Düğün paketi kampanyasında Türkiye’de bir ilk

Evzade Mobilya’dan bir ilk daha evini yenilemek isteyenler yada yeni evlenecekler sizler için kaçırılmayacak bir düğün mobilyası kampanyası başladı.

Evzade Mobilya online mobilya mağazası sizler için Türkiye’de ilk defa düğün paketlerini serbestleştirdi. Binlerce mobilya modelleri arasında kendi yatak odası takımınızı, yemek odası takımınızı ve oturma grubunuzu seçin düğün paketinizi oluşturun ve %15 indirimden yararlanın.

Online mobilya mağazamızdan seçeceğiniz üç farklı mobilya modeli ile kendi düğün paketinizi oluşturabilir gönlünüze göre en modern kaliteli ve bütçenize uygun düğün paketinizi oluşturabilirsiniz.

Düğün paketlerimiz için belirtilen mobilya modelleri arasında istediğiniz yatak odası, yemek odası ve oturma grubunu seçebilirsiniz.

Düğün paketi kampanyasına, diğer kampanyalarımıza dahil olan mobilya modellerimiz ve indirimde olan mobilya modellerimiz bu kampanyaya dahil değildir.

Düğün paketi kampanyamıza dahil olan mobilya modellerimiz şunlardır;

Yatak Odası Modelleri

§  Ahşap Yatak Odası Modelleri

§  Avangarde Yatak Odası Takımları

§  Lake Yatak Odası Takımları

§  Modern Yatak Odası Takımları

§  İndirimli Yatak Odası Takımları

Yemek Odası Modelleri

§  Ahşap Yatak Odası Modelleri

§  Avangarde Yatak Odası Takımları

§  Lake Yatak Odası Takımları

§  Modern yatak Odası Takımları

§  İndirimli Yatak Odası Takımları

Oturma Grupları

§  Salon Takımları

§  Koltuk Takımları

§  Köşe Takımları

§  Kanepe Takımları

Sizlerde bu eşsiz kampanyadan yararlanmak ve kendi düğün paketinizi hazırlamak istiyorsanız geç kalmayın, sizde mobilyalar mobilyanın sizlere sunduğu bu fırsattan yararlanın.

Mobilyalar Mobilya düğün paketinden yararlanmak için www.evzademobilya.com adresinden ulaşarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/kose-koltuk-takimlari

Bir önceki yazımız olan Düğün mobilyalarında %15 indirim Mobilyalar ’da başlıklı makalemizde düğün, düğün_mobilya ve düğün_paketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply