Çocuklarımızın Eğlencesi Star Wars Maske

Merhaba, sanırım yaşı kemale ermiş birçoğumuzun hayallerini süsülerdi Star Wars karakterleri. Mesela, benim çocukluğumun vazgeçilmeziydi. Oynadığı saatlerde sokaklarda kimse kalmazdı. Şimdilerde yeni aktörlerle, yeniden çekildi ve sanırım vizyona girdi. Bu beni hem geçmişe götürdü hem de duygusallaştırdı. Artık, çocuklarımızda bu heyecanı yaşarlar mı bilmiyorum?

 

Ben elimden geldiğince çocuğumu bu devirde ama geçmişin izleri ile yetiştirmeye çalışan bir ebeveyn olarak, bu filme mutlaka götüreceğim. Tabii bu arada, filmin ürünü olan Star wars maske alarak. Hem heyecanla izlesin, hem de kendisini o karakterlerle beraber güzel bir heyecan dalgasının içine bıraksın diye yapacağım bunu. Bizim çocukluğumuzda çok güzel filmler olurdu ailecek izleyebileceğimiz ama böyle maske falan bulmak çok zordu.

 

Nedir Star wars maske? Aslında cevabını az önce verdik sayılır. Filmin heyecanına kendimizi ortak edebilmemiz içi bir materyaldir. Bu heyecan için kullanılır. Ve filmi izlemediğimiz zamanlarda filmden bir hatıra olarak kalır. Yapımı filmin yapım firmasından izin alınarak ve orjinal lisans kullanılarak olur.

 

Eğer sizde çocuklarınıza sizin çocukluğunuzu anlatmak, neler yaşadığınızı göstermek istiyorsanız bu film ve promosyon ürünleri tam sizin için biçilmiş kaftandır. Star wars maske, beni gerçekten heyecanlandırmadı desem yalan olur. Ben şimdiden çocuğum için sipariş verdim bile. O duyguyu o heyecanı elinizde bir belge bir materyal olmadan nasıl yaşayabilirsiniz ki? Siz yaşayamadığınız şeyi çocuğunuza nasıl aktarabilirsiniz. Benim favorim tabi ki büyük usta Yoda. Ama kötü karakter olarak, karanlık tarafa geçmeyi tercih etmiş olan Darth Vader.

 

Eğer varsa, bu maskeler içinde daha o kadar detaylı bakmadım ama C-3PO veya R2-D2 çok güzel bir görsellik olabilir. Ama hangisini seçerseniz seçin emin olun tüm karakterler birbirinden eğlenceli ve bilgi verici olacaktır.

 

Leave a Reply