Moda

Kravat Setleri

Annelerimizin geç hazırlanması kadınların genetiğinde bulunan bir özelliktir. Bu durumu devamlı olarak yaşarız bazen anne babamızla şahit oluruz bazen de bu rolde bulunan kişiler olarak devam ederiz çünkü erkeklerin hazırlanma süreleri her zaman daha kısadır.

Kadınlar zamanlarının çoğunu ayna karşısında ya da gar dolaplarının karşısında ne giysem diye geçirirken erkekler daha kısa süre de hazırlanabilme özelliğindedir.

Kadınlar erkeklerin hemen hazırlanabilmeleri nedeniyle basit ve sıradan giyindiklerini düşünürler. Erkeklerin işi de aslında o kadar basit değildir sadece hayatlarını kolaylaştıracak bazı önlemler alırlar. En uzun hazırlık süreleri gidilecek bir davet varsa ortaya çıkar kadınlar neyi neyle uydursam diye düşünürken erkekler almış oldukları kravat setleri sayesinde bu süreci hızlandırdılar.

Kravat setleri erkeklere özel hazırlanmış kombinlerdir. Sadece renk seçimine karar vermeleri hazırlanma sürelerini çok daha az bir süreye yaymalarına yardımcı olmaktadır. Kravat setleri sayesinde hangi gömleği hangi kravatı hangi kol düğmesini takmak istemeleri gibi uzun uzadıya düşüncelere girmelerine gerek kalmamaktadır.

Çok kapsamlı olarak hazırlanan kravat setleri hangi gömlekle hangi kravatı hangi kol düğmesini hatta hangi kemeri takmanız gerektiğini sizin için önceden hazırlamış sadece sizin giyinme işleminizin kaldığı erkeklerin hızlı hazırlanma süreçlerinin en büyük destekçisidir.

Erkekler hanımlar gibi çok aksesuarlı değiller tabi ki bunu kabul ediyoruz. Ama yapacakları kravat gömlek renk uyumları da bakıldığı zaman gerçekten zaman kaybına yol açmaktadır. Günümüzde hemen hemen her erkek bu setler sayesinde eşleri hazırlanırken çok daha kısa süre içerisinde hazırlanmış oldukları için kadınların uzun süren hazırlık aşamaları bu konu hakkında konuşmalarını sağlamaktadır.

Ayrıca bu setler her ne kadar erkeklerin hazırlık süreçlerine yardımcı olmaktaysa kadınların erkeklere nasıl bir hediye alsam düşüncesine de yardımcı olmaktadır. Öyle ki birbirinden şık ve modern bu kravat setleri sayesinde hem tarz hem de zevk olarak karşınızda ki kişinin hoşuna gidecek hediye almanıza yardımcı olmaktadır.

Her kesime her bütçeye uygun bu kravat setleri sayesinde erkekler her daim kadınlardan daha çabuk ve daha hızlı hazırlanacaklardır. Anne ve babanız siz ve eşiniz arasında ki hazırlık süreçleri her daim erkeklerin hızlı hazırlanmaları kravat setleri sayesinde şıklığa daha çabuk kavuşmaları engellenemez bir gerçektir.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın