Moda

Kısa Abiye Modelleri İle Hangi Aksesuarlar Kullanılabilir?

Her sene yeni modellerin piyasaya çıktığı kısa abiye modelleri her ne kadar tek başlarına da oldukça şık bir görünüm verse de, yine de birbirinden değişik aksesuar çeşitleri ile çok daha hoş bir hale büründüğünü de söylemek gerekir. Bu yüzden gidilmek istenen özel bir davet için her kadın kendi kişisel zevk ve beğenilerine göre bir aksesuar tercihi yapar ve bu sayede birbirinden değişik modeller bünyesinde harika bir görünüme bürünür.

 

Farklı Aksesuar Çeşitleri

 

Özellikle aksesuar dendiği zaman kısa abiye modelleri için hoş bir altın kolye ve zarif bir görünümü olan yine altın bir bileklik sizi çok daha şık bir görünüme sokabilir. Tabi isteğe bağlı olarak gümüş bir bileklik de güzel görünebilir. Ancak altın kolyeden asla vazgeçmemelisiniz.

 

Kısa abiyeler için diğer yakışacak olan aksesuar çeşidi ise hiç şüphesiz küçük ve dikdörtgen ve askısı olmayan bir çanta modelidir. Elde taşıyarak şıklığınızın yanın karizmatik bir hava da yakalayabilirsiniz. Ve elbette güzel bir kısa abiye modeli altına mutlaka topuklu bir ayakkabı giymelidir. Bu sayede abiye modeliniz ile yaptığınız kombin tamamlanmış olur.

 

Birçok Değişik Model Seçenekleri

 

Yeni sezon için de birçok farklı modeli piyasaya çıktığı kısa abiye modelleri adına tüm kadınlar kendi kişisel zevklerine bağlı kalarak güzel bir abiye modeli satın alıp, bunu en uyumlu şekilde aksesuar çeşitleri ile bir kombin haline getirebilir.

Kaynak: buyadabu

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın