botoks fiyatları İstanbul

Botoks özellikle günümüzde oldukça tercih edilen yöntemlerden biridir. Bayanlar söz konusu güzellik olunca işin maliyetine pek fazla bakmamakla birlikte, hemen yaptırmaya gidiyorlar. Botoks uygulaması özellikle İstanbul’da oldukça yaygındır. Botoks fiyatları İstanbul’da, öncelikle doktorun ne kadar bilinir olduğuna, daha sonrasında ise kullanılan ana maddenin, ilacın orjinalliğine bağlıdır. Biliyorsunuz ki maalesef artık sağlık konusunda bile ucuz etken maddeler kullanarak rant sağlamak isteyen birçok yer var. Bu sebeple bu tarz önemli işlemler yaptırmadan önce mutlaka iyice araştırılması gerekmektedir.

Botoks fiyatları biraz önce de bahsettiğimiz orijinal ilaç kullanımına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Özellikle Uzakdoğu ve çin’den gelen ürünlerin İstanbul’da pazarlandığı da duyulmaktadır. Bu ucuz fiyata pazarlanan ilaçlar kullanıldığında botoks fiyatları oldukça düşmektedir. Bu nedenle ucuz fiyat veren firmaları iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Tüm bunların yanı sıra Allergan firması tarafından üretilen ilaç diğer ilaçlara göre de oldukça pahalı satılmaktadır. Bu ilaç cam bir flakon içerisinde donmuş olarak muhafaza edilmelidir. Aksi takdirde ilaç çözülürse etkisi yavaş yavaş azalmaktadır. Botoks fiyatları İstanbul bölgesinde bahsettiğimiz gibi fazlasıyla değişkendir. Sabit bir Pazar fiyatı maalesef bulunmamaktadır. Tüm bu fiyat değişkenliği sebebiyle botoks yaptırmak isteyenler büyük çelişkiler yaşamakta ve hatalı uygulamalarda botoksun iyi bir yöntem olmadığını söylemektedirler. Aslında sorun botoks kaynaklı değil, firmaların kullandığı ilaçlarla ilgilidir.

Bir önceki yazımız olan Mobilya'nın Adresi Burada Mobilyalar başlıklı makalemizde mobilya, mobilya adres ve mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply