Modern Eşarp Seçiminde Önemli Noktalar

Bayanlar, tesettür giyime adım attıkları zaman bu demek olmuyor ki modadan uzak kalmaları gerekiyor. Tesettür modası özellikle günümüzde ülkemizde oldukça modern kreasyonlar çıkarıyor. Tesettür giyimin en önemli aksesuarı şüphesi ki eşarplardır. En lider markalardan biri olan Aker eşarp sizlere birbirinden güzel eşarp modelleri tasarlıyor.

 

Kıyafetinize Göre Eşarp Seçimi

 

Bayanlar kıyafetlerinin özelliklerine göre eşarp seçerken dikkatli olmalıdır. Çünkü tesettür modasının en önemli aksesuarıdır. Bu aksesuarları seçerken rengine, dokusuna, kumaşına, yazlık ve kışlık olan modellerine bakılmalıdır. Eğer yaz aylarında koyu renkli ve kalın eşarplar seçerseniz sizler için zor olacaktır. Çünkü sizlere güneş daha fazla etki edecektir. Bu nedenle yaz günleri sizi sıcak tutmayacak güneşi üzerine çekmeyecek açık renkli eşarplar tercih etmelisiniz. Kıyafetlerinizin renklerine ve modellerine göre de seçebileceğiniz eşarplar olmalıdır. İşte bu seçkin marka Aker eşarp sizlere her model, her renk, her mevsim ve her zevke göre seçim yapabileceğiniz modeller üretirken; tesettür modasını da yakından takip ederek eşarp çeşitlerini siz değerli müşterilerinin dolaplarına güvenle gönderiyor.

 

Kaliteli Eşarp Modelleri

 

Eşarp seçimi yaparken siz değerli müşteriler eminiz ki ince eleyip sık dokuyorsunuz. Eşarp seçimi yapılırken özellikle kaliteli olması önemlidir. Kalite asla tesadüf değildir. Bu sebeple bu marka kalitesini sizlerin beğenileri ile taçlandıran bir tesettür eşarp mağazası Aker eşarp sizleri mağazalarına ve internet satış sitelerine bekliyor. Modellerinin her biri kendi dalında göz alıcı ve muhteşem modeller olmakla beraber her kesimden müşterilerinin de bütçelerine uygun olarak üretilmektedir. Özellikle ipek eşarp modelleri siz değerli kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği modellerdir. Çünkü ipek eşarp hem günlük kıyafet modanıza uyum sağlar hem de şık bir akşam yemeği yahut düğün ve kına organizasyonlarında kullanabileceğiniz modellerdir.

 

Pamuk Eşarp Modelleri

 

Bir diğer çok tercih edilen model ise pamuk eşarplardır. Aker eşarp özellikle orta yaşlı bayanların tercih ettiği bir model olan pamuklu kumaştan yaptığı bu eşarp modellerini, kış aylarında başınızı soğuktan muhafaza ederken; yaz aylarında da sıcağı geçirmeyen özellikte olarak üretmiştir. Ayrıca çift taraflı kullanılan modelleri de bulunmaktadır. Aker eşarp tesettür modasını yakından takip ederken siz değerli müşterilerinin de istekleri doğrultusunda modeller üreterek kalite şartına da bağlı kalmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply