Moda

En Çok Rağbet Gören Eşarp Desenleri

Şıklığından ödün vermeyen bayanların 2017 senesinde de seçimleri trend modellerden yana olmaktadır. İlkbahar yaz sezonunda en beğenilen ve sevilen eşarp modellerinde rengarenk detaylar yer almaktadır. Trend eşarp modelleri renkleri ve desenleri ile de kullanıcıları cezbetmeye devam ediyor. Desenli eşarp modellerinde elit hava kendini göstermektedir. Tarzınızı yansıtan modelleri eşarp markaları şık tasarımları ile üretmektedir. Renk, trend ve moda hakkında tüm detaylar da şık ürünler üreten markalar tarafından sağlanmaktadır.

 

Modern Eşarp Seçenekleri

 

Özel davetler, misafirlikler, iş yaşamı ve sokak modasında birbirinden şık modeller de rağbet gören modeller arasında yer almaktadır. Açık renk eşarplar da yeni sezonda önemini korumaya ve rağbet görmeye devam etmektedir. Desenli eşarplar yediden yetmişe herkese hitap etmektedir. Rahat, şık eşarp modellerinde desenler de zevke uygun olarak oldukça çok sayıda üretilmektedir. Tek renk eşarplar da gösterişten uzak sadelikten izler taşıyan detaylar tercih ediliyor. Mükemmel desenlere sahip olan eşarp modelleri ilkbahar yaz koleksiyonlarına damga vurmaktadır.

 

Yaz Ayları İçin Eşarp Modelleri

 

Rahat ve tek renk olmaları da yaz aylarında sık tercih edilmelerini sağlamaktadır. Özel günler için de eşarp desenlerinde sade detaylar üstüne şık güpürler tercih edilerek uyum yaratılmaktadır. Geçmişten bugüne desenli eşarp modası devam etmektedir. Havaların uygun olması ile birlikte sokaklarda kalın eşarplar tercih edilirken şuanda kelebekli, çiçekli, kendinden desenli modeller tercih edilmektedir. Uzun yıllardan beri eşarp desenlerine farklı hava katan bisiklet desenleri renkli, desenli sevenler için de ideal seçim olacaktır.

 

Modern Detaylar Kullanılan Eşarplar

 

Saf ipek eşarp kumaşlarında da şık detaylar mevcut olarak tasarlanmaktadır. Geometrik desenler ve renklerin buluştuğu desenler de her dönem modasını kaybetmeyenler arasında yer almaktadır. Zevkini, tasarımını yansıtan desenli eşarplarda modeller de enerjisi ve ahengi ile de alıcılarını beklemektedir. Modern çizgilerle kaplı desenli eşarplar modasını devam ettirmektedir. Gül ve çiçek desenleri barındıran modeller de her dönem moda olmaya devam edeceğe benzemektedir. İpek eşarp çeşitlerinde de modern çizgi ve detaylar yer almaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın