Teknoloji

Modaselvim SEO’cusu Kim?

Modaselvim’in SEO’cusu kim sorusunun cevabını bugünkü yazımızda sizlerle paylaşacağız. Modaselvim.com SEO başarısını güncel içerik, kaliteli backlink ve sosyal medya hesaplarının etkili olarak kullanılmasına borçludur. En güncel tesettür sitesi arasında yer alan Modaselvim yeni sezon ürünleri ile sonbahar/kış sezonuna başarılı bir giriş yaptık. Aylık ziyaretçisi milyonları geçen site her geçen gün büyükmektedir.

Modaselvim SEO işlemlerini yapan firma ise Ajanstek’tir. Çorlu ilçesinde hizmet veren firma yüzlerce başarısı ile e-ticaret sektörünün en başarılı firmaları arasındadır. Güncel içerik takibi, SEO araçlarını etkin kullanımı ile işinde oldukça titiz olan firmadır. SEO güncellemelerine takılmadan organik çalışma ile müşterilere hizmet vermektedir.

SEO’da Neler Yapıldı?

SEO işlemlerinde daha çok güncel içerik paylaşımı ve blog.modaselvim.com alt yapısını güncelleyerek tamamen organik bir çalışma yapıldı. Backlink analizi ve Google disavow  aracı ile zararlı backlinler engellendi. Yaklaşık olarak 1 milyon hacklink ekleyen firmaların çabaları boşa çıktı ve Modaselvim zirvede yerini korudu. Anlık dalgalanmalar yaşandı ise de çözümü kısa sürede bulan Ajanstek ekibi başarılı bir iş çıkarttı. Açılan paravan bloglar ile site etkili referans link yapısına kavuştu. Ahrefs aracında domain otoritesi 45 oldu ve 29.000 anahtar kelime de ilk 10 arama sonucunda site yerini buldu. Site alt yapısı tercihinde ise T-Soft kullanıldı. Sitenin tasarımı responsive olmakla beraber %100 mobil  uyumludur. Günümüzde ziyaretçilerin %97’si mobil ağırlıklı olduğunu düşünürsek başarıya ulaşmak çok da zor olmadı.

Modaselvim’in en çok ciro aldığı kanal ise SEO ve CPC reklamlarıdır. CPC reklamları da Ajanstek tarafından yönetilmektedir. Ortalama TBM 0,6 kuruştur ve günlük ziyaretçi 50.000 tekil ziyaretçidir. Şirketin E-ticaret danışmanlığı da Ajanstek tarafında yapılmaktadır. Tüm güncel uygulamalar Modaselvim üzerinde uygulanmaktadır.

Sizde Modaselvim gibi başarılı olmak isterseniz www.ajanstek.com üzerinden iletişime geçerek sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz. Ajanstek’in kurucusu olan Ferhat Turan sizlere en güncel bilgilendirmeyi yaparak güzel bir başarılı bir proje ortaya çıkarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Toner dolum mürekkebi başlıklı makalemizde hp mürekkep hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın