Abiye Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Abiye seçimi bir kadın için büyük bir önem taşır. Yıl içerisinde her zaman olmayan ve çok az gerçekleşen büyük bir takım organizasyonlar bünyesinde giyilen elbiseler için abiye modelleri ince elenip sık dokunarak büyük titizlik içerisinde seçilir. Ancak bunu yaparken kısa abiye modeli ya da uzun abiye modeli seçiminde ilk yapılması gereken, gidilecek olan davetin ne olduğudur. Örneğin bir düğün ya da bir nişan gibi organizasyonlar ise o zaman üzeri bazı hoş süslemeler ile tasarım haline getirilmiş olan giyim örnekleri ön plana çıkar.

 

Özel Davetler

 

Düğün ya da nişan haricinde daha elit bir davet için ise sade ama parlak kırmızı gibi daha canlı kısa abiye modelleri tercih edilmelidir. Bu da sizi katılacağınız o davete daha estetik ve dikkat çekici hale getirecektir. Aynı zamanda kullanacağınız aksesuarlara da giyeceğiniz bir abiye modeli göre tercih etmelisiniz. Kısa bir abiye modeli için altın bir kolye ön plana çıkarken, uzun abiye için ise bilekli ya da dikkat çekici parlayan şık bir küpe ön planda olmalıdır.

 

En Güzel Abiye Modelleri

 

Bir kısa abiye ve uzun bir abiye modeli ve hatta birbirinden değişik elbise çeşitleri arasından bir model seçimi yaparken, burada en çok dikkat etmeniz gereken durumlardan biri de hiç şüphesiz beden yapınıza göre bir elbise seçimini tercih etmenizdir. Bunlara dikkat ederek katılmak istediğiniz organizasyon içi hazır bir hale gelebilirsiniz.

Kaynak: buyadabu

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply