Dizayn Harikası Salon Takımları

Evinize muhteşem bir atmosfer katabilirsiniz. Tekli koltuklar, ikili koltuklar, açmalı çekyatlar, deri döşemeliler, Salon takımları hatta TV koltukları… Birbirinden farklı kreasyonlara sahip modellerin en büyük noktası: Hepsinin “Masif” olması! Dayanıklılık abidesi bu koltuklar ile misafirleriniz büyülenecek. Sizde gösteriş ve ihtişamın tadınızı çıkaracaksınız. Hatta yeri geldi mi aşkınızı büyütecek, yeri geldi mi çocuklarınızla beraber soğuk kış günlerinde rahat salon takımlarına serilip sıcak çikolatalarınızı yudumlayacaksınız. Salon takımları odanızın asaletli görünümüne bayılacaklar! Ve aynen şöyle diyecekler: “El işçiliğine bayıldım” Öyle durumlarda haklı olduklarını anlayacaksınız. Evgör  olarak sırf siz böyle anlardan mahrum kalmayın diye size öyle bir imkan sunuyoruz ki, akıllara zarar!

Sağlığın yeni yüzüyle tanışın. Bırakın en sıcak dokunuşlar sizi ablukasına alsın. Salon takımı Modelleri ile en özel geceleriniz ihtirasın esiri olsun. Eskimiş, paslı ya da modası geçmiş modellerden kurtulun. Çünkü devir hem konfor devri, hem de kanserojen maddelerden arınma devri. Evgör olarak, UNİCEF tarafından onaylı boya portföyümüzden yararlanın. Canlı renkler odanızın içinde gökkuşağı doğururken, sağlam dayanıklılık sınırlarında yüzün. Tasarım harikası salon takımları modelleri ile geleneksel motifli el işçiliği harikası salon takımları modellerimizi tercih edin. Sonra bırakın zaman aksın. Siz mutluyken emin oldun dünya da güzeldir. Siz mutluyken, çevrenizde sizi seven insanlarda mutlu olur. Ayrıca eğer isterseniz, model sınırlaması kesinlikle yapmayın. Arzu ederseniz alanında uzman personelimizle beraber kafanızda tasarladığınız en şahane salon takımını hayata geçirebilirsiniz. Aşağıdaki linkten ürünlere bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uygun Salon Takımları ve Kaliteli Salon Takımları başlıklı makalemizde 2013-salon-takımı, mobilya ve river-salon-takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply