Logo E-Fatura’da Hangi Firmayı Seçmeliyim ?

E-fatura artık yasal zorunluluk haline gelmiştir. Dolayısı ile firmaların muhasabe programlarını e-fatura sistemine taşımaları gerekecektir. Firmaların e-fatura entegrasyon arayışı için bugünkü yazımda sizlere e-fatura entegrasyonunu hangi firmada yaptırabilirsiniz sorusuna cevap vereceğim. Öncelikle E-fatura nedir onu cevaplayalım;

E-Fatura (elektronik fatura), Vergi Usül Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu’na göre, tutulması zorunlu olan faturaların elektronik ortamda oluşturulmasını, kaydedilmesini, saklanmasını ve ibraz edilmesini sağlayan Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yönetilen bir platformdur. E-imza ve mali mühür uygulamalarını içeren ve kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip olan e-fatura, içeriğin bütünlüğünü ve değişmezliğini garanti altına alarak,satıcı ve alıcı arasındaki iletiminin merkezi bir platform (GİB) üzerinden yapılmasını ve özellikle vergi kaçaklarının ve kayıplarının önüne geçmeyi amaçlıyor. Diyerek kısaca özetleyebiliriz. Peki e-faturaya başvuru tarihi en son ne zaman diye soracak olursanız eğer 1 Eylül 2013 tarihinde son gündü. Başvuru yapanlar peki e-faturayı nasıl sistemlerine entegre edecekler? İşte bu soruya en Güzel cevap ARYADA firmasından geldi. Kolay entegre edilebilen yazılımı ile muhasebe programınızı e-fatura sistemine bağlayarak yasal sürecin uygulamasına başlamış oluyorsunuz. Aryada e-fatura çözümlerinde sizlere en kısa sürede entegrasyon hizmeti sunmaktadır. 10 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veren ARYADA Logo Business Solition’un Çözüm ortağıdır. E-fatura geçiş sürecinde ve sonrasında ARYADA’dan dilediğiniz desteği alabilir, logo eğitim ve lisanslama işlemlerini yapabilirsiniz. Logo e-fatura modülü ile hem yasal süreci yapmıi ve işlerinizi daha kolay yapmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Mobilya'nın Adresi Burada Mobilyalar başlıklı makalemizde mobilya, mobilya adres ve mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply