Evlilik Hazırlığı Yapan Çiftler İçin En Ekonomik Düğün Paketleri

Evlilik her insanın büyük bir hevesle kurduğu hayalidir. Birbirine gönül vermiş iki insanın aynı yuvayı paylaşıp aynı yastığa baş koymaları kadar güzel bir şey yoktur. Hastalıkta ve sağlıkta birbirlerinin yanında olmaya söz veren çiftler ömürlerinin sonuna dek ayrılmamaya söz verirler.

 

Mutluluk getirmesine karşın evlilik süreci bir o kadar da zor ve zahmetli bir süreçtir. Özellikle yeni bir ev kurmak hem kız hem de erkek için ciddi masraflara yol açmaktadır. Bu süreçte çiftler kuracakları yuva için en kaliteli ev eşyalarını seçmek istemektedirler. Ancak genellikle beğenilen ev eşyaları düğün için ayrılan bütçeyi zorlamaktadır. Bu süreçte evlenecek çiftlere hak ettikleri mutluluğu yaşamaları için mobilya ve beyaz eşya firmaları ekonomik düğün paketleri seçenekleri sunmaktadır.

 

Mutlu bir yuva kurmak için hazırlanan bu düğün paketleri sayesinde evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftler bütçelerini zorlamadan beğendikleri kaliteli ve sağlam mobilya ve beyaz eşya modellerini satın alabilmektedirler. Mobilya ve beyaz eşya firmaları sundukları indirimli fiyatların yanı sıra yeni evlenecek çiftlere ekstra vade veya peşin ödemelerde ekstra indirim de sağlayarak maksimum kolaylık tanımaktadırlar.

 

            Ekonomik düğün paketleri içerisinde evinizde keyifle oturabileceğiniz oturma grubu, misafirlerinize hünerlerinizi sergileyebileceğiniz yemek odası takımı, sevdiğinizle başbaşa huzurlu bir gece geçireceğiniz yatak odası, ailece toplanıp sohbet edebileceğiniz salon takımları yer almaktadır. Ayrıca talep edilmesi halinde uygun ve cazip fiyatları ile bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar da düşün paketlerinde ilave edilmektedir.

 

Düğün paketlerinin hazırlanması ve teslimi için mobilya ve beyaz eşya firmaları sizden ekstra ücret talep etmemektedir. Dilerseniz satın aldığınız düğün paketi eşyaları belirlediğiniz bir tarihe kadar firmaların depolarında ücretsiz olarak tutulabilmektedir. Bu sayede taşıma işlemleri esnasında mobilya ve beyaz eşyalarınızın hasar görmesi engellenir.

 

Düğün paketlerinden sadece yeni evlenen çiftler değil evini yenilemek isteyen eşler de faydalanabilmektedir. Üstelik eski mobilyalarınız 1500 TL’ye varan fiyatlarla sizden geri alınıp yerine son moda ev eşyası ürünleri teslim edilmektedir. Mobilya ve beyaz eşya mağazaları 18 aya varan taksit seçenekleri ile mutlu yuvaların temelini atmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Evlerin En Şık Göstergesi Mobilya Çeşitleri! başlıklı makalemizde mobilya ve mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply