Kategori: Tv üniteleri

Tv ünitesi modelleri nereden alınır. Nasıl yaparız, nasıl ederiz demeyin Akra blog yazılarını takip edin.

30 Nis
admin 0 Yorum

Evinizin Gözdesi TV Üniteleri

Kategori: Tv üniteleri

Televizyon sehpasının yeni ve modern zamandaki adı TV Ünitesi olmuştur. TV Ünitesi eski tip televizyonlara uygun olmamasının yanında sadece LCD televizyonlar için tasarlanmıştır. Sade olmasıyla birlikte fazla yer kaplamaması, özellikle yeni evlenen çiftlerin rahat ve konforu açısından oldukça önem taşımaktadır. Göze daha hoş ve zarif geldiğinden artık evlerde eski televizyon sehpaları değişerek yerini bu ünitelere bırakmıştır.

TV Ünitesi, “gerçekten gerekli midir?” sorusuyla karşılaşılıyorsa; “ne işe yarar?” sorusunun sorulması, gerekli midir gereksiz midir ortaya çıkartacaktır. Günümüzde LCD televizyonunuz varsa ya da yeni alma gibi bir girişimde bulunduysanız TV Ünitesi artık olmazsa olmaz duruma geldi. Hem görünüm hem de rahatlığı bakımından evinizin de gözdesi haline gelecek, ev düzenine olumlu yönde katkılar sağlayacaktır. Özellikle vitrin ve salon takımları ile uyumlu olmasına da dikkat edilen konuda, artık vitrinlerin yerine de TV Ünitesi almış bulunuyor.

TV Ünitesi hangi amaçla kullanılır?

Araştırmalarda gösteriyor ki, Türk Milleti olarak televizyon seyretme oranımız; başta Avrupa ülkeleri olmak üzere birçok ülkeden çok daha fazla orana sahiptir. Buradan çıkan sonuç ise; LCD televizyonların hem konumlandırma hem de taşıma gibi sorunlarını ortadan kaldıracak bir platforma yönlenmesi anlamına gelmektedir. Ayrıca TV Ünitelerinde yer alan kısımlara kitap gibi eşyaların koyulması dekorasyon anlamında da katkı sağlıyor.

Buda tercih edilmesini bir hayli arttırmaktadır. TV Ünitelerinde önemli olan bir konu da; TV Ünitesinin nereye koyulacağıdır. Oturma odası olarak tercih edilen oda kullanılacaksa bu odanın büyük olmasına özen gösterilmelidir. Hareket alanını kısıtlamayacak şekilde olmasına karar verilmeli ve yeri geçici olmamalıdır. Uygun bir şekilde konumlandırılmış eşyaların göze hitap ettiğini de unutmamak gerekir.

Yeni evli çiftlerin sıklıkla tercih ettiği ürün olması, LCD satışlarında da artışa neden olmuştur. TV Ünitesinin raflı ve camlı olmasına dikkat ederken; mutlaka odanın içerisinde yer alan diğer mobilya veya eşyalara uygun olarak seçilmesi gerekir. Aksi takdir de sıkıcı bir ortam oluşturmuş olabilirsiniz. TV Üniteleri belirli standartlara göre üretildiğinden satın almadan önce yerinizin, 240 cm – 250 cm arasında boşluğa müsait olup olmadığına göz atmalısınız.

21 Kas
admin 0 Yorum

Şık ve Modern TV Üniteleri

Kategori: Tv üniteleri

Televizyon icat edilen ilk görüntülü teknolojik alettir. İnsanlar çok uzun yıllar radyolarda yayın yaptılar ve radyosu olan herkes bu yayınları sadece dinlediler. İnsanların çoğu o zamanlar görüntülü radyonun bir gün icat edileceğini tahmin ediyordu. Ve nitekim öyle oldu sonunda bilim adamları aynı anda hem ses hem de görüntü yayını yapabilen mucizevi aleti ürettiler. Bu alete daha sonra television adı verildi. Ülkemizde de televizyon kullanımı yıldan yıla yaygınlaşmaya başladı ve artık günümüzde televizyonsuz tek bir ev bile kalmadı.

 

Televizyonlar genellikle oturma odalarında evin en başköşesinde yer alır. Bunun başlıca nedeni her açıdan televizyon izlemenin mümkün olabilmesidir. Televizyonlar genellikle tek başlarına eve alınmazlar. Televizyonlar ile beraber TV üniteleri adı verilen televizyonun üzerine konulduğu bir çeşit sehpa da satın alınmaktadır. Televizyonların daha net bir şekilde herkes tarafından görülebilmesi için yüksek noktalara konulmaları gerekir.

 

Evde yüksek bir yer bulmak neredeyse imkânsızdır. Eğer televizyon için özel olarak yüksek bir yer inşa etmeye kalkışırsak bu bize oldukça pahalıya patlayabilir ve aynı zamanda televizyonun şeklini de bozabilir. Bu nedenle televizyonlar için en iyi tercih tv üniteleri olmalıdır. Bu üniteler sadece televizyonun konulması için değil aynı zamanda sehpa ve çekmece görevini de üstlenirler. Bu televizyon ünitelerinin üzerlerine dilediğiniz şekilde süslendirmeler yapabilirsiniz. Böylelikle eviniz çok daha güzel bir görünüme kavuşur. Televizyon ünitesi satın almaya karar verdiğinizde birtakım noktalara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle alacağınız televizyon ünitesinin televizyonunuz ile renk olarak uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

 

Aksi takdirde renk uyumunun olmadığı bir yere bakmak bir yerden sonra oldukça sıkıcı bir hal alabilir. Bir diğer husus ise televizyon ünitesi alırken modern TV ünitesi olmasına özen gösterin. Eski tip sadece televizyonun üzerine konduğu üniteleri almaktan kaçının. Bu hem görüntü olarak hem de işlevsel olarak evinizde gereksiz yer kaybına neden olur. Modern TV ünitesi genellikle çok şık görünümlü birçok işlevi olan ve kaliteli malzemelerden yapılı ünitelerdir. Evinizin daha modern görünmesi için siz de bu üniteleri tercih etmelisiniz.

 

 

 

30 Mar
admin 0 Yorum

Güzel Bir Tv Keyfi

Kategori: Tv üniteleri Tv Ünitesi Modelleri

Güzel bir tv keyfinin ilk gerekli olan güzel bir tv ve bunun şıklıkla tamamlayan bir tv ünitesidir. Güzel bir tv ünitesi kalitesi ve şıklığıyla adından söz ettirir. Tv ünitesi Tv’nizi tamamlayan en büyük etkendir. Çağa uygun modern bir tv ünitesi ile evinizde şıklık rüzgarı estirebilirsiniz. En özel tasarımları ile evinize renk katan tasarımları sizlere sunan modelleri ise kalitenin ve uygun fiyatın adı Evgör ‘de bulabilirsiniz. Estetik ve ergonomik tasarımları evinizin bütünlüğünü tv üniteleri ile tamamlayabilirsiniz. Tv üniteleri kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile evgör tv ünitelerinde beklemektedir. En özel tasarımları sizlere sunan Evgör aradığınız en şık tv ünitesi modellerini sunmaktadır. Kalitesi ve adıyla söz ettiren firma satıştan teslimata ve teslimat sonrasında da müşterilerine en iyi imkanları sunmaktadır. Tüm Evgör ürünleri 2 yıl garantili olup Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Siz sadece istediğiniz tv ünitesi modeline karar verin Evgör bir tık ile kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim etsin. Üstün kalitesi ile Evgör 2010,2011,2012 yıllarında Altın marka ve tüketici kalite ödülüne layık görülmüştür. Tüm tv üniteleri sağlamlık ve dayanıklıklık testlerinde üstün başarı ile geçmişlerdir. CE sertifikalarına sahiptir. Son yıllarda sektördeki başarılı hareketleri ile sizde Evgör markasını takip edin. Evgör markası ile en şık tv ünitelerine sahip olmak parmaklarınızın ucunda. Aşağıdaki linkten  ürünlere ulaşabilirsiniz.

http://www.evgor.com.tr/K178,tv-uniteleri.htm

27 Mar
admin 0 Yorum

Kaliteli Tv Ünitesi Modelleri

Kategori: Tv üniteleri

tv ünitesi
Kaliteli tv ünitesi nasıl anlaşılır ilk bu konu hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Kaliteli  bir tv ünitesinin ilk maddesi kullanılan malzeme kalitesidir. Tv ünitesi malzemesi kesinlikle  CE kalite standartlarına uygun olmalıdır. Tv üniteleri tvlerinize şıklık katan mobilya modelleridir. Şık bir tv ünitesi tvlerinizi daha bir güzel gösterir. Yeni standartlara göre tasarlanan tv üniteleri günümüz tvlerine uygun olarak tasarlanmalıdır. Tv ünitelerinde güvenlik ön planda olmalıdır. Aksi takdirde güvenliksiz bir tv ünitesi kırılarak ya da tvnizi tutmayarak en yeni tvnize zarar verebilir.
Tv üniteleri modellerinin her zaman güvenlikli olan modeline önem vermelisiniz. En özel tasarımları  ile evinize değer katacak tv ünitesi seçerken ise kaliteli markalara yönelmek en önde gelen kuralıdır. Servisten nakliyeye ve satışa kadar profesyonel bir mobilya markası sizler en iyi ilgilenen firmadır. Ürünlerinizde zamanla olacak arızalara 2 yıl garanti veren mobilya firmaları öncelikli olmalıdır. Bu saydığımız tüm özellikler ise 2004 yılından beri müşterilerine en kaliteli tv ünitesi modellerini sunan firma olan Evgör Mobilya’dır. Sizlere her zaman en kaliteli mobilya modellerini sunan Evgör Mobilya birbirinden şık tv ünitesi modellerine sahiptir. Ürünlerinin hepsi 2 yıl garantilidir.  Ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Tv ünitesi modellerini ister kredi kartıyla 12 taksitle ödeyebileceğiniz gibi nakite extra %8 indirimden de yararlanarak en şık tasarımlı tv ünitesi modellerine sahip olabilirsiniz.

26 Mar
admin 0 Yorum

Ücretsiz Kargo Tv Üniteleri

Kategori: Tv üniteleri

Tv Üniteleri Modellerimiz Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Aradığınız en şık tasarımlı tv ünitesi modellerini sizlere sunan Tarz Mobilya ödeme konusunda sizlere en kolay imkanları sunmaktadır. Tv ünitesi modellerimizi kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile sahip olabilirsiniz.

Tv üniteleri modelleri salonunuzu olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilen mobilya modelleridir. Yani TV ünitesi modeliniz ne kadar şıksa salonunuz o kadar şık, TV ünitesi modeliniz ne kadar kalitesiz ve sıradansa salonunuzda o kadar sıradan bir görünüme sahiptir. Bu nedenle teknoloji harikası televizyonlarınızı da ön plana çıkaracak olan tv ünitesi modelleri alırken şık ve modern tasarımlara sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Dört dörtlük bir salona kavuşmak istiyorsanız ya da salonunuzda tabir-i caizse yeni bir medeniyet oluşturmak istiyorsanız son modaya uygun olan TV ünitesi modelleri ile tanışmalısınız. Tarz Mobilya işte tam bu noktada imdadınıza yetişiyor ve sizlere çağın getirdiği teknolojiyi ve modayı mükemmel kombineyle TV ünitesi modellerinde sunuyor. TV ünitesi modelleri konusunda başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz modelleri sizlere sunan firmamız, kalitesiyle de tercih sebeplerinden biri haline gelmektedir.

Tv üniteleri konusunda yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübeyi çok iyi kullanan ve sizlere TV ünitesi modelleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunan Tarz Mobilya, yüzlerce şık model ve modern tasarım arasından seçim yaparak salonunuzu dört dörtlük hale getirmenizi çok kolay hale getirmektedir. TV ünitesi modellerinin kalitesine ve kullanım fonksiyonlarına çok fazla hassasiyet gösteren aynı zamanda kötü ve çirkin görüntüleri de ortadan kaldırmayı hedefleyen firmamız, TV ünitesi modellerine eklediği ekstra kablo kanallarıyla oradan buradan sarkan kabloların kötü görüntüsünü ortadan kaldırmaktadır. TV ünitesi modelleri konusunda gösterdiği hassasiyeti sizlere sunarken de gösteren firmamız, belirlediği makul fiyatlarla da yüzünüzü güldürmektedir. En uygun tv üniteleri fiyatları için ödeme konusunda da her türlü kolaylıkları sağlayan firmamız, en uygun ödeme planlarını sizlere özel olarak hazırlamaktadır. Sizde salonunuzu daha görkemli ve dört dörtlük bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve ayrıcalıklı kalitemizle uygun fiyatlardan tanışabilirsiniz.

21 Mar
admin 0 Yorum

Özel Tasarım Tv Üniteleri

Kategori: Tv üniteleri

Tv ünitesi evlerdeki televizyonların salonda ya da başka bir oda da güzel bir şekilde durmalarını sağlayan mobilya çeşididir. Bu mobilya türü içerisinde barındırdığı birçok çeşit ile müşterilere her türlü imkânı sağlamaktadır. Yeni tv ünitelerinde plazma ya da diğer (lcd, LED tv v.b) televizyonların üzerilerine raflar konaktadır. Tabi ki bu raflar dümdüz bir şekilde değil de şık bir görünüm ile sizlere ulaştırılmaktadır. Bu rafların amacı üzerlerine çeşitli eşyaların konması içindir. Nedir bu eşyalar? Bu eşyalar değişik motif ve renklerde şamdanlar. Değişik renklerde derken tabi ki de tv ünitesinin renklerine uygun ve orada sırıtmayacak renklerden bahsetmekteyim. Yine bu raflara değişik resim çerçeveleri de konmaktadır. Bu çerçevelere ailenin bireylerini, kaybettikleri aile büyüklerinin resimlerini ya da sevdikleri kişilerin resimlerini koyabilirsiniz. Rafların görevleri sadece bu kadar değildir. Kalın dipli şamdansız kullanılan süs mumlarını herkes bilir. Bu mumlardan güzel bir kombinasyon yaparak tv ünitesi ayrı bir güzellik katarsınız. Tv ünitelerinde birde isteğe bağlı bazı değişiklikler ya da eklentiler yapılmaktadır. Örnek verecek olursak; denizi, tekneleri ve gemileri çok seven bir kişi için o tv ünitesinin belli bir kısmına gemi dümeni konabilir. Ya da yapıştırma çıkartma gibi işlemler uygulanarak tv ünitesine kişiye bağlı değişiklikler yapılabilmektedir.

Tv ünitelerinin bir başka güzel özelliği televizyona bağlana bilen, televizyonsuz çalışmayacak ürünleri bir arada tutma, saklama özelliğine sahip olmasıdır. Son zamanların en moda oyun konsollarından birisi playstationlardır. Bu oyun konsolu ortada bir yerde dursa dağınıklık hissi yaratır. Bu gibi istenmeyen görüntüleri kendi bünyesinde barındırdığı çekmecelerinde saklama imkânını tv üniteleri sağlamaktadır. Aynı durum uydu alıcıları içinde geçerlidir. Dekoderlere bağlanan sinyal alıcı ile o kutunun gözükmesine gerek kalmamıştır. Böyle olunca da ortadan kalkan dekoderler görüntü kirliliğine yol açmamış olur. Bir başka durum ise vcd ile dvd playerlar. Son zamanlarda bilgisayar ile bu parçaların havası sönmüş olsa da hâlâ bu ürünleri kullanan insanlar vardır. Yine kullanılmayan zamanlarda bu ürünleri tv ünitesinin bölmelerine koyabilirsiniz. Aradığınız tüm özellikteki Tv üniteleri modellerini Aşağıdaki Linkte Bulabilirsiniz.
http://www.evgor.com.tr/K178,tv-uniteleri.htm Evgör Mobilya Tv Üniteleri

 

Tags: tv+ünitesi, tv+üniteleri, modern+tv+ünitesi
17 Mar
admin 0 Yorum

Tv Ünitesi Modelleri

Kategori: Tv üniteleri

Tv üniteleri modelleri ve tasarımlarını Tarz Mobilya sitemizde bulabilirsiniz. İnternet sitemize girerek her türlü tv ünitesi parçası ve aksesuarı bulabilirsiniz. Yine bu parçaları ve aksesuarları da sipariş verebilir ve tv ünitesini’de ekleyebilirisiniz. Sitemiz 256 bit SSL ile korunmaktadır. Ödemelerinizi online olarak ödeyebilirsiniz.

Evlerimiz odalar, banyo, tuvalet ve salonlardan oluşmaktadır. Bu bölümlerden en çok zaman geçirileni salonlardır. Salonlarımızı ne kadar iyi tasarlar ve düzenler isek o kadar zevk alarak zaman geçiririz. Modern olarak bir salon tasarlamak isterseniz salonunuza tv ünitesi almanız ya da yaptırmanız gerekmektedir. Tv üniteleri evlerimizin salonlarına ayrı bir renk katmaktadır. Açıklamaları hep salon üzerinden verdik. Aslında bakacak olursak sadece salonlarımıza değil evinizin her türlü odasına da tv ünitesi taktırabilirsiniz. Örneğin oturma odasına, yatak odasına ve buna benzer odalarınıza da tv üniteleri taktırarak modern bir ev ortamı oluşturabilirsiniz. Açıklamamızda salonlarımızdan bahsetmemizin sebebi genellikle televizyonlarımızı salonlarımızda izlemenizdir. Firmamızın ürün yelpazesi çok geniştir. Her türlü mobilya takımı, mobilya parçası ve birçok aksesuar ürünü Tarz Mobilya‘da sizlere sunulmuştur.

Tv ünitesi modelleri kullanımı son yıllarda hızlı bir şekilde artmıştır. Buna paralel olarak birçok firma tv ünitesi üretmeye başlamıştır. Fakat firmadan firmaya büyük bir değişim mevcuttur. Bu değişimler kalite, fiyat gibi terimlerdir. Firmamız gerek kalite gerekse fiyat olarak müşterilerine en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır. Kimi ürünler doğal olarak biraz pahalı olabilirler. Fakat o ürünü aldıkları zaman anlayacaklardır ki en iyi ürünü aldık ve bu para o ürünün hakkı. Tv üniteleri hakkında bilgi sahibi olmayan insanlarımız da olabilirler. Onlarda sitemizi ziyaret ederek tv üniteleri hakkında birçok bilgiye sahip olabilirler. Sipariş veren birçok müşterimiz sitemizi ziyaret edip ürünler hakkında bilgi edinenlerden oluşmaktadır. Buradan da anlaşılacağı gibi sitemiz müşterilere ve ziyaretçilere her türlü bilgiyi sunmaktadır. Tv üniteleri belli başlı mobilya ürünlerinin birbirleriyle uyumlu bir şekilde birleştirilmesi ile oluşturulur. Bu mobilya çeşidi insanlara gereksiz olarak gelebilir. Fakat evinize tv ünitesi yaptırırsanız göreceksiniz ki hangi odanıza kurduysanız o odanın şekli, şemalı olumlu yönde değişmiş olacaktır.

Tüm Ürünleri : www.tarzmobilya.com adresinde bulabilirsiniz.

 

14 Mar
admin 0 Yorum

En Modern Tv Üniteleri

Kategori: Tv üniteleri

Evinize modern bir görünüm katmak ister misiniz? O halde Tarz mobilya’ya uğramadan evinize herhangi bir mobilya takımı almayın.

Tarz Mobilya’da  özel tasarımlar sizleri bekliyor. Tarz Mobilya bir çok kategoride şık mobilyalar sağladığı gibi sizlere en şık tv ünitesi modeller ile  salonlarınıza  şık bir görünüm kazandıracaktır.

Tarz Mobilya’da  şık tasarımlı tv üniteleri iso 9001- 9000 standartlarında olup 2 yıl garantilidir. En şık tasarımları kaliteli modelleri ile http://www.tarzmobilya.com/K519,tv-uniteleri.htm adresinde bulabilirsiniz. En özel tasarımları ile sizlere hizmet veren Tarz Mobilya kaliteli tv ünitesi modelleri ile sizlere bir tık uzakta.

Güzel bir tv keyfi için özel olarak tasarlanan tv üniteleri kredi kartına 9 taksit imkanı ile sizleri beklemektedir. En şık tasarımları ile evinizin en şık mobilya modelleri arasında olacak tv üniteleri modelleri Tarz Mobilya bulunmaktadır.

En özel tasarımları ile tv ünitesi modellerini sizlere sunan Tarz Mobilya’da lake tv  ünitesi, modern tv ünitesi, ahşap tv ünitesi, klasik tv ünitesi modellerini bulabilirsiniz.

 

Tarz Mobilya Tv Üniteleri Özellikleri

Şık  tasarıma sahip olmaları
Uzun yıllar dayanıklı olmaları
En yeni tv standartlarına uyumlu olmaları
En yeni tasarımları ile çağa uygun olmaları
Ergonomik tasarımları ile günlük hayata
Kısacası en şık tasarımlı tv ünitesi modellerini en uygun fiyata bulabileceğiniz adres olan Evgör Mobilya bir tık ötenizdedir. 

Evinize şıklık katacak birbirinden şık tv ünitesi modelleri sizleri bekliyor.

05 Mar
admin 0 Yorum

Eviniz İçin Uygun Televizyon Üniteleri

Kategori: Tv üniteleri

 

Özel TV üniteleri, birçok insanın standart televizyon yerine LCD veya LED televizyon seçimleriyle birlikte yeniden yapılandırılma altına girmiştir. Çoğu TV ünitesi de artık güncel sanayi trendlerine göre şekillendirilmektedir.

Önceki TV üniteleri en az standart televizyonların boyutu kadar büyük ve iriydi. Öncelikle ne tür bir televizyona sahip olduğunuz göz önünde bulundurularak salonunuz için bir TV ünitesi seçmelisiniz. Odanıza en uygun televizyon ünitesini almak için odanın rengini, diğer mobilyalarla olan uyumunu ve fonksiyonelliğini de göz önüne almalısınız.

Aynı zamanda, alacağınız TV ünitesinin, salonunuzun dekorasyonu ve mobilyalarla olan uyumuna da dikkat etmelisiniz. TV ünitesini salon veya oturma odasına koymayı planlıyorsanız, odanızın yeterli boş alana sahip olup olmadığını gözden geçirin. Aksi takdirde uygun ebatta olmayan bir TV ünitesi odada sıkışıklık yaratmadan öteye gitmez. Eğer evde bebek veya küçük çocuklarınız varsa, seçeceğiniz TV ünitesinin keskin köşeleri olmamasına özen göstermelisiniz.

Bazı TV üniteleri, içine biblo, resim gibi aksesuarları yerleştirebileceğiniz bölümlere sahiptir. Böyle fonksiyonel bir ünite seçmeniz evinizde başka mobilyalara olan ihtiyacı da ortadan kaldırır. Örneğin, bazı TV ünitelerinde DVD oynatıcı gibi aygıtlar için özel bölmeler olduğundan başka sehpalara gerek kalmaz. 

Aynı zamanda, özellikle son yıllarda çok fazla tercih edilen kitaplıklı TV üniteleri de oldukça kullanışlıdır. Özellikle küçük salon veya oturma odasına sahip olan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bu ünitelerle bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız.

TV ünitelerinin rengini seçmek de tamamen salonunuzda kullandığınız zemin, duvar ve mobilya renklerine göre değişmektedir. Siyah, beyaz, ahşap, mat, parlak gibi renk seçenekleriyle çok çeşit barındıran TV ünitelerini salonunuzdaki diğer materyallere de uyum sağlayacak şekilde seçerseniz, evinizdeki bütünlüğü ve şıklığı korumuş olursunuz. 

25 Şub
admin 0 Yorum

Modern Tv Üniteleri ve Ahşap Tv Üniteleri

Kategori: Tv üniteleri

Modern tv üniteleri tasarımları en yeni 2013 modelleri ile kalitenin adı Evgör Mobilya’da. Aradığınız kaliteki tv ün ünitelerine www.evgor.com.tr adresinden bir tık ile ulaşabilirsiniz. Özel tasarımları ile evinize renk katacak modern tv üniteleri tasarımları kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile sahip olabilirsiniz. Güzel bir Tv aldınız fakat bu tv ünitesini daha güzel kılacak bir mobilyaya mı ihtiyacınız var o zaman sizi Evgör’e davet ediyoruz. Yüzlerce çeşit Tv ünitesi tasarımları burada sizi bekliyor. Uygun ödeme seçenekleri ve Türkiye’nin 81 iline ücretsiz teslimat seçeneği ile en şık ve en modern tv ünitelerine hemen sahip olabilirsiniz. Tv ünitesi tasarımlarında ahşap, lake, modern, avangarde, klasik modeller bulunmaktadır. Lake tv üniteleri en çok beğenilen ürünler arasındadır. Özel işlemeleri ve kullanılan kaliteli malzemesi ile evinizde yıllarca şıklığı yaşayabilirsiniz. Evgör Mobilya sadece tv ünitelerine özel kategorisi olan www.tvuniteleri.com.tr adresinde aradığınız tüm özellikteki tv ünitelerine sahip olabileceğiniz adrestir. En yeni modelleri bu adreste bulabilirsiniz. Şık tasarımları ile evinize zerafeti getirecek modern tv üniteleri bir tık ötenizde olup Evgör Mobilya 3 mağazası ile hizmet vermektedir. 2011-2012 yılları arasında en iyi marka ödülü ve tüketici kalite ödülüne layık görülmüştür. Mobilya sektöründe her geçen gün büyüyen firma 2013 yılına markasını Altın harflerle kazıtmaya kararlı. Sizde en üstün kaliteli mobilya markası Evgör Mobilya’ya Davetlisiniz.

18 Ara
admin 0 Yorum

Modern Tv Ünitesi Fiyatları

Kategori: Tv üniteleri modena-tv-sehpasi-firsat-urunleri-010

Modern tv ünitesi fiyatlarında en şık tasarımları Evgör Mobilya’da bulabilirsiniz.  Güzel bir tv keyfi güzel bir tv ünitesi ile olur. Birçok para verdiniz Güzel full özellikli bir tv ünitesi aldınız ama bir tv ünitesi olmadıktan sonra o tv’nin keyfimi çıkar. Keyfinize göre, şık kaliteli modern tv üntelerini Evgör’ün tv üniteleri kategorisinde bulabilirsiniz. Kısaca Dekorini’deki tv ünitelerinden bahsedecek olursak; kaliteli ve özel tasarımları olmaları, modern tasarım olmaları, üstün teknoloji üretilmiş olmaları genel özellikleri arasında yer alır.
Tv Ünitesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

 

© 2012 Akra Blog - Kısacası Aradığınız Herşey

Sitede yer alan tüm içerik Akra Blog'na aittir.

Mobilya Site Haritası