Moda

2018 Sonbahar Tesettür Modası

Bahar aylarının gelmeye başlaması demek birbirinden güzel renklerin kullanılması demek. Bu renklerin kullanılmasıyla birlikte daha çok renkli ve daha içinizi açacak bir görüntü elde etmeniz mümkün olacak. Elbette bahar ayları yalnızca renkler için değil desen ve modeller içinde bir çeşitliliği beraberinde getiren aylardır. Bu sayede dolabınızda daha fazla çeşidi birlikte bulundurarak daha fazla seçenek olacak. Ve bu sayede elbise ve kıyafet seçiminde zorlanmayacaksınız. 2018 tesettür giyim modası bahar aylarında kışın sıkıcı ve düz renklerinin yerine ışıl ışıl renklere ve canlı renklere bırakıyor. Aynı zamanda farklı modelleri de bahar aylarında görme imkanımız bulunuyor.

Canlı Renkler Ve Bahar Ayları

Bahar ayları demek doğanın uyanması demek. Çiçeklerin açması, etrafın yeşillenmesi ve farklı renklerin görünmeye başlaması demek. Aynı doğada bulunan olayları kıyafetlere de yansıtmak mümkün. Örneğin çiçek desenleri elbiseleri, kiraz renkli kıyafetleri ve daha birçok farklı renk ve modeli kadınların üzerinde görmek mümkün. Sizde kendinizi iyi hissetmek ve baharla birlikte uyanmak için renkli ve bahar desenli kıyafetleri tercih etmelisiniz. Bu sayede ölü kış sezonundan kurtulabilir ve dolabınıza bir canlılık bir ışıltı getirebilirsiniz. 2018 tesettür giyim modası bahar renkleriyle sizde bu bahar ışıl ışıl olabillirsiniz.

Bahar Kıyafetlerini Ne Zaman Giymeye Başlamalı

Türkiye yüzölçümü olarak oldukça geniş bir ülke. Bu nedenle farklı coğrafi bölgeleri barındıran bir ülke. Baharın gelişi kimi yerlerde daha erken olarak havalar daha erken ısınırken kimi yerlerde daha geç oluyor. sizde bulunduğunuz yere göre havaların ısınmaya başlamasıyla bahar dönemine girebilir ve bahara uygun kıyafet seçebilirsiniz. 2018 tesettür giyim modası bahar aylarında ışıl ışıl renklerden oluşuyor. Bu sezonu canlı renklerle geçirin. Çünkü tıpkı kış aylarında olduğu gibi yazında nut renkleri kıyafetlerde göreceğiz. Ancak bahar aylarında böyle bir sınırlama bulunmuyor.

Bahardan Yaza Doğru

Bahar aylarından yaza doğru geçerken kot ve keten tercihi yapmanız mevsimsel olarak daha rahat kıyafetler giymenizi sağlar. Bu durum sizi rahat ettirmesinin yanında şık bir kadın olmanızı da sağlar.

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın