Moda

Hiç Geçmeyen Pantolon Modası

 

ASORTİ - ModaSelvimGeçmişten günümüze hiç bir zaman modası geçmeyen kadın pantolon trendleri her yeni dönemde kendini yenilemiş ve farklı tasarımlarla karşımıza çıkmıştır. Dönem dönem eskileri günümüze taşıyan yeni modeller, dönem dönem sıra dışı farklı ve modern modeller ile içeriği geniş bir kadın pantolon ürünleri tasarlanmıştır. Kadınların günlük hayatta en çok tercih ettiği alt giyim ürünü olan pantolonlar, güzel ve şık bir görünümden ziyade büyük ölçüde rahatlık imkânı sunmaktadır. Her bedene uygun, her zevke göre birçok farklı tasarım ortaya çıkmış ve kadınların beğenisine sunulmuştur.

 

Farklı pantolon modelleri

 

            Kadın pantolon modasında çok fazla çeşit seçeneği var. Son dönemlerin modasından başlayacak olursak; 2015-2016 dönemi pantolon modasında eskiye dönüş yaşanmaktadır. Eski dönemlerin yüksek bel pantolon modası şuanda son trendler arasında yer almaktadır. Bacak boyunu uzun gösterdiği gibi aynı zamanda çok da rahat ve kullanışlı olan yüksek bel pantolonlar kadınların son dönem en gözde giyim ürünü haline gelmiştir. Bunun dışında yırtık pantolon modasında ufak değişimlerle son dönemde farklı bir tarz yaratılmış, sadece diz bölgesinde kesik ya da geniş yırtıklar şeklinde yeni modeller trend haline gelmiştir. Tabi bu arada dar paça modellerin moda olduğu ve her farklı tarzın dar paçalarla bütünleştirildiğini söyleyebiliriz.

 

Bunun dışında eski dönemlere de baktığımızda bir dönem taşlaşmış ya da eskitmeli modeller çok fazla kullanılmaktaydı. İspanyol paçaları da bir dönem çok fazla kullandık. Arada bir retro tarzlarını kadın pantalon modellerine yansıtıldığını söyleyebiliriz. Her zamanki gibi hiç geçmeyen moda kot pantolonlar oldu. Bunun dışında düz renk keten pantolonların bir numaralısı da yine siyah ve beyaz pantolonlar oldu. Bir dönem düz renk dar paça keten pantolonlarda vizon renkleri çok fazla kullanıldı.

 

Bunun dışında tayt pantolonlar da 2014-2015 döneminde çok fazla revaçtaydı. Her yeni dönem ortaya çıkan ürünlere baktığımızda daha çok likralı ve esnek kumaşlara kayıldığı görülmektedir. Yani artık şıklık ve görsellikten çok tasarımcıların rahatlığı ön planda tuttuğunu görüyoruz. Siz de bütün bu farklı pantolon seçeneklerini bir arada bulmak ve dilediğiniz ürünü anında satın almak istiyorsanız www.modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın