Moda

Abiye Elbiselerde Yazlık Kısa Modeller!

Yaz Modasına Uygun Abiye Elbiselerde Kısa Modeller:

 

Düğün, mezuniyet ve açılışların start verdiği yaz sezonun iç açıcı ve güçlü tasarımlarının buyadabu.com giyim sitesinde görücüye çıktığı kısa abiye modelleri her zevke uygun zengin renkleriyle sunulmaktadır. Tarz zengini koleksiyonların kesimleri dar kesimlerin yanı sıra asimetrik kesimlerle hareketlendirilmiş, uçuk tonların vermiş olduğu ahenkli renklerle açık hava organizasyonlarında da giyilebilecek büyüleyici modeller dikkatleri üzerinde topluyor. Stiletto ve platform ayakkabıları patlatan, modellerini öne çıkaran kısa kesimli kısa abiye elbiseler efektif desenli enerjik modelleriyle de ilgi görmektedir. Yeni sezonda ki tasarımlarda mutlaka herkesin beğeneceği detaylar ve modeller düşünülerek tarz çeşitleri, tasarımcılar ve markalar tarafından oldukça zengin tutulmuştur.

 

Yeni Sezonda Abiye Elbiselerde Etkileyici Modeller:

 

Yaş gruplarına, özel gün konseptlerine göre her bir modelin ayrı stil havası taşıdığı kısa abiye modeller de dikkat çeken trend yenilikleri tüm enerjisiyle bayanları bu sezon davetlere güvenle taşıyacak etkileyici tarzlarla sunulmaktadır. Abiye elbiselere uyarlanan lazer kesim detayları da yine kumaşlara efektif enerjinin katıldığı güçlü tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Özellikle mini elbiselerde lazer detaylar daha öne çıkmakta ve model olarak farklılık yaratmaktadır. Büyük beden ve küçük bedenlere kadar her bedende muntazam kalıpları ile ölçü sıkıntısı yaşanmadan beğenilen ve trend olan modellerin kolay bulunabilmesi de giyimine özen gösteren bayanları bu sezon oldukça sevindirmektedir.

 

Genç tasarımlarda ki enerjik renk ve modellerle, abiye elbiselerde kısa modelleri sevenler için mezuniyet balolarında ya da genç bayanların özel günlerde şıklıkla taşıyabilecekleri sezona özel hareketli tasarımlar abiye modasında bu sezon oldukça ilgi görmektedir. Büyük bedenler içinse vücut hatlarına uyumlu, fazlalıkları kapatacak uçuş uçuş eklenen tül detayları ve daha ince gösteren kesim hileli kısa modelli abiyeler genç ve orta yaş grubuna hitap eden çok şık tarzlarla sezonu karşılıyor. Özellikle tasarımda stili üst sıralara taşıyan pelerinli ve payetli modeller şıklığın sonsuzluk etkisini ve tasarımların hayallerin de ötesine taşınabildiğini gözler önüne sermektedir. İçinde bulunduğumuz sezonda, abiye tarzlarda şaşırtıcı tasarım ve renk patlaması yoğun olarak yaşanmaktadır. Yaz sezonunda bu yılın trendi olarak, abiye elbiselerde kısa modeller daha çok tercih edilmektedir.

Kaynak: www.buyadabu.com

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın