz olması dışında kalitesi ile de büyük beğeni kazanan bu şifonyer modelleri bir çok yatak odası takımı ve yatak odası modelleri ile büyük oranda uyum sağlamaktadır. Kullanılan malzemesinden kulplarına kadar bütün malzemeleri baştan aşağı kaliteli olup 2 yıl garanti kapsamında Mobilyalar Mobilya’da www.mobilyalar.com.tr adresinde sizleri bekliyor.

 

Josefin modelleri ve fiyatları

 

Yatak odanız için, oturma odanız için kısacası siz neresi derseniz hepsi için size özel josefin koltuk modelleri sizi bekliyor. Birbirinden rahat ve konforlu josefin koltuklara bütçenize yormadan sahip olabilirsiniz. Sizin için josefin koltuk modellerinde cazip taksit imkanları sizi bekliyor.

Josefin koltuklar hakkında daha fazla bilgi almak yada diğer josefin koltuk modellerini görmek istiyorsanız size verdiğimiz aşağıdaki bağlantıları inceleyebilir isterseniz online olarak josefin koltuk satın alabilirsiniz.

İlk olarak en iyi mobilya modellerini bulabileceğiniz Mobilyalar Mobilya web sitesinde modern ve kaliteli ucuz josefin koltukları bulabilir dilerseniz online olarak satın alabilirsiniz.

Bağlantısı : http://www.mobilyalar.com.tr/K111,josefin.htm

Yatak odası takımları arasında den modern ve kalite üstelik uygun fiyat imkanları ile bulabileceğiniz Yatak Odası www.yatakodasi.com.tr adresinden de istediğiniz kaliteli ve ucuz josefin koltuk modellerine ulaşabilirsiniz.

Bağlantı: http://www.yatakodasi.com.tr/K27,josefin.htm

26 Mar
admin 0 Yorum

Country Mobilyalar

Kategori: Mobilya

Country Yatak Odaları ile Eskiye Dönüş 

Bu aralar avangard mobilya, vintage tarzı, country tarzı kavramlarını sıkça duymuşsunuzdur. Bende duyuyorum elbette ve nedir ne değildir diye araştırmalar yapıyorum. Sanırım ortak noktaları klasik tarzı yansıtmaları. Bu postumda country tarzını ele alacağım. Country tarzı, temelinde konforun yer aldığı sade ve kırsal bir dizayndır. Ben bu tarzı adı üstünde olduğu gibi kır evlerine çok yakıştırıyorum. Ama öyle bir moda oldu ki bu tarz, artık apartman dairelerinde bile kırsal yaşam sürmek mümkün. Tabiki kırsal yaşamdan anladığımız sade ve konforlu dizaynsa sadece. Benim aklıma kırsal yaşam deyince doğa ile başbaşalık, rengarenk çiçekler, tertemiz bir hava, sağlıklı yaşam geliyor. Bu tarzı çok benimsemediğim anlaşıldı sanırım:) Ama yinede sevenler için counrty yatak odası modelleri derledim.

Country  Mobilyalar

Konforlu, rahat, sıcak ve samimi, pastel veya toprak renklerinin hakim olduğu, yumuşak detaylara sahip mobilyalarla döşenmiş bir ortam sizi daha çok keyiflendiriyor ise, tarzınız büyük olasılıkla Country dir.

Bir çoğumuzun bildiğinin aksine, Country tarzı dekorasyon koyu renklerden meydana gelmez. Daha çok pastel ve toprak renklerinin hakim olduğu ve ayrıca içine doğada bulunan renklerin estiği bir tarzdır. Country tarzı ile evinizi sade ama şık, basit ama oldukça konforlu, pastel fakat rengarenk bir yaşam alanına çevirmeniz oldukça kolay. Bunun için püf noktaları bilmek yeterli.

Renkler : Pencerenizden baktığınızda göreceğiniz ağaçlar, çiçekler, gökyüzü renk seçiminde ilham alabileceğiniz öğelerden. Bunları gün ışığında eskittiğinizde işte Country tarza uygun renklere ulaşmış olursunuz. Bunları beyaz, krem veya toprak tonlarıyla kombinleyebilirsiniz. Pastel tonlarda tek renk paleti üzerinde gitmeniz harika sonuçlar verecektir.

Koltuklar oldukça geniş ve rahattır. Rengarenk yastıklarla konforunuzu artırmanız mümkün.

Kumaşlar : Koltuk ve sandalye döşemelerinde, yastıklarda daha çok pamuk, keten ve yünlü kumaşlar tercih edilir. Düz, çizgili, ekose veya çiçekli desenler arasından ruhunuza hitap edeni kolaylıkla seçebilirsiniz.

Mobilya : Daha çok açık renkli ahşap malzemeler kullanılır. Doğal ahşaplar, ceviz, maun en fazla kullanılanlardandır. Ayrıca hasır ve bambu mobilyalar da özellikle kış bahçelerinizde, teraslarınızda veya evin herhangi bir köşesinde de olabilir, oldukça şık bir hava verir.

 

26 Mar
admin 0 Yorum

KİTAPLIK MODELLERİ TASARIMLARI

Kategori: Mobilya calisma-masasi-kitaplikli

Kitaplıklar evinizdeki, ofisinizdeki ya da başka yerlerdeki kitaplarınızı üzerine koya bildiğiniz bir mobilya çeşididir. Kitaplıklar çok kullanışlı ürünlerdendir. Kitaplık kendi bünyelerindeki raflar, çekmeceler sayesinde başka eşyaları da buralarda saklamanıza yarımcı olan bir üründür. Örneğin cdleriniz, plaklarınız gibi özel eşyalarınızı bu çekmecelere yerleştirebilirsiniz. Kitaplıklar sayesinde aradığınız kitapları hemen bula bilir ve zaman kaybını ortadan kaldırmış olursunuz. Evinizin istediği yerine kitaplık monte ettire bilirsiniz. Sitemizde evinizin her yerine uygun ola bilecek bir sürü kitaplık örneği vardır. Ayrıca sitemiz sizlere kimi kolaylıkları da sağlamaktadır. Örneğin sitede ki bir kitaplığın sizin evinize küçük ya da büyük gelebileceğini düşünüyorsanız bizlere evinizin ölçünü vererek bu sıkıntıyı oradan kaldıra bilirsiniz. Aynı zaman da kitaplığınıza ek olarak bazı parçalar isteye bilirsiniz. Bu parçaları da yine bize söyleyerek kitaplığınıza eklete bilir ve kendi zevkinizi o kitaplığa tamamen vere bilirsiniz. Diğer ürünlerimiz de olduğu gibi kitaplıklarımızda da 1. sınıf dediğimiz malzemeden kullanmaktayız. Birinci sınıf bir malzeme kullanılarak üretilmiş bir ürün kendi sınıfında da birinci sınıf olarak anılacaktır. Bu da demek oluyor ki sitemizde ki ürünlerin hepsi birinci sınıf üründür.

Hayatınızın her anını birinci sınıf yaşamayı hak eden sizler kitaplıklarınızda da bunu yaşayabilirsiniz. Bunu başara bilmek tamamen bizim ve sizlerin elindedir. Bizler kitaplıkları üretirken birinci sınıf ürün kullanarak, sizlerde bizlerden bu ürünleri alarak bu şansı yarata bilirsiniz. Kitaplık modelleri evlerimizde diğer mobilyalara bağlantılı olmalıdır. Bu konu hakkında da bize eğer diğer mobilyalarınız hakkında bilgi verirseniz nasıl bir kitaplık ala bileceğiniz hakkında sizlere yardımcı ola biliriz. Bizim ilişkilerimiz tamamen karşılıklı diyaloglar halinde olmaktadır. Böyle olunca da ortaya en iyi ve en faydalı ürünler çıkmaktadır. Kitaplıklar sayesinde eviniz dağınık bir görünümden de kurtulacaktır. Kitaplar orta yerlerde olmayacak en düzenli biçimde kitaplığınıza yer alacaktır. Kitaplığınızın üzerine çeşitli aksesuarlar alarak kitaplığınızın daha da güzel bir görünüm almasını sağlaya bilirsiniz. Bu gibi değişiklikleri çok kolay bir biçimde gerçekleştire bilirsiniz. Sadece kendi zevklerinizi düşününüz ve zaman kaybetmeden kitaplığınıza şekil verin.

 

25 Mar
admin 0 Yorum

TARZ MOBİLYA ÜRÜNLERİ

Kategori: Mobilya

Bebek Odaları

Bebek odası mobilyaları konusunda yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere kesin ve kalıcı çözümler sunan Tarz Mobilya , şık model ve modern tasarımlara sahip bebek odası takımları ile sizleri eşsiz bir kaliteye ve mükemmel bir konfora kavuşturmaktadır. En kaliteli alt yapı malzemelerini kullanarak bebeğinize gösterdiğiniz hassasiyet kadar hassas davranan firmamız, bebeğinize yepyeni bir dünyanın kapılarını ardına kadar açmaktadır. Siz de bebeğinize daha iyi bir gelecek sunmak ve gelişimine katkı sağlamak istiyorsanız, geniş ürün yelpazemizden yararlanabilir ya da hayalini kurduğunuz bebek odası modellerini Tarz Mobilya’ya anlatarak ayrıcalıklı bir kalite ve hizmet ile makul fiyatlardan kavuşabilirsiniz.

Yatak Odası Modelleri

Yatak odası evinizde en fazla zaman geçirdiğiniz alanların başında gelmektedir. Bu nedenle yatak odanızın dekorasyonunu tamamlayan yatak odaları mobilyaları büyük bir titizlik ve özenle seçilmelidir. Şık görünümü ve ucuz fiyatlarıyla sizi sizden alan yatak odası modelleri sizlere kısa vadede çözümler sunsa da zaman geçtikçe sıkıntılar yaşatabilmektedir. Tarz Mobilya yatak odanıza şıklığı, modernliği, kaliteyi ve konforu size özel uygun fiyatlardan getirmektedir. Yatak odası mobilyaları için sizlere muhteşem kullanım kolaylıkları sağlayan fonksiyonlar ekleyen Tarz Mobilya, eşsiz görünümü de eşsiz kaliteyle yakalamanızı sağlamaktadır.

Mutfak Mobilyaları

Özellikle bayanların büyük bir hassasiyet gösterdiği mutfaklar, eşsiz tasarımlarla ve eşsiz kalite ile Tarz Mobilya ayrıcalığı ile siz değerli müşterilerine sunuluyor. En şık model ve modern tasarımlarda üretilen mutfak mobilyaları, sizlere modern bir dünyanın kapılarını ardına kadar açmaktadır. Bunun yanı sıra günümüz teknolojisinin sonuna kadar kullanıldığı modern mutfak mobilyaları için ekstra fonksiyonlar ekleyerek kullanışlılığını arttıran Tarz Mobilya, mutfağınızda yeni bir medeniyet kurmanızı sağlamaktadır. Leziz yemekleri hazırlayacağınız mutfaklarınız için Tarz Mobilya’nın geniş ürün yelpazesinden siz de yararlanabilir ve mutfağınıza kaliteyi, şıklığı ve modernliği makul fiyatlardan getirebilirsiniz.

Tv Ünitesi Modelleri

Salonunuzun baş köşesini dört dörtlük hale getiren ve görkemli salonlar elde etmenizi sağlayan tv ünitesi modelleri, Tarz Mobilya kalitesi ve ayrıcalıklı hizmetiyle sizlerle buluşuyor. Film keyfinize keyif ve maç zevklerinize de zevk katacak olan bu TV ünitesi modelleri, çeşitli süslemelerle en güzel görselliği yakalamanızı sağlayacaktır. Ayrıca her mobilya modelinde olduğu gibi tv ünitesi modellerinde de kalite çizgisini üst seviyelerde tutarak size özel olarak imalat yapan Tarz Mobilya, salonunuzu dört dörtlük görünüme kalitesiyle kıyaslandığında çok makul fiyatlardan kavuşturacaktır. Siz de zaman kaybetmeden Tarz Mobilya’yı ziyaret edin ve ayrıcalıkları yaşamaya başlayın.

 

Kitaplık Modelleri

Kitap kurdu insanların en fazla yaşadığı sıkıntı kitaplarını koyabileceği bir yerin olmamasıdır. Kitap kurdu diye tabir ettiğimiz, kendini kişisel gelişime adamış kişilere özel olarak hazırladığı şık model ve modern tasarımlara sahip kitaplık modellerini uygun fiyatlarla sunan Tarz Mobilya, kitaplarınızı sağa sola atıp ya da kolilere koyup toz tutmaya bırakmak yerine evinizin baş köşesindeki kitaplıklar koyarak gövde gösterisi yapmanızı sağlamaktadır. Aradığınızı hemen bulabileceğiniz bir kitaplık modeline sahip olmak sizlere mükemmel bir kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Ayrıca kitap koleksiyonunuzu modern bir şekilde sergileyeceğiniz kitaplık modelleri geniş rafları ve tasarımlarıyla da sizleri büyüleyici bir ortama kavuşturacaktır.

Genç Odası Takımları

Teknolojiyi sonuna kadar kullanan ve modayı takip ederek son modaya göre tasarlanan genç odası modelleri sizleri parmakla gösterilen ayrıcalıklı kişiler haline getirmektedir. Tarz Mobilya gençlerin ne istediğini bilerek şık model ve modern tasarımlara sahip genç odaları üretmektedir. Erkek ve bayanlara özel olarak tasarımları yapılan genç odaları cıvıl cıvıl renkleri, fantastik modelleri ve fanatizm kokan tasarımlarıyla imalatı yapılmaktadır. Siz de genç odası kurmaya karar verdiyseniz Tarz Mobilya’nın geniş ürün yelpazesine göz atmadan karar vermeyin.

 

Yemek Odası Tasarımları

Tüm ailenin bir araya geldiği nadir ortamlardan birisi de yemek odalarıdır. Yemek odaları, bayanların mutfakta saatlerce uğraş sonunda hazırladıkları leziz yemeklerin servis edilip afiyetle yendiği mekânlardır. Bu nedenle bayanlar yemek odaları konusunda oldukça hassas davranmakta ve doğal olarak her şeyin en iyisini ve en kalitelisini istemektedir. Tar Mobilya bayanların bu isteğine kulak veriyor ve yemek odaları için ışıltıyı eşsiz bir kalite ve ayrıcalıklı hizmetiyle sunuyor. Yemek odası modelleri ve yemek odası takımları konusunda yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübe ile imalat yapan Tarz Mobilya kalitesiyle yüzünüzü, uygun fiyatlarıyla da cebinizi güldürmektedir.

 

Gardrop Fiyatları

Gardroplar yatak odalarının vazgeçilmez mobilyalarıdır ve en fazla kullanılan mobilya çeşitlerinden birisidir. Elbiselerimizi saklamaya yarayan gardrop modelleri, evden çıkarken ya da eve gelince ilk uğrayacağımız mobilyalardır. Tarz Mobilya kalitesi ve ayrıcalıklarıyla üretilen gardrop modelleri, şık model ve modern tasarımlarının yanı sıra kalitesi, kullanım kolaylıkları ve eşsiz konforuyla sizlere sunulmaktadır. Yatak odası dekorasyonunuzu tamamlayan gardroplar için size özel çok uygun fiyatlar belirleyen Tarz Mobilya, evinize hatta yatak odanıza kaliteyi makul fiyatlardan getirmenizi sağlamaktadır. Siz de yatak odası dekorasyonunuzu yeni baştan yaratmaya karar verdiyseniz Tarz Mobilya gardrop modellerini görmeden karar vermeyin ve sonradan üzülmeyin. 

Tüm ürünleri http://www.mobilyalar.com.tr sitemizde bulabilirsiniz.

24 Mar
admin 0 Yorum

2014 Mobilya ve Mobilya Modelleri

Kategori: Mobilya

2008 yılının başlarında hizmete başlayan Tarz Mobilya online mobilya satış sitesi, geride bıraktığı 3 aylık dönemde büyük ilgi ile ve beğeni toplamayı başardı.

Çoğu mobilya satış ve tanıtım sitelerinden daha farklı bir strateji uygulayan Mobilyalar Mobilya, sizlerin için uygun olan mobilya modelini veya mobilyayı bulmakla kalmıyor sizin için özel mobilya ve takımlarda oluşturuyor.

Örneğin bir yatak odası takımı alacaksınız fakat sadece bu yatak odası takımından komodini beğendiniz, bir başka yatak odasında karyolayı bir başka yatak odası takımından da gardrop beğendiniz işte bu Mobilyalar Mobilyada mümkün http://www.mobilyalar.com.tr adresinde kendinize istediğiniz takımı oluşturabilirsiniz.

Mobilya ve mobilya modelleri konusunda uzman olan Mobilyalar sizler için uygun mobilya, kaliteli mobilya, modern mobilya veucuz mobilya başlıkları altında hizmet verirken bu mobilya başlıklarını sözde değiş işte yansıtarak vermeye özen göstermektedir.

Kaliteli Mobilya’ya sahip olmak istiyorsanız en modern mobilya modelleri ile Mobilyalar Mobilya www.mobilyalar.com.tr adresinde sizi bekliyor.

Unutmayın Tarz Mobilya garantisi altında sizlere en uygun ve kaliteli hizmeti vermekten büyük mutluluk duyuyor.

Tarz Mobilya’da bulabileceğiniz bazı mobilya modelleri şunlardır.

· Yatak Odası
· Yemek Odası
· Oturma Grubu
· Salon Takımı
· Köşe Takımı
· Genç Odası ve Çocuk Odası
· Kanepe Modelleri
· Tv Ünitesi ve Tv Sehpası
· Duvar Üniteleri
· Mobilya Aksesuarları

Gibi ana başlık altında binlerce mobilya ve mobilya modellerine Tarz Mobilya’da bulabilirsiniz.

22 Mar
admin 0 Yorum

Şık Kaliteli Mobilyalar

Kategori: Mobilya

Mobilyalar hayatımızın vazgeçilmezlerindendir. Hepimiz iyi ya da kötü mutlaka mobilyaya ihtiyaç duyarız. Mobilyalar sayesinde evimiz daha şık, daha kullanışlı ve düzenli bir hal almaktadır. Mobilyalarımızı seçer iken; kalitesine dikkat etmemizin gerekliliği önemli olduğu kadar nasıl bir mobilya seçeceğimiz, uygun dekorasyon sağlayabilmemiz ve alacağımız mobilyaların fiyatları da önemlidir. Mobilyalarının birbirleri ile uyum içerisinde olmasına dikkat ederek, eviniz için en uygun mobilya dekorasyonunu sağlamanız gerekmektedir. Mobilya modelleri seçiminizi yaparken, acele karar vermeden sizin için eviniz için en uygun olan mobilya modelini tespit edip ona göre kararınızı vermelisiniz. Fiyatları konusunda ise fazla ucuza kaçmamalısınız, malzemenin kalitesine dikkat etmelisiniz ve alacağınız mobilyanın uzun ömürlü olmasının ucuz olup da iki gün sonra parçalanmasından çok daha önemli olduğunu unutmamalısınız. Bunun yanı sıra aldığınız ürünün çok pahalı fiyatlarda olması da onun çok kaliteli olduğu anlamına gelmemektedir. Bu ayrıntıyı da göz ardı etmemelisiniz.

Kaliteli Mobilya Modelleri Mobilyalar.com.tr Adresinde

Birçok firma ürünlerini satar iken katlamalı fiyatlar koyarak ürünlerinin kaliteli olduğunu böyle kanıtlamaya çalışırlar. Bunların sahte olduğunu ancak bir sürü meblağlar ödeyip sonrasında hemen kırılıp dökülen ürünlerini gördükten sonra yani iş işten geçtikten sonra anlarsınız. Mobilyalar.com.tr  size ürünlerinde her türlü garantiyi sağlamaktadır. Sattığı mobilyaların kalitesine sonuna kadar güvenmekte ve her zaman ürününün arkasında durmaktadır.

Mobilyalar.com.tr olarak bizler, sizler için her türlü ayrıntıyı düşünüyoruz. Personellerimiz sizin isteklerinizi dinledikten sonra ve ihtiyacınızı belirledikten sonra sizler için en uygun olan mobilya modellerimizi gösteriyor, en uygun mobilya dekorasyonunu sağlıyor ve en uygun ödeme koşullarını sizlere sunuyorlar. Mobilyalar.com.tr olarak, sistemli ve disiplinli çalışmamız sayesinde müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. Sizlerde, fazla zaman kaybetmeden bir Mobilyalar.com.tr mağazasına uğramalı ve ödeme koşullarının kolaylığından yararlanarak, kaliteli mobilya sahibi olmalısınız.

21 Mar
admin 0 Yorum

Kaliteli Mobilya Mağazaları

Kategori: Mobilya

Mobilya sektörü oldukça önemli ve canlı bir sektördür. Bu sektördeki firmalar özellikle bahar dönemlerinde yoğun rağbet görürler. Bu durumun temel nedeni mobilya mağazalarının bahar ve yaz kampanyalarının insanların bütçelerine uygun olmasıdır. Yaptıkları kampanyalar veya sattıkları uygun fiyatlı ürünler ile ön plana çıkan bu mağazalar, aynı zamanda sıkı rekabetin de getirdiği bir fiyat indirimine giderler.

Mobilya mağazalarının temel prensibi elbette kaliteli hizmet ve cazip fiyatlar ile müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır. Müşterilerin bir mağazadan sürekli olarak alışveriş yapmasının ve tanım olarak “sadık müşteri” konumuna erişmesinin temel anahtarı budur.

Mobilya Mağazalarının Faaliyetleri

Mobilya mağazalarının temel faaliyetleri elbette mobilya satışıdır fakat bu durumun yanı sıra, teknik destek, servis, bakım ve onarım gibi hizmetleri de karşılamaktadırlar. Kendi sattıkları ürünün belirtilen yıl kadar teknik desteğini karşılayan bu firmalar, müşterinin taleplerine çabucak cevap vermeyi hedeflemektedirler.

Mobilya mağazalarının en sık rekabet ettikleri alan elbette fiyat politikasıdır. Yani belirledikleri fiyatların diğer mobilya firmalarından daha düşük olması o mağazanın rağbet görme oranını yükseltecektir. Uyguladıkları fiyatlandırmalar yanı sıra, müşterilerin dikkatini çekecek kampanyalar düzenlemeleri ve bu kampanyaların taksitlendirme işlemleri mobilya mağazalarını bir adım öne çıkaran faaliyetler arasında yer almaktadır.

Hangi Mobilya Mağazası Kalitelidir?

Herhangi bir mobilyaya ihtiyaç duydunuz ve bu mobilyayı hem kaliteli hem de ucuz sunan bir firmadan temin etmek istiyorsunuz. Elbette bunu istemek sizin en doğal hakkınız ve bu konuda yalnız değilsiniz. Peki, kaliteli bir mobilya firmasını nasıl anlarsınız? İşte bu soruda çeşitli kıstaslar devreye girmektedir.

Kaliteli mobilya mağazaları, ürün veya kar odaklı değil, tamamen müşteri odaklı faaliyet göstermelidir.

Kaliteli ürünü her bütçeye uyacak fiyatlardan satmalıdır.

Sattığı ürünlerin teknik destek ve servis hizmetlerini karşılamak durumundadır.

Müşterilerin soru, sorun veya görüşlerine önem veren nitelikte olmalıdır.

Tarafınızdan alınan ürünün mobilya mağazası tarafından evinize kadar nakliye edilmesi oldukça önemlidir.

Bir evin temel ihtiyaçları olan mobilyaların kaliteli mobilya mağazalarından temin edilmesi bir müşteri olarak sizi memnun edecek nitelikte olması büyük önem taşımaktadır. Mobilya firmalarının temel prensibi bu yönde olursa, sundukları hizmetin ve ürünün kalitesi artar.

Aradığınız En Kaliteli Mobilya Mağazası Evgör Mobilya http://www.mobilyalar.com.tr adresinde hizmet vermektedir.

Tags: mobilya+mağaza, mobilya+mağazaları, mobilya+modelleri
18 Mar
admin 0 Yorum

Tarz Mobilya Modelleri

Kategori: Mobilya

Sizlere en şık tasarımları ile mobilya modelleri sunan Tarz Mobilya en üstün kaliteli hizmeti ile http://www.mobilyalar.com.tr adresinde sizlere hizmet vermektedir.

En şık tasarımlı yemek odaları, yatak odaları, koltuk takımları ve daha birçok şık mobilya ürünü sizlere sunmaktadır. En şık tasarımlı mobilya modelleri sizleri bekliyor.

Mobilya üretiminde ihtiyaçlarınıza karşılık model tasarımlarını sunan Tarz Mobilya en kaliteli mobilya modelleri sizlerle buluşmaktadır. Modern dekorasyonlar, farklı ev mobilyası ihtiyaçlarınız isteklerinize özel olarak üretiliyor, Tarz Mobilya tarafından en kaliteli seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Profesyonel mobilya tasarımları arasında yer alan mobilya modellerimiz sizleri bekliyor.

Günümüz mobilya tasarımları modern tarz olarak belirlenen parlak renkler, doğal ahşap ve MDF kullanımı ile gittikçe büyüyor, farklı tasarımlar en kaliteli şekilde sizlere Tarz Mobilya tarafından sunuluyor. Yeni model tasarımlar arasında yer alan mobilya tasarımlarımız sizlere özel olarak yüzlerce farklı seçenekleriyle sunuluyor, uygun fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla sizleri bekliyor.

Mobilya üretiminde gerçek kaliteyi ayaklarınıza kadar getiren firmamız yenilikçi mobilya seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı karşılayacak tasarımları ve dekorasyonları sizler için üretiyor. Yatak odası, bebek odası, bebek beşiği, gardrop, portmanto, genç odası gibi yüzlerce farklı model tasarımlarını sizler için üreten firmamız mobilyada gerçek kaliteyi sizlerle buluşturuyor.

Mobilya üretiminde dikkat edilen diğer bir hususta ürünlerimizin dünyaca kabul edilen kalite standardizasyon belgesi olan CE (insan sağlığına zararı olmayan) belgesine sahip ve tüm modellerimizde ise TSE ISO:9001 kalite standartları belgelenerek üretilmektedir.

17 Mar
admin 0 Yorum

Mobilya Modelleri En Uygun Fiyata Burada

Kategori: Mobilya En özel tasarımları ile sizlere hizmet veren kalitenin adı Evgör Mobilya birbirinden özel tasarımlarını 2013 mobilya koleksiyonunda müşterilerine sundu.

En özel tasarımları ile sizlere hizmet veren kalitenin adı Tarz Mobilya birbirinden özel tasarımlarını 2013 mobilya koleksiyonunda müşterilerine sundu. Özel mobilya modellerini www.mobilyalar.com.tr online alışveriş sitesinde müşterilerine kredi kartı ve nakite extra %8 havale indirimi ile sunmaktadır. En özel tasarımları ile sizlere bir tık uzakta olan en şık tasarımlı mobilya modelleri burada sizin olmayı beklemektedir. Mükemmel kalitedeki tasarımları ile evinize bir tık ötede olan Tarz Mobilya sizlere en şık tasarımlı mobilya modellerini sunmaktadır.

Mobilyalar gün geçtikçe kendilerini yenilemekte ve insanların beğenilerine sunulmaktadır. Bunun arkasında çok etkili bir güç olan moda kavramı vardır. Moda öyle bir terimdir ki insanlara yeni aldıkları ürünlerini bile değiştirtmektedir. Böyle etkili olan moda terimi her geçen gün her alanda yeni yeni ürünler ile karşımıza çıkmaktadır. Kimi insanlarımız için moda kavramı hayatlarında ki her şeydir. Belki yeni aldıkları bir mobilya grubunu sırf modası geçti diye değiştiren insanlarımız mevcuttur. Moda kavramının ortaya çıkartılmasının amacı da insanlara ürünleri sürekli olarak sata bilmektir. Modaya uyan insanlar da yeni çıkan ürünleri evlerine alarak hem kendilerini tatmin etmektedir hem de etrafındaki insanlara karşı kendilerini ayrı bir sınıf gibi görmektedirler. Moda kavramının sonucu olarak mobilyalarda masif mobilya yönelme olmuştur. Masif mobilyanın bir tanımı da işlenmemiş tahtaların oluşturduğu mobilya olarak bilinmektedir. Moda kavramı sayesinde masif mobilya yönelme olmuş ve bunlardan yeni yeni ürünler elde edilmiştir. Modaya uygun ürünler denince insanların akıllarına artık Tarz  Mobilya gelecektir.

Tarz  Mobilya olarak bizler modayı sizler için takip etmekte ve modaya uygun ürünler üretmekteyiz. Sitemize girerek son moda masif mobilyaları beğenerek sipariş vere bilirsiniz. Modayı takip etmek insanlara pahalıya mal olmaktadır. Çünkü sürekli bir mobilya alışverişi insanları doğal olarak etkilemektedir. Tarz Mobilya online internet sitesinde ki son moda ürünler kendi sınıflarında ki en uygun fiyatlı ve aynı zamanda en kaliteli ürünlerdir. Moda kavramı her ne kadar insanlarımızı zorlasa da onlar istiyor diye sitemizde her geçen gün yeni moda ürünler sergilenmektedir. Doğal masif ürünlerin kullanıldığı mobilyalar insanlar tarafından revaçta olan mobilyalardandır. Bu gibi ürünleri de sitemizde çok rahat bula bileceksinizdir. Doğallık dediğimiz kavram her alanda olduğu gibi mobilya alanında da vazgeçilmez bir tutkudur. Doğal bir mobilya ürünü her koşulda albenisi en fazla olan ürünlerdendir.

Tarz Mobilya ürettiği mobilyalar doğallık adına her türlü olguyu üzerinde taşımaktadır. Ürünler özgün desenler ile üretilmekte ve özgün figürler ile tasarlanmaktadır. Bu da demek oluyor ki bizler bir ürünü üretirken hiçbir şekilde başka markaların etkisinde kalmamışızdır.

14 Mar
admin 0 Yorum

2013 Şifonyer Modelleri

Kategori: Mobilya

2013 tasarımlı en yeni şifonyer modelleri ile odanızı farklı bir havaya bürümek ve odanıza modern bir görünüm kazandırmak ister misiniz? İhtiyaçlarınıza özel ölçülerle tasarlanan şifonyerler ahşap, MDF  ve MDF lake seçenekleriyle sizlerle buluşuyor. Profesyonel mobilya tasarımları konusunda en şık tasarımlı  şifonyer modelini tasarlayan Tarz Mobilya sizler için sürekli yeni modeller tasarlamakta ve bir çok mobilya modellerinde geniş mobilya yelpazesinde hizmet vermektedir. 

2013 şifonyer modelleri ile eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebileceksiniz. İçerisinde sizlere kolaylık sağlayacak ve ergonomiyi sunacak kolay kullanılabilirlik ve açılırken rahatça çekeceğiniz,  stop ray sistemi ile kendiliğinden kapanan mekanizmaya sahiptir.

Gün geçtikçe gelişen modeller arasında yer alan şifonyer seçenekleri ahşabın doğal renkleri ve doğallıkla birlikte gelen şıklığı  ile odanızda eşsiz bir tasarımla birlikte sizlere sunulmakta ve dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz modeller  Tarz Mobilya  tarafından sizlere sunulmaktadır.

Tarz Mobilya  şifonyer çeşitleri olarak aynalı şifonyer modelleri, avangarde şifonyer modelleri ve modern şifonyer modelleri sizlere sunulmaktadır. Beğenmiş olduğunuz şifonyer modelinin siparişini vermek için http://www.tarzmobilya.com/K518,sifonyerler.htm adresindeki şifonyer kategorisinden hemen sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi güvenli bir biçimde online olarak 256 bit sayesinde ödeyebilirsiniz . Şifonyer modellerimiz Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Siz sadece beğendiğiniz modern, avangarde, klasik ya da aynalı şifonyer modellerine karar verin biz bir tık ile kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim edelim. Sipariş ettiğiniz ürünler en geç 15 gün içerisinde teslim olmaktadır. Ürünleriniz sıfır olarak üretim yapılacağı için bu süre zarfı biraz uzun olmaktadır.

14 Mar
admin 1 Yorum

Çocuk odası ve Genç odaları

Kategori: Mobilya

çocuk odası - genç odası - bebek doası

Evgör Mobilya yüzlerce çocuk odaları takımları modelleri ile sizleri karşılar ve geniş ürün yelpazesini siz değerli müşterilerine sunar.

Yüzlerce modern çocuk odası modeli arasından seçim yapmak sizin karar vermenizi zorlaştırsa da bu kadar kaliteli yüzlerce çocuk odaları modelini bir arada görmek sizi oldukça memnun edecektir.  Evgör Mobilya’da çocuk odaları 2 yıl garantili olup Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

En özel tasarımları ile çocuğunuzun gelişimi için önemli rol oynayan en şık genç odaları ile çocuklarınızın odasına neşe katabilirsiniz. En özel tasarımlı çocuk odası tasarımları  Evgör Mobilya’da. En şık çocuk odalarını www.evgor.com.tr adresinde bulabilirsiniz. Site 256 bit SSL ile korunmaktadır. Alışverişlerinizi  güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En fazla değer verdiğiniz ve gözünüzden dahi sakındığınız çocuklarınıza modern tasarımıyla baş döndüren bir çocuk odası kurmaya karar verdiniz ancak bir türlü aradığınız modern tasarıma ve kaliteye sahip bir çocuk odası modeli bulamadınız mı? Çocuk odaları bakarken aradığınız tüm sorulara en ince ayrıntılarına kadar cevap verecek olan firmamız, çocuğunuzun odasına gerçek kaliteyi en uygun fiyatlarla getirmektedir.

Çocuk odaları ararken birçok çocuk odaları modeli gördünüz ancak bir türlü aradığınız modern modelde ve kalitede üretilen sağlıklı modern çocuk odaları modeline rastlamadınız değil mi? O zaman artık doğru yerdesiniz ve çocuk odaları modeli aramak yerine karar verme aşamasına geçebilirsiniz. Evgör Mobilya çocuğunuz için en kaliteli modern çocuk odası modelini sağlığına zarar verebilecek malzemeler kullanmadan en kaliteli malzemelerle üretmektedir.

14 Mar
admin 0 Yorum

Yemek Odası Takımı seçerken dikkat edin

Kategori: Mobilya

Tarz Mobilya mobilya sektöründe 2004 yılından beri  sektörde emin adımlarla ilerleyerek müşterilerine mükemmel hizmet kalitesinde online mobilya alışveriş imkanı sunmuştur. Birbirinden şık mobilya modelleri tasarımlarından yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları ve daha birçok ürünü Tarz Mobilyaonline alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Tarz Mobilya’nın  en çok ilgi gören ürünlerinin başını çeken yemek odası takımları tasarımları oldukça başarılı modelleri içermektedir. Yemek odası takımları evinizi şık gösteren vazgeçilmez parçalardan biridir. Dostlarınızla güzel yemekler yediğiniz şık yemek masaları kalitenin ve uygun fiyatın adı Tarz Mobilya’da bir tık uzağınızdadır. En şık tasarımlı yemek odalarını http://www.tarzmobilya.com/K543,yemek-odalari.htm linkinde bulabilirsiniz.

Yemek odası takımları diğer mobilyalara nazaran çok daha dikkatli seçilmelidir. Masaların yüksekliği genişliği gibi etkenler mutlaka göz önünde bulundurularak konfor ön planda tutulmalıdır. Yemek odası dekorasyonuna uygun olan renk ölçü ve ebatlarda olan yemek masası ve sandalyelerini tercih etmeniz oda dekorasyonuna katkı sağlayarak çok daha estetik bir görünüm kazanarak evinizin havasını değiştirecektir.

 

Tarz Mobilya’da  diğer mobilya ürünlerinde de olduğu gibi yemek masaları üretiminde de kaliteye ve konfora son derece önem vermektedir. Kullanılan tüm ahşap malzemeler 1.kalite olup kalite standartlarına uygun olup belgelidir. kullanılan boya ve cila gibi malzemelerde ise kalite ve sağlık standartları göz önünde bulundurularak insan sağlığını tehdit kanserojen madde içermeyen boyalar kullanılmaktadır Tarz Mobilya’da yemek odaları kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi mobilya ile satıştadır. En şık tasarımlı yemek odalarını bir tık ötenizde bulabilirsiniz.

13 Mar
admin 1 Yorum

2014 Modern Tasarımlı Mobilya Modelleri

Kategori: Mobilya

2014  tasarımlı mobilya modelleri şık tasarımları ile gün yüzüne sunuldu. Şık tasarımlı mobilyalar modellerinde en şık tasarımlı yemek odaları, koltuk takımları, yatak odaları ve daha birçok ürünü www.mobilyalar.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Özel tasarımları ile evinize renk katacak modelleri size sunan Tarz Mobilya en yeni tasarımlı mobilyaları en üstün kaliteye sizlere sunar.

Mükemmel kalitedeki en şık tasarımlı mobilya modellerini burada bulabilirsiniz. En özel tasarımlı mobilyalar, kaliteli modeller, en özel tasarımlı yatak odaları, şık yemek odaları, rahat koltuk takımları, zarif tv üniteleri, modern köşe takımları kısacası aradığınız en şık mobilyalar Tarz Mobilya’da. En özel tasarımları sizlere en uygun fiyata sunan Tarz Mobilya Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

 En özel tasarımları ile evinize şıklık kazandıracak modelleri kredi kartına ve nakite extra %8 havale indirimi mobilya ile hemen sahip olabilirsiniz. En özel tasarımlı mobilya modelleri bir tık ile kapınıza kadar getirebilirsiniz. İstanbul ili içerisindeki teslimatlarda montaj Tarz Mobilya’ya aittir. 

Tarz Mobilya’da Neler Var ?

Şık ve özel tasarımlı mobilyalar
Kaliteli Yemek Odaları
En Yeni Mobilya Aksesuarları
Hayatı kolaylaştıran mobilya tasarımları
En mükemmel kalitedeki şık tasarımları
Özel tasarımlı yatak odaları
Rahat koltuk takımları
Modern Tv Üniteleri
Renkli Köşe Takımları
ve daha birçok ürünü Tarz  Mobilya’da bulabilirsiniz. En özel tasarımları ile sizlere hizmet sunan firma en şık mobilyaları bir tık ötenizde sunmaktadır. Mükemmel kaliteli mobilyalar Tarz Mobilya’da.

08 Mar
admin 0 Yorum

Mobilya Modelleri ile Mobilya Tasarımları

Kategori: Mobilya

En yeni tasarımları ile evinize renk katacak mobilya modelleri arasında olan en yeni mobilyalar kalitenin ve uygun fiyatın adı Mobilyalar Mobilya’da. Özel tasarımları ile evinize renk katacak modeller arasında bulunan 2014 tasarımlı mobilya modelleri kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indiriminden yararlanabilirsiniz. Özel tasarımları ile en yeni model yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları ve daha birçok ürünü Mobilyalar Mobilya Online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Birbirinden şık tasarımlı mobilya ürünlerini sizlere sunan Mobilyalar Mobilya en kaliteli tasarımları sizlere sunmaktadır. En yeni mobilya modelleri uygun ödeme seçenekleri ile sizleri beklemektedir. Mobilyalar Mobilya tüm mobilyalar Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir Aradığınız en şık tasarımlı mobilya modellerini kalitenin ve uygun fiyatın adı Mobilyalar Mobilya’da bulabilirsiniz. Mobilyalar Mobilya www.mobilyalar.com.tr adresinde sizleri hizmet vermektedir. Birbirinden özek tasarımlı 2014 mobilya koleksiyonu için Mobilyalar Mobilya’ya davetlisiniz. En özel tasarımlı 2013 mobilya modelleri kaliteli tasarımları ile sizleri bekliyor. Siz sadece istediğiniz mobilya modeline karar verin . Mobilyalar Mobilya kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim etsin. Mobilya sektöründe 2008 yılından beridir müşterilerine üstün hizmet kalitesi ile hizmet veren firma 2010-2011-2012 yıllarında Altın Marka ve Tüketici kalite ödülüne layık görülmüştür. Alanında uzman personeli ile hizmet veren firma sizlere en şık tasarımlı mobilyaları sunmaktadır. Mobilyalar Mobilya’da tüm ürünler 2 yıl garantili olup yerinde hizmet verilmektedir.

 

07 Mar
admin 0 Yorum

Mobilya Modelleri Tasarımları

Kategori: Mobilya

En yeni tasarımları ile evinize renk katacak modellerden olan 2013 tasarımlı mobilya  modelleri kalitenin ve uygun fiyatın adı Evgör Mobilya’da. Şık tasarımları ile evinize renk katacak modelleri www.evgor.com.tr adresinde sunan Evgör 2013 tasarımlarında rahat ve ferah tasarımları müşterilerine sundu. Özel tasarımları ile evinize renk katacak mobilya modelleri  evinize güzel bir ortam oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır. En yeni tasarımlı kaliteli mobilya modelleri ile evinize şıklık katacak tasarımları online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.  Evgör mobilyalar kaliteli tasarımları ve uygun fiyatları http://www.mobilyalar.com.tr linkte sizleri beklemektedir. Aradığınız en şık tasarımlı mobilyamodellerini bu adreste bulabilirsiniz. En yeni mobilya modellerine neler var diye soracak olursanız eğer ;

·         Modern tasarımları ile çağa uygun modeller

·         Üstün teknoloji ve en üstün işçilik

·         En yeni tasarımları ile kaliteli modeller

·         Göz alıcı tasarımlar

Kısacası aradığınız tüm özellikteki  mobilya modelleri en yeni tasarımları ile Evgör’de. Modern çizgileri ile görenleri kendisine hayran bırakan mobilyaları en uygun fiyatları müşterilerine sunan Evgör’de ürünler kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile hemen sahip olabilirsiniz. Birbirinden şık mobilyalar modelleri Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Siz sadece istediğiniz mobilya modeline karar verin Evgör Mobilya kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim etsin. Kaliteli tasarımları ile evinize mükmmel görüntü kazandıracak mobilyalar uygun fiyatları ile Evgör Online mobilya alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

06 Mar
admin 0 Yorum

Banyonuzu Nasıl Yeniden Dekore Edersiniz?

Kategori: Mobilya

1.Bir Tema Seçmek

Yapacağınız ilk şey bir tema seçmektir. Bu mesela deniz kabukları, deniz havluları, deniz temalı perdeler gibi aksesuarlar ekleyebileceğiniz bir kumsal teması olabilir. Bazı temalar süresiz olabilirken, uzun ömürlülüğüne dikkat edin. Güncel filmler veya hobilerin de yer alabileceği trend temalar özellikle çocukların özel banyolarında kullanılabilir.

2.Rengi Değiştirmek

Diğer odalar gibi banyo renginin değişmesi de çok büyük bir etki yaratır. Banyonuz için yeni bir renk seçmek yeniden dekorasyonun ilk adımlarından birisidir. Genelde banyoların küçük olmasından dolayı kolayca bu işlemi halledebilirsiniz.

3.Aksesuarla Süslemek

Aksesuar eklemek bütünüyle güzel bir etki yaratır. Duvarlarınızla benzer veya kontrast renklerdeki aksesuarlar koymak, ortama farklı bir hava katar. Bu aksesuarlardan bazıları:

Havlular

Mumlar

Sabunluk/Sıvı Sabunluk

Diş Fırçalık

Bitkiler

Oluşturduğunuz temaya veya renklere uygun süsler, biblolar

Farklı şekil ve renklerdeki şişeler veya sabun kalıpları  

4.Resimler Eklemek

Çoğu banyolarda, resimleri koyabileceğiniz yerler oluşturabilirsiniz. Küçücük bir alanı bile eğlenceli-komik resimlerle süsleyebilirsiniz. Aile fotoğrafları da soğuk bir banyo odasını ısıtacak aksesuarlardan olabilir.

5.Duş Perdeleri

Duş perdelerinizi parlak ve canlı renklerle değiştirmek ortama sıcak bir hava katacaktır. Bir tema seçtiyseniz, yine duş perdelerinizi bu temaya uygun desenler ve renklerde tercih edebilirsiniz.

6.Zemin

Eğer banyonuzun zeminin oluşturan parkeler ya da mermerler eskidiyse, tekrar onları değiştirmek yerine renklerini değiştirin. Ya da parke-mermerlerinize hiç dokunmadan halılarla bu işi halledebilirsiniz. Duvarlarınızın rengine veya oluşturduğunuz temaya göre halılarınızı seçebilirsiniz.

7.Aynalar

Aynalar banyoların olmazsa olmaz unsurlarındandır. Dekoratif çerçeveler içindeki küçük aynalardan oluşan bir koleksiyon, banyoya bir cazibe ve sıcaklık katacaktır. Ayrıca aynalar, bulunduğu alanı daha büyük ve ferah göstermek için kullanılan eşsiz bir materyaldir. 

En iyi banyo mobilyası modelleri Evgör Mobilya da sizi bekliyor, www.evgor.com.tr

06 Mar
admin 0 Yorum

Popüler Oturma Odası Renkleri

Kategori: Mobilya

Trendler çok hızlı bir şekilde değişmekte ve yaklaşık her 20 yılda bir kendini tekrarlamaktadır. Bu tekrarlanan trendleri ev dekorunda görmek daha muhtemeldir. Evinizin dekorunu değiştirmek istiyorsanız, işe renklerden başlayabilirsiniz. Evinizde yapabileceğiniz en masrafsız ama en etkili değişiklik yöntemi salonunuzun duvar renklerini değiştirmektir.

 Hangi popüler rengin salonunuza uyum sağlayacağı konusunda şüpheliyseniz, öncelikle odanızın temel özelliklerini göz önüne almalısınız.

Bu işe başlarken önce favori renklerinizin ne olduğuna karar verin. Uzmanlar renk seçerken tıkandıysanız, gardrobunuza bakmanın iyi bir çözüm olabileceğini söyler. Eviniz sizin kim olduğunuzun bir uzantısıdır. Yani size iyi gelecek rengi seçmek iyi bir başlangıç olacaktır.

Daha sonra, salonunuzu dikkatle inceleyin. Salonunuzun belki kendine has ya da mimari özellikleri olabilir. Odanızın yapısına bakın. Boyutuna ve nasıl şekillendiğine dikkat edin. Örneğin salonunuzda harika pencereler varsa, onlara daha çok vurgu yapmak için o bölgeyi farklı renklerde boyayabilirsiniz.

Salonunuzda kullanılan mobilyalar veya aksesuarlar da odanızın rengini seçerken size yardımcı olacaktır. Ayrıca çoğunlukla odanın işlevi de bunu belirler. Bu sebeple, salonun genelde bütün aile bireylerini bir arada topladığı düşünülürse, mekânda sıcak renkler kullanılabilir. Sıcak renkler, ortama daha davetkâr ve hoşnut bir hava katar. Daha açık renkler ise odanın biraz daha büyük görünmesine neden olur. Eğer salonunuz büyükse, daha koyu renkler kullanarak daha rahat ve sıcak bir havaya bürür.

Günümüzde en çok kullanılan popüler renkler, beyaz, kırık beyaz, bej, açık sarı, şarap rengi, krem, açık mavi. Boya alırken ucuz ve kalitesiz şeyler seçmemeye özen gösterin.  

06 Mar
admin 0 Yorum

Güzel Salonlar İçin Yer Döşeme Önerileri

Kategori: Mobilya

Mobilya-2013

Bütün evinizin dekorasyonunda salonlar odak noktası haline gelebilir. Salon yer döşemeleri için seçim yaparken, hem işlevi hem de aradığınız modele göre farklı yer döşeme seçenekleri olduğunu unutmayın.

Halılar

Sınırsız renk ve desen seçenekleriyle halılar, diğer salon yer döşemelerinin sunamadığı çeşitliliği sağlar. Salonunuzda halı tercih etmenizin birçok faydaları vardır. Bunlardan bazıları, konfor, dayanıklılık, kaygan olmayan yüzey ve ses kesici özellikleridir. Renk ve desen seçerken, salonunuzun zeminine dikkat çekmek için koyu renkler veya çizgileri belli desenler işe yaramaktadır. Duvar kağıtları, duvar boyası veya mobilyaları ön plana çıkarmak istiyorsanız, o zaman daha doğal ve açık renkli halılar seçmeniz doğru olacaktır.

Ahşap

Ahşap yer döşeme fikri, herhangi bir salonu eşsiz bir zarafete ulaştırır. Yılların salonlarının en birincil seçeneği olan ahşap yer döşemeleri, evinize büyük bir değer katar. Yıllar geçtikçe, ahşap yer döşeme seçenekleri kaliteden ödün vermeden daha kolayca karşılanabilen şekilde artmıştır. Her dekora kolayca uyum sağlayabilen ahşap yer döşemelerinin dayanıklılık ve alerji azatlımı gibi avantajları vardır. Ahşap bir yer döşeme seçerken, alanınızdaki nem oranını mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Fayans

Salon yer döşemelerinde çok fazla popüler olmasa da fayanslar gittikçe daha çok kullanılmaya başlanmıştır.

Fayans yer döşemesini salonunuzun her yerine veya geçiş ya da giriş bölümünde kullanılmayı düşünüyorsanız, bunu yapmanız için çok fazla seçenek vardır. Bütün yer döşeme şekilleri arasında, fayanslar neme, ısıya ve mevsimlere en dayanıklı seçenektir. Fayans renklerini, desenlerini ve şekillerini karıştırıp eşleştirerek, daha da fazla alternatif yaratabilirsiniz.

Parça Halılar

Salonunuzda ahşap veya fayans yer döşemesi kullanıyorsanız, parça halıları alanınıza farklı ve özgün bir hava katar. Ayrıca fayans ve ahşap döşemelerin yaratabileceği sesleri azaltır. Birçok stil, renk ve desen çeşitliliğiyle her türlü dekorasyona uyum sağlayabilirler.  

 

02 Mar
admin 0 Yorum

Modern Mobilya Tasarımları

Kategori: Mobilya

2013 yılını girmemiz ile beraber 2013 modern mobilya tasarımları gün yüzüne sunuldu. Bugünkü makalemizde sizlere Evgör Mobilya’nın 2013 mobilya koleksiyonunu tanıtacağız.

Evgör Mobilya Hakkında Biraz  Bilgi Sunalım
Evgör mobilya sektörüne 2004 yılında atılmış ve kısa zaman sürecinde büyük kitlelere ulaşılmıştır. İnternetin gücünü iyi kullanarak büyük kitlere ulaşan firma en yeni tasarımlarını modellerini müşterilerine sevdirmeye başarmıştır. 2010-2011-2012 yıllarında Altın Marka Ödülü ve Tüketici Kalite ödüllerine layık görülmüştür. Üstün hizmet anlayışı ile hizmet veren firmaya www. mobilyalar.com.tr adlı sitesinden bir tık ile sipariş verebilirsiniz. Evgör’de ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilir. Herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.

2013 Modern Tasarımlı Mobilya Modelleri
2013 yılına bomba gibi hazırlanan  Evgör Mobilya müşterilerinize birbirinden şık tasarımlı mobilya modellerini online alışveriş sitesi üzerinden satışa sundu. Modern mobilya modelleri kaliteli tasarımlar olup çağımızın en modern tasarımları arasında yer almaktadır. Ödüllü tasarımları ile dikkat çeken Evgör Mobilya kendi tasarımlarını Evgör Innovation kategorisinde sunmaktadır. Evgör Müşterilerine özel sayfaları ve özel kampanyaları ile kaliteyi Evgör’de yaşabilirsiniz. Mobilya modelleri kategorisinde yemek odaları, yatak odaları, koltuk takımları, köşe takımları, tv üniteleri ve daha birçok ürünü uygun fiyat ve üstün kaliteyi Evgör Mobilya’da bulabilirsiniz. Evinizin tüm ihtiyaçlarına çözüm üreten online alışveriş sitesi bir tık uzağınızda.  Siz sadece istediğiniz ürüne kadar verin Evgör kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim etsin.

Kaynak: http://www.mobilyalar.com.tr

02 Mar
admin 0 Yorum

Modern Kitaplık Modelleri

Kategori: Mobilya

Modern kitaplık modelleri şık tasarımları ve uygun ödeme seçenekleri kalitenin Adı Evgör Mobilya’da. Şık tasarımlı kitaplık modellerinde 2013 tasarımları  sitesi üzerinden hizmete sunulmuştur. Birbirinden şık tasarımlı modelleri en üstün hizmet kalitesi ile bir tık ötenizde sahip olabilirsiniz.

En yeni 2013 tasarımlı kitaplık modelleri hem kaliteli hem de uzun yıllar dayanıklı modeller arasında yer almaktadır. Kitaplık modellerinde bu yılın en gözde tasarımları lake tasarımlı kitaplık modelleridir. Mükemmel kaliteli tasarımları sizlere sunan Evgör Mobilya 2011-2012 yıllarında altın marka ve tüketici kalite ödülüne layık görülmüştür.

En yeni modelleri ile sizlere hizmet sunan firma aradığınız tüm özellikteki mobilyaları sizlere bir tık ötede sunmaktadır.

Siz sadece istediğiniz ürüne karar verin en yeni modern tasarımları bir tık ile kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim edilsin. En yeni modelleri sizlere sunan firma Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak ürün gönderimi yapılmaktadır.

Sizde istediğiniz ürüne karar verip en şık tasarımları yerinizden kalkmadan bir tık ile getirebilirsiniz. Mağaza mağaza dolaşma devrini sona erdiren teknoloji Evgör Mobilya’da.

Evgör Mobilya’da Nasıl Kitaplık Modelleri Var?

Modern Kitaplık modelleri
Kaliteli Kitaplık Modelleri
Genç Odaları Kitaplık Modelleri
Salon Kitaplık Modelleri
Çalışma Odası Kitaplık Modelleri
Ofis Kitaplık Modelleri

 
Ve daha birçok kitaplık modelini en şık tasarımları ile Evgör Mobilya’da bulabilirsiniz. Siz sadece istediğiniz ürüne kadar verin gerisini Evgör’e bırakın.

26 Şub
admin 0 Yorum

Genç odası ve çocuk odası takımları

Kategori: Mobilya

Evimizde artık birçok odamızın kendine has bir adı ve özel mobilyası bulunuyor tabi hal böyle olunca çocuklarımızın ve gençlerimizin de kendilerine ait bir odası ve özel mobilya takımının olması oldukça mümkün. Bu makalemizde sizlere en iyi çocuk odası ve genç odası takımlarını nereden bulabileceğinizi çocuk odası takımlarının ve genç odası takımlarının nasıl olabileceği konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer bu makalemizi dikkate almanızı ve okumanızı öneriyoruz.

 

Genç Odası Takımı

 

Genç odası takımı alırken yada genç odası alırken gençlerimizin ne tarz genç odalarından hoşlandığını genç odası takımlarının renk uyumundan kullanılan malzemesine kadar bir çok husus kontrol etmemiz ve genç odası almadan önce mutlaka en az birkaç husus da fikir sahibi olmamız gerekiyor.

Bir genç odası takımının yada gençlerin bir odada tam olarak ihtiyacı olan nedir nelerdir diye soracak olursanız eğer, onları şu şekilde sıralayabiliriz;

1.       Mutlaka genç odası takımında gardrop ve dolap olmalıdır yatak oda takımları arasın da mutlaka olması gereken en önemeli ürün dolap ve gardroptur.

2.       Genç odası takımların ve özellikleri gençlerimizin günümüzü baz alarak söyleyecek olursak eğer çalışma masası ve kütüphane mutlaka olmalıdır.

3.       Bunun dışında yüksek etajer olmasının da büyük avantajı olacaktır, çünkü günümüz gençlerinin kıyafet seçenekleri oldukça fazladır.

4.       Onun dışında genç odasının olmazsa olmazda bilgisayar masasıdır.

Yukarıda bahsettiğimiz  özelliklere sahip bir genç odası takımı mutlaka kalitesi ve uygunluğu ile sizi mest edecektir.

 

En iyi Gen odası takımları aşağıdaki bağlantılardan bulabilirsiniz

Genç Odası
Bebek Odası
Genç Odaları
Evgör Genç Odası

Mobilyalar Genç Odası
Mobilya Modelleri Genç Odası

Genç odası, genç odası takımı ve ucuz genç odası takımı arayanlar için yukarıdaki alternatif online genç odası satışı yapan siteleri ziyaret edebilirsiniz.

26 Şub
admin 0 Yorum

Bebek Odası Takımları En Uygun Fiyata

Kategori: Mobilya

Bebek odası takımları en şık tasarımları kalitenin ve uygun fiyatın adı Evgör Mobilya’da. Bebek odaları bebeklerinizin gününü geçirdiği en özel alanlardır.

En yeni tasarımları ile bebeklerinizin rahat bir ortamda büyümeleri için özel bebek odaları 2013 tasarımları ile şıklık kazandırmıştır. Mükemmel tasarımları ve emniyetli tasarımları ile en modern bebek odaları kredi kartına 12 taksit  ve nakite extra %8 havale indirimi ile sahip olabilirsiniz.

En mükemmel tasarımları çocuklarınızın güvenli ve sağlıklı bir ortamda büyümesi için özel olarak tasarlanan bebek odaları uygun fiyat ve kalitenin adı Evgör Mobilya’da.

Evgör Mobilya Online Alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişlerde ödemenizi online olarak 256 bit SSL ile güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. www.evgor.com.tr sitesinden verdiğiniz siparişler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilir.

En Modern Bebek Odaları Markası Evgör

Evgör Mobilya 2004 yılından buyana sektörün öncü firmalarından olmaya devam etmektedir. Modern bebek odaları markası olan Evgör en yeni tasarımları ile bebeklerinizin odalarına renk katacaktır. Bebek odaları tasarımlarında en şık tasarımlar, en uygun fiyatlar, en kaliteli modeller bir tık ötenizde. Sizde modern bebek odaları markası olan Evgör’e 444 888 6 hatlı numalarlardan ulaşabilirsiniz.

Ürünlerinizi online ya da telefonla sipariş verebilirsiniz. En özel tasarımları bebek odaları modelleri burada sizleri bekliyor. Bebek odaları tasarımları şık modelleri ile sizlere bir tık uzakta. Tıklayın en yeni modellere sizde sahip olun.

25 Şub
admin 0 Yorum

En Yeni Tasarımlı Genç Odaları

Kategori: Mobilya

En yeni genç odası takımları tasarımlarında en şık tasarımlar Evgör Mobilya’nın http://www.evgor.com.tr/K197,genc-odalari.htm kategorisinde bulunmaktadır. En özel tasarımları ile çocuklarınızın odasına renk katacak tasarımları kredi kartına 12 taksit ya da nakite extra %8 havale indirimi ile hemen sahip olabilirsiniz. Çocuklarınızın ruhsal gelişimine destekte bulunacak ve onların ruh hallerine en uygun mobilya genç odaları kalitenin adı Evgör Mobilya’da. Özel tasarımları ile hem çocuklarınızın arkadaşları ile güzel vakitler geçireceği bir ortam hem de onları arkadaşları ile daha çabuk kaynaşmalarını sağlayacaktır. Mükemmel kalitedeki tasarımları ile uzun yıllar dayanıklı olan ürünleri firma üstün teknoloji ile üretmektedir. Ürünlerin hiç birinde çocuklarınızın sağlığını etkileyecek malzemeler bulunmaz. Kullanılan boyalar kesinlikle kanserojen madde içermez. Ergonomik yapıları ile çocuklarınızın günlük hayatlarını kolaylaştırır. Evgör Mobilya’nın tüm çocuk odası modellerini www.gencodasi.com.tr adresinde bulabilir ve onların ihtiyaçlarına göre tüm genç odası mobilyalarını 256 bit SSL sayesinde güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Özel tasarımları ile evinize renk katacak modelleri bir tık ile burada bulabilirsiniz. 4 adımda ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Aradığınız tüm özellikteki genç odası tasarımları burada.

Genç Odaları Modelleri Hem Kaliteli Hem de Çok Uygun Fiyata
Genç odaları tasarımları hem kaliteli hem de çok uygun. Çünkü Evgör Mobilya sektörün en ileri gelen firmalarından biridir. Özel tasarımları kaliteli ve uygun fiyata burada bulabilirsiniz. En özel tasarımlı genç odaları takımlarını bir tık ile sipariş edebilirsiniz. Ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Kısacası aradığınız en şık genç odaları modelleri burada.

[tag genç odaları,gençodası tasarımları, genç odası takımları]

19 Şub
admin 0 Yorum

Yeni Mobilya Modelleri

Kategori: Mobilya beyaz-yatak-odasi

Yeni mobilya modelleri tasarımlarında en şık tasarımları sizler için araştırdık. Birbirinden şık tasarımları ile evinize renk katacak modelleri www.evgor.com.tr adresinde bulabilirsiniz. En şık tasarımları mobilya modellerini kredi kartına 12 taksit ya da nakite extra %8 havale indirimi ile hemen sahip olabilirsiniz. Aradığınız en şık mobilya tasarımlar Evgör’de. Özel tasarımları ile evinize en çok yakışacak yeni mobilya modelleri kaliteli tasarımlı, uygun fiyatlı ve en özel tasarımlı mobilya modellerindendir. Bir benzerini başka hiç bir yerde bulamazsınız. Modern tasarımları ile çağa uygun tasarımlar, evinize ferahlık katacak modelleri bir tık ile evinize getirebilirsiniz. Evgör Mobilya’da ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Siz sadece istediğiniz ürüne karar verin Evgör Mobilya bir tık ile mobilyalarınızı kapınıza kadar ücretsiz teslim etsin. Mağaza mağaza dolaşma devri bitti artık aradığınız tüm mobilya modelleri Evgör online alıveriş sitesinde bulabilirsiniz. Özel tasarımlı binlerce üründern göz zevkinize uygun ürünleri beğenin uygun fiyata sahip olun.

Neden Evgör Mobilya Bu Sektörün En İyisi

Evgör Mobilya sektörün öncü ve en kurumsal firmalarındandır. Sadedece online alışveriş sitesi olmayıp satış sırası ve satış sonrasında üstün hizmet kalitesi ile müşterilerine en büyük hizmeti vermektedir. Aradığınız en şık mobilya tasarımlarını özel olarak tasarlatan firma sektörün en beğenilen firmalarındandır. Özel tasarımları ile evinize en çok yakışacak mobilya modellerini burada bulabilirsiniz. 256 bit SSL ile korunan sitesinden ödemelerinizi güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Kısacası  aradığınız Yeni Mobilya Modelleri Evgör Mobilya’da.

 

26 Oca
admin 0 Yorum

Life koltuk takımı sizinle en uygun fiyata

Kategori: Mobilya life-koltuk-takimi

En yeni tasarımı ile evinize renk katacak tasarımlardan birisi olan kaliteli tasarım Life koltuk takımı modeli kredi kartına 12 taksit ya da nakite %8 havale indirimi ile sahip olabilirsiniz. Life koltuk takımı modeli ahşap ayaklı tasarımı ve kaliteli gürgen yapısı ile uzun yıllar evinize güzellik katacak. Uygun fiyatı ile cebinize şıklığı ile de gözünüze hitap eden tasarımlardan olan life koltuk takımı sizi bekliyor.

Modern Koltuk Modeli Life
Modern koltuk modeli
tasarımlarımızdan olan en yeni life koltuk mükemmel şıklığı ile Evgör Mobilya internet sitesinde. Online mobilya alışveriş sitesi www.evgor.com.tr adresi sitesinden güvenli şekilde modern koltuk takımı modellerini satın alabilirsiniz. Sayfa 256 bit SSL ile korunmakta olup 4 adımda ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. En yeni tasarımları ile evinize renk katacak modeller ien uygun fiyata en kolay şekilde sahip olabilirsiniz. Life koltuk takımı modelinin özelliklerini gelecek olursak; yapımında kullanılan malzemeler birinci sınıf olup neme küfe ve diğer etkenlere dayanıklı olarak üretilmişlerdir. Ahşap malzeme gürgen olup kumaş yapısı silinebilme özelliğine sahiptir. Birçok renk ve desen seçeneğine sahip olması ile life koltuk takımını istediğiniz renk ve desende tasarlayabilirsiniz. Life koltuk takımı Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Mükemmel tasarımı modern koltuk takımlarına hemen sahip olmak istiyorsanız Evgör’e davetlisiniz. En yeni tasarımlar burada sizleri bekliyor. Evinize en çok yakışacak tasarımlardan birisi olan Life koltuk takımı size bir kadar yakın.

24 Oca
admin 0 Yorum

Tv Ünitesi Tasarımları Sizlerle

Kategori: Mobilya tv-unitesi

En yeni tasarımları ile evinizde muhteşem görüntü oluşturacak tv ünitesi modelleri tasarımları ile evinizde muhteşem bir görüntü oluşturabilirsiniz. Dayanıklı tasarımları ile evinizin güzelliğine güzellik katacak en yeni tv ünitesi tasarımları ile çağı yakalamak çok kolay. Güzel bir televizyon aldınız fakat onu süsleyecek bir tv üniteniz yok mu ? O zaman bu yazı dizimiz tam size göre . En yeni tasarımları ile evinize en çok yakışacak tv ünitesi modelleri kalitenin ve uygun fiyatın adı Evgör Mobilya’da. Uygun fiyatları ile evinize renk katacak tasarımları sizler için oluşturan Evgör Mobilya 2013 tv ünitesi modellerinde genellikle beyaz ve ceviz renklerini kullanmıştır.Üstün tasarımları ile evinize çok yakışacak bu tv ünitesi modelleri kredi kartına 12 taksit ve nakite %8 havale indirimi ile sizleri bekliyor.

Tv Ünitelerinde  Modern Tasarım Rüzgarı Esiyor…
Modern tv ünitesi tasarımları ile artık tv keyfi daha güzel. Hem tv keyfini hem de güzel tasarım keyfini yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlanan tv ünitelerinde modernlik rüzgarı esiyor. Modern tasarımlarda lake boyalı, ahşap kaplamalı, metal ayaklı tv ünitesi modelleri en çok ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle lake tv ünitesi modellerinde en yeni tasarımları sizler için tasarlayan Evgör Uygun ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Neden Lake Tv Ünitesi Almalıyım ?
Lake boya ahşap ürünleri en çok koruyucu özelliğe sahip boyadır. Lake boya ile boyanmış tv ünitesi modelleri neme, küfe ve diğer etkenlere dayanıklıdır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz lake tv ünitesi modelleri sizlere bir tık kadar www.evgor.com.tr adresinde çok yakın.

22 Oca
admin 0 Yorum

Ucuz yemek odaları burada

Kategori: Mobilya ucuz-yemek-odasi-takimlari

Yemeklerinizi yerken rahatınıza bakmak keyif almak mı istiyorsunuz? Yada Yemek odanızı beğenmiyorsunuz ve değiştirmek istiyorsunuz? Bunlar hiç biri değil ben yenilik seviyorum mu diyorsunuz? o zaman buyurun bu makalede yemek odasına dair her şeyi bulabileceksiniz.

 

Ucuz Yemek Odası Takımları
Alacağınız yemek odası takımında aradığınız en büyük özellikle nedir? Fiyatı uygun mu olsun yoksa kaliteli mi olsun bu konu da kararsız mı kaldınız peki her ikisi olsun dersek ne dersiniz. Hem kaliteli yemek odası takımı olsun hemde ucuz yemek odası takımı olsun yani bu iki özelliği de bulunsun.

Ekimiz sizin için heme kaliteli hemde ucuz yemek odası takımlarını bulabileceğiniz doğru adresi aradı ve buldu şu anda kampanyalı yemek odası takımları görüntülemek ve bu indirim kampanyasından faydalanmak istiyorsanız bu ucuz yemek odası takımlarına bir göz gezdirmelisiniz. Kampanyalı yemek odası takımlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Ucuz Yemek Odası Takımları

Arama motorlarında her gün yüz binlerce kelime aranılıyor, ve bu kelimeler arasında en çok göze çarpan kelimelerden biri ise ucuz yemek odası takımı, ucuz yemek odası ve uygun yemek odası takımları şeklinde farklı fakat aynı arama türü yapılıyor. bizde bu konuda size fayda sağlamak için, ucu ve uygun yemek odası takımları konusunda bilmeniz gereken ne varsa sizin için araştırdık.

Size vereceğimiz bu web site linki ile kaliteli yemek odası, ucuz yemek odası takımları, uygun yemek odası takımlarına ulaşabilirsiniz.

19 Oca
admin 0 Yorum

Josefin Modelleri En Şık Tasarımları İle Burada

Kategori: Mobilya josefin-modelleri

En yeni tasarımları ile evinize şıklık kazandıracak tasarımlardan olan josefin modellerini burada sizlerle. Şık tasarımları ile yatak odalarından oturma salonlarına kadar kullanım alanı olan josefin modelleri sizlere bir tık kadar yakın. En yeni tasarımları www.evgor.com.tr adresinde bulabilirsiniz. Josefin modelleri üstün kaliteli olarak ahşap gövde üzerine yapılmıştır. Ahşap ayakları ise sağlam gürgen ağacından yapılmaktadır. Yapımında kullanılan sünger modeli ise tamam kaliteli olup çok dayanıklıdır. Çokme ya da herhangi bir bozulma söz konusu değildir.

Josefin Koltuk Modelleri
Josefin koltuk modellerimizde en yeni tasarımları uygun fiyata sunan Evgör Mobilya sizlere en iyi hizmet veren mobilya firmasıdır. Evgör’ün sitesinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartına 12 taksit imkanı ve Türkiye’nin 81 iline ücretsiz teslimat seçeneği mevcuttur. Sizde en şık josefin koltuk modellerine sahip olmak istiyorsanız sizleri Evgör Mağazalarına bekliyoruz.  Josefin koltuk fiyatlarımız uygun olup üstün teknoloji ile üretilmişlerdir.  Josefin ayaklarındaki boyalar özel olup insan sağlığına herhangi bir zararı  yoktur. Josefin modelleri ile evinizde şık bir görüntü oluşturabilir ve eksik olan şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Josefin modelleri tasarımlarında renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Renk ve desen seçenekleri için 444 888 6 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.  Evgör Mobilya josefin modelleri iso-9001 sertifikasına sahiptir. Ürünlerin hepsi son kullanıcıya ulaşmadan önce bütün testleri yapılmıştır. Ürünler 2 yıl garantili olup herhangi bir sorun oluşturması dahilinde koşulsuz şartsız servis kaydı oluşturup ürün arızalarını gidertebilirsiniz.

19 Oca
admin 0 Yorum

Mücevher dolabı sihirli maksi

Kategori: Mobilya ayakli-ve-sabit-mucevher-dolabi

Artık takılarınızın bile bir dolabı var biliyor musunuz? Takılarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz tamamen özel tasarım olan bu mücevher kutuları, bütün özel takılarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz.

 

Özel Tasarım
Mücevher dolabı tamamen, takılarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Yüzükleriniz, kolyeleriniz,bilezik ve diğer takılarınız için özel bölmeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Renk Seçenekleri
Lake mücevher dolabı için birden fazla renk seçme olasılığı da var, evinizin ve odanızın tasarımına uygun istediğin şekilde kullanabileceğini bir yapıya sahip mücevher dolapları farklı renkleriyle evinize renk katacaktır.

Uygulama Alanları
Mücevher dolaplarının birden fazla uygulama alanı da mevcuttur. İsterseniz ayaklı modellerini kullanarak taşınabilir hale getirebilirsiniz yada kabin olarak evinizde istediğiniz bir alan monte edebilirsiniz.

Gizlilik
Dışarıdan bakıldığında ayna izlenimi veren mücevher dolabı, takılarınızın kısmen gizliliğini de korumuş oluyor,

Mücevher dolabını genel olarak değerlendirecek olursak barındırmış olduğu birbirinden fazla seçenekleri ve alternatif kullanma alanlarıyla çok işlevsel olabiliyor. Bütün bunların dışında renk alternatiflerinin çok olması mücevher dolabının kulanım alanlarının artmasını ve evinizin herhangi bir yerinde bir paravan şeklinde kullanımına da yardımcı olur.

Ayaklı mücevher dolabı ve sabitlenebilir mücevher dolabı arasında farklara bakıldığında amaçlarının birbirinden çok farklı olmadığını rahatlıkla anlayabiliyorsunuz.

Nasıl?
İç tasarımı tamamen birbiri ile ayanı olan iki dolap türünün arasındaki tek fark birinin sabit monte edilebilir olması diğerinin ise ayaklı olarak istenilen yere rahatça koyularak kullanılabilmesidir.  Aynı renk seçeneklerine sahip bu dolapları aynanız olarak da çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mücevher dolabı hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

 

19 Oca
admin 0 Yorum

Lake Yatak Odası Takımı Abşar

Kategori: Mobilya lake-yatak-odasi-takimi

Siz değerli ziyaretçilerimizin kaliteli hizmet alması ve uygun fiyata istediklerini bulabilmesi için editörlerimiz tarafından tanıtım makaleleri hazırlanmaya başladı.

Sizlere ilk tanıtım makalemizde lake yatak odası takımı olan “Abşar” isimli yatak odasını tanıtacağız, bu yatak odası takımı hakkında detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bu yatak odası takımı evinizi hatta her gece başınızı yastığınıza koyduğunuzda ve yata odanıza güneşin ilk ışıkları vurmaya başladığında içinizi bitmek bilmeyen bir mutluluk kaplayacak ve sanki her sabah gözlerinizi açtığınızda yatağınızdan mutlu olarak kalkmanızı sağlayacaktır.

Zarafet ve Güzellik
Abşar Yatak Odası takımında aradığınız bütün zarafet odakları neredeyse kusursuz bir şekilde eklenmiştir,  kusursuz bir yapıya sahip bu yatak odası takımında sanki dolaptan yatağa, yataktan komodine kadar bütün parçaların birbirine kusursuz bir şekilde uyum sağladığını ilk bakışınızda rahatlıkla anlayabiliyorsunuz.

 

Yatak Odası Yerleşimi
Bu yatak odası takımı ile odanızın yerleşimine çok rahat karar verebileceksiniz ve bir o kadar da veremeyebilirsiniz, çünkü tamamen birbirine uyumlu parçaları  bu yatak odası takımının odanızda hangi şekilde daha güzel duracağına bir türlü karar vermenize müsaade etmiyor, neden mi çünkü her şekilde odanıza kusursuz bir güzellik katacağına emin olabilirsiniz.

 

Yatak Odası Renkleri
Birbirinden farklı şık renk olanaklarına sahip bu yatak odası takımı gözlerinizi kesinlikle kamaştıracaktır, odanıza hem renk hemde zarafet katacak bu Abşar yatak odası takımı evinizin en güzel köşesinin yatak odası olmasını sağlayacaktır,

 

Abşar Yatak odası takımı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istediğiniz takdirde bu ürünün sayfasına giderek alabilirsiniz,  bu ürün 2 yıl garanti altında bulunan bu lake yatak odası takımı ile istediğinizi fazlasıyla almış olacaksınız.

17 Oca
admin 0 Yorum

Kervan Yatak Odası Takımı

Kategori: Mobilya kervan yatak odası

Kervan yatak odası takımı ile yatak odanıza şıklık kazandırın. En yeni tasarımı ile yatak odanıza mükemmellik katacak tasarımlardan birisi olan bu takım uygun ödeme seçenekleri ile Evgör Mobilya’da. Aradığınız tüm özellikleri bünyesinde barındıran kervan yatak odası takımı sizlere bir tık uzakta. Kervan yatak odası modeline kredi kartına 12 taksit ve nakite %8 havale indirimi ile sahip olabilirsiniz. En yeni tasarımları ile her zaman dikkat çeken Evgör mobilya 2013 tasarımlı yatak odası modellerini görücüye sundu. 2013 yatak odası modellerinden olan Kervan yatak odası takımı uygun ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor. Sizde en şık tasarımlı bu yatak odasını almak istiyorsanız Evgör Mobilya mağazalarına davetlisiniz. Güler yüzlü satış temsilcileri ile hizmet veren Evgör Mobilya’ya 444 888 6 arayarak tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Müşteri temsilcilerine haftanın  6 günü 08:30 – 20:00 ve pazar günü 11:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. En yeni tasarımları ile hizmet veren Evgör mobilya sektörde başarıdan başarıya koşmaktadır. Kazandığı ödüllerle adını duyuran Evgör Mobilya müşterilerine üstün hizmet kalitesi sunmaktadır. Türkiye’nin 81 iline ücretsiz teslimi ile müşterilerini memnun eden Evgör Mobilya her zaman öndedir. Sizde bu üstün ayrıcalıkları görmek için Evgör Mağazalarına davetlisiniz. Yatak odalarından, yemek odalarına ve daha bir çok mobilya ürünlerini burada bulabilirsiniz. Bu birçok mobilya ürünleri içinden en şık tasarımı ile göze çarpan tasarım olan Kervan yatak odası takımı zerafeti ve güzelliği ile sizleri bekliyor. Tasarımla mutluluğun birleştiği nokta Evgör Mobilya.

16 Oca
admin 0 Yorum

Tarz Yatak Odası Takımı Şık Tasarım

Kategori: Mobilya Tarz Yatak Odası

Yeni tarz yatak odası takımı ile evinize şıklık kazandıracak yatak odası modeli Yeni Tarz modern yatak odası takımı uygun fiyata Tarz Mobilya’da. Üstün tasarımı ile görenleri kendisine hayran bırakacak tasarımlardan birisi olan model kredi kartına 12 taksit ve nakite % 8 indirim imkanı ile Tarz Mobilya’da. Tarz Mobilya’da ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. En yeni tasarımları uygun fiyata sunan Tarz Mobilya site bir tık uzakta. Tarz Mobilya alışveriş sitesi 256 bit SSL ile korunmaktadır. Siteden alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. En yeni tasarımları ile evinize şıklık kazandıracak tasarımları gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Tarz yatak odası takımının  özelliklerinden bahsedicek olursak;
Kaliteli ve modern tasarımı ile uzun yıllar şıklığı yaşayacaksınız. Rahat tasarımı ile deliksiz güzel uykular çekeceksiniz . En yeni tasarımları ile evinize şıklığı getiren Yeni tarz yatak odası takımı dolap, başlık, karyola, şifonyer, komodinden oluşmaktadır.  Tarz yatak odası neme, küfe ve diğer doğal etkenlere karşı dayanıklıdır. Ürün 2 yıl garantili olup yerinde garanti hizmetli ili verilmektedir.  Alacağınız ürünlerde montaj firmaya aittir. Sizde bu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız hemen Tarz Müşterisi olun. En  yeni tasarımı ile evinizi yeni tarzı Tarz yatak odası takımı sizleri bekliyor. Birbirinden şık tasarımları ile en modern yatak odası takımları Tarz Mobilya’da.  Aradığın özellikteki tüm yatak odası takımlarını burada bulabilirsiniz. Tasarımla mutluluğun birleştiği nokta Tarz Mobilya.

 

© 2012 Akra Blog - Kısacası Aradığınız Herşey

Sitede yer alan tüm içerik Akra Blog'na aittir.

Mobilya Site Haritası