Leke Tedavisi Çok Fazla Zaman Alır Mı?

Leke sorunu şuan herkeste vardır. Kiminin bu lekeler görünen yerinde olur kiminin ise bu lekeler görünmeyen yerlerde oluşur. Görünmeyen yerlerde oluşan lekeler hiç bir zaman kişiler için sorun değildir. Ancak asıl sorun olan lekeler direkt olarak yüzde ve kolda çıkan lekelerdir. Leke neden olur diye soracak olursanız bizler bu lekelerin genellikle güneş ışını sonrası olduğunu söylüyoruz ve bunun dışında doğuştan oluşma ihtimalinin çok yüksek olduğunu biliyoruz.

Leke tedavisi bizce kişilerin olması gereken tedavilerdendir. Çünkü fiyatı hem çok ucuz hem de özellikle hayata bir defa geliyoruz ve bir şey sizi çirkin kılıyorsa neden onu tutacaksınız. Çirkin olan şeyi hemen sizin sonlandırmanız ve orada yok etmeniz lazım. Özellikle vücudunda leke olan bazı kişiler bu durumdan dolayı çok büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Mesela bir bayanın yüzünde leke varsa ve onu fondötenle kapatmaya çalışıyorsa ömür boyu bunu sürdüremez ve sonuçta fondöten kişinin cilt sağlığına zarar veriyor.

Sırf lekelerimi kapatayım diye makyaj yapıyorum ve bu seferde doğal olan güzelliğim gidiyor diyen çok sayıda kişi var. Bizim bu kişilere önerimiz hemen leke tedavisi dediğimiz tedaviyi yaptırın ve rahat bir nefes alın. Leke tedavisi ayrıca canınızı yakacak şekilde olmuyor. Son derece modern yöntemler ile lekeler tedavi ediliyor ve sonuç olarak lazer yönteminin burada devreye girdiğini görüyoruz. Lazer tedavisinin acılı geçeceğini düşünen bazı kişiler var ve biz o kişilere durumun asla o şekilde olmadığını zaten söylüyoruz.

Leke tedavilerinde kullanılan lazer sizin suratınızı yakmaz veya geçtikten sonra orada bir iz bırakmaz. Son derece acısız geçen operasyon sonucunda o bölgeniz ten renginiz ile uyumlu olacak ve zaten bu bir kaç dakika sürüyor ve daha sonrasında ise hemen bitiyor. Lekelerin tedavisi için ayrıca çok fazla derin olmayanlara doktorlar tarafından tavsiye edilen ise sadece kremdir ve o krem üst deriyi döker. Zaten bu tarz lekeler hiç zararlı değildir. Bizim lazer tedavisini önerdiğimiz leke çeşidi derinin altında olan lekelerdir.

 

Bir önceki yazımız olan  Cildinizde Ki Kırıkşıklıklara Son! başlıklı makalemizde botoks hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply