Modaselvim’de Ferace Modası

 

FERACE MODELLERİ VE FİYATLARI

 

Tesettürde dış giyim ürünleri hanımlar tarafından sık olarak tercih edilmektedir. Pratik ve kullanımı kolay olan ferace modelleri son dönemlerde özel tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır.2017 özel modeller arasında yarasa kol olan detayları ve kendine has tarzıyla dikkat çekmektedir. Kapalı giyinen bayanların tercihi olan feraceler değişik renklerle yaz ve kış mevsimine uygun kumaşlarla hazırlanmaktadır. Fermuar veya düğmeli modelleri özel olarak tasarlanmaktadır. Başka bir kıyafete ihtiyaç duyulmadan rahatlıkla giyilmektedir. Nakışlı, pileli ve kemer detayları olan modellere rastlamak mümkündür. Elbise tarzında olduğu için özel yaka ve kol detayları ile mükemmel görünmektedir. Nakışlı olan tasarımlar tesettür giyimi seven hanımların şık görünmesini sağlamaktadır. Oldukça uygun ve indirimli fiyatları ile Moda Selvim spor görünümde olmak isteyen herkesin almasına vesile olmaktadır.

 FERACE MODELLERİNDE YENİ TARZ

 

Tesettür modasında her geçen gün hızla artan talep ve bayanların alışveriş tutkunu olması tarzınızı yansıtmaktadır. Farklı modeller ve kolay bir şekilde kombin yapılması yüzünden dış giyimde vazgeçilmeyen ürünlerden biridir. Ferace altına modele uygun seçim yapılarak ayakkabı veya çizmeler tercih etmek mümkündür. Şık ve zarif görünümü 2017 sezonunda son derece keyifli alışveriş yapma imkânı sağlamaktadır. Sonbahar kış döneminde artık koyu renkler kullanılmadığı gerçeğini ortaya koymaktadır. Aksesuar sayesinde kıyafeti daha zengin bir hale getirmek sizin elinizdedir. Özel günler için daha şık ve elegan olmak isteyen bayanlara özel modeller bulunmaktadır. Modellerin beklentilerin ötesinde olması hanımların yüzünü güldürmektedir.

 FERACE MODASI VE ŞIKLIĞI

 

Kapalı giyimde ilk olarak akla gelen pardesü, kaban, trençkot ve kap gibi dış giyim ürünleri içerisinden en çok tercih edilen ferace çeşitleri bulunmaktadır. Tesettür giyime damga vuran özel tasarımlar pantolon veya etekle kombin yapılarak giyilmektedir. Baskılı modelleri olduğu gibi daha canlı renklerle kullanışlı ve şık olması dikkat çekmektedir. Her parçaya rahatlıkla uyum sağlayan, farklı kesimleri ve özel duruşu ile hanımların en çok tercih ettiği modeller olduğu gerçeğini unutmamak gerekmektedir. Feracelere uygun eşarp ve şalla mükemmel görünmektedir. Her yaş grubuna özel model ve renklerle dış giyim ihtiyaçları karşılanmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply