2017 Sonbahar Sezonu Ferace Tercihleri Nasıl Olmalıdır?

Kadınların en çok tercih ettiği modellere arasında yer alan feraceler farklı tasarımları ile çok beğenilmektedir. 2017 Sonbahar sezonunda da en trend modelleri ile mağazalarda satılmaya başlayan ferace modelleri için beden ölçülerinize en uygun olanı tercih etmeniz gerekmektedir.

 

            Tesettür giyim tercihlerinde feraceyi daha çok seven kadınlar sezonun farklı desen ve modelleri ile tasarlanan kombinler ile stillerini oluşturmaktadır. Her renk ve her modelde olan feraceler son zamanların en çok tercih edilen modelleridir. Tüm kadınların günlük kullanımlarda ve özel davetlerde tercih ettiği feraceler için online satış mağazalarına göz atabilirsiniz. Nasıl bir ferace almak istediğini bilmeyenler için aşağıda 2017 Sonbahar sezonunun en trend modelleri yer almaktadır.

 

– PELERİN FERACE MODELLERİ

 

2017 yılında da en trend modeller arasında pelerin modeli bulunmaktadır. Pardesülerde, gömleklerde, tuniklerde bolca uygulanan pelerin detayı feraceler için kullanıldığında ortaya çok şık bir tasarım çıkmaktadır. Pelerin detayının kullanıldığı tesettür ferace modelini çok uygun fiyatlar ile satın almak mümkündür. Haki ve pudra renk seçeneğine hayır diyemeyeceksiniz.

 

– MEVLANA FERACE MODELLERİ

 

Mevlana tarzındaki modeller tesettürlü kadınların çok fazla rahat edebilmesi için çok uygundur. Hem iş kadınlarının hem de çalışmayan kadınların tercih ettiği bu modeller siyah rengin asilliği ile göz doldurmaktadır.

 

– KEMERLİ FERACE MODELLERİ

 

Kemer detayı her tesettür giyim ürününe yakıştığı gibi ferace modellerine de yakışmaktadır. Lacivert renk ile bütünleşen bu modeli istenilen şal ya da eşarp modeli ile kombinlemek mümkündür.

 

– YARASA KOLLU FERACE MODELLERİ

 

Yarasa kollu modeller ile günlük şıklığı ve rahatlığı yakalamak mümkün olduğu gibi özel gecelerde de şık olmak mümkündür. Özellikle rahatına düşkün olan tesettürlü kadınların yarasa kollu modeller ile çok rahat oldukları da bir gerçektir. Siyah, pudra, mor ve lacivert renklerini tercih ederek güzel kombinler yapabilirsiniz.

 

– VOLAN KOLLU FERACE MODELLERİ

 

Volan kollu bir ferace tercih ettiğinizde oldukça şık olmanız mümkündür. 2017 yılında pek çok kıyafete uyarlanarak tesettürlü kadınların zarif ve asil görünmesini sağlayan volan detayı feraceler için de çok başarılı olmaktadır. Volan detayı olan bir ferace ile istediğiniz ortamda stil sahibi olduğunuzu gösterebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply