Mobilyada KALİTE TARZ MOBİLYA

Tarz Mobilya;  mobilya sektöründe öncü çalışmaları ile birlikte farklı tasarımlarda ve renklerde mobilya ürünlerinin imalatını ve satışını gerçekleştirmektedir. Üretmiş olduğu ürünler müşterilerin beğenilerini kazanacak şekilde tasarlanmaktadır. Gelişen teknolojik imkânların artılarını bünyesinde kullanan Tarz Mobilya bu konuda müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını önceden belirleyerek bu yönde çalışmalar yapmaktadır. Bünyesinde tasarlamış olduğu ürün portföyü kişilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek niteliktedir. Kalite konusunda hassas davranmakta olan Tarz Mobilya, üretmiş olduğu mobilyaları tarafından garanti kapsamı altında piyasaya sünmektedir. Evlerimizde kullanım alanlarımızda kullanılan tüm mobilya ürünlerine yer veren firma ürün çeşitliliği konusunda kendini sürekli geliştirmektedir.

Yatak Odası Takımları

Kişilerin evlerinde olmazsa olmaz mobilya ürünlerinin başında gelmektedir. genellikle yatak, baza, komodin, dolap gibi mobilya ürünlerinin bir araya gelmesiyle oluşmaktadırlar. Kişilerin konforlu bir yatak odası takımları günün yorgunluğunu atmasını sağladığı gibi giysilerin düzenli bir şekilde saklanmasına da yardımcı olmaktadır.

Yemek Odaları ve Koltuk Takımları

Yemek odası takımları günümüzde koltuk takımları ile salon ortamında kombine edilerek kullanılmaktadır. Kişiler salonda ortak kullanım sağlayacakları için yemek odalarını ve koltuk takımlarını birbirlerine uyacak şekilde almaktadır. Yemek odaları, yemek masası, vitrin, konsol gibi mobilya ürünlerinden oluşmaktadır. Salonun bir köşesini bu mobilya ürünlerini koymak için ayırabilirsiniz. Satın almış olacağınız yemek odası takımları ile birlikte keyifli yemekler yemenize olanak sağlayabilmektedir. Koltuk takımları ise salonun büyüklüğüne ve kişilerin zevklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Koltuk takımları genellikle 2 tekli 2’de çekyat şeklinde oluşmaktadır. Modern çizgilere sahip olan bu tasarımları yemek odaları ile kombine etmek imkânına sahip olabilirsiniz. Klasik koltuk takımları, eskiye özlemi yansıtan daha klasik çizgilere sahip koltuk takımlarıdır. Köşe koltuk takımları ise kişilerin yerde tasarruf etmek amacıyla L şekilde tasarlanan koltuk takımlarıdır. Kullanım bakımından tüm koltuk takımları kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde üretilmektedir. Tasarımları kişilerin zevklerine hitap eden çizgilere ve renklere sahiptir.

TV Üniteleri
Teknolojik gelişimler elektronik ürünlerinde değişimine neden olmuştur. Televizyonlar tüplü kasada ince LED ve LCD kasaya dönüşmüştür. İnceliğinden dolayı televizyonlarınızı koyabileceğiniz tv ünitesi oluşturulmuştur. Tasarım sonucu dolap ve raf bölmeleri ile birlikte oluşturulan bu mobilya çeşidi kişilerin hem televizyonlarını koymasına yardımcı bir mobilya ürünü olarak geçmekte hem de ürün saklama açısında önemli bir özellik taşımaktadır.

Bebek Odaları

Bebek odaları, dünyaya yeni gelecek bebeklerimiz için tasarlanmıştır. Onların daha konforlu bir bebek odası takımlarında ve ortamda sağlıklı büyümesini sağlayacak bu mobilya çeşitleri bebeklerin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünlerin aynı ortamda toplanmasını sağlamaktadır. Bebek beşikleri, emzirme koltuğu, komidin gibi mobilya ürünlerinden oluşmaktadır. Bebeklerin cinsiyetlerine göre farklı renk ve tasarımlarda kişilerin beğenilerine sunulmaktadırlar.

Portmantolar

Evimizde olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Diğer kullanılan mobilyalardan farklı alanlarda kullanılsalar da kombine olarak diğer kullanmış olduğumuz mobilyalar dikkate alınmaktadır. Sokak kapısı girişinde koridorlarda yer alan portmanto, günlük yaşamda kullandığımız ayakkabılarımızın saklanması ve günlük yaşamda kullandığımız ceket, palto gibi giysilerin saklanması ve asılması için tasarlanmıştır. Aynalı modelleri ile evden dışarı çıkmadan son kez kendinize bakabilir şıklığınızdan ödün vermeyebilirsiniz.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/

Bir önceki yazımız olan Ev Moda Mobilya Koleksiyonu başlıklı makalemizde ev moda koleksiyon, ev moda mobilya ve evmoda hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply