Evzade Mobilya’dan anneler günü mobilya kampanyası

Son günlerde vermiş olduğu hizmet kalitesi ve memnun müşterileri tarafından büyük beğeni toplayan Mobilyalar Mobilya, müşterileri için bir kampanyanın altına imza attı.

 

Annelerin gününün yaklaşması ile birlikte %50 ye varan mobilya indirimi ile anneleri sevindirmeyi hedefleyen mobilyalar mobilya, annelerine hediye almak isteyenlere bir alternatif daha sunmuş oldu.

Sizde annelerimiz sevindirin sloganıyla kampanyayı başlatan Mobilyalar Mobilya,  “Müşterilerimizi düşündüğümüz gibi mobilyalarında Anneler günü gibi özel günlerde tercih edilebileceğini göstermek istiyoruz. Mobilya gibi günlük hayatımızda sürekli kullandığımız evimizin en değişmez demir başı olan mobilyayı da hediye olarak sevdiklerine alabileceklerini göstermek ve tercih etmelerini sağlamak istedik” şeklinde kampanyanın amacı hakkında bilgi veren yetkililer, “Mobilyalar Mobilya olarak sürekli yenilikçi olmak ve Mobilya’nın hayatımızda ne kadar kayda değer bir yeri olduğunu göstermeye gayret ediyoruz “dediler.

Evzade Mobilya’nın anneler gününe özel olarak hazırlamış olduğu fırsat ürünlerini www.evzademobilya.com  adresinde görebilir dilersiniz online olarak satın alabilirsiniz.

%50 ye varan indirimlerle birbirinden modern ve kaliteli mobilya sizi bekliyor. Uygun ödeme seçenekleri ve taksit imkanları ile Evzade Mobilya da aramış olduğunuz diğer modern mobilya ve mobilya modellerini inceleyebilir dilediğiniz mobilyayı online olarak hemen satın alabilirsiniz.

Evzade Mobilya’nın anneleri gününe özel olarak sunmuş olduğu modern mobilyaları ve fırsat ürünlerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.evzademobilya.com/mobilya-aksesuarlari

Bir önceki yazımız olan Evzade Ev Dekorasyon Ürünleri başlıklı makalemizde mobilya ve mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply