İğneada’da Harika Bir Tatil

İğneada Trakya’nın sahil kesiminde yer alan bir kasabadır. El değmemiş doğası ve harika güzellikleri ile cennet diye tabir edilebilecek güzellikte bir tatil cennetidir. Üstelik sadece yazın değil, kışın da tatil amaçlı gelinebilecek muhteşem bir tatil yeridir. İğneada yaklaşık 25 kilometrelik bir sahile sahiptir. Tabi ki güzelliği sadece sahili ile sınırlı değildir. Tatil amaçlı gelen misafirlerine, beldenin çevresinde de harika güzellikler sunmaktadır. İğneada’da bulunan İğneada Resort Hotel, her mevsimi misafirleri ile dolu dolu geçiren tesislerden en önemlisidir. Özellikle kaliteli hizmeti ve çalışanları ile tatilcilere muhteşem bir hizmet sunmaktadır.

Tesiste, 18 süit, 104 standart oda 2 connection ve 2 adet engelli odası ile birlikte toplamda 126 oda bulunmaktadır. Dilediğiniz odada konaklamak için tabi ki erkenden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir, zira İğneada Resort Hotel pek fazla boş rastlanılabilir bir yer değil. Tüm bu oda çeşitliliğinin yanı sıra aşçıların lezzetli ellerinden misafirlere sunulan muhteşem lezzetler de birleşince İğneada’da tatil keyfi bir cennete dönüşüyor.

Yaz tatili için gelen tatilciler, tüm günlerini kumsalda ve aktiviteler ile dolu gerçekleştirmektedir. Otele ait şemsiye, şezlong ve su sporları da bulunmakla birlikte, atv safari, bisiklet turları, trekking, paramotor, avcılık sporu,  fotoğrafçılık ve kültür turları da İğneada’nın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Bu güzel tatil bölgemiz olan iğne adada tatil keyfi bir başkadır. Keyifli ve mutlu bir tatil keyfi dileriz…

 

Bir önceki yazımız olan BOTOKS HAKKINDA MERAK EDİLENLER başlıklı makalemizde botok nedir, botoks tedavisi ve botoks uygulama yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply