Country Mobilya Modelleri

2013 yılına yeniliklerle giren Evzade Mobilya www.evzademobilya.com  online alışveriş sitesine country mobilya modellerini sizlere sundu. En özel tasarımları ile evinize şıklık katacak country mobilyalar kalitesi ile göz kamaştırıyor.

Country Akımı Nedir ?
Country akımı ilk olarak 18. yüzyılda Fransa’nın güney sahillerindeki küçük kasabalarda doğmuş ve zaman ilerledikçe kültürden tasarıma, mobilyadan gastronomiye, birçok alanı etkilemiştir. Sonraki yıllarda Fransa sınırlarını aşarak tüm dünyada kabul edilen bir yaşam tarzı haline gelmiştir.
Kırsal akımın bu denli hızla yayılmasını sağlayan temel unsur içinde barındırdığı samimi ve sıcak havadır. Kullanılan rustik mobilyalar ve desenler, abartıdan uzak basit ve pastel renklerdeki çizgilerdir aslında bu samimiyeti sağlayan. Işıklar mum ışığına dönüp, mobilyaların üstündeki doğallık pastel renklerle karıştığında, ruhunuz denizle, gökyüzüyle, papatyalarla buluşur. Kırsal akımla, evinize girdiğinizde sizi karşılayan samimi ortam, günün tüm stresini üzerinizden alarak içindeki doğallık sayesinde ruhunuzu lavanta kokularıyla çevreler.
Kısaca county mobilya hakkında bilgi verdikten sonra Evzade Mobilya’da bulunan country modellerini şöyle sıralayabiliriz; country berjerler, country yatak odaları, country yemek odaları, country koltuk takımları, country genç odaları modelleri bulunmaktadır. Tüm country mobilya modelleri 2 yıl garantili olup yerinde montaj ve yerinde servis hizmeti sunulmaktadır. En özel tasarımları ile country mobilya modellerini 36 aya varan taksit imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz. Country mobilya modelleri için Evzade Mobilya’ya davetlisiniz.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/kose-koltuk-takimlari

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası modellerinde en özel fiyatlar sizi bekliyor başlıklı makalemizde mobilyalar_yatak_odası, yatak_odası ve yatak_odası_takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply