Evden Eve Nakliyat İzmir

Evden Eve Nakliyatta Bilinmesi Gerekenler…

Öncelikle, doğru bir şekilde planlama ve hazırlık yapılması gerekmektedir. İlk olarak evden eve nakliyat İzmir ile iletişime geçilmelidir.  Firma çalışanları (ekibimiz) öncelikli olarak taşınacak olan yere gelip, eşyalarınızın boyutu, nelerin taşınacağı hakkında ve taşıma koşulları ile ilgili sizlere bilgi vermektedir. Bu noktada yanınızda bulunan expertiz ile birlikte taşınma günü belirlenir.

Biliyorsunuz ki ev taşıma işlemi oldukça titizlik ve çok büyük bir dikkat gerektiren bir çalışmadır. Bu sebepten firmalar sigortalama işlemi de gerçekleştirirler. Bu durum müşteri memnuniyeti ve güven için oldukça mühimdir. Sigortalama olası bir duruma karşı müşterilerimizin mağdur olmaması adına yapılan bir yöntemdir.

Evden eve nakliyat İzmir, eşyalarınızın ambalajlanması için koli bandı, streç, makas, koli, pat pat vb. birçok malzeme kullanarak özenle işlem gerçekleştirir. Cam eşyalar, kolay kırılabilir özelliğe sahip olduklarından, yüksek boyutlu karton variller içerisine yerleştirilir ve beyaz cam kağıtları ile sarılarak paketleme işlemleri yapılır.  Diğer önemli eşyalarınız ise (antika eşyalar vb.)  evden eve nakliyat İzmir-İstanbul ile özel olarak ambalajlanarak taşınmaktadır.

Sektörün ileri gelen firmalarından biri oluşumuzu siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Biz evden eve nakliyat İzmir olarak, her geçen gün hizmet ağımızı daha da genişleterek bu yola devam ediyoruz. Bizler için sizin memnuniyetiniz herşeyden önemlidir.

Daha Detaylı Bilgi İçin: http://www.izmiristanbulnakliye.com/

Bir önceki yazımız olan Mobilya'nın Adresi Burada Mobilyalar başlıklı makalemizde mobilya, mobilya adres ve mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply