Oyuncaklar

Güç Seninle Olsun

Star wars dünya genelinde milyonlarca kişinin beğenisini ve hayranlığını kazanmış 7 adet filmden oluşan muhteşem bir seridir. Seride günümüzden milyonlarca yıl önce galaksimizde yaşanan güç ve iktidar kavgalarından bahsedilmektedir. Teknolojinin daha gelişmiş olduğu geçmiş zamanda günümüzden farklı olmayan tek şey ise aşktır.

7’den 70’e her yaştan ve her kesimden insanın ilgisini çeken star wars serisinin yedinci filmi olan “güç uyanıyor” 2015 yılının aralık ayında dünya genelinde gösterime girmiştir. Pek çok kişi bu filmi izleyebilmek için erken rezervasyon yaptırmış, bilwet gişelerinin önünde uzun kuyruklar oluşmuştur.

Filmi izleyen her birey filmin akılından kendisini koparamamıştır. Eğer siz de filmi izleyip etkisinden kurtulamayan bireylerdenseniz star wars efsanesini evinizde de yaşamaya devam etmek istemektesiniz. İşte bu yüzden star wars; hayranlarını unutmayarak her yaşa hitap eden star wars oyuncak ürünlerini satışa sunmuştur. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan star wars oyuncakları gücün evinizde ve işyerinizde hep sizinle birlikte olmanızı sağlamaktadır.

Star wars logosu ile tasarlanan kupalardan darth vader kostümüne, jedi şövalyelerinin resmi olan sweatshirtlerden star wars şapkalarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip star wars ürünlerinde çocuklar da unutulmuş değildir. Star wars karakterlerinin modellerimi bulabileceğiniz star wars oyuncak ürünleri içerisinde obi van kenobi’den anakin skywalker’e, dart vader’dan karanlık lorda kadar pek çok star wars karakteri yer almaktadır.

Eğer çevrenizde bu oyuncak ürünlerine ulaşamadıysanız üzülmeyin. İnternet üzerinde resmi olarak star wars oyuncakları satışı gerçekleştiren pek çok alışveriş sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerde orijinali ile ölçeklenerek üretilen star wars karakter modellerinin yanı sıra yine ölçekleme ile üretilen uzay savaş ve ulaşım araçları ile ışın kılıcı modellerine ulaşılabilmektedir.

Söz konusu alış veriş siteleri ülkemizin her şehrine gönderim gerçekleştirdiğinden istediğiniz star wars ürününe kolayve erişebilmektesiniz. Kredi kartı ile ödeme seçeneklerinin sunulduğu alış veriş sitelerinde aynı zamanda paypal hesabınız ile de ödeme yapma imkânı sunulmaktadır. Gücün daima yanınızda olması için ofisinizde kullanacağınız star wars logolu bir dolma kalem işyerinizdeki ve arkadaş çevrenizdeki saygınlığınızı artıracaktır. Güç sizinle olsun.

 

Bir önceki yazımız olan  En Güzel Partileriniz İçin başlıklı makalemizde parti malzemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın