Moda

Kışlık Giyimde Beyaz Kullanılır Mı

 

Beyaz yazın ve ilkbaharın sembolü olsa da tesettür kışlık giyim modellerinde oldukça şık duran bir parçadır. Beyaz montları ve kazakları son yıllarda daha sık görür olduk. Moda anlayışının değişmesiyle renklerin bir bütünlük içinde kullanılması doğru kombinin nasıl yapılacağı konusunda bize bazı fikirler verdi. Beyaz kullanımı bazı renkler için bir zorunluluk haline geldi. Örneğin pembe ve mavi gibi oldukça zor kullanımı olan renklerde beyaz kullanımı öne çıktı. Çünkü bu renkleri içe alarak şık gösteren bir tek beyaz rengidir. Sizde beyazın asilliğinden faydalanmalısınız.

Beyaz Kombinleri Nasıl Yapılmalı

Beyazı her renkte kıyafetle kombinlemek mümkün. Önemli olan tesettür kışlık giyim parçaları arasında doğru kombini bulmak. Son zamanlarda beyaz örgü kazaklar çok moda. Kazakların ağır havasını daha modern ve şık yapan beyaz kazaklar üzerine açık renklerde gri bir eşarp takıldığında kadınlar oldukça şık gösteriyor. Siyahın asaleti kadar beyazın masunluğu ve açıklığı sizi göz alıcı yapacak parçalar arasında bulunuyor. Eğer beyaz bir kazak bulmakta zorlanıyorsanız uzun bir kazak örebilirsiniz. İster düz örgü isterseniz şekilli örgü modellerini deneyerek beyaz kazaklarınızı ön plana çıkartabilirsiniz.

Beyaz Kombinin de Aksesuar Kullanımı

Beyaz kazaklara her renkten aksesuar takabilirsiniz. Tam bir takım ve uyum halinde olmak istiyorsanız kazaklarınıza takacağınız aksesuarları seçerken eşarbınızın renginden bir seçim yapmanız işinize yarayabilir. Bunun yanında gümüş ve gold renklerini kullanmanız daha şık bir hava içine girmenizi sağlayacak.

Siyah Beyaz Tesettür Kombinleri

Siyah beyaz tesettür kombinlerinde siyah renginin öne çıktığı elbise modellerini görüyoruz bu sene. Ancak siz beyazı öne çıkartarak farklılık yaratabilirsiniz. Tesettür kışlık giyim elbiselerinde elbette siyah daha belirgin duruyor. Ancak beyaz kolar ve dantel işlemeli elbiseler elbisenin yapısı itibariyle daha ayrı bir hava yaratarak sizi olduğunuzdan daha şık gösterebilir. Siyah bir elbise giyerken beyaz ayrıntılar bulunuyorsa sizde bu beyazı belirginleştirecek kolyeler takabilirsiniz. Ayrıca ince beyaz kemerler ve gümüş süslemeleri beyaz kemerler özel davetlerde daha şık olmanıza yardım edecek olan ayrıntılar arasında bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın