İNDİRİMLİ AKARYAKIT

Enerji piyasası düzenleme kurumu, tüketicilerin sadece cep telefonları sayesinde indirimli akaryakıt alımı yapabilmesi adına bir program geliştirdi. Geliştirilen bu program ile birlikte, anlık indirimli akaryakıt fiyatları görülebilmektedir. Dünyada bir ilk olacak olan bu uygulama, her istasyona endekslendiğinde herkesin anında akaryakıt fiyatları hakkında anlık bilgisi olabilecek.

Androit ve İphone ile kullanılabilen ve testi yapılan programda, ayarlar, harita ve istasyonlar olmak üzere 3 ayrı bölüm bulunmaktadır. Ayarlar sekmesinden akaryakıt türünüzü tercih edebiliyorsunuz. Hatta ayarlarınızı kaydederek uygulamayı sadece kendinize özgü bir hale getirebilirsiniz. Dolayısı ile bu sistem sayesinde size en yakın ve indirimli olan akaryakıt istasyonlarını tercih edip, benzinde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kısacası geliştirilen bu program sayesinde haritada farklı renklere ve fiyatlara sahip olan tüm akaryakıt istasyonlarını görebilecek ve en uygun fiyatlı benzin nerede ise oradan benzin alımı gerçekleştirebileceksiniz.  Geliştirilen bu uygulama kurtarıcı niteliği taşımaktadır. Son dönemlerdeki akaryakıt fiyatlarının artışı artık insanları gerçekten tüketmiş durumda… Hiçbir birey bu fiyatlardan memnun değil ve hatta arabalarını çok gerekmedikçe kullanmayan kişiler bile var. Zaten son zamanlarda toplu taşıma araçlarındaki yoğunluğun sebebi de bu durumdan kaynaklanmaktadır. Eskiye oranla çok daha fazla yoğunluğu bulunan toplu taşıma araçları, benzin fiyatları düşene kadar boşalacağa benzemiyor.

Sizler de indirimli akaryakıt fiyatlarından haberdar olmak isterseniz bahsettiğimiz uygulamayı yayınlandığında kullanabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Mobilya'nın Adresi Burada Mobilyalar başlıklı makalemizde mobilya, mobilya adres ve mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply