2017 Tesettür Abiye Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

 

Her sezon tekrar eden düğün mevsimlerinde ister istemez herkesi dahil etmektedir. Sevdiklerinizin ya da akrabalarınızın, arkadaşlarınızın düğün, nişan, kına ve benzeri gibi özel günlerinde en çok abiye modellerine ihtiyaç duyulur. Organizasyon ortamına uygun birbirinden özel renklerden oluşan tesettür abiye modelleri için çarşı pazar abiye seçmesi telaşına düşer herkes. Gidilecek organizasyon ortamına uyum sağlayacak doğru model seçmek oldukça önemli bir durumdur.

 

Uzun Tesettür Abiye Tasarımları

 

Düğünlerden ya da herhangi bir özel organizasyonlarda şıklığın resmi dili olan tesettür abiye modelleri farklı form ve detayları ile çevreye damga vurmanızı sağlayacak tasarımlarda üretilmektedir. Özellikle uzun tesettür abiye modelleri oldukça şaşaalı taşlar ile bezenen ve gold parçalarıyla hareket kazandırılan tasarımların yanı sıra soft renge sahip son derece sadeliği yakalayan tasarımları da bulunmaktadır. Tesettür abiye modelleri her ne kadar uzun forma olursa olsun, derin yırtmaçlarıyla oldukça şık bir detay sunmaktadır. Ayrıca balık, kalem modelleri ve etek kısımlarının dar, kloş, yakalarının ise kayık yaka, derin yaka, bisiklet ve straplez ve benzeri gibi modelleri de oldukça şık tasarımlarla her kesime hitap ediyor.

 

2017’nin En Vogue Tesettür Abiye Modelleri

 

2017 tesettür abiye modellerin göz atıldığı zaman baharatlı hardal renkleri zümrüt rengi, antrasit, siyah, metal parıltılar, bronz, gümüş ve tonlamaları, saks mavisi, fuşya, bordo ve mürdüm renkleri 2017’nin en Vogue modelleri arasında yer alıyor. Özellikle mürdüm rengi ile tasarlanan abiyelere, mürdüm renginin zarafeti ve asaleti 2017 sezonun ince el işçiliği ile bütünleşerek estetiği abiyelere yansımış. Ayrıca anvelop kesimli, volanlı, fırfırlı, kruvaze kesim, işleme detay, taş detay, altın sırma işleme, motifli detay, çiçek işleme, gümüş veya gold rengi aplike detay, payetli ve pulla tesettür abiye modelleri 2017 sezonunda tafta, şifon, ipek, saten ya da tül gibi kumaşlara ince el işçiliği işle tasarlanarak abiye modellerine gözleri kamaştıracak bir estetik kazandırılmıştır.

 

Ayrıca dantelin lüks ve elit görüntüsü 2017 tesettür abiye modellerinde unutulmamış. Böylece 2017 tesettür abiye modelleri renkleri kesim ve dikkat çeken en ince detaylarıyla 2017 de kadınların güzelliğini etrafa daha da çok yansıtacağına benziyor. 2017 tesettür abiye modellerinde durum bu şekildedir.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

One Response
  1. 13 Mart 2017

Leave a Reply