Moda

2018-2019 Şal Modası

Kadınlar şık ve modern görünmek için çoğu zaman şal ya da eşarp gibi aksesuarlar kullanır. Bu aksesuarlar aynı zamanda sade bir kombinin bile daha hareketli ve gösterişli bir hale getirilmesine yardımcı olur. Doğru kullanılan şal modelleri şık ve güzel bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

 

 Şal Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kombininizi tamamlamak için şal kullanmaya karar verdiyseniz seçeceğiniz şaşın kombininize uyumlu olmasına da özen göstermelisiniz. Bunun yanında şalı kombininizde nasıl kullanacağınız da çok önemlidir. Örneğin bazı kadınlar eşarp şalları başına örtmeyi tercih ederken bazıları ise şalı boynuna fular şeklinde boynuna takarak süs amaçlı kullanmayı tercih ediyor. Şık ve modern bir görünüme ulaşmak için kadınlar kombinlerine uygun şallar ile şıklığını ön plana çıkarabilir. Simsiyah giyindiğinizde bile renkli bir şal kullanarak kendinize farklı bağlama şekilleriyle fular yaptığınız zaman modern ve şık bir görünüme ulaşabilirsiniz.

 

 En Çok Tercih Edilen Şal Modelleri

 

Son zamanlarda en çok tercih edilen şal modelleri arasında ipek şaklar yer alıyor. Gerek dokusu gerek güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan ipek şaklar, kadınların zarafetini ön plana çıkarmaya yardımcı oluyor. Bu modelleri dilerseniz başınıza bağlayarak eşarp olarak dilerseniz de boynunuza bağlayıp şal olarak da kullanabilirsiniz. Her daim şık ve modern görünmek isteyen kadınlar bu tarz aksesuarları genellikle kombinlerinin tamamlayıcısı olarak tercih ediyor. Çok sade ve sıradan bir kombini bile şık şal modelleri ile daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Yün şal modelleri ise kadınlar tarafından özellikle de sonbahar ve kış aylarında tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu şallar, sıcak tutma özelliğinin yanında omuza atılabilir şekilde tasarlanıyor ve kombininizin bir parçası olarak kullanmanız sağlanıyor. Özellikle de püskül detaylı şal modelleri bu sezon büyük ilgi görüyor.

 

Aynı zamanda boncuk işlemeli ve iğne oyalı, el emeği şal modelleri şıklığınızı tamamlamanız yardımcı oluyor. Zarafetinizi ön plana çıkaracak şal modelleri ile sade bir kombini bile şık bir hale getirebilirsiniz. Tarzınıza uygun binlerce rengarenk şal modelleri ile siz de her zaman günlük şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın