Limon Ve Adaçaylı Vücut Peelingi

Cildin pürüzsüz görünmesini sağlayan bakımların başında peeling gelmektedir. Örneğin, sivilce, güneş lekeleri, yara izleri gibi üst cilt tabaka problemlerinin kolay bir şekilde giderilmesini sağlayan en önemli cilt bakım metodu peelingtir. Peeling ürünleri dermokozmetika.com gibi sitelerde yer almakla birlikte, birçok güzellik merkezinde de yaptırılabilmektedir. Ancak kendi evinizin rahatlığı ile üstelik tonlarca para harcamadan peeling yapmanın keyfi de başkadır yani…

Cildin derinlemesine temizlemesi ve kirlerden, ölü deriden arındırılması, hasarlı üst deriyi kaldırarak, sağlıklı deriyi ortaya çıkarması işlemine peeling adı verilmektedir. Aslına bakıldığında hamamda yaptırdığınız kese işleminden hiçbir farkı bulunmayan bu cilt bakım uygulaması sayesinde cildiniz bebeksi  ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Özellikle bronzlaşmadan önce yapılan peeling uygulaması çok daha doğru ve kalıcı bir bronzlaşmaya neden olmaktadır. Sağlıklı ve harika görünen bronz bir cildin ilk ve en temel cilt bakım uygulaması mutlaka peeling olmalıdır. Bunu için Bliss Lemon & Sage Body Scrub – Limon Ve Adaçaylı Vücut Peelingini tercih edebilirsiniz. Bliss Lemon & Sage Body Scrub, Newyork’un en ünlü spa markalarından biri olan Bliss’in en gözde ürünlerinden biridir. İçeriğinde bulunan limon özü, adaçayı , aloe vera ve shea yağı cildin çok daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlamaktadır. Özellikle limon özlerinde bulunan  C vitaminleri, cildin çok daha taze ve canlı kalmasına yardım etmektedir.

Bliss Lemon & Sage Body Scrub, köpüren yapısı ve son derece hoş kokan efsanevi kokusu ile sizlere harika bir peeling keyfi yaşatacaktır. Bunun için yapmanız gereken, duşa girmeden önce kuru olan cildinize omuzlarınızdan ayaklarınıza kadar tüm cildinize ovalayarak ve masaj yaparak uygulamalısınız. Daha sonrasında ise duşta yine bliss duş jellerinden herhangi birini tercih ederek cildinizi iyice durulamalısınız. http://www.dermokozmetika.com/ sitesinden ulaşabileceğiniz Bliss Lemon & Sage Body Scrub, haftada 2 ya da 3 kez cildinize uygulayabileceğiniz  cildinizin yepyeni ve taptaze olmasını sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bliss Blood Orange & White Pepper Soapy Suds başlıklı makalemizde duş jeli ve vücut bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply