Mobilyalar Mobilya yeni yüzüyle karşınızda

2013 yılının başlarında mobilya sektöründe online olarak mobilya satışına başlayan Evzade mobilya sizlere daha iyi hizmet verebilmek için baştan aşağı bütün web sitesinde büyük bir değişiklik yapıyor.

Şık ve  modern tasarımıyla sizlerin daha raht kullanabilmesi için renk düzeninden ürün listelemelerine kadar bütün alanlarda büyük bir değişiklik yapılan www.evzademobilya.com web sitesinde aramış olduğunuz bütün mobilya modellerini çok daha rahat bir şekilde bulabileceksiniz.

Kalitesi 10 kat daha arttı.

Hizmet kalitesi ile büyük beğeni toplayan Mobilyalar Mobilya bu kalitesini daha da fazla arttırmayı hedefleyerek site üzerinde yapacağınız bütün işlemleri çok daha basit hale getirmeyi amaçlıyor. Tamamen müşteri odalı olarak mobilya satış sitesini baştan aşağı yenileyen Evzade Mobilya siz değerli müşterilerinin gerek gözlerini yormadan gerek kafanızı karıştıran karmaşalardan uzaklaştırarak en iyi şekilde işlemlerinizi yapmanızı hedefliyor.

 

Ürün Yelpazesi genişledi

Bir çok mobilya firmasında bulunmayan sayıda mobilya modeline sahip olan Evzade Mobilya büyük mobilya çeşitleri ile size binlerce alternatif sunuyor.

Hiçbir yerde bulamayacağınız farklı mobilya modelleri ile daima en iyi mobilya modelini size ilk olarak sunuyor, aynı zamanda birbirinde faklı bir çok kampanya ile size uygun ve ekonomik olarak mobilya sahibi olmanızı sağlıyor.

Sizlerde mobilyalar mobilyanın sizler için sunmuş olduğu birbirinden farklı ve modern mobilyaları görmek istiyorsanız, Evzade Mobilya www.evzademobilya.com online mobilya satış sitesini ziyaret edebilir ve size uygun kaliteli ve ekonomik mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Kaynak: http://www.evzademobilya.com/kose-koltuk-takimlari

Bir önceki yazımız olan Country Mobilya Modelleri başlıklı makalemizde country_genç_odaları, country_mobilya ve country_mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply