Moda

Kısa Abiyelerde Hangi Modeller Zayıf Ve Fit Gösterir?

Şık olmak, tarz olmak, farklı görünmek, ah şu kadınlar! Sürekli olarak değişiklik ve her özelliği aynada saatlerce üzerinde görme çabaları. İyi ki profesyonel ürünler ve kesimleri var. Yoksa kadınların beklentilerine cevap vermek mümkün olmazdı. Kesimleri ve tasarımları birbirinden çok farklı modellere sahip olmak her alanda mümkündür. Kısa abiye modellerinde bir kaç küçük ayrıntı ile farklı görünümlere sahip abiye kullanımı gerçekleştirmek mümkündür. Özellikle farklılaşmış ve birbirinden çok daha değişik şekillerde olan modeller kadınların tercih ve beklentilerine gör değişiklik gösterebilmektedir. Özel tasarım alanında olan kısa kesimli abiyeler, kesinlikle farklı görünmek için en ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

 

Geniş ve basen belli etmeyen en şık modelleri nelerdir?

 

Tekstil tasarımları oldukça gelişmiş bir hal almıştı. Bu sayede tasarım gücünü kullanarak kadınların kapatmak ve kamufle etmek istedikleri bölgelerini kolaylıkla ört bas etmek mümkündür. Bunun için doğru modeli seçmek ve bedene uyumlu bir şekilde kullanmak önemli bir detaydır. Örneğin;

 

– Kısa tafta abiyeler, basenleri yukarı kısımlara doğru belirginleşen kadınlarda mükemmel bir görünüm sergilemektedir.

– Yaka ve sırt detayları açık belden bol etek halinde gelen modeller de kalem etek kullanmak isteyen fakat basenlerinin genişliğinden ötürü kullanamayan bayanlara özeldir.

– Üzeri pelerinli payet detayları ise, mükemmel görünüme sahip olmak isteyen, tüm gözleri şıklığı ile üzerine çekme çabasını göstermeye gerek kalmadan gerçekleştirilebilecek modeller arasındadır. Yaş aralığı fark etmeksizin yaşlı ve genç kesim kolaylıkla tercih edebilir.

– Beli taşlı modellerde taş detayları sayesinde bel kısmını fazla sarmadan sıkı ve dik bir görünüm elde etmeyi sağlar Basenler taş görünümlerinin ön plana çıkması ile kabartmalı bir görünüme bürünerek şıklığın içinde kaybolup gider.

 

Kısa abiyelerin fiyatları hangi modellere göre değişir?

 

Özel tasarımlarda işçilik en çok hangi alanda yoğun olarak tercih edildi ise o alanda fiyatlar daha fazla yükselebilir. Abiye modelleri kusursuz bir görünüm sergilemek için kısa tercih edildiğinde, fiziki yapının göz önünde bulundurulması gereklidir. Beli tül detaylı modellerden farklı kesimlere varana kadar hiç bir yerde ve kimsenin üzerinde olmayan kesimlere hakim kısa abiye modellerine çok uygun rakamlarda sahip olunabilir.

Kaynak: www.buyadabu.com

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın