Türkçe Bilgi

Abiye Modelleri İle Gecenin En Şık Bayanı Siz Olun

 

G.M.Z. Tesettür - Güneş Balık Abiye Elbise MSW8917 Zümrüt (1)        Özel davetlerde giyim tercihi ile şık ve ön planda olmak isteyen bayanlar için bir birinden farklı seçenekler sunuluyor. Yeni sezon ürünler özellikle de tesettür giyim modasında büyük ilgi görüyor. Çünkü yeni detaylar, geniş model seçenekleri ve detaylarla özellikle tesettür abiye modelleri her bayanın tarzını yansıtmasına neden olacaktır. Bu yeni ürünlerde farklı tarzda abiyeler hazırlanarak, renk, kumaş ve detay olarak seçenekler geniş tutulmuştur.

 

ABİYE ELBİSELERİNDE MODELLER

Yeni ürünler abiye modellerinde çeşitli detaylar ve kesimler bulunmaktadır. Öncellikle düz modellerin yanı sıra, kuyruk detayı olan, ikili takım görüntüsüne sahip veya alt kısmı geniş modeller bulunmaktadır. Düz modellerde boyun kısmında, elbiseye bitişik olan kolye detayı ön plana çıkıyor. Bu sadelik tesettür abiye modelleri içerisinde görebileceğimiz bir faktördür. Özellikle abiyelerde bu sadeliği zarifliğe ve şıklığa dönüştürecek olan kullanılan detaylardır. Yeni ürünlerde kuyruk detayı elbiselerde sıkça görebileceğimiz bir detaydır. Çünkü abiye elbiselerinde bu detay çok hoş ve dikkat çekicidir. Bazı modellerde kullanılan kuyruk ise şifondan ve farklı renkte oluyor. Verev kesim veya iki görüntüsünde olan abiye elbiseler görselliği ile dikkat çekiyor.

 

ABİYE ELBİSELERİNDE DETAYLAR VE RENKLER

Şıklığı göz önüne seren abiye elbiseleri bir bütün olarak şıktır. Bu büyük bir avantaj sağlıyor. Çünkü şık detaylarla olan elbiselerde diğer detayları biraz arka planda bırakmak mümkündür. Sade bir ayakkabı ve çanta ile kullanacağınız şık ve zarif elbise gecede en şık olmayı da sağlayacaktır. Dantel, pullar, boncuk, kemer, payetler, işlemler tesettür abiye modelleri ile birleşiyor ve zarif tasarımlar ortaya çıkıyor. Her tarza uygun abiyeler bu yeni sezonda bulunmaktadır. Bazı modeller payetli ve balık modelinde. Bolero görünümlü, işlemeli elbiseler renkleri ile dikkat çekiyor.

Bu noktada seçim yapmak oldukça zordur. Çünkü renk olarak ikili renkler bulunmaktadır. Bunlar siyah kırmızı, siyah ve yeşil gibi ikili renklerdir. Bunun yanı sıra tek renkler de bulunmaktadır. Pembe, kırmızı, bordo, siyah gibi renkler ana renklerdendir. Bazı tesettür abiye modelleri kumaşları sayesinde farklı bir görsellik ile karşımıza çıkıyor. Özellikle jakar, kadife, dantel ve şifon gibi kumaşlar sık sık kullanılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Müzik Dünyasının Gülen Yüzü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın