Kategori: Yatak Odaları

yatak odası modelleri incelemeleri sizlerle. Yatak odası nereden alınır ?

30 Nis
admin 0 Yorum

Yatak Örtüsü Yapımı Ve Kullanımı

Kategori: Yatak Odaları

 

Yatak örtüleri uyuduğumuz yatakların üzerine serilen hem bedenimizden yatağa sinebilecek pislikleri arındırmakta hem de yatak yüzeyinin daha uzun süre kullanımda kalmasını sağlamakta kullanılan bir araçtır.

Kullanmaya başladığınız yatak örtüleri renkleri, desen çeşitleri, modelleri bakımından değişiklik göstermesi nedeniyle yatak odalarınıza farklı bir hava katmaktadır. Her işte olduğu gibi yatak örtülerini dikmek için de bazı araçların kullanılması gerekmektedir. Temin edilen araç gereçlerin elbette ki günlük kullanıma uygun olması gerekmekte bunun için çabuk temizlenebilen, yıkanabilirliği kolay olan örtüler tercih edilmektedir.

Bu kumaşlar saten, tül gibi etrafımızda genelde rastladığımız türlerden kullanılabilir. Yatak örtülerinin kaliteli olması için elbette ki örtülerde kullanılan ipliklerin de kaliteli olması gerekmektedir. Ayrıca ipliklerin uyumlu olması nedeniyle kumaş seçimine göre yapılması yerinde olacaktır. Dikiş makineleri, toplu iğne gibi malzemelerde yatak örtüsü hazırlanırken kullanılacak araçlar arasında yer almaktadır.

Yatak örtüleri kullanılacak yerlere göre değişiklik göstermek ile birlikte belli başlı guruplara ayrıldığını da söylemek mümkündür. Şöyle ki; tek, çift kişilik, büyük boy ve çocuklar için üretilen yatak örtüleri bulunmaktadır. Tabi bu boyutların belirlenmesinde yatak çeşitleri de büyük önem taşımaktadır. Yatak ne kadar büyükse örtülerin tercih edilme metodları da bu derece önem taşıyacaktır.

Yatak örtülerinin boyutları yatağın genişliğinin ve eninin çaplarına göre değişiklik göstermektedir. Boylamına göre büyük ölçülerde seyir eden yatak örtülerinden çift kişilik yatak örtülerinin dikim aşamasında kumaş orantısı yaklaşık olarak 175 CM civarındadır.

Yatak örtüsü tasarlamak için bu bez parçalarının bazı aşamalardan geçmesi gerekmektedir. Kullanılacak kumaşlar, iplik çeşitlerinin temin edilmesi başlıca gelen tercihlerimiz arasında olmalıdır. Yatağın ölçümleri kullanılacak olan kumaşlara göre alınıp ayarlamasının buna göre yapılması da büyük önem arz etmektedir. Kullandığımız dikiş makinelerine dikiş işlemini yapacağımız yatak örtüsü ipliği uygun biçimde geçirilerek işleme devam edilerek kumaşların biçim işlemleri bu şekilde yapılır.

Bu görevleri dikiş makinesine verirken ipliklerin kumaşa uygunluğunu teste tabi tutmak için makinelerde birkaç test işlemi yapmamız da faydalı olacaktır. Biçim işlemi tamamlanan kumaşların ön yüzleri paralel olacak şekilde birbirinin üzerine eklenerek takviye edilir. Dikiş işlemi bittikten sonra yatak örtüleri ütülenmek üzere düz şekilde yatırılarak işlemi tamamlanır.

Yatak örtüsü modelleri ve fiyatları için tıklayınız: http://www.dekorini.com/yatak-ortuleri-1

21 Kas
admin 0 Yorum

Yatak Odası Dekorasyonun Başlangıç Noktası

Kategori: Yatak Odaları

Günün yorgunluğunu atabilmeniz, uyuyabilmeniz ve rahatlamanız için üzerinde uyuyabildiğiniz yumuşak, orta sert ve sert şeklinde sünger ve türevlerine sahip olan mobilyalara yatak denilir. İnsanlar gün akışı içerisinde birçok işlerle meşgul olduğu için gece deliksiz uyku çekip sonraki güne enerjik uyanmak isterler. Yatak herkes için özenle seçilmesi gereken hususi bir eşyadır. Yatağa bağlı yaşayan insanlar, eşleri ile hoş vakit geçirmek isteyen çiftler, yorgun insanlar için yatak seçimi oldukça önem arz eder. Bu nedenle yataklarda görünüm kadar konforda sağlanmalıdır.

 

           Yatak insan vücudunun şekline hitap etmelidir. Doğru yatak seçimi kişinin uyku kalitesini artırır. Kişiler yatağı almadan önce mutlaka üzerinde rahatlık testi uygulamalı ve kendi içinde analiz yapmalıdır. Genele hitap eden yatak türü ortopedik yataklardır. Ortopedik yataklar full ortopedik ve yarı ortopedik yatak olarak ayrılırlar. Full ortopedik yatakların üstü yarı ortopedik yataklara göre daha serttir.

 

Genelde doktor tavsiyesi ile kullanılır. Yarı ortopedik yatakların üzeri ise daha yumuşaktır. Visco ve lateks yatak odaları arasında tercih yaparken dikkat edilecek bazı noktalar vardır. Visco yataklar akıllı süngerlerle yapılır ve daha çok tercih edilir. Süngeri sert olduğu için yattıktan sonra yavaş yavaş vücudun şeklini alır, vücut boşluğunu kapatır ve uyku kalitenizi yükseltir. Lateks yatak ise visco yataklara göre delikli olup hava akımı sağlar. Çift taraflı kullanılır. Süngerlerinin içinde yay yoktur fakat yattıktan sonra etkiye tepki yaparak itme kuvveti uygular.

 

Seçilen yataklara zarif ve hoş görünüm vermek için yuvarlak, dikdörtgen veya çok geniş çaplı olan bazalar mevcuttur. Eğer yatak odanızın ferah durmasını istiyorsanız açık renkleri tercih etmeli koyu renklere çok yönelmemelisiniz. Yatak odanızın yaz, kış güneş almasını istiyorsanız güney veya doğu cephesi tercih etmelisiniz. Odanız küçükse ve büyük göstermek istiyorsanız halı tercihinizi de açık ve küçük boyutta kullanmalısınız. Oda içerisinde aksesuar kullanmak yerine tavandan aydınlatma ile odanızı daha ferah ve zarif gösterebilirsiniz. Her uykuya yöneliş bir huzura yolculuğun başlangıcıdır. Huzurlu uykular.

 

01 Ağu
admin 0 Yorum

Yatak Odası Takım

Kategori: Yatak Odaları

Yatak odası takımı denince akla ilk gelen firmalardan olan Evzade Mobilya şık ve modern tasarımları ile sizlere mükemmel hizmet vermektedir. Sektörde emin adımlarla ilerleyen Evzade mobilya modern, avangarde, klasik ve ahşap yatak odası takımları ile hizmet vermektedir. Modern tasarımlarını gün yüzüne çıkaran Evzade Mobilya’da en şık tasarımları en uygun fiyata alabilirsiniz. Kalitesinden ödün vermeden tam 9 yıldır hizmet veren Evzade Mobilya’da her bütçeye uygun mobilya modellerini bulabilirsiniz. en şık tasarımları ile evinize renk katacak modelleri sizler için tasarlayan Evzade 2013 yatak odası koleksiyonunu http://www.evzademobilya.com/yatak-odalari   linkinden ulaşabilir ister telefonla isterseniz internet üzerinden 256 bit SSL ile korunan sayfadan güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Teşhirde olan ürünleri maximum 5 diğer siparişleriniz ise en geç 25 gün içerisinde size teslim edilir. Siparişlerinizi online olarak takip edebilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi Evzade Mobilya sizlere bir bir tık ötenizdedir. Siparişden teslimata kadar tüm evreleri takip edebilir216 444 0 335 6 hatlı numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz. Siz sadece istediğiniz yatak odası modeline karar verin gerisini Evzade Mobilya’ya bırakın. En modern teknolojiler ile üretilen yatak odaları size ulaşmadan önce çeşitli güvenlik ve kalite testlerinden geçmektedir. Size güvenli bir yatak odası sunmak Evzade Mobilya’nın prensiplerinden birisidir. Kalitesi ve modern tasarımlarıyla Evzade sizlere hizmet etmekten gurur duymaktadır. Hızlı teslimatı ve ürünlerine verdiği yerinde hizmet politikasıyla Evzade Mobilya her zaman bir adım öndedir. Yatak odası denince akla gelen ilk firmalardan olan Evzade Mobilya kalitesini sizde yaşayın.

Kaynak: www.evzademobilya.com

26 Nis
admin 0 Yorum

Yatak Odası Fiyatları

Kategori: Yatak Odaları

Yatak odası alacaksınız fakat fiyat ve kalite konusunda tereddürleriniz mi var işte tam burada sizin derdinize derman olacak olan tek Evzade Mobilya devreye girmektedir. Sizlere en özel tasarımları bir tık ötenizde en uygun fiyata sunan Evzade Mobilya’da birbirinden şık tasarımları modern, avangarde, klasik yatak odası modellerini en uygun fiyata bulabilirsiniz. Kaliteli tasarımları sizlere bir tık ötede sunan Evzade Mobilya şık tasarımlar kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile hemen sahip olabilirsiniz. Evzade Mobilya  tüm ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. En özel tasarımları sizlere ulaştıran Evzade Mobilya sizleri memnun etmek için gece gündüz çalışmaktadır. Kaliteyi en uygun fiyata Tarz Mobilya’da www.evzademobilya.com adresinde bulabilirsiniz. Mükemmel tasarımaları ile sizi kendine hayran bırakan Evzade sektörün en önde gelen firması olmaya aday. 2011–2012–2013 yıllarında altın marka ödülüne layık görülmüştür. Sizde altın markalı mobilya ürünlerine sahip olmak istiyorsanız Evzade Mobilya davetlisiniz. En özel tasarımları altın marka ile sahip olmak ister misiniz ? Eğer isterseniz Tarz sizi bir tık ötenizde beklemektedir. Şık yatak odalarına hemen sahip olmak isterseniz sizi Tarz altın markaya ulaşmanın en kolay yoluna bekliyoruz. Kalitesinden ödün vermeden 2004 yılından buyana hizmet vermeye devam etmektedir. Tarz Mobilya İstanbul‘da 1 mağazası ile hizmet vermektedir. Ürünleri Evzade Mobilya mağazasında yerinde görebilirsiniz.

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız..

23 Nis
admin 0 Yorum

Yatak Odaları Modelleri

Kategori: Yatak Odaları

Yatak odası modelleri tasarımlarında en şık modeller arasında yer alan özel tasarımlı yatak odaları modellerini sizler için özel olarak tasarlayan Evzade Mobilya birbirinden şık özel yatak odaları modellerini www.evzademobilya.com adresinde müşterilerine sundu. Özel tasarımları ile yatak odanıza renk katacak modelleri sizlere sunan Evzade kalitesi ile sektörde adını duyuran firmadır. En özel tasarımları ile evinize renk katacak tasarımları tasarlayan Evzade 2011–2012–2013 yıllarında altın marka ve tüketici kalite ödülüne layık görülmüştür. EvzadeMobilya online alışveriş sitesinde modern, avangarde, klasik koltuk takımları modelleri bulunmaktadır. Sizde en özel tasarımlı yatak odaları modelleri Evzade Mobilya’da bulabilirsiniz. Kalitesi ile sektörde adını duyuran firma olan Evzade Mobilya’da ödemelerinizi kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile hemen sahip olabilirsiniz. Kalitesi ve özel tasarımlı modellerini sizlere sunan Evzade Mobilya bir tık ötenizden Tüm Türkiye’nin 81 iline ücretsiz ürün gönderimi yapmaktadır.

EvzadeYatak Odaları Kaliteli Midir ?
Evzade Mobilya’nın yatak odası takımları modelleri özel tasarımlı olup kullanılan malzemeler birinci sınıftır. Hiçbir kanserojen madde içermez. Dolap kapakları ve çekmeceler ray stoplu olup 150000 kapanıp açmaya kadar test edilmiştir ve 2 yıl garantilidir. Ürünlere yerinde hizmet verilmektedir web sayfasından ya da 0212  544 0 532 numaralı telefondan destek hizmeti alabilirsiniz. Evzade sizlere en şık tasarımlı yatak odası modellerini sunarken bu mobilyaları kaliteli olarak sunmaktadır. Evzade yatak odası takımı modellerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.evzademobilya.com/yatak-odalari

19 Nis
admin 0 Yorum

Yatak Odası Takımları

Kategori: Yatak Odaları

Evzade mobilya 2013 yılının yeni tasarımlarını sizlere sunmak için bütün hazırlığını yapmıştır. 2013 yatak odası takımları için büyük bir özverili çalışma gösteren Evzade Mobilya 2013 yılının en iyi tasarımlarını sizler için bitirmiş durumda, sadece sizlerin sitemizi ziyaret edip size uygun olan yatak odası modellerimizden herhangi birini seçmeniz.

Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımları evlerinizin en önemli parçalarından birisidir muhtemelen, çalışan kişiler için çok önemli olan yatak odaları işten geldikten sonra bir sonraki gün için güzel bir dinlenme alanıdır. Bu alanın güzel ve konforlu olması da biz mobilya üreticilerinin ellerindedir. Biz Evzade mobilya olarak sizlere hazır modeller sunuyoruz ve sizlerin istediğine göre bu modelleri çeşitli şekillere sokabiliyoruz. Sizlerin konforunu düşünerek en iyi yatak odası takımlarını sizlere sunabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Yatak Odası Modelleri

Yatak odası modellerimizi görebilmek için verecek olduğumuz yatak odası modelleri bağlantımızdan bütün modellerimizi görebilirsiniz. Ayrıca sizin aklınızdaki modele uygun bir yatak odası modelleri yok ise eğer karamsarlığa kapılmanıza gerek olmadığını bilmelisiniz. Tüm yatak odası modellerini sizlerin isteği doğrultusunda oynayabiliyoruz. Ya da bu modellerimiz arasından hiç birini beğenemedim diyorsanız.

Size özel üretim yapmamız için sizleri mağazalarımıza davet ediyoruz ve uzman tasarımcılarımız ile birlikte hayalinizdeki yatak odası takımını tasarlıyoruz. Sizlerle birlikte tasarlamış olduğumuz yatak odası takımının onayını verdiğiniz takdirde sizlere sipariş teslim günü vermekteyiz ve günü geldiğinde evinize bizzat teslim etmekteyiz. Tüm yatak odası modellerimizi görmek için lütfen linke tıklayınız.

Yatak Odası Takımlarının Fiyatlandırılması

Yatak odası takımlarının fiyatlandırılması tamamıyla size aittir. Çünkü kişiye özel üretim yaptığımız için sizlerin isteği doğrultusunda hangi kalite ahşap kullanılacağı ve ne kadarlık bir alana göre tasarlanacağı ve yatak odası modelleri için hangi özelliklerin ekleneceği veya çıkartılacağını siz bizlere belirtecek olduğunuz için tamamı ile yatak odası takımları maliyetini siz ayarlıyor olacaksınız. Bizler sizler için tasarlamış olduğumuz yatak odası modellerinin tümünde 1. kalite ahşap kullanmış ve işçilik maliyeti en aza indirilmiş şekildedir.
Modern Yatak Odaları Aşağıdaki Linkte:

http://www.evzademobilya.com/yatak-odalari

12 Nis
admin 0 Yorum

Yatak Odası Mobilya Modelleri

Kategori: Yatak Odaları

Mobilyalar Mobilya, mobilya sektöründe uzun sürelerdir yer alan ve mobilya sektörü içerisinde isim yapmış yenilikçi önce şık modellerin ortaya çıkmasında fikir babası olmakla kalmamış üretimini gerçekleştirmiş bir firmadır.  Evimizde bulunması gereken en şık mobilyaların üretiminde büyük bir paya sahip olup kişilerin beğenisini kazanma ve onları her zaman memnun etmek adına çalışmalar yapılmaktadır.Mobilya çeşitleri arasında evimizde ve mobilya sektöründe en çok kullanılan tercih edilen ve satın alınılan mobilya çeşitlerinin başında yatak odası takımları gelmektedir.

Yatak odası takımları her ailenin sahip olduğu bir mobilya çeşididir. Yatak odası takımının, takım olabilmesi için belli başlı mobilya ürünlerinin bir araya gelmesi gerekmektedir. Bunların başında elbise dolabı gelmektedir. Kişiler en şık kıyafetlerini kirlenmeden özenle saklayabilecekleri bir alana sahip olacaklardır. Küçük komidinler ve aynalı komidin ile diğer eşyalarımızı saklayabileceğimiz gibi ayna karşısında kendimiz üzerinde son dokunuşları gerçekleştirebilme imkanına sahip olabileceğiz ve yatak odası takımı olmazsa olmazı olan yatak ve baza. Yatak ve baza yatak odası takımlarının demir başlarıdır. Kişiler günün tüm yorgunluğunu yatak odasında yataklarında uyuyarak geçirmektedirler. Bunun için yatağın en konforlusu olması gerekmektedir. Kişiler bu sayede rahat bir uyku uyuyabileceklerdir. Ayrıca baza seçerken sandıklı olanları seçilirse eşyalarınızı saklamanız adına sizlere alternatif olarak bir alan yaratacaktır.

Mobilyalar mobilya en şık yatak odası takımlarını  teknoloji ile bir araya getirerek en konforlu ve şık şekilde üretmektedir. Kişilerin yatak odalarında rahat bir uyku uyuyabilmesi, üzerlerindeki yorgunluğu atabilmeleri, kullanım bakımından kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahip bir şekilde yatak odası takımları üretilmektedir. Yatak odası takımları seçmenin doğru adresi olan Moobilya Mobilya sizlerin en şık yatak odası takımlarına sahip olmanız için kendisini sürekli olarak geliştirmektedir.

05 Nis
admin 0 Yorum

Yatak Odası Takımı Modelleri

Kategori: Yatak Odaları

yatak odası

Hayatınız boyunca kullanacağınız ve yoğun bir günün ardından dinlenmeniz gereken özellikleri ve konforu sağlayacak olan yatak odası alırken nelere dikkat edilmelidir ve hangi özellikleri ile seçilmelidir konusunda bilgi sahibi olun.

Yatak Odası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Yatak odası alırken dikkat edilmesi gerekenler belirli ağaç kullanımları, ahşap veya ağaç seçimi, kullanılan boyalar, işçilik kalitesi, ekonomiklik ve modern tasarımı olmaktadır. Yatak odası alırken dikkat etmek gereken özelliklerin başında yer alan ağaç kullanımı ve ahşap malzemesi seçimi hakkında sizi bilgilendirelim.

Yatak Odası Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Ağaç ve Ağaç Seçimi: Yatak odası üretiminde kullanılan ağaçların 1.sınıf kalitede olması, çift fırınlanmış ekstra ağaç olması ve doğru ağaçların seçilmesi gereklidir. Yatak odası üretiminde kullanılan ağaçlar gürgen, meşe, ıhlamur, teak(tik), ceviz, ladin ve abanoz gibi kaliteli ağaçlardan yapılmaktadır. Firmamız da kalite prosedürlerine göre 1.sınıf kalitesinde çifte fırınlanmış ekstra kaliteli ağaç kullanmakta, isteğinize özel ağaç seçimi yapmaktadır.

Kullanılan Boyalar: Yatak odası takımları için kullanılacak boyaların muhakkak 1.sınıf kalitesinde olması gereklidir. Mobilya için uygun olan boyalar seçilmelidir. Firmamızda kullanılan mobilya boyaları UNICEF tarafından tavsiye edilen dünyaca ünlü ve kalitesi ile markalaşmış Sayerlack ve Akzo Nobel boyaları kullanılmaktadır.

İşçilik Kalitesi: Mobilya tasarımında ve üretiminde işçiliğin kalitesi de çok dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur. Sivri köşelerin yumuşatılması, sağlam monte edilen ahşap parçaları, uzun süre dayanan sağlamlıkları ve ölçülerde kusursuzluk ile üretilmelidir. Firmamızda tüm çalışmalar bu standardizasyon çerçevesinde yapılmaktadır.

Ekonomiklik: Bir ürünün pahalı olduğu, asla kaliteli olduğu anlamına gelmez. Bu sebepten dolayı üretilen mobilyalarda kalite standartlarına uygun sertifika ve belgeler sorgulanır, az önce saydığımız maddelere dikkat edilir. Firmamız dünyaca ünlü İtalyan mobilyası kalitesinde üretim yapmakta, işinde uzmanlaşmış ekibi ile çalışmakta ve de uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizlere hizmet vermektedir.

Modern Tasarım: Modern yatak odası takımları sizlere özel olarak üretilmektedir. Modern dizayn konusunda sizlere en iyi seçenekleri sunan firmamız çağın getirdiği trend mobilya modellerini sizler için tekrar tasarlamakta, ihtiyaçlarınıza uygun olarak ve odanızdan alınan özel ölçülere göre de tasarlanmaktadır.

 

02 Nis
admin 0 Yorum

Tarz yatak odaları ve modelleri

Kategori: Yatak Odaları

Haydi durmayın benim yatak odam tarz olsun diyenler yada tarz yatak odası ve modelleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler sizin için modern ve kaliteli yatak odası takımları dışında tarz yatak odası modelleri hakkında büyük bir araştırma yaptık.

Yatak odasına tarz bir görünüm vermek isteyenler sizlere özel önerilerimizi mutlaka inceleyiniz. Bu makaleyi baştan sonra okuduğunuzda sizlere ;

·         Tarz Yatak odaları nasıl olur?

·         Modern ve tarz yatak odası takımları arasında ki farklar nelerdir?

·         Tarz yatak odası takımlarında en belirgin özellikler nelerdir?

·         Tarz yatak odası modellerini diğer yatak odası modellerinden ayırın özellikler?

 

Ve bir çok özellik hakkında size bilgi vereceğiz. Sizlerde eğer yatak odanızda değişiklik yapmak istiyorsanız eğer bu makaleyi dikkatli bir şekilde okumalısınız.

Bir çok yatak odası modelinde olduğu gibi tarz yatak odaları da adında olduğu gibi tarz bir görünüme sahip olmalıdır. Tarz yatak odası takımları, gerek tasarımsal çizgileri, gerek modern duruşları olsun gerek kullanılan malzemenin vermiş olduğu zarafet olsun bir çok faktörle yatak odanıza yeni bir görüntü kavuşturmalıdır. Bütün bunların dışında tarz yatak odası takımı diğer mobilyalarınız ile bir bütünlük sağlamalıdır bu sayede evinizde veya yatak odanızda bir bütün oluşması size ve evinize pozitif bir enerji yayacaktır.

Tarz yatak odası takımları ve tarz yatak odaları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz eğer sizin için önereceğimiz online yatak odası takımlarını inceleyebileceğiniz yada isterseniz satın alabileceğiniz YATAK ODALARI mobilyalar.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

02 Nis
admin 0 Yorum

Evinize Özel Yatak Odaları

Kategori: Yatak Odaları

Yatak odaları, günün yorgunluğunu atmamızı sağlayan, iyi bir dinlenme alanıdır. Bunun için yatak odamızı bize en huzurlu ortamı sağlayabilmesi amacı ile düzenlemeli, mobilyalarımızı ona göre almalıyız.

Yatak odası mobilyalarını alırken; mobilyanın kalitesine, fiyatına dikkat etmemizin yanında diğer önemli konu da odanın seçimidir. Yatak odamızın havalandırması iyi olmalı, güneş almalı, gürültüden uzak olmalıdır. Çünkü en iyi dinlenebileceğimiz mekandır yatak odaları. Yatağımızın rahat olması, mobilyaların kullanışlı olması, odamızın yapısına en uygun şekilde düzenlenmesi önemlidir.

Yatak odaları mobilyalarında ahşap modeller de, seçenekler oldukça fazla. Ahşap mobilyalar, daha ekolojik ve doğal olduğundan fazlasıyla tercih edilmektedir. Ayrıca yatak odası mobilyalarında bazı detaylarda örneğin; yatak başlarında deri de tercih edilmekte. Bunun dışında parlak kumaşlar ve temizliği rahat olan kumaşlar da mobilyalarda kullanılabiliyor.

Yatak odaları mobilyalarını alırken yatak başı, etejerler, gardrop, yatak gövdesi, makyaj masası seçiminde zevkimize hitap eden ürünü almamız önemlidir tabii fakat sadece zevkimize göre değil, odamızın büyüklüğüne de uygun olup olmadığına dikkat etmeli ve ona göre karar vermeliyiz. Kullanılabilir olması çok önemlidir. Alacağımız yanlış mobilyaların dar alanda üst üste gelmesi hem alanı daraltır, hem de kullanılabilir durumda olamaz. Küçük olan yatak odalarında etejer koymak yerine duvara monte edilen raflar kullanılabilir. Çünkü zaten küçük olan odanın her iki tarafına koyacağımız etejer alanı daha da daraltacaktır. Kimimiz daha şık, renkli ve klasik tarzı seçerken, kimilerimiz ise daha sade ve spor mobilyaları tercih etmekteyiz.

Renk seçenekleri olarak genelde, beyaz, siyah ve ahşap renkleri kullanılmakta olsa da özel olarak daha canlı renkler de isteğe göre üretilebilmektedir. Klasik yatak odaları mobilyalarında tercih edilen renk ise genellikle altın sarısıdır. Yoğun olarak kullanılan sarı renkler yatak odalarının daha ağır görünmesine neden olmaktadır.Kaliteli ürünü en uygun fiyatla alıp ,yatak odanızda huzur ile uyumanız dileğiyle.

http://www.tarzmobilya.com/asp/group/4/Yatak-Odalari

02 Nis
admin 0 Yorum

Avangarde yatak odaları ve fiyatları

Kategori: Yatak Odaları

Günümüzde en çok beğeni toplayan yatak odası takımları modelleri arasında avangarde yatak odası takımlarının yeri mutlak değişmez.

Kendine has bir tarzı olan avangarde yatak odası takımları, şık tasarım ve modernlik dışında bir çok alanda zevk sahibi kişilere hitaben tasarlanmış kaliteli yatak odası modelleridir.

Avangarde yatak odası takımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu makaleyi baştan sonra okumanızı tavsiye ediyoruz. Avangarde yatak odası takımlar gerek kullanılan malzemeler olsun gerek zarafeti olsun yada tarzı ile diğer yatak odası takımlarından daima farklı bir konumda kalmaktadır.

Çünkü avangarde yatak odası takımları sürekli görenleri kendine hayran bırakmakla kalmıyor büyük bir beğenide kazanıyor. Sizlerde avangarde yatak odası takımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer ya da avangarde yatak odası takımlarını alırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor bu konuda temel bir bilgiye sahip olmak için bu makaleyi baştan sona okumalısınız.

Avangarde yatak odası takımı nasıl olmalıdır?

Avangarde yatak odası takımları modern tasarımı ve kalitesi ile diğer yatak odası takımlarından daha çok göze çarpacaktır. Farklılığı ile ön plana çıkacak bu yatak odası takımı, modern görünüşünün yanında size nostaljik bir hava da sunacaktır eğer böyle bir hisse kapıldıysanız işte karşınızda bir avangarde yatak odası takımı var demektedir.

Avangarde yatak odası takımı fiyatları konusunda biraz bilgi verecek olursak eğer, biraz üzüleceğini  söyleyebiliriz, genelde gerçek avangarde yatak odası takımları fiyat olarak diğer yatak odası takımı modellerinden biraz daha pahalıdır. Eğer avangarde yatak odası takımları ve avangarde yatak odası modelleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız YATAK ODALARI http://www.tarzmobilya.com/asp/group/4/Yatak-Odalari adresini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

02 Nis
admin 0 Yorum

Ahşap yatak odaları ve modelleri

Kategori: Yatak Odaları

Doğallık severler ve ahşap tutkusu olanlar bu makale sizin için en modern ve kaliteli ahşap yatak odası takımları nasıl olur, ahşap yatak odası takımlarının özellikleri, ahşap yatak odası takımları alırken nelere dikkat etmek gerekir.

Ahşap yatak odası takımı hakkında gerekli bütün püf noktaları sizinle paylaşacağız eğer sizde ahşap yatak odası takımı severler arasında yer alıyorsanız bu makaleyi baştan sonra kadar okumalısınız çünkü bu makalede ahşap yatak odası takımları konusunda bilmeniz gereken her hususu bulabileceksiniz.

Size ilk olarak ahşap yatak odası takımlarını bulabileceğiniz online satış sitelerinden bahsetmeden önce ahşap yatak odası takımları hakkında püf noktaları aktaralım.

Ahşap yatak odası takımı almadan önce dikkat etmeniz gereken kısımlardan ilki yatak odası takımının yapımında kullanılan malzemeler hakkında tam bilgi sahibi olmalısınız, yatak odasında kullanılan ahşap adından ahşap üzerinde kullanılan diğer malzemelere kadar her konuda bilgi sahibi olmalısınız.

Ahşap yatak odası takımı hakkında daha bir çok paylaşabileceğimiz püf noktalar vardır elbette ki ama en önemli olan faktörleri buradan size iletmiş olduk, ilerleyen zamanlarda bu makalemizin devamı ı niteliğinde size ahşap yatak odası hakkında bilmeniz gereken diğer püf noktaları da paylaşacağız.

Şimdi size en modern ve kaliteli ahşap yatak odası takımlarını bulabileceğiniz, modern ahşap yatak odası takımlarını inceleyebileceğiniz ve onlarca ahşap yatak odası takımları arasında istediğiniz bir ahşap yatak odası takımını bulabileceğiniz uygun fiyatları ile bütçenize uygun online yatak odası takımı satış sitesi olan YATAK ODALARI http://www.tarzmobilya.com/asp/group/4/Yatak-Odalari adresi hakkında ufak bir bilgi verelim.

01 Nis
admin 0 Yorum

Yatak Odası Modelleri İle Özgürlüğü Yakalayın

Kategori: Yatak Odaları

Yatak odası en özel anları ve günün stresini attığınız hayatınıza yön veren alanlardır. Bir yatak odası alırken en çok dikkat edilecek hususları 01 Nisan 2013 tarihli yazımızda sizlere yardımcı olacağız. İşte sizin hayatınızı kurtaracak hususlar;

·         Yapımında kullanılan malzemelerin neme, küfe ve diğer etkenlere dayanıklı olması,

·         Kullanılan malzemenin kanserojen madde içermemesi

·         Dolap içi aydınlatma sisteminin bulunması

·         Raylı kapak ve stoplu çekmecelere sahip olması

·         Ergonomik tasarımı ile günlük hayatı kolaylaştırıcı olması

·         Tüm ihtiyaçlarınıza karşılık vermesi

·         Kalitesi ve tasarımı ile sizi kendinden alması

·         Ruhunuza hitap etmeli

Yukarıda bahsettiğimiz hususlar yatak odası alırken dikkat etmeniz gereken başlıca hususların başında gelmektedir. En yeni tasarımları ile peki bu yatak odaları modellerini nereden bulacağız diyorsanız eğer Evgör yatak odaları tam size göre. Birbirinden şık tasarımları ile görenleri kendine hayran bırakan modern, klasik, avangarde, ahşap ve lake yatak odaları modellerini bulabilirsiniz. Kaliteli tasarımları sizlere sunan Evgör kaliteli modelleri en uygun fiyata sizlere sunmaktadır. Modern tasarımlı yatak odaları Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Siz sadece istediğiniz yatak odası modeline karar verin Evgör kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim etsin. Mükemmel kalitesi ile adını sektörde duyuran Evgör 2010-2011-2012 yıllarında altın marka ve tüketici ödülüne layık görülmüştür. Sizde Evgör kalitesi ile sizde en şık yatak odaları modellerine sahip olabilirsiniz. Aradığınız en şık tasarımlı yatak odaları Evgör Mobilya yatak odası modellerinde. 

 

01 Nis
admin 0 Yorum

Modern Yatak Odası takımı arayanlar buraya

Kategori: Yatak Odaları

mobilya

Yatak odanızda değişiklik mi arıyorsunuz, o zaman sizin için yazdığımız bu makaleyi okumayı unutmayın.  Yüzlerce yatak odaları arasında sizin için seçmiş olduğumuz modern yatak odalarını mutlaka görmelisiniz

Modernlik kelimesini yeniden tanımlayarak yatak odanıza en modern hali kazandıracak olan bu modern yatak odası takımlarını çok beğeneceksiniz.

Modern mobilyalar nasıl olur ve Modern yatak odası takımlarını nasıl seçersiniz ve bu konuda bilmeniz gerekenler nelerdir isterseniz biraz size bunlardan bahsedelim.

Modern Yatak Odası Takımları Nasıl Olmalıdır?

·         Modern Yatak odası takımları gerek tarzı gerek çizgileri ile günümüz modasına uygun olmalıdır

·         Modern yemek odası takımı renkleri ile farklılığını ortaya çıkarmalıdır

·         Modern yemek odası takımları bulundukları ortama zarafet ve güzellik katmakla kalmaz huzur ve sadelikle mutlu bir ortamda yaratır.

 

Şimdi sizin için en ideal modern yatak odası takımlarını bulabileceğiniz ve yüzlerce modern yatak odası takımı arasından sizin için en uygun olan yatak odalarını seçebileceğiniz bir ka. Online yatak odası takımı satış sitesi paylaşacağız.

Kaliteli ve modern yatak odalarını bulabileceğiniz ve sadece yatak odası takımı konusunda hizmet veren YATAK ODALARI www.yatakodalari.com.tr adresini ziyaret ederek sizin için en uygun modern yatak odası takımlarını inceleyebilir dilerseniz online olarak satın alabilirsiniz.

 

Yatak Odası takımı satış sitesinde yüzlerce farklı modelde ve çeşitte bütçenize uygun modern yatak odası takımları dışında avangarde, klasik, lake ve ahşap modern yatak odaları takımlarını da inceleyebilirsiniz.

28 Mar
admin 0 Yorum

Tarz yatak odaları

Kategori: Yatak Odaları

Yatak odalarının şıklığı ve modern bir tasarıma sahip olması dekoratif açıdan önemli olduğu gibi huzurunuz ve rahatınız için de önemlidir.

En kaliteli alt yapı malzemeleri kullanılarak imal edilmiş yatak odası takımları sahibi olmanız sizleri ayrıcalıklı kişiler haline getirebileceği gibi, kusursuz bir dekorasyona da sahip olmanıza olanak sağlamaktadır.

 Yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere en şık ve en modern yatak odası dekorasyon çalışmalarını sunan Tarz Mobilya, yatak odası modelleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunarak yüzlerce şık modellere ve modern yatak odası takımları arasından seçim yapma imkanını sizlere sunmaktadır.

Mobilya yatak odaları http://www.tarzmobilya.com/asp/group/4/Yatak-Odalari kategorisinde bulabilirsiniz.

Yatak odası modelleri için dekoratif şıklığı tamamlayan yatak odası takımları en ince detaylarına kadar düşünülmekte aynı zamanda da insani ve mekansal ihtiyaçlarda göz önünde bulundurularak tasarımlara yön verilmektedir. Tarz Mobilya en büyük ayrıcalığı olan kalitesi, imalat işleminde kullanılan en kaliteli alt yapı malzemeleri ile desteklenmekte ve uygulanan ince el işçiliği ile hayata geçirilmektedir.

Yatak odası modelleri için şıklığı ve dekorasyonu kusursuz hale getirecek olan yatak odası takımları için belirlediği makul fiyatlarla da siz değerli müşterilerinin memnuniyetini kazanan firmamız, ödeme konusunda da her türlü kolaylıkları sağlayarak en uygun ödeme planlarını sizlere sunmaktadır.

 Tarz Mobilya’da yatak odaları kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile hemen sahip olabilirsiniz.

Yatak odası modelleri için zamanında teslimatı 15 gün sürmektedir. Çünkü yatak odalarınız size özel olarak sıfır üretilmektedir. En şık yatak odası takımları en kaliteli tasarımları ile Tarz Mobilya’da bulabilirsiniz. Tarz Mobilya’da yatak odaları Tüm Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

28 Mar
admin 0 Yorum

Modern yatak odaları takımı

Kategori: Yatak Odaları

Kaliteli ve modern yatak odaları arayanlar için en modern yatak odaları takımları www.Yatakodalari.com.tr adresinde sizi bekliyor. Kaliteli ve modern yatak odaları dışında yatak odaları takımları online satış sitesinde sizin için bir çok yatak odası takımları ve modelleri sizi bekliyor.

Yatak odaları www.yatakodalari.com.tr online alışveriş sitesinde yüzlerce yatak odaları modellerini inceleyebilir isterseniz satın alabilirsiniz. Yatak odaları web sitesinde farklı modellere sahip yatak odalarının dışında kaliteli yatak odalarını, modern yatak odalarını, şık yatak odalarını, uygun yatak odalarını ve daha birçok özelliğe sahip yatak odaları burada sizi bekliyor.

Yatak odaları online yatak odaları alışveriş sitesinde birbirinden farklı ve kaliteli yatak odaları modellerine rahatlıkla ulaşabilirken size yatak odaların da bulunan yatak odaları modelleri hakkında bilgi verelim.

Yatak odaları alışveriş sitesinde bulunan yatak odası modelleri şunlardır;

·         Modern Yatak Odaları

·         Avangarde Yatak Odaları

·         İndirimli Yatak Odaları

·         Ahşap Modern Yatak Odaları

·         Lake Yatak Odaları

·         Dolap ve Gardrop Modelleri

·         Yuvarlak Yataklar

Ve bir çok yatak odası takımı modelleri dışında yatak odaları aksesuarları da burada sizi bekliyor.

Aradığınız kaliteli yatak odası modelleri ise unutmayın en modern kaliteli ve ucuz yatak odaları www.yatakodalari.com.tr adresinde sizi bekliyor.

Ucuz yatak odalarından modern ve avangarde yatak odası takımına kadar bir çok özelliğe sahip modern yatak odası takımları Yatak Odaları web sitesinde uygun taksit imkanları ile bütçenize uygun ödeme seçeneklerini kullanarak dilediğinizce güvenli bir şekilde online olarak satın alabilirsiniz.

28 Mar
admin 0 Yorum

Evinizin En Değerli Odası Yatak Odası

Kategori: Yatak Odaları

mobilya
Yatak odası günün yorgunluğunu attığınız size en özel yaşam alanı sunan mekanlardır. Ferah bir yatak odası güzel bir vakit geçirmeniz için özel olarak tasarlanan alanlar olmalıdır. Ferah ve rahat bir yatak odası takımı güne zinde başlamanız için en büyük yardımcınızdır. Yatak odaları özel anlarınızın yaşandığı alanlardır. Bu yüzden yatak odası seçerken ruhunuza ve rahatlığınıza hitap etmelidir. Sizi rahat ettirecek bir yatak odası takımı hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olmalıdır. Yatak odanızı isteğinize göre dekore etmeniz hem sizin mutlu olmanızı hem de güne huzurlu başlamanızı sağlayacaktır. Yatak odaları modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken kurallar ise;

Yatak odası takımının kaliteli olması
Kullanılan malzeme ve boya kalitesinin yüksek olması
Hiçbir şekilde kanserojen madde içermemesi
Kapak ve çekmece dolaplarının raylı ve stoplu olması
Yatak odası bazasının güvenli fren sistemine sahip olması
olarak iyi bir yatak odası takımının özelliklerini sıralayabiliriz. Seçeceğiniz bu yatak odası takımlarının bütçenize uygun olması ve garantili olması çok önemlidir. En iyi yatak odası takımı kaliteli ve uygun fiyatlı olandır. Zevkinize göre yatak odası takımlarında lake yatak odası, ahşap yatak odası ve modern yatak odaları modellerinden size uygun olan yatak odası takımını seçebilirsiniz. Yatak odası alırken diğer dikkat edeceğiniz bir husus ise yatak odanıza uygun bir yatak. Yatağınız ne kadar rahat ise uykudan rahat uyanabilir güne zinde başlayabilirsiniz.  Rahat bir yatak odası takımı rahat bir yatak modeli ile bir bütündür. Özel tasarımlı ve rahat bir yatak odası sizin hayatınıza yön veren bir parçadır. Bu parça özel olarak seçilmelidir.
Yatak odanıza değer katacak yatak odaları modellerini Evgör Mobilya’da bulabilirsiniz. Evgör Mobilya’da yatak odası takımları kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile en uygun ödeme seçenekleri ile sizleri beklemektedir. Evgör Yatak Odalarına Aşağıdaki Linkten ulaşabilirsiniz.
http://www.evgor.com.tr/K161,yatak-odalari.htm 

28 Mar
admin 0 Yorum

Ucuz Yatak Başlıkları

Kategori: Yatak Odaları

Günümüzde artık bir yatak odası oluşturmak artık çok kolay bunun için tekli ya da çiftli baza, bir gardrop bir yatak başlığı şifonyer ve komodin olması yeter tabi bunları hepsi bir yatak odası takımı oluşturuyor ama bunları ayrı ayrı alarak kendi modern yatak odası takımınızı oluşturabilirsiniz.

Şimdi, size bir yatak odası takımı oluşturmadan önce yatak odası takımımızın stili belirleyecek en önemli faktörlerden biri yatak başlıklarıdır.

O yüzden ilk olarak yatak başlığınızı belirlemeniz gerekmektedir. Yatak başlığınız yatak odası takımınızın nasıl olacağını tarını ve stilini belirleyecektir. Avangarde yatak odası takımı sevenler için avangarde yatak başlığı, modern yatak odası severler için modern yatak başlığı seçmeniz gerekmektedir.

Bir yatak odası takımının göz alıcı en önemli faktörlerden biri olan yatak başlığı seçimi konusunda gerçekten dikkat etmeniz gerekmektedir.

Sizin için modern yatak başlıkları, klasik yatak başlıkları, tarz yatak başlıkları, klasik yatak başlıkları ve ucuz yatak başlıklarını bulabileceğiniz kaliteli yatak başlıkları sitesi olan Yatak Modelleri www.yatakmodelleri.com.tr adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Yatak başlıkları ve yatak başlığı fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Yatak Modelleri satış sitesini ziyaret ederek sizin için en uygun ve kaliteli ucuz yatak başlıklarına sahip olabilirsiniz. Yatak başlıkları konusunda uzman temsilcilerinin desteği ile en iyi yatak başlıklarına www.yatakmodelleri.com.tr adresini ziyaret ederek sahip olabilirsiniz.

Kaliteli ve ucuz yatak odası takımlarına sahip olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.yatakmodelleri.com.tr/K54,yatak-basliklari.htm

28 Mar
admin 0 Yorum

Uygun Yatak Modelleri

Kategori: Yatak Odaları

Günümüzde sıkça rastladığımız hatta bazen kendimizde de bu rahatsızlığı hissettiğimiz sıkıntılardan bir tanesi bel ağrısı ve yataktan yorgun kalkmak. Her ne kadar yatak odası takımımız kaliteli ve konforlu olsa bile kullandığımız yatak ve yatak modelinin bu konuda büyük bir etkisi vardır.

Yatak odamızda kullanmış olduğumuz yatağınız ortopedik ve sağlıklı olmaz ise doğru uyku düzenini sağlayamayız. Bunun için size en doğru yatak modellerini bulabileceğini doğru yatak seçimi nasıl olur uygun yatak modelleri nelerdir ve yatak modelleri fiyatları nelerdir bu konuda bilgi vereceğiz.

İlk olarak ihtiyacımız olan yatak modelli nasıl olmalıdır, bunu nasıl anlarız nasıl bizim için en iyi yatak modelline karar veririz bu konuda bir fikir sahibi olmamız gereklidir. Mesala;

·         Sert Yatak

·         Esnek yatak

·         Yaylı Yatak

·         Sünger Yatak

·         Kaz Tüyü Yatak

Gibi bir çok yatak modeli arasın da sizin için uygun olan yatak modelleri hakkında bir fikir sahibi olmamız gerekmektedir.

Sizin için en ideal yatak modelinin hangisi olduğunu ancak bir uzman doktordan öğrenebilirsiniz, çünkü bizim için ideal ve rahat gelen yatak modeli aslında bizim için ideal olmayabilir tam aksine bizim için olmaması gereken bir durumda söz konusu olabilir.

Bu konuda uzmanımıza danıştıktan sonra size en ideal ve en modern yatak modellerini bulabileceğiniz, sadece yatak modelleri konusunda ve yatak bazaları, yatak başlıkları konusunda da en iyi fiyatlı yatak modelleri ve yatak aksesuarlarını bulabileceğiniz en iyi yatak modelleri alışveriş sitesi www.yatakmodelleri.com.tr adresini öneriyoruz.

Yatak Modelleri www.yatakmodelleri.com.tr sitesinde sizin için en uygun yatak modellerini ve yatak modelleri fiyatlarına ulaşabilirsiniz isterseniz yatak başlıkları ve yatak bazaları ayrıca yuvarlak yataklar hakkında bilgi de alabilirsiniz.

Tags: yatak-modelleri, yatak-takımları, yatak-modelleri-ve-fiyatları, ucuz+yataklar
27 Mar
admin 0 Yorum

Yatak Odası Takımı

Kategori: Yatak Odaları

Yemek odalarımıza veya Yatak odalarımıza verdiğimiz bu değeri en iyi şekilde gösterebilmemiz için yapmamız gereken ev dekorasyonu konusuna yönelmektir. Yatak odası takımlarımızı seçim aşamasında en doğru kararları vermeliyiz. Hem bize uygun hem de odanın mimari yapısına uygun olmalıdır. Aksi takdirde umduğumuz rahatlığı bulamayız. Yatak Odası Takımları Modelleri Yatak odası takımlarımızı seçerken birçok modelle karşılaşırız. Yatak odası modelleri gün geçtikçe çeşitlenmektedir. İnsanlar günden güne yatak odalarına daha çok önem vermekte ve dolayısıyla buna karşılık olarak ta arz edilen yatak odası modelleri her zaman artmaktadır. Model çeşitlerinin gün geçtikçe artmasının nedeni ise dünya nüfusundaki artıştır. Kişi sayısı arttıkça beğeni farklılığı, istek farklılığı da ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden üretici firmalar uygun fiyatlarla, istekleri göz ardı etmeden yatak odası modellerinin çeşitlenmesini sağlamaktadırlar. Evimizin aslında her kısmı oldukça önemlidir. Ancak başta da bahsettiğimiz üzere günümüzde insanlar yatak odalarına gün geçtikçe daha çok önem veriyorlar. Bunun en büyük örneğini şu şekilde gösterebiliriz. İnsanlar eskiden ev dekorasyonu için ayırdıkları cüzi bir miktarla ev dekorasyonlarını rahatlıkla gerçekleştirebilirlerdi. Ancak içinde bulunduğumuz dönemlerde ev dekorasyonu rahatlıkla lüks yaşam tarzının bir parçası oldu diyebiliriz. Artık insanlar kataloglardaki ya da mağazalardaki hazır üretilmiş mobilyalardan ziyade kendi istedikleri tarzda mobilyalarda hazırlatmak istemektedirler. İşte bununla beraber yatak odası takımları fiyatları da oldukça bir artış göstermektedir. Mobilya sektörü içerisinde bulunan şirketler zamanla ev dekorasyonu konusunda müşteri isteklerini karşılama da güçlük çektiklerini anladıkları zaman yeni arayışlara girmişlerdir. Bununla birlikte her geçen gün yeni yatak odası takımları ya da çeşitli mobilyalar hatta örnek vermek gerekirse yemek odası takımları vb. üretilmeye başlanmıştır. İnsanlar mobilya mağazalarını gezerken her çeşit son moda yatak odası takımlarına ulaşabilmektedirler. Ev dekorasyonu konusunda her geçen yıl yeni bir çağ atlandığını düşünürsek bu mobilyaları modern ve modern olmayan mobilyalar şeklinde rahatlıkla ayırabiliriz. Eskiye oranla her şeyle birlikte mobilya sektörü de değişikliğe uğradı. Şu anda eski tip yani modern olmayan yatak odası takımları artık fazla kullanılmamakta ve üretilmemektedir. Modern yatak odası takımları artık her evde hanımlar için en uygun şekilde dizayn edilecek ev dekorasyonu konusunda çığır açıldığının göstergesidir.

27 Mar
admin 0 Yorum

Yatak Odası Tasarımları

Kategori: Yatak Odaları


Yatak Odası Takımları
Yatak odası takımları ev içinde aile bireyleri tarafından günün herhangi bir saatinde uyumak amacıyla kullanılan mobilya çeşitleridir. Yatak odası takımlarının bir çok çeşidi ve bir çok rengi mevcut olabilmektedir. Her piyasada olduğu gibi mobilya piyasasında da teknolojiden çeşitli etkilenmeler olabilmektedir. Bu sebebe bağlı olarak bir mobilya kategorisinin ürünü olan yatak odası takımları daa teknolojiden gerek olumlu, gerek olumsuz olarak etkilenebilmektedir. Makineleşmenin gelmesi ile üretiminde veya konforunda bir çok yeniliği beraberinde getirmiş olan yatak odası takımları, büyük bir evrim geçirmiştir.

Eski zamanlarda özellikle Anadolu da yataklar yünden veya benzeri metaryallerden üretilir ve yere serilerek üzerinde uyunurdu. Bu yataklara çeşitli nevresim veya bezlerle bir kılıf veya yüz dikilerek desenler verilmeye çalışılırdı. Fakat nevresim dikilmesinin bir diğer amacı ise yatağın sürekli yıkanmasının zor veya imkansız olması sebebiyle insan teninden yatağa sinen kokuların veya bakterilerin önüne engel koymaktı. Teknolojinin gelişmesi ve makineleşme ile birlikte seri üretime başlanması ile birlikte, yatak odaları bir takım haline getirilerek çeşitli mobilyalarla varyasyonlar yaratılarak günümüze kadar ulaşmıştır.

Bir zamandan sonra artık yer yatağı modası kaldırılmış ve mobilya ile moda sektörü paralel olarak ilerlemeye başlamıştır. Buna bağlı olarak yatak tasarımları değişmiştir. Bu evreden sonra yatak odası takımları olarak tabir edilmeye başlanan yataklar, artık tekli satılmaktan ziyade ranzalar ile birlikte veya baza olarak satılmaya başlandı ve tasarımı, üretimi bu şekilde yapılmaya başlandı. Bununla kalmayan teknoloji yatak odası takımlarının yanına çeşitli “aksesuarlar” ve “mobilyalar” ekleyerek bir takım olutşturdu. Tek tek temin edildiğinde daha pahalıya malolduğu görülen yataklar bu süreçten itibaren “yatak odası takımları” olarak temin edilmeye başlandı.

Yatak Odası Modelleri
Yatak odası takımlarının çeşitli modellerde ve renklerde olabileceklerini söylemiştik. Özellikle renkleri üzerinde çeşitli oynamalar yapılan ve istenilen her talebe cevap verilen bir mobilya kategorisi olan yatak odası takımları yine şekil itibariyle çeşitli değişimlere uğrayabilen bir mobilya özelliği taşımaktadır. Bunun dışında yaş gruplarına göre de değişim gösteren nadir “mobilya” modellerinden bir tanesi olan yatak odası takımları sadece anne ve babanın kullandığı mobilyalardan ziyade, evdeki genç çocuk veya kızlar tarafından kullanılabileceği gibi yeni doğan bebekler için de kullanılabilmektedir. Her ne kadar çocuk odası takımları, genç odası takımları veya bebek odası takımları olarak tabir edilseler de, yine de içinde barındırdıkları başlıca mobilya türü yatak odası takımıdır.

 

22 Mar
admin 0 Yorum

Gardırop Modelleri

Kategori: Yatak Odaları

Eşyalarımızı yerleştirdiğimiz, yatak odamızda veya diğer odalarımıza kurulabilen, çekmeceleri olan, kıyafetlerimizi asmak için geniş bir alanı olan sürgülü veya normal kapısı olan bir çeşit eşya saklama mobilya malzemesine gardırop denir. Asıl ismi gardırop olmasına rağmen, gardolap olarak ta telaffuz edilebilmektedir. Evimizin kesinlikle büyük bir ihtiyacıdır, eşyalarımızı düzenli saklamamız da bize yardımcı olur, oldukça kullanışlıdır. İçince bulunan geniş hacmi sayesinde kıyafetlerimiz kırışmadan korumamıza olanak sağlar. İçinde bulun çekmeceleri ile özellikle iç çamaşırlarımızı, çoraplarımızı ortada bırakmadan saklarız. Odamızda birçok, görüntüyü bozacak eşyalarımız saklayarak evin düzenini de sağlamış oluruz.

Gardrop Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz.

– Gardrop seçimi yaparken önceliğimiz kesinlikle, evimizin mobilya dekorasyonunu bozmamasıdır. Mobilyalarımıza uyum sağlayacak bir görüntüye ve renge sahip olmalıdır.

– İmal esnasında kullanılan malzemelerin kaliteli olup olmaması. ( bozuk boya v.b gibi maddeler kullanılması sağlık açısından olumsuz etki yapar)

– İhtiyacımız olan gardrop modelinin, tüm ihtiyaçlarımızı karşılayacak dizayna sahip olması. ( İhtiyaca göre çekmece sayısı ve iç hacim genişliği, raflar)

– Son olarak gardrop modelleri üreten firmanın kalitesi, hangi ahşap ürünlerini kullandığı, sektörde yaptığı çalışmalar, alacağımız ürünün ne derece iyi olacağını bir nevi sunmaktadır.

“Gardrop modeli seçerken yukarıdaki bazı özelliklere dikkat etmemiz durumunda, iyi bir gardrop satın almış oluruz.”

Piyasada Yer Edinmiş Kaliteli Firma; İyi bir gardırop modeli sahibi olmak istiyorsanız, yukarıdaki seçeneklere dikkat edin ve yukarıdaki seçeneklere uygun yapan gardrop.com.tr’yi tercih edin. Firma uzun yıllar sektörde faaliyet yürüten bir firmadır. Kaliteye önem veren firma her zaman tüketici için iyidir. Dayanıklı, uzun ömürlü ve kullanışlı modeller çıkartır.

En iyi gardrop modellerini bu linkte http://www.dekorini.com/gardiroplar bulabilirsiniz.

18 Mar
admin 0 Yorum

Gardrop Modelleri ve Dolap Modelleri

Kategori: Yatak Odaları

acilay-modern-lake-yatak-odasi-takimi (2)

Modern çağ ile gelişen mobilya sektöründe evimiz için yaşamımızı kolaylaştıran bir çokmobilya eşyası bulunmaktadır. Yatak odalarının vazgeçilmezi olan raylı dolap mobilyamız sayesinde hem kıyafetlerimizi gönül rahatlığı ile muhafaza edebiliyor hem de odamızın dekorasyonuna çok büyük katkılar sağlamış oluyoruz.

Kıyafetlerin dolap dışında muhafaza edilmesi tozlanmasına ve dağınıklığa sebebiyet vermektedir. Bu nedenle her yatak odasında mutlaka bir gardrop bulunması gerekmektedir. Kullanım kolaylığı ve alan tasarrufu açısından sürgülü gardrop tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Dolap seçiminde önemli hususlardan biride aynalı olmasıdır. Genelde yatak odasında kıyafet değişir veya kıyafet deneriz ve makyaj gibi genel bakım işlerimizi de yatak odamızda yaptığımız için gardrop üzerinde bir boy aynası olması gerekmektedir. Kaliteli tasarımı ile evinize şıklığı bir tık ile getirebilirsiniz. En özel tasarımlı gardrop modelleri www.gardrop.com.tr adresinde sizleri beklemektedir.

Gardrop tercih ederken kaliteli ve uzun ömürlü olmasınada gayret gösterilmelidir. Gardrop modellerinde dış renklendirme için kullanılan boyalarda da sağlık ve kalite standartlarına uygun olmasına en üst düzeyde özen gösterilmektedir. Ergonomik yapısı ile günlük hayatı kolaylaştıran tasarımları ile dikkat çeken gardrop modellerimizde çamaşırlık, iç aydınlatmalı dolap içi, raylı dolap kapakları, frenli dolap kapakları, stop raylı çekmeceler ve daha birçok özellik bulunmaktadır. Özel tasarımı ile evinize en çok yakışacak lake gardrop modelleri, ahşap gardrop modelleri, avangarde gardrop modelleri, modern gardrop modelleri ve daha birçok özellikteki gardrop modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Tags: gardrop, dolap-modelleri, gardrop-modeller, gardrop-fiyatları
18 Mar
admin 0 Yorum

Şık Yatak Odası Takımları

Kategori: Yatak Odaları

Yatak odası modelleri için dekoratif şıklığı tamamlayan yatak odası takımları en ince detaylarına kadar düşünülmekte aynı zamanda da insani ihtiyaçlarda göz önünde bulundurularak tasarımlara yön verilmektedir. Evgör Mobilya en büyük ayrıcalığı olan kalitesi, imalat işleminde kullanılan en kaliteli alt yapı malzemeleri ile desteklenmekte ve uygulanan ince el işçiliği ile hayata geçirilmektedir.

Yatak odası modelleri için şıklığı ve dekorasyonu kusursuz hale getirecek olan yatak odası takımları için belirlediği makul fiyatlarla da siz değerli müşterilerinin memnuniyetini kazanan Evgör Mobilya, ödeme konusunda da her türlü kolaylıkları sağlayarak en uygun ödeme planlarını sizlere sunmaktadır.

Ürünleri kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile sahip olabilirsiniz. En şık tasarımları ile evinize renk katacak yatak odası modelleri en uygun fiyata sizler için burada

Yatak odası modelleri için zamanında teslimata çok fazla hassasiyet gösteren Evgör Mobilya sizlere en şık tasarımlı yatak odaları modelleri sunmaktadır. Sizleri mükemmel kullanım kolaylıklarına kavuşturacak olan yatak odası takımları için sahip olduğu CE kalite sertifikası ve TSE ISO:9001 kalite belgesiyle dünya kalite standartlarına taşıyan Evgör mobilya, yatak odanıza da gerçek Türk mobilyası kalitesini getirmektedir.

Siz de yatak odanızda devrim yapmaya hazırlanıyorsanız http://www.evgor.com.tr/K161,yatak-odalari.htm kategorimize davetlisiniz. En özel tasarımları ile evinize renk katacak tasarımları kalitenin adı Evgör Mobilya’da bulabilirsiniz. En şık tasarımlı yatak odası modelleri en uygun fiyata sizleri bekliyor.

Tags: yatak-odası, modern-yatak-odası, yatak-odası-modelleri, mobilya
18 Mar
admin 0 Yorum

Yatak odası modelleri

Kategori: Yatak Odaları

Twitter

Her insan dinlenmeye ayırdığı yerin özel olmasını ve modern tasarımlara sahip olmasını ister. Yatak odası bu nedenle herkes için çok önemli mekandır.

Şık model ve modern tasarımlara sahip yatak odası modelleri konusunda sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunan firmamız, sizleri ayrıcalıklı kişiler haline eşsiz kalitesi ve ayrıcalıklı hizmetiyle getirmektedir. Üstelik yatak odanızı yeni baştan yaratırken belirlediği uygun fiyatlarıyla ve ödeme seçenekleriyle. Yatak odası takımlarımız

Evinizde en fazla zaman geçirdiğiniz alanları başında yatak odası gelir. Bu nedenle yatak odası için mobilya seçimlerinde dikkat etmelisiniz.

 Yatak odanızı donattığınız mobilya çeşitleri kaliteli ve şık tasarımlara sahip olmalıdır. Yatak odanızın dekorasyonuna da uygun olması gereken yatak odası mobilyaları, ihtişamı ve görkemli havayı yakalamanızı sağlamaktadır.

Yıllardır hayalini kurduğunuz yatak odası modelleri konusunda size doğru büyük bir adım atmaktadır. Siz de Tarz Mobilya’nın eşsiz kalitesinden ve ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız zaman geçmeden http://www.tarzmobilya.com/K538,yatak-odalari.htm  adresimizden hemen sipariş verebilirsiniz.Yatak odası modellerimiz kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile bir tık ile sahip olabilirsiniz.

Ödemelerinizi güvenli bir şekilde 256 Bit SSL ile korunan sitemizden yapabilirsiniz. En özel tasarımları ile yatak odanıza şıklık kazandıracak modelleri sizlere sunan Tarz Mobilya’da yatak odaları 2 yıl garantilidir. İstanbul ili içi montaj firmamıza aittir. Yatak Odalarımız Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

17 Mar
admin 0 Yorum

Mobilya Sitelerimiz Hizmete Açıldı

Kategori: Yatak Odaları

Yatak Odası Tasarımları

Evinizde en fazla kullandığınız mekânların başında yatak odaları gelmektedir. Bu nedenle yatak odası seçimlerinizde dikkatli olmalısınız ve en kaliteliye yönelmelisiniz. Yatak odası modelleri için şık modeldeki tasarımları eşsiz bir kalite ile imal eden Mobilyalar.com.tr  size özel fiyatları ve ayrıcalıklı bir hizmet ile sunmaktadır.

http://www.mobilyalar.com.tr/yatak-odasi-takimi

Kitaplık Fiyatları

Kendini kişisel gelişim için kitap okumaya adayanların en büyük sıkıntıları yeni aldığı kitapları ya da okuduğu kitapları koyabilecekleri ve düzen sağlayabilecekleri bir kitaplık modeline sahip olmamaktır. Mobilyalar.com.tr  ürettiği kaliteli kitaplık modelleri ile evinize görkemli bir köşe ve düzen getirmektedir. Siz de Mobilyalar.com.tr’in kitaplık modellerine göz atarak size uygun modeli seçebilirsiniz.

Genç Odası Tasarımları

Çocuğunuz artık büyüdü ve onun için genç odası almaya mı karar verdiniz? Şık model ve modern tasarımlarda gencodasi.com.tr kalitesiyle imal edilen genç odası modellerimiz ile tanışabilir ve siz de evladınıza daha iyi bir gelecek ve modern bir dünya hediye edebilirsiniz.

 

Yemek Odası Modelleri

Mutfakta saatlerce leziz yemekler hazırladıktan sonra modern bir yemek odasında servis yapmak isteyen bayanları düşünen yemeodalari.com.tr misafirlerinizi büyüleyebileceğiniz bir görsel güzellik ve eşsiz bir kaliteyi ürettiği yemek odası modellerinde sizlere sunmaktadır.

Tv Ünitesi Modelleri

Evinizi dört dörtlük bir görünüme kavuşturan TV ünitesi modelleri salonlarınıza görkemli bir havada katmaktadır. Son teknoloji ile üretilen televizyonlarınızı ön plana çıkaran TV ünitesi modelleri film ve maç zevklerinize de zevk katmaktadır. tvuniteleri.com.tr’in kalitesiyle üretilen TV ünitesi modellerimize göz atabilir ve salonlarınızı yeni baştan yaratabilirsiniz

Koltuk Modelleri

Salonlarınızın görsel güzelliğini belirleyen koltuk modelleri, misafirlerinizi ağırladığınız hatta zaman zaman uykuya daldığınız mobilya çeşitleridir. Üzerinde en fazla vakit geçirdiğiniz koltuk modelleri leke tutmayan ve çabuk deforme olmayan kaliteli kumaşlarla üretilip, sizlere ayrıcalıklı bir kaliteyle koltukmodelleri.com.tr tarafından size özel fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunulmaktadır.

Banyo Mobilyaları Modelleri

Banyo mobilyaları neme ve suya dayanıklı olması gereken mobilyalardır. Mobilyalar.com.tr  bunun farkında olup sizlere en kaliteli malzemelerle eşsiz bir kalite ve uzun ömürlü banyo mobilyaları modellerinin garantisini sunmaktadır. Siz de yeni banyo mobilyaları almaya ya da banyo mobilya modellerinizi değiştirmeye karar verdiyseniz Mobilyalar.com.tr’in geniş ürün yelpazesine bakmadan karar vermeyin.

 

Gardrop Modelleri Tasarımları

Yatak odanızın dekorasyonunu tamamlayan ve en fazla kullanılan mobilyaların başında gardrop modelleri gelmektedir. Evden çıkarken ya da eve geldiğinizde ilk uğradığınız mobilyalardan olan gardrop modelleri, şık modelleri ve modern tasarımlarıyla gardrop.com.tr  tarafından üretilip size özel fiyatlarla sunulmaktadır.

 

Sehpa Modelleri Tasarımları

Evlerinizin, işyerlerinizi ve ofislerinizin en fazla kullanılan mobilyaları sehpalardır. Çünkü misafirlerinize çay kahve ikramlarınızı ve her türlü ikramlarınızı sehpa modelleri üzerinde sunarsınız. Mobilyalar.com.tr imalatını yaptığı sehpa modelleri için eşsiz bir kalite ve uzun ömürlülük garantisi sunmaktadır. Siz de şık tasarımlara sahip sehpa modellerimize göz atabilir ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden makul fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Portmanto Modelleri Fiyatları

Evinde şıklığı ve modernliği daha girişten yakalamak isteyenlerin vazgeçemediği mobilyalardan olan portmantolar, mobilyalar.com.tr kalite güvencesiyle size özel olarak hazırlanmakta ve şıklığının yanı sıra mükemmel kulanım kolaylıkları da sağlamaktadır. Siz de portmanto modeli almaya karar verenlerdenseniz mobilyalar.com.tr’nin portmanto kataloğuna göz atmadan karar vermeyin.

Şifonyer Modelleri ve Tasarımları

Şifonyer modelleri evlerin salonlarını şık bir görüneme kavuşturan ve dekorasyonu kusursuz hale getiren mobilyalardır. Şifonyer modelleri için kaliteye ve ekstra fonksiyonlara çok özen gösteren mobilyalar.com.tr, hazırladığı tüm mobilya modellerinde olduğu gibi şifonyer modellerinde de sizlere kusursuz bir hizmet ve ayrıcalıklı fiyatlar sunmaktadır.

15 Mar
admin 0 Yorum

Tarz Yatak Odası Takımı ile Yatak Odanızı Dekore Edin

Kategori: Yatak Odaları

Yatak odalarının şıklığı ve modern bir tasarıma sahip olması dekoratif açıdan önemli olduğu gibi huzurunuz ve rahatınız için de önemlidir. 

Bu yatak odası takımları en kaliteli alt yapı malzemeleri kullanılarak imal edilmiştir. Yatak odası takımlarının sahibi olmanız sizleri ayrıcalıklı kişiler haline getirebileceği gibi, kusursuz bir yatak odası ve dekorasyona da sahip olmanıza olanak sağlamaktadır.

Yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere en şık ve en modern yatak odası dekorasyon çalışmalarını sunan Tarz Mobilya, yatak odası modelleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunarak yüzlerce şık yatak odası modelleri ve modern tasarıma sahip yatak odası takımları arasından seçim yapma imkanını sizlere sunmaktadır.

Mobilya yatak odaları http://www.tarzmobilya.com/asp/group/4/Yatak-Odalari kategorisinde bulabilirsiniz.

Yatak odası modelleri için dekoratif şıklığı tamamlayan yatak odası takımları en ince detaylarına kadar düşünülmekte aynı zamanda da insani ve mekansal ihtiyaçlarda göz önünde bulundurularak tasarımlara yön verilmektedir.

 Tarz Mobilya en büyük ayrıcalığı olan kalitesi, imalat işleminde kullanılan en kaliteli alt yapı malzemeleri ile desteklenmekte ve uygulanan ince el işçiliği ile hayata geçirilmektedir.

Yatak odası modelleri için şıklığı ve dekorasyonu kusursuz hale getirecek olan yatak odası takımları için belirlediği makul fiyatlarla da siz değerli müşterilerinin memnuniyetini kazanan firmamız, ödeme konusunda da her türlü kolaylıkları sağlayarak en uygun ödeme planlarını sizlere sunmaktadır. Tarz Mobilya’da yatak odaları kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile hemen sahip olabilirsiniz.

Yatak odası modelleri için zamanında teslimatı 15 gün sürmektedir.

Çünkü yatak odalarınız size özel olarak sıfır üretilmektedir. En şık yatak odası takımları en kaliteli tasarımları ile Tarz Mobilya’da bulabilirsiniz. Tarz Mobilya’da yatak odaları Tüm Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

08 Mar
admin 0 Yorum

Yatak Odası Modelleri

Kategori: Yatak Odaları

Yatak odası takımları modelleri tasarımlarında en şık modeller arasında yer alan 2013 tasarımlarında mükemmel şıklıktaki modelleri sizler için araştırdık. 2014 yatak odası takımlarında şık tasarımları sizler için araştıran mobilya dekorasyon dergisi mükemmel tasarımları sizlere sunmaktan gurur duyar. 2014 yılının ilk günleri ile mobilya sektöründe bir hareketlenme yaşandı. İnegöl’de düzenlenen mobilya fuarında birbirinden şık 2014 yatak odası takımlarını sunan Tarz Mobilya büyük beğeni topladı.

2014 Yatak Odası Takımı Özellikleri
Mükemmel tasarımları ile evinize renk katacak tasarımları sizlere sunan http://www.tarzmobilya.com/K538,yatak-odalari.htm uygun ödeme seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Kredi kartlarında 12 taskit, kredi kartsız 36 taskit ve nakite %8 havale indirimi seçeneklerini sunan Tarz Mobilya ayrıcalıklı hizmetleri ile bir adım öndedir. Yatak odası takımlarının özelliklerini sayacak olursak;

– 1. sınıf malzeme kalitesi
– Kanserojen madde içermeyen boya kullanımı
– Neme, küfe ve diğer etkenlere dayanıklı olarak üretilmesi
– Lake boya kaplaması ile uzun ömürlü kullanım.
– Ergonomik tasarımları ile günlük hayatı kolaylaştırma
– Geniş dolap içi tasarımları
– Frenli dolap ve komodin çekmeceleri
– Stop raylı dolap kapakları
– Dolap içi led aydınlatma sistemleri
Olarak mükemmel tasarımlı 2013 yatak odası takımlarının özelliklerini sıralayabiliriz. 2013 yatak odası takımları modellerinde mükemmel tasarımları sizler için tasarlayan firma müşterilerinin günlük hayatını kolaylaştıracak modeller üretir. En yeni tasarımları sizde kolay bir şekilde almak istiyorsanız www.tarzmobilya.com adresine davetlisiniz. Birbirinden şık tasarımları 4 adımda güvenli bir şekilde ödeyebilir şık yatak odası takımlarına hemen sahip olabilirsiniz.

06 Mar
admin 0 Yorum

Evebeyn yatak odaları

Kategori: Yatak Odaları

Ebeveynlerin yatak odası sakinliğin limanı olmalıdır. Önceki dönemlerde, ebeveyn yatak odaları evin hanımının kadın arkadaşlarının ziyaretleri sırasında onları ağırladığı resmi bir yerdi. Böylece, yatak odası özel olmaktan çok kamusal bir alandı. Elbette bu günler çok eskide kaldı. Artık yatak odaları mahremiyeti simgeleyen alanlar olarak boy gösterirken, misafirleri ağırlamak için salonlar ön plana çıkmıştır.

Tek özel alanımız olmasına rağmen yatak odalarını dekore etmek düşündüğümüz en son şeydir. Bu nedenle bazen odamızda büyük bir karmaşa yaşanır. Özellikle de ebeveyn odalarında… Yatak odasında huzur ve sakinlik arıyorsanız, bu alanı düzgünce dekore etmelisiniz.

Yatak

Temel olarak, yatak odasının esas amacı sağlıklı bir uyku çekmektir. Ebeveyn odasını dekore etmeye başlamak da önce rahat ve kaliteli bir yatak almaktan geçer. Uzmanlar yaşamımızın üçte birini uyuyarak geçirdiğimizi belirtir. Bu da kaliteli bir yatağın önemini bize göstermek için yeterlidir.

Yatak seçerken onu tamamlayan aksesuarlar da önemlidir. Mesela, duvara yapışık basit metal bir yatak çerçevesi yeterince iyi değildir. Her yatağın, bir yatak başlığına ihtiyacı vardır. Bu yatak başlıkları çeşitli boyut ve biçimde olabilir. Geleneksel ahşap bir yatak başlığı seçebileceğiniz gibi başka materyallerden yapılmış olanları da tercih edebilirsiniz.

Oturma Alanı

Ebeveyn odası dekorasyonunda mekana güzellik katan bir diğer fikir gerekli boşluklara izin verecek tek bir sandalye, puf, koltuk veya köşe sandalyeleridir. Bunları kullanarak odanızı sadece uyku için kullanmaktan ziyade farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz.

Yan Sehpa ve Lambalar

Elbette her yatak odasının yan sehpalara ve gece lambalarına ihtiyacı vardır. Yataklarla aynı yükseklikte olan yan sehpalar oldukça kullanışlıdır. Kitaplarınızı, derginizi veya kullandığınız eşyaları o an oraya bırakabilirsiniz.

Ayrıca, köşelere koyabileceğiniz gece lambalarıyla ortama hem ışıltı katacak hem de kolayca erişebileceğiniz yerlere koyacağınız bu ışıkları istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Özellikle yatağın iki ucuna koyulan gece lambaları oldukça fonksiyonel olacaktır.

 Atmosfer

Birçok uzman yatak odanızda rahat bir hava yaratmak için açık ve yumuşak renklerin kullanılması gerektiğini belirtmektedir. Farklı renklere farklı tepkiler verdiğimiz göz önüne alındığında, yaşadığımız alanlarda kullandığımız renklerin ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıkmış olur. Açık renkler odayı daha ferah ve aydınlık gösterirken, sizin de daha rahat bir uyku çekmenize yardımcı olacaktır. 

04 Mar
admin 0 Yorum

En Yeni Tasarımlı Mobilya Modelleri

Kategori: Yatak Odaları

akca-avangarde-yatak-odasi-takimi (2)

Aradığın en şık tasarımlı mobilya modelleri uygun fiyat ve kaliteli seçenekleri ile Evgör Mobilya’da. Şık tasarımlı mobilyaları ile sıkça adını duyuran Evgör 2013 yılına girdiğimiz ilk günleri itibari ile en yeni tasarımlı mobilya modellerini müşterilerine sundur. En yeni 2013 tasarımlarında modern ve estetik çizgilerin hakim olduğu en şık tasarımları www.evgor.com.tr adresinde bulabilirsiniz. Tüm mobilyalar kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile hizmete girdi. Şık tasarımlı mobilya modellerini sizlere bir tık uzakta sunan Evgör Türkiye’nin 81 iline tüm ürünlerini ücretsiz olarak teslim etmektedir.

Özel tasarımları ile evinize en çok yakışacak mobilya modellerini kredi kartı ile 256 bit SSL sayesinde online olarak ödeyebilirsiniz. Online mobilya alışveriş keyfini Evgör’de yaşayabilirsiniz.

acilay-modern-lake-yatak-odasi-takimi (1)

Siz sadece istediğiniz ürüne karar verin Evgör kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim etsin. 2010-2011-2012 yıllarında  Evgör Mobilya sektörün Altın Marka ve Tüketici Kalite Ödülüne layık görülmüştür. Aradığınız en modern tasarımlı yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları ve tv ünitelerini bu adreste bulabilirsiniz.

Evgör Yeni Tasarımlı Modellerin Özellikleri
Modern çağa uygun tasarımları
Kaliteli modern tasarımlar
Günlük hayatı kolaylaştırıcı çözümler
Mükemmel şık tasarımları
Üstün teknoloji ile üretim
İnsan sağlığına zarar vermeyen malzemelerden üretilmesi
Kullanıcıya ulaşmadan önce tüm testlerinin yapılması
Ve daha birçok özelliği 2013 yeni tasarımlı mobilya modellerinde bulabilirsiniz.  En yeni tasarımları ile şık mobilyalar bir tık uzağınızda.

Yeni Mobilya Ürünleri Aşağıdaki Linkte
http://www.evgor.com.tr/K368,mobilya-modelleri.htm

25 Şub
admin 0 Yorum

En iyi Yatak odası Satış Siteleri

Kategori: Yatak Odaları

En iyi ve kalite yatak odası nereden alınır şimdi bu sorunuzun cevabını verelim,

En iyi yatak odasını araştırmalarımız karşısında direk karşımıza çıkan en kaliteli mobilya satış sitesi de olan kalitesini tescillemiş modern yatak odası takımından kale yatak odası takımını sürgülü yatak odası takımından bazalı yatak odası takımına kadar en kaliteli yatak odası takımını Evgör Mobilya’da bulabileceğinize kanaat getirdik. Evgör mobilya www.evgor.com.tr sizlere en kaliteli yatak odası takımlarını sunmakla kalmıyor aradığınız bütün özelliklere sahip binlerce alternatifli yatak odası takımlarını en iyi garanti koşulları kapsamında sunuyor. Evgör Mobilya’nın online alışveriş sitesine www.evgor.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer bir alternatif olarak yatak odası satış sitesi olan ve sadece yatak odası ve yatak odası takımı modelleri satışını yapan www.yatakodasi.com.tr adresinde de en az evgör mobilyada bulabileceğini kalitede yatak odası takımlarını bulabilirsiniz. Bir çok yatak odası takımlarını ve yatak odası modellerine indirimli yatak odası takımlarına yatak odası satış sitesinden ulaşabilirsiniz.

Evgör mobilya’da en modern kaliteli yatak odası takımları dışında bulabileceğiniz alternatif mobilya ve mobilya modelleri de şunlardır;

Yatak odası takımları, yemek odası takımları, oturma grupları, kanepeler, koltuk takımları, tv üniteleri, çocuk odaları, genç odaları, ve bir çok mobilya takımını ve mobilya çeşidine www.evgor.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Eğer ki başka bir mobilya modeli ve mobilya çeşidi arıyorsanız eğer sizlere alternatif olarak bir çak mobilya satış sitesi de sunabiliriz.

İlk olarak mobilyalar denilince ilk akla gelen www.mobilyalar.com.tr adresini mutlaka ziyaret etmenizde fayda var,

Bir diğer mobilya satış sitesi ise www.mobilyamodelleri.com.tr adresinde de en gözde en kaliteli mobilyaları bulabilirsiniz.

25 Şub
admin 0 Yorum

Kaliteli Yatak Odası Takımları

Kategori: Yatak Odaları

Aldığınız yatak odası takımı ne kadar kaliteli, yada yatak odası takımı alacaksınız kaliteli olup olmadığını bilmiyorsunuz o zaman bu makaleyi dikkatli bir şekilde okumanız gerekiyor çünkü kaliteli yatak odası nasıl olur kaliteli yatak odası nereden alınır sizlere bunu en ince ayrıntısına kadar anlatacağız.

Kaliteli yatak odası takımlarını nerden alırsınız

Kaliteli yatak odası takımı almak için bir çok internet sitesi bulabilirsiniz, bir çok mağaza görebilir ve ziyaret edebilirsiniz. Her satıcı doğal olarak sizlere kendi yatak odası takımlarının en kaliteli olduğunu söyleyecektir, bunun sebebini sizde en az benim kadar biliyorsunuz çünkü yatak odası takımını almanız istiyorlar ve o yatak odası takımını sizlere satmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

Peki bu durum karşısında en doğru seçimi yaparak kaliteli yatak odası takımını nerden bulacak ve alacaksınız, bu husus da dikkat etmeniz gerekenler nelerdir.

Doğru yatak odası takımını nerden bulacaksınız, hemen size anlatalım?

1. Alacağınız yatak odası takımını gözünüze kestirdiyseniz eğer ilk olarak yatak odası takımının malzemesiniz sorunuz

2. Daha sonra alacağınız yatak odası takımının garanti koşullarını öğrenin

3. Yatak odası takımın eğer sürgülü yatak odasıysa ki günümüzde artık sürgülü yatak odası takımları en moda yatak odası takımları arasında geliyor. Sürgülülerinin kapanış şekillerinim kontrol edin kapaklarından kayma olup olmadığına bakın.

4. Yatak odanızın boyasını kontrol edin kaplama mı yoksa lake yatak odası mı bunu öğrenin

5. Daha sonra alacağınız yatak odası takımın bazalı yatak odası olup olmadığını sorun çünkü alacağınız yatak odası takımının bazalı olması size büyük avantaj sağlayacaktır.

25 Şub
admin 0 Yorum

Yatak Odası ve Yatak Odası Takımları

Kategori: Yatak Odaları

Baharın gelmesiyle birlikte evlerinde ve yatak odalarında değişiklik yaptırmak isteyenler için birbirinden güzel, kaliteli ve modern yatak odalarını bulabileceğiniz alternatif mobilya satış sitelerini sizler için araştırdık ve bulduk.

Yatak odası takımı almak istiyorsanız eğer sizler için en modern yatak odasını, en kaliteli yatak odasını, en iyi yatak odasını bulabileceğiniz alternatif yatak odası satış sitelerini tek tek sunacağız.

Evgör Yatak odası takımları

Evgör mobilya www.evgor.com.tr sunmuş olduğu fırsatlarla sizler için en iyi ve en kaliteli modern yatak odası takımları sunmaya devam ediyor. Vermiş olduğu yatak odası hizmetlerini daima kalitesi ile tescilleyen evgör mobilya hiçbir yerde göremeyeceğiniz en modern en kaliteli yatak odası takımları satışa çıkarmış durumda.

Evgör mobilyada yatak odası takımı dışında bulabileceğiniz alternatif mobilya ve mobilya çeşitleri şunlardır.

· Yatak odası takımı

· Yemek Odası Takımı

· Oturma Grubu

· Kanepeler

· Tv Üniteleri

· Çocuk Odaları

· Genç Odaları

Ve bir çok mobilya modellerine evgör mobilyanın online satış sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yatak Odası arayanlar için yatak odası satış sitesi

www.yatakodasi.com.tr sitesi, sadece yatak odası arayanlar için hazırlanmış modern kaliteli yatak odası takımlarının yer aldığı en gözde yatak odası satış sitesi hizmete girdi.

Yatak odası sitesi, bahar kampanyasından yararlanarak yatak odası almak isteyenlere, yatak odası takımını değiştirmek isteyenler için, yeni evlenecekler için en uygun yatak odası takımlarını sizler için sunuyor.

Aradığınız gerçekten kaliteli ve modern yatak odası takımıysa www.yatakodasi.com.tr adresinde en iyi yatak odası takımlarını bulabilirsiniz.

18 Şub
admin 0 Yorum

Modern Yatak Odası Fiyatları

Kategori: Yatak Odaları YATAK ODASI

Modern yatak odası modellerinde en uygun fiyatları sizler için araştırdık. En üstün hizmet kaliteli yatak odası takımları modellerinde aradığınız tüm tasarımları www.evgor.com.tr adresinde. Şık tasarımları ile evinize çok yakışacak tasarımlar arasında olan modern yatak odası takımları kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile kalitenin Adı Evgör Mobilya’da. En yeni tasarımlı modern yatak odası takımları tasarımlarında lake yatak odaları, ahşap yatak odaları, cnc işlemeli yatak odaları modellerini bulabilirsiniz. Özel tasarımları ile yatak odanıza muhteşem hava katacak modellerden olan cnc işlemeli lake yatak odası modelleri Evgör Mobilya’nın en şık tasarımları arasında yer almaktadır. Özel tasarımlı olup neme, küfe ve diğer etkenlere dayanıklı olarak üretilen yatak odası modelleri 2 yıl garantilidir. Site üzerinden alışverişlerinizi 256 bit SSL sayesinde güvenli olarak ödeyebilirsiniz. En özel tasarımlı modelleri bir tık ile Evgör Mobilya sayesinde hemen alabilirsiniz. Şık tasarım modelleri en uygun fiyata Evgör’de bulabilirsiniz.

 

Modern Yatak Odası Özellikleri

 • Özel tasarımları ile çağa uygun olmaları
 • Modern tasarımları ile yatak odanıza hava katmaları
 • Lake boya kaplama ile uzun yıl kullanım imkanı
 • Şık tasarımları ile en yeni modeller
 • Ahşap modellerde en yeni tasarımlar
 • Yatak odanızda ferahlık
 • Özel tasarımı ile benzersiz yatak odaları
 • Mükemmel tasarımları ile en yeni modeller
 • Üstün teknoloji ile benzersiz işçilik

Aradığınız tüm yatak odası takımları en uygun fiyata Evgör Mobilya’da. Kaliteli tasarımları bir tık ile kapınıza getirin.

11 Şub
admin 0 Yorum

Beyaz Yatak Odası Takımı

Kategori: Türkçe Bilgi, Yatak Odaları beyaz-yatak-odasi

Beyaz yatak odası takımı modellerinden en şık tasarımlardan birisi olan Real modern yatak odası takımı yatak odanızda ferahlık katacak. Yapılan araştırmalara göre yatak odası renk seçimi insanın sabah uyandığındaki ruh halini etkilemektedir. Beyaz yatak odası takımları sizi güne ferahlık içinde hazırlayacak. En şık tasarımlı yatak odası takımları en uygun fiyata sizleri bekliyor. Şık tasarımları ile evinize renk katacak modeller arasında bulunan beyaz yatak odası takımları en uygun fiyata kalitenin adı Evgör Mobilya’da. kaliteli tasarımları ile evinize renk katacak modellerden olan beyaz yatak odası takımı modelleri en kaliteli tasarımları ile sizleri bekliyor.

Neden En Kaliteli Modeller Evgör’de
En kaliteli tasarımları ile evinizde mükemmel görüntü oluşturacak tasarımları kaliteli malzeme kullanımı ve usta işçilik ile birleştiği için en kalite yatak odası modelleri Evgör’de. Kaliteli yatak odası takımlarını kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile sahip olabilirsiniz. Şık tasarımları ile Evinize renk katacak tasarımlar arasında olan  beyaz yatak odası modelleri yatak odanızda ferahlık rüzgarı estirecek.

Beyaz Yatak Odası Takımları Modellerinin Özellikleri

 • En modern tasarımlar
 • Kaliteli tasarımları ile uzun yıllar kullanım keyfi
 • Güne sinirsiz stressiz başlama
 • İnsan sağlığına zarar verici hiçbir malzeme içermemesi
 • Neme, küfe ve diğer doğal etkenlere dayanıklı olması
 • Mükemmel tasarımları ile benzersiz olmaları

En şık tasarımlı beyaz yatak odası takımları www.evgor.com.tr sizleri bekliyor. Evgör Mobilya’da ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

17 Oca
admin 1 Yorum

Yıldız Modern Yatak Odası Takımı

Kategori: Yatak Odaları yildiz-yatak-odasi

Yatak odası dedinizde akla ilk gelen mobilya firmalarından olan Evgör Mobilya sizlere en şık tasarımlı Yıldız yatak odası takımını takdim eder. En yeni tasarımı ile yatak odanızda muhteşem görüntü oluşturacak tasarımlardan birisi olan yıldız yatak odası kredi kartına 12 taksit ve nakite %8 havale indirimi ile satışta. En yeni tasarımlı modellerden birisi olan bu yatak odası dolap, karyola, şifonyor,  komodin oluşmaktadır. En yeni tasarımları ile en modern yatak odaları sizleri bekliyor. Yıldız yatak odası takımının dolap içi ve kapakları raylı olup güvenlikli yapıya sahiptir. Mükemmel tasarımı ile evinize renk katacak bu tasarımda dolap kapakları özel işlemeli olup yanında alacağınız yatak modeli tamamen ortapediktir. Yatak ayrı olarak satılmaktadır. Sizde en şık tasarımlı modellere ulaşmak istiyorsanız www.evgor.com.tr  adresinden hemen sipariş verebilirsiniz. Sitede 256 bit SSL sertifikası ile ödemelerinizi online olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz takdirde ürününüz için herhangi bir nakliye bedeli ödemezsiniz. İstanbul ili sınırları içerisinde ürün montajı Evgör Mobilya’ya aittir. Sizde en şık tasarımlı bu ürünlere ayrıcalıklarla sahip olabilirsiniz. Kalitenin adı Evgör Mobilya sizlere üstün hizmet kalitesi sunmaktadır. En yeni tasarımları ile mükemmel yatak odaları modelleri burada. Sizde en şık tasarımlı ürünlere bir tık ile sahip olabilir online alışverişin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. En yeni şık tasarımlı yatak odası modelleri tek ile kapınızda. Yıldız yatak odası takımı sizleri bekliyor.

11 Oca
admin 0 Yorum

Crop Yatak Odası Takımı Şık Tasarım

Kategori: Yatak Odaları crop-yatak-odasi

Özel tasarımı ile yatak odanıza şıklık kazandıracak tasarım olan Crop yatak odası takımı sizi çok mutlu edicek. Özel tasarımı güne güzel bir başlangıç yapmanızı sağlayacak olan Crop yatak odası takımı uygun fiyatı ile de cebinizi düşünüyor. En  yeni tasarımlı yatak odası takımlarından olan bu ürün kredi kartına 12 taksit imkanı ve nakite %8  havale indirimi ile karşınızda. En yeni tasarımlı bu yatak odalarının özelliklerini gelicek olursak; neme, küfe diğer etkenlere dayanıklı olması antibakteriyel olup insan sağlığına zararlı olmaması, kullanılan malzemelerin kanserojen madde içermesi gibi özellikleri bulunmaktadır. Mobilya alırken sağlığımdan da olmam diyorsan size önerimiz Crop yatak odası takımı burada. Crop yatak odası takımını www.evgor.com.tr adresinden güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. En yeni tasarımlı mobilyalar bir tık ile kapınızda. Siz sadece istediğiniz ürüne karar verin Evgör Mobilya kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim etsin. Crop yatak odasını alırken sizlere yardımcı olacak müşteri temsilcilerine 444 888 6 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz
www.evgor.com.tr adresinden yapacağız alışverişleriniz güvence altındadır. Sayfa 256 bit SSL şifreleme yöntemi ile korunmaktadır.  Hiçbir bilginiz 3. Şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Tüm mobilya ihtiyaçlarınızı siteden karşılayabilirsiniz.

02 Oca
admin 0 Yorum

Beyaz Yatak Odası Takımı

Kategori: Yatak Odaları beyaz-yatak-odasi

İzlenimlerimize göre yeni trendin yatak odalarında beyaz yatak odası olduğunu gözlemledik. Beyaz yatak odası takımlarının bu kadar tutulmasının sebebi bizce insan ruhuna verdiği ferahlıktan kaynaklanmaktadır. Şık tasarımla birleştiği zaman beyaz yatak odaları tüm bayanların yatak odalarında görmek istediği tasarım haline gelir. Beyaz yatak odası takımlarını nereden alacağız diyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

               Beyaz Yatak Odası Nereden Alınır ?

Sizler için bu sorunun cevabını araştırdık ve bulduk. Konu yatak olunca tüm bayanların hassas davrandığı bir konudur. Özellikle konu beyaz yatak odası olunca çokça soru aklınıza takılabilir. Sizlere bu sorunların cevaplarını bu kısa yazımızda ileteceğiz. Öncelikle şık ve kaliteli bir beyaz yatak odası takımını nereden alacağım diyorsanız bizce ilk adresiniz Evgör Mobilya olmalıdır. Birbirinden şık tasarımlarıyla beyaz yatak odaları heme kaliteli hemen de uygun fiyatlıdır. Evgör’ün beyaz yatak odalarını www.evgor.com.tr adlı sitesinden takip edebilirsiniz. Sitede online alışveriş çok güvenli. Site 256 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Ürünleri çok kaliteli ve 2 yıl garantilidir. 81 ile ücretsiz ürün teslimatı mevcuttur. Kısacası bu kadar kolaylığı sağlayan bir site olan Evgör Mobilya kaçırılmayacak bir fırsatttır. En yeni kaliteli beyaz yatak odası takımlarının kısaca özelliklerini sayacak olursak; insan sağlığına zarar verici hiçbir kanserojen hiçbir materyal kullanılmamıştır. Tüm ürünler üstün teknoloji ile üretilmiştir. Hepsi en son trend olup hanımların çok ama çok beğeneceği türdendir.

24 Ara
admin 0 Yorum

Yatak Odaları Modelleri

Kategori: Yatak Odaları

Evgör Mobilya sizlere her zaman en şık yatak odaları modelleri sunmaktadır. Birbirinden şık tasarlanmış yatak odası takımlarında bir tık ile ulaşabilirsiniz . Birbirinden şık tasarlanmış bu ürünler üstün kalite ile üretilmiş yapımında hiçbir kanserojen içerik içermeyen madde kullanılmıştır. Evgör Mobilya sizlere her zaman üstün kaliteyi en uygun fiyatta sunar ve sizi asla mahçup etmez. 81 ile ürün gönderimi mevcut olan Evgör mobilya tüm ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir. 10 ilde yerinde hizmet seçeneği bulunan Evgör Mobilya üstün müşteri hizmet kalitesi sunmaktadır.
Kalite ve rahat bir yatak odası takımı güne zinde başlamanız için en iyi mekandır. İyi ve rahat yatak odası sizi güne mutlu ve huzurlu başlamanızı sağlayacaktır. İyi bir yatak odası sizi her zaman memnun edecektir. En iyi yatak odası takımları uygun fiyat ve kalitenin adı Evgör Mobilya’da.
Evgör Mobilya Hakkında Kısa Bilgi;

15 Ara
admin 1 Yorum

Yatak Odası Modelleri

Kategori: Yatak Odaları rento

Birbirinden şık tasarlanmış yatak odası modelleri en uygun fiyata Evgör mobilya’da. Uygun fiyat ve kaliteli tasarımları ile dikkat çeken Evgör Mobilya sizlere üstün teknoloji ile üretilmiş en şık tasarımlar sunar. Sizde Evgör’ün üstün teknoloji ile üretmiş olduğu yatak odası takımları modelerinin güzelliğine kapılacaksınız. Yatak odası günün yorgunluğunu attığınız, özel anlarınızı yaşadığınız sizin için önemli olan en özel yerdir. Bu özel yer her sabah siz uyandığında baktıkça içinizi açacak bir tasarım olmalıdır.
Evgör Mobilya yatak odası fiyatları ile dikkat çekmektedir.

Şirkete Genel Bakış
2004 yılının son çeyreğinde kurulan Evgör yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında, özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur.

02 Ara
admin 0 Yorum

Modern Yatak Odaları

Kategori: Yatak Odaları dolceyatakodasi

En yeni tasarlamış yatak odası takımları ile yatak odanıza muhteşem bir görüntü oluşturum. Yatak odaları insanların  günün yorgunluğunu ve özel anılarını yaşadığı yerdir. Bu yüzden yatak odası hem tasarımı hem de rahatlığı ile kişiye hitap etmelidir. Güne mutlu başlamanın başlangıcı sizi rahat ettirecek bir yatak odasından geçer. Evgör’ün şık tasarımlı yatak odası takımları hem rahat hem de bütçenize uygundur. Evgör’den aldığınız yatak odalarını 36 ay taksit imkanı ile sahip olabilir sizde güne mutlu başlayabilirsiniz. Web sayfamız 256 bit SSL korunmakta ve ödemelerini güvenli bir şekilde kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Birbirinden şık tasarlanmış yatak odalarına www.evgor.com.tr ile bir tık ile sahip olabilirsiniz. Evgör 81 ile tüm 500 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz teslim etmektedir. 10 ilde ücretsiz kurulum desteği mevcuttur.
2013 yılına muhteşem yatak odası tasarımları ile hazırlanan Evgör Mobilya sizlere her zaman şıklığı ve uygun fiyatı sunar. Evgör Mobilya Hakkında Kısaca Bilgi Verirsek;
2004 yılının son çeyreğinde kurulan Evgör yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.
Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında, özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur.
Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan Evgör her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.

 

© 2012 Akra Blog - Kısacası Aradığınız Herşey

Sitede yer alan tüm içerik Akra Blog'na aittir.

Mobilya Site Haritası