Moda

Ferace Fiyatlarında En Uygun Ürünler

Ferace fiyatları; tercih edilen ferace modeline göre farklılık göstermektedir. Örneğin; siyah düz kesim ve herhangi bir aksesuarı olmayan ve aynı zamanda kol boyu ile kol kesimi klasik usulde olan bir ferace almayı tercih ediyor iseniz ödemeniz gereken mevsimlik fiyatlar uygun tutarlara kadar artış gösterebilir. Ancak polyester, elastik ve esneklik etkileşimli kumaş ve dikim farklılıklarına göre fiyatlar üzerinde çok daha fazla artış ve azalış söz konusu edilebilir.

 

Özel Gün Feraceleri

 

Özel günlerde tercih edebileceğiniz ferace modellerinin özellikleri tek parça ile sizlere tam anlamı ile şıklık ve rahatlığı bir arada sunması, şeklinde ifade edilebilir. Bu tarz ferace modellerinin kesimlerinde de farklılık gözlemlenir ve ek aksesuar kullanımı ile doğru orantılı olarak fiyatlar üzerinde artışlar ve azalışlar söz konusu olabilir. Örneğin; düz siyah ve yarasa kol kesimine sahip ve aynı zamanda orta şerit üzerinden siyah parlak aksesuarların geçişine ev sahipliği yapan bir tasarımı tercih ediyor iseniz; tasarımın alt kısmının da git gide bollaşması ile ayak bileği üzerinden iki parmak kadar kala kesimi sonlanmış bir ürünü; online ya da ferace satış mağazalarında bulabilirsiniz. Fiyat aralığı ise uygun miktarlara kadar sunulur.

 

Dar Kesim Ferace Modelleri

 

Dar kesim ferace modelleri; ferace kullanımını tercih eden hanımlar tarafında fazlası ile arzu edilmektedir. Bu talep sebebi ile dar kesim ve genel olarak kemer detayına sahip ürünlerin fiyatları diğer ferace fiyat aralıklarına göre biraz daha fazladır. Dar kesim ferace modellerinin tamamı düz kol kesimine sahip olmayıp; düğmeli ve kol bilekleri beş parmak kala kadar kıvrımlı; ekstra olarak ise koldan fermuar ayrıntılı olarak tasarlanmaktadır.

 

Feracede Beden Seçimi

 

Ferace de beden seçimi gerçekleştirir iken feracelerin kumaşları ve kesimleri sebebi ile oluşabilecek birkaç adım farklılığı göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Ferace modellerinin beden seçimlerini gerçekleştirir iken mutlaka beden tablosundaki ölçülere göz atmanız ve bedenler arasında ne kadar farklılık olduğuna bakmanız gerekir. Dar kesim ferace modellerinin bedenleri ile bol kesim ürünlerin bedenleri arasındaki farklılığı da göz önünde bulundurmanız gerekir.

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın