Koltuk Takımları

Koltuk Takımı Modelleri

Mobilya seçimlerinde oldukça zorlanırız, acaba hangi tarz alsam, hangi renk alsam, nasıl bir model alsam diye hep kafalarında bir soru işareti olur. Oturma Grupları da çok fazla çeşitliliği olan birçok renk ve modelde yapılan mobilyalardır.Oturma Gruplarında birçok farklı kumaş kullanılmaktadır. Kelebek oturma grupları arasında yer alan deri kumaşlı koltuklar, kumaş koltuklar, keten koltuklar, saten kumaşlı koltuklar gibi birçok kumaş seçeneği vardır.Yerli ve ithal ürünlerde mevcuttur. Ancak oturma gruplarında temizliğe dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Örneğin deri kumaşlı oturma grupları temizliği kolaydır ancak kışın soğuk, yazın sıcak tutarlar. O yüzden gerçekten düşünülerek alınması gereken kumaşlı koltuklardır.

Deri koltuklar alırken birazda derinin inceliğine kalınlığına dikkat edilmesi gerekir herhangi bir şey takıldığında hemen deforme olmayan kalın deriler tercih edilmelidir. Kelebek oturma grupları arasında oturma grupları genelde koyu renklerden oluşmaktadır. Buna rağmen herkes kendi zevkine ve seçimine göre tercihlerini yapar ben her zaman açık renklerden yanayım temizliği zor olur ancak dikkatli kullanıldığında çok şık duran ve odayı aydınlatan mobilyalardır. Evde en çok kullanılan eşyalardan biride televizyondur dolayısı ile oturma grubu dediğimizde sadece koltuklar değil tv ünitesi sehpası da aynı şekilde bu konsepte olması gereken ürünlerdir. Mobilya hanımların daha çok ilgi alanına giren eşyalardır çünkü bizler evimizin her zaman iyi ve güzel görünmesini isteriz. Evimize biri geleceği zaman düzenli oluruz evimizi en iyi şekilde dekore ederek, kendi zevkimize göre tarzımızı yansıtırız. Mobilya alırken çok dikkat edilmeli rahat,kullanışlı, dayanıklı olmasının yanında aynı zamanda fiyat olarak da daha uygun olması bizim elimizde aslında, aynı mobilyayı daha farklı yerlerde veya mağazalarda daha ucuza bulma imkanınız olduğunu hiç unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Renkli Koltuk Takımları başlıklı makalemizde koltuk+takımı, koltuk+takımı+modelleri ve koltuk+takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın