Evzade Ev Dekorasyon Ürünleri

Birbirinden özel tasarımları ile evinize renk katacak tasarımlar olan EvzadeMobilya ev dekorasyon ürünleri birbirinden şık tasarımları ile sizi beklemektedir. Ev dekorasyonu zor bir sanattır. Ve bu sanattan herkes anlamaz. Sizde bu işi Evzade Mobilya’da bırakarak evinize şık bir görüntüye ulaştırabilirsiniz. Kaliteli tasarımları sizlere sunan EvzadeMobilya en üstün tasarımları sizlere sunmaktadır. Kalitesi ile adından söz ettiren  Evzade Mobilya’da özel tasarımlı zigonlar, aydınlatmalar modelleri burada bulabilirsiniz.  En şık tasarımlar www.evzademobilya.com

 

Sektörün En Kalitelisi Evzade Mobilya,

Evzade Mobilya  ailesi siz değerli dostlarıyla büyümeye, mobilya sektöründen başarıdan başarıya koşmaya ve ödülleri birer birer toplamaya devam ediyor.
Türkiye’nin perakende de sektörün en büyük ve prestijli firmalarının değerlendirmeye alındığı kalite, güven, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti,ürün çeşitliliği, marka bilinirliği v.b. değer kıstaslarının ön planda tutulduğu bu ödül siz değerli Türk halkı,müşterilerimiz ve kamuoyunun oy birliğiyle EvzadeMobilya layık görülmüştür.

Evzade Mobilya; Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeyen en uygun fiyatı sunmayı ilke edinerek,Ticari kaygılarını ahlaki kaygıların önüne geçirmeden müşterilerine hizmet etmekten gurur duyar.

Sektöründe her geçen gün yeniliklere imza atan, Avrupa kalitesinde hizmet almayı hak eden müşterilerimize, hak ettiğini vermeye çalışan EvzadeMobilya İSO 9001 belgesinden sonra “Müşteri odaklı, tutarlı, sistematik ve duyarlı” bir müşteri şikayetleri yönetimi süreci uygulayarak “Müşteri Memnuniyet Sürecini” İSO 10002 belgesi alarak sertifikalandırılmıştır.

Tüm misafirlere, müşterilerimize ve Tüketici Akademisine Tüketici Kalite Ödülü’ne Evzade Mobilya’yı layık gördüğünüz için teşekkür ederiz.

Ayrıca bu ödülü almamızda katkıları bulunan tüm Evzade Mobilya personeline teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/koltuk-takimlari-salon-takimlari

Bir önceki yazımız olan Çeyiz Sandıkları başlıklı makalemizde çeyiz+sandığı ve çeyiz+sandıkları hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply