Bambu Mobilyalar

Sağlığın konfor ile buluşması olan bambu mobilyalar, hayatınızı güzelleştirmeleri adına yepyeni dizaynları ile sizleri bekliyorlar… Kusursuz tasarımlar, yaşamınıza anlam kazandıracak. Ürün yelpazemizi sizin mutluluğunuz üzerine inşa etmekten oldukça mutluyuz. Asaletli bambu mobilyalar oldukça rahat oldukları kadar hijyen dostu olmayı da ihmal etmiyorlar. Uzun ömürlü tasarımlar en doğal malzemeler kullanılarak üretiliyor: Bambudan! Uzakdoğu ülkelerinde yeri geldi mi bütün bir köy bambuda kuruluyor ve size hatırlatmak isteriz; Uzakdoğu insanları sağlıklı yaşadıkları için hep uzun ömürlü oluyorlar. Yıllanmış ve modernist görünüşünden arınmış mobilyalarınızdan kurtulmanın zamanı geldi! Her biri sanat eseri nüktesine sahip tasarımlar asaletli yapıları ile oldukça çarpıcı bir sunum garantisi sağlıyorlar. Görümleri muhteşem, şıklıkta üzerlerine yok!

El işçiliği harikası olan bambu mobilyalar, ince hatlara sahip tasarımları ile oldukça dikkat çekici mobilya kreasyonları listesinin en başına adını yazdırıyor. Hijyenik yapıları nedeniyle de insan sağlığına duyarlılar. Montaj ve kurulum tamamen bize ait! Kurşunsuz cilalar ile renklendirilen bambular, zamanın ruhunu hissetmeniz adına; profesyonel dizaynırlarımız tarafından özenle tasarlanıyor. Bunun yanında mobilya ustalarımız tarafından şekillendirildikleri bilgisini sizinle paylaşmaktan oldukça mutluyuz. Ve siz de mutlu olun diye bütün bambu mobilyaları sizlere en uygun taksitlendirme seçenekleri ile sunuyoruz. Çağdaş dizayn yeni mobilyalarınız ile kuşkularınızdan arınacak, evinize hakim olan yenilikçi havayı güvenle soluyacaksınız.
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir önceki yazımız olan Mobilyada KALİTE TARZ MOBİLYA başlıklı makalemizde evgör, mobilya ve mobilya+çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply