Türkçe Bilgi

Ataşehir ve Ümraniye’de Özel Kolej: Boğaziçi Bilim Koleji

İstanbul’un en çok tercih edilen kaliteli Ümraniye özel okul eğitim kurumu sayesinde ek ücretler ödenmeden ve ekonomik fiyat tarifesinden eğitim programları alınabilir.

Konforlu ve göze hitap eden sınıfları ve geniş eğitim binası ile beklentilere hitap eden profesyonel eğitim kurumu ayrıca özel sınıflara da sahip olması sayesinde öğrencilere eşsiz bir eğitim hizmeti sunuyor.

Kaliteli Eğitim Kurumu Hedefleri

Yılların bilgi birikimlerine sahip olan kadrosu ile eğitim hizmetleri sunan Ataşehir özel okul eğitim kurumu yalnızca bugünün değil, geleceğin de bilimsel eğitim alanında yer almayı hedefliyor.

Bilimsel bilgiye ve bilimsel sorguya değer veren lider eğitim kurumu, bünyesinde yetiştirdiği bireylerin profesyonel ve bilinçli bireyler olmasına, bilimsel sorgulamaların yapılmasına, minimum 1 adet yabancı dil bilmesine, yer aldığı toplumun tarih ve kültür yapısına uyum göstermesine, yüksek özgüven ve sorumluluk bilincine sahip olan bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Eğitim Kurumunda Sunulan Eğitim Programları

Zengin bir eğitim kataloğuna sahip olan kaliteli eğitim kurumundan profesyonel eğitimciler bünyesinde crossaction egzersiz çalışmaları, atölye çalışmaları, rehberlik hizmetleri, psikolojik destek hizmeti, ölçme ve test etme programı, sosyal ve kültürel gezi programı, kulüp çalışmaları, kütüphane hizmeti, bilgi teknolojileri hizmeti gibi birçok alanlarda eğitim çalışmaları alınabilir.

Eğitim Kurumu Farklılığı

Kaliteli eğitim kurumu uzun dönemlerden buyana kaliteli eğitim hizmet anlayışı ve bilinçli bireylerin yetiştirilmesini misyon edinmesi sayesinde, Türkiye’nin en çok tercih edilen eğitim kurumları listesinde bulunuyor.

Alanında uzman eğitimci kadrosu ve konforlu eğitim binası ile avantajlı eğitim hizmetleri sunan kaliteli eğitim kurumu ayrıca İstanbul’da yer alan birçok eğitim kurumlarına nazaran daha düşük bir fiyat tarifesi üzerinden eğitim hizmetleri sunuyor.

Bireylerin geleceğe umutla bakmasını sağlayan profesyonel eğitim kurumunda yer almak için, kurumsal web sitesi üzerinden iletişime geçebilir ve ayrıca 4 Mayıs tarihinde başlayacak olan giriş sınavı kaydınızı web sitesi üzerinden online olarak oluşturabilirsiniz. https://www.bogazicibilimkoleji.com/

 

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyim Modasının Dikkat Çeken Kreasyonu başlıklı makalemizde Tesettür ve tesettür modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın