Oyuncaklar

 En Güzel Partileriniz İçin

Çocuklarımızın doğum gününden evlilik yıldönümlerimize, bebek hediyeleri partilerimizden yılbaşı partilerimize kadar hayatımızda birçok kutlamaya değer gün var. Bu özel günlerimizi daha da hale getireceğimiz birçok parti malzemeleri artık kolaylıkla bulunabiliyor.

Davetiye; özellikle çocuk doğum günlerinde kullanılan davetiyeleri kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi hazır da satın alabilirsiniz. Davetiye hazırlarken ya da seçerken konsepte uygun olanlarını seçmenizde ve partinizle ilgili yer ve telefon gibi önemli bilgileri yazmanızda fayda var.

Dekorasyon; temanıza uygun dekorasyon malzemelerini nasıl bulacağınız konusunda artık endişe etmenize gerek yok. İnternette parti malzemeleri satan birçok sitede neredeyse tüm konseptlerinize uygun dekorasyon malzemeleri bulabilirsiniz. Dekorasyonlarınızı satın almadan önce bir liste yapmanızda fayda var. Neler mi alabilirsiniz? Tavan ve duvar süslemeleri, bayraklar, afişler, büyük resim çerçeveleri, konuşma balonları ve konfetileri listenize eklemeyi unutmayın.

Parti Oyunları; özellikle çocuklu partilerin olmazsa olmazı ama büyükler için düzenlediğinize partilerde de alternatif eğlence yaratabileceğiniz oyunları önceden seçmenizde ve hazır bulundurmanızda fayda var.

Parti şapkaları ve maskeleri; yaşımız kaç olura olsun parti şapkaları ve maskeleri takarak fotoğraf çektirmekten keyif almayanımız yok. Dekorasyon ürünleri gibi internet sitelerinde birçok parti maske ve şapka alternatifleri sizi bekliyor.

Müzik ve ışıklandırma; her partinin olmazsa olmazı müziktir. Müzikleri önceden hazırlayacağınız partinizde sürekli müzik setinin başına geçmenize gerek kalmayacaktır. Işıklandırma ve ışıklandırma ile birlikte kullanabileceğiniz parti topu gibi dekoratif ürünler partinizin atmosferini güçlendirecektir.

Hazır tabaklar, kadehler; partiniz bittikten sonra tüm heyecanınızın toplamak zorunda olacağınız tabak bardaklarla birden bitmesini istemiyorsanız size önerimiz hazır tabak ve kadeh kullanmanız. Böylece ortalığı kolaylıkla toplayabilir ve acaba en sevdiğim kadeh takımın kırılacak mı diye endişe yaşamazsınız.

Parti vermek oldukça keyiflidir ancak parti malzemeleri hazırlanmak bir o kadar yorucu olabilmekte. Doğru parti malzemeleri bulmak ve istediğiniz partiyi yapabilmek için önceden davetliler, parti dekorasyonunda kullanılacaklar, yiyecek ve içecek gibi konularda liste yapmanızda fayda var. Bu sayede işlemleriniz daha hızlı olacaktır. Parti yapmanın keyfini sevdikleriniz ile beraber yaşayabileceksiniz. Alınan malzemelerin de yerinde kullanılması da önem taşır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Örümcek Adam Serüveni başlıklı makalemizde örümcek adam kostümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın