Botoks Yaptıran Şeytan Kaşlı Olur Mu ?

Botoks yaptıran şeytan kaşlı mı olur?

Hayır. Botoks çok çok eski bir tedavi değil. Alına Botoks uygulamasında broşürlerde, yayınlarda, göz bebeğinden bir dikey çizgi çekin ve bunum dışına Botoks yapmayın ovayordu. İşte bu biçimde yapılan Botox şeytan kaş yapar. Yapanların suçu yoktu aslında, mahsul kullanımı böyle öğretildi. Bu uygulama, Botoks imajını bozdu aslında. Ben, alın taraflarına iki ek küçük doz ekliyorum. Böylece alındaki çizgiler azalıyor, kaşlar tarafne çekik oluyor. Ben havaya kalkık kaşı değil, tarafne çekik kaşı daha estetik buluyorum.

Etkisi ne kadar sürer?

4-6 ay sürer. 4-6 ay nihayetra sadece eski durumine gelir.

Botoksun etkisi geçince daha kötü oluyormuş?

Alakası yok. İnsan nihayetbaharele acele alışıp eski durumini unutuyor. Etkisi tamamen geçicidir. Mesela, alına yapılan botoksda, 6 ay boyunca, alnın ıslaklanması durur.

6 ay kısa, kalıcı metot yok mu?

Kuaföre haftada 1 kez gittiğinizi düşünürseniz 6 ay çok uzun bir süre. Etkisi geçici olmasa bu kadar yaygınlaşmazdı aslında. %20 hasta botoksu beğenmiyor. Kalıcı metot olması çok riskli aslında

Botox yaptırdım, duruma çizgilerim var?

Botox tenye dolaylı etki eder, direk etkisi yoktur. Botox adalelara etkilidir. Yıllar dahilinde oluşan tendeki çizgi, Botoksla 1 haftada geçmez.

Beton yüz, mimiksiz yüz suni duruyor?

Hdahil çizgi kalmasın diye, botoksu abartıp mimik adalelarını çalışmaz durume getirirseniz, yüzünüz robota döner. Doğal Botox uygulaması, duygularınızı doğru biçimde gösterecek mimiklere, izin vermelidir. Bu, kişiye özgü noktalar ve doz ile bu mümkün.

Ben botoksluları derhal anlarım.

Mimiksiz, anlamsız yüzler anlaşılır. Doğal botoks uygulaması , yüze doğal bir tazelik verir.

Göz sahillarındaki çizgilerden kurtulabilir miyim?

En güç bölge burası. Botoksla, bütün göz sahilı çizgilerini silmek mümkün kör o vakit da gülmeniz imkansız durume gelir. Doğru doz ile hem gülebilir hem de çizgileriniz azalır. Deri çok kırışmış ve incelemişse yağ enjeksiyonu daha mantıklı bir çözüm. Gülünce çok az çizgi oluyorsa ben hdahil botoks yapmıyorum.

Doğru doz ve doğru noktalara ile botoksla olan önyargılarınız ortadan kalkacaktır. Ben kendime 5 senedır seneda 1 kez Botoks yapıyorum. Gülme miniklerime çok az botoks yapıyorum. Botoksla, gülerken kaşlarımın aşağıya düşmesini engelliyorum ve alın çizgilerimi dengeliyorum. Böylece, botoksunuz yakışmış demiyorlar, sizi iyi gördüm diyorlar. Botoksu, salt çizgi silme aracı olarak görmeyin. Botoksu, taze bir görünümü devam ettirmek dahilin yapıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Mobilya'nın Adresi Burada Mobilyalar başlıklı makalemizde mobilya, mobilya adres ve mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply