Küçük odalar için yatak odası modelleri

Yatak odası modellerinde küçük odalar için özel olarak tasarlanmış yatak odası modelleri bulunmaktadır. En yeni tasarımları ile evinize renk katacak modeller arasında bulunan mükemmel tasarımlı yatak odalarına artık sizde sahip olabileceksiniz. Şık tasarımlı yatak odası modelleri her zaman büyük olmuştur. Ama artık bu kuralı değiştirmenin vakti geldi. Evgör Mobilya evi dar olanlar için olarak özel olarak tasarlattığı yatak odası modelleri yatak odanızda hem yerden tasarruf etmenizi hem de yatak odanıza şıklığa erişmenize yardımcı olacaktır. Küçük yatak odası tasarımları 2013 modern çizgilerini taşımaktadır. Sağlam ahşap yapısı ile uzun yıllar dayanıklıdır. Kullanılan malzemeler birinci sınıf olup işlemeleri cnc ile yapılmıştır. Benzersiz tasarımları ile sizi özel hissetirecek küçük yatak odası takımları tüm şıkları ile www.evgor.com.tr adresinde. En şık tasarımları ile evinize renk katacak modelleri sizler için tasarlayan Evgör Mobilya 2011, 2012 yıllarında hem altın marka ödülünü hem tüketici kalite ödülünü almaya hak kazanmıştır. Özel ve benzersiz yatak odası takımları ile sektörde adını sıkça duyurtan Evgör Mobilya başarıdan başarıya koşmaktadır. Küçük yatak odası takımları 2 yıl garantili olup Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Küçük Yatak Odası Takımları Özellikleri

  • Özel ve zarif tasarımları ile göz alıcı
  • Mdf lake boya ile uzun yıllar dayanıklı
  • Stop ray sistemi ile güvenli
  • Ergonomik tasarımı ile günlük hayatı kolaylaştırıcı
  • Geniş dolap içi alandan tasarruf
  • Frenli çekmeceleri ile dayanıklı

Kısacası aradığınız tüm özellikler küçük yatak odası takımları modellerinde. Küçük yatak odalarını aşağıdaki linkten bulabilirsiniz .
http://www.evgor.com.tr/K161,yatak-odalari.htm

Bir önceki yazımız olan Yemek odası şık tasarımlar başlıklı makalemizde şık yemek odası, yemek odaları ve yemek odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply