E-fatura Entegrasyon Hizmetleri

Bugünkü yazımda sizlere e-fatura entegrasyonu nasıl yapılır, nasıl geçiş yapılır konularında size yardımcı olacağım.  İlk konumuz e-fatura nedir neden e-fatura sistemine geçmek zorundayız bu konuda sizi aydınlatayım. Gereksiz kağıt israfı ve faturada sahteciliğin önüne geçmek için e-fatura sistemi zorunlu kılınmıştır. Böylece vergi kaçakcılığının ve dolandırıcılığın önüne geçilmiş olacaktır. E-fatura sistemi Maliye bakanlığının gib sistemi verilen sistemi ile entegreli çalışarak vergi kaçakcılığı ve sahte faturanın önüne geçilmiş olacaktır. peki bu entegrasyon sürecinde neler yapılmalı ve nasıl entegre edilmesi gerektiği konusunda sizi en büyük kolaylık sağlayacak firma olan ARYADA e-fatura entegrasyon hizmetleri size büyük kolaylık sağlayacaktır. En gelişmiş hizmet kalitesi ile müşterilerine hizmet veren Aryada en kalite hizmet noktası ve %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

E-Fatura Entegrasyonu için neler gerekli ?

E-fatura entegrasyonu için gerekli olan adımlar şöyledr Gib tarafından e-fatura barkod numarası ve e-fatura başvurunuzun başvuru belgesi olmalıdır. Daha sonrası gereken işlem ise kullandığının programa Aryada tarafından yapılan entegre programların sisteminize dahil edilip düzgün çalışan XML yapısı oluşturmaktadır. İster basit e-fatura tasarımı ya da size özel oluşan bir fatura tasarımını kullabilirsiniz. E-fatura hizmetleri Arçelik, Haribo gibi büyük firmalara hizmet veren Aryada büyük müşteri refansları ile sizi beklemektedir. E-fatura sürecinde profesyonel ekibi ile size tüm adımların nasıl işleyeceği konusunda haftalık olarak eğitim seminerleri düzenlenmektedir. Peki Aryada’yı bu kadar özel kılan ne diye soracak olursanız eğer size bu sorunun gücü olarak 10 yılı aşkın süredir profesyonel ekibi ile büyük işler gerçekleştirmiş olmasıdır. Siz bu kaliteli hizmet için Aryada’ya www.aryada.com linkinden ulaşabilir e-fatura hakkında ise http://www.aryada.com/urun-detay/e-fatura/ linkten bilgi alıp iletişim formundan Aryada profesyonel ekibine ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mobilya'nın Adresi Burada Mobilyalar başlıklı makalemizde mobilya, mobilya adres ve mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply