Modaselvim İle Gardırobunuzu Yenileyin!

 

     Tesettür stilinde giyinen bayanlar için başka seçeneğe gerek kalmadan en uygun alternatif Modaselvim olmaktadır. Bu tarz giyim için gerekli bütün giysiler dış giyim ve iç giyim ürünleri aksesuarlar kalitesi ile kendini gösterir. Ayrıca eşarp, şal, tesettür mayoları bulunmaktadır. Üstelik fiyatlar ekonomik olmakla birlikte kampanyalar düzenlenerek en uygun fiyat avantajları sağlanmaktadır.

 

Gardırobunda kendi kombinlerini yaratamayan tesettürlü bayanlar için yeni sezon giysileri bulunmaktadır. Üstelik outlet bölümünde her zaman dört mevsim indirimli ürünler vardır. Bu yüzden hem kendine hem de sevdiklerine hediye almak isteyenler için uygun seçenekler vardır. Firmanın sitesinde giyim ürünleri kategorilere ayrıldığı için kolay bir şekilde aranan giysi bulunmaktadır.

 

Teknolojiyi takip eden firma yeniliklere ayak uydurmaktadır. Telefonlara uygulamasını indirerek kolay ve pratik şekilde alışveriş imkanı vardır. Müşteri hizmetlerine önem veren Modaselvim tüm sosyal medya kanallarında yer almaktadır. Tüm iletişim yöntemleri kullanılarak müşterilerle her zaman diyalog kurulmaktadır. Ayrıca telefon ile sipariş ve bilgi almak isteyenler için gerekli bilgiler verilmektedir. Her zaman yeni ürünlere yer vererek alışveriş severlerin modayı yakından takip etmesi sağlanmaktadır.

 

Yaz Sezonunda Favori Elbise Modelleri Nasıldır?

 

           Modaselvim olarak elbise modellerinde yaz aylarının favori modelleri arasında olan önden düğmeli, bele oturan, ayak bileklerine kadar uzun elbise modellerine yer verilmektedir. Kolyeli olan modellerinde ise başka bir aksesuara gerek kalmadan kendi aksesuarı ile hoş bir görünüm sağlanmaktadır. Aynı zamanda bu modeller pilelerle hareketli hale getirilmektedir. Bu elbiselerle kombin yapılacak olan şal seçenekleri sunulmaktadır. Şal ve eşarplarda en uygun fiyat avantajları bulunmaktadır. Dijital şekilde baskılara yer verilen elbiselerde önden düğmeli modellere sahiptir. Geniş eteğiyle yaz mevsimine uygun uçuşan elbiseler ilgi çekmektedir.

 

Yeni Ürünler Arasında Trend Olan Modeller Nelerdir?

 

           Modaselvim yeni ürünleri arasında gece kıyafetlerini ve abiyeleri görmek mümkündür. Tesettür modasında ön planda olan sıfır yakalı olan balık model abiyeler farklı renk seçenekleri ile bulunmaktadır. Bu model elbiseler püsküllerle ve boncuklarla şık hale getirilmiştir. Likralı kumaştan olması estetik bir görünüm sağlamaktadır. Vücudu hoş göstermektedir. Tüm özel gecelerde alımlı, şık görünüm sağlamaktadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply