Koltuk Takımları

Moda Koltuk Takımları

Evlerin havasını değiştiren ve olmazsa olmazları olan mobilya modelleri , gün geçtikçe çeşitleri çoğaltarak alıcılarının daha fazla heyecanlanmasını sağlıyor. Salonlarında konukların ağırlanacağı koltuk takımları, oldukça önemli bir konuma sahiptir. Doldurdukları yerlerin yanı sıra, odanın dolu gibi görünmesinde de büyük görev üstlenirler. Bu takımların bulunmaması, evi boş gibi gösterecek ve de kötü bir görüntüye sebebiyet verecektir. Birçok bayanın hayalindeki evinde, şık bir görünüme sahip koltuk takımı vardır. Oturma odası, eve gelen misafirlerin ve de gün boyunca vaktin geçirildiği alan olduğu için tasarımı oldukça önem taşır. Evinizin şekline uygun alacağınız koltuk takımları   bulunmaktadır. Her koltuk takımı, her eve uyumlu olmayabilir. Evi şekline ve de odanın yapısına bağlı olarak seçim yapmanız gereklidir.

Son günlerde moda olarak birden fazla kişi tarafından seçilen koltuk takımları, genellikle L şeklindedir. L şeklinde bulunan bu koltuk takımları, kullanışı ve pratikliği bakımından daha çok tercih edilmektedir. Köşelerde epey uyumluluk sağlayan bu sitiller, hoş görünüm oluşturduğu gibi epey kullanışlı bir yapıya sahiptir. Sizde seçim yaparken, L tipindeki koltuklara göz atabilirsiniz. Seçim yaparken önem göstereceğiniz konulardan birisi renktir. Odanızın duvarı rengiyle, koltuk takımlarınızın rengi uyum içerisinde olmalıdır.

Eğer uyum sağlanamaz ise çirkin bir görünüm algılanır. Bu senenin modasına bağlı olarak daha fazla açık kahverengi ve tonları üzerine ilgi fazladır. Evinizin renkleri bu şekilde olduğu için, koltuk takımı tercihi yapılırken daha fazla krem renkleri ve tonlarına önem verilmiştir. Modayı takipteyseniz, bu tonlardan sizlerde tercih yapabilirsiniz. Ancak sıradışı olmak istiyorsanız, kırmızı ve tonlarına da göz atmanızı öneriyoruz. Koltuklar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız,  www.tarzmobilya.com adresinden ya bilgi alabilirsiniz. Modern tasarım ve avangarde modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. 256 bit SSL ile güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi ister online ister telefonla ister bankanız üzerinden yapabilirsiniz. Koltukların teslimat süreleri 20 ile 25 gün arasında değişmektedir. Siz sadece istediğiniz koltuk takımı modeline karar verin gerisini Tarz Mobilya’ya bırakın.

Kaynak: http://www.mobilyalar.com.tr/koltuk-takimlari

Bir önceki yazımız olan Mobilya Tasarım başlıklı makalemizde mobilya tasarım, mobilya tasarımı ve özel tasarım mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın